CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

miradka
4. zář 2009

Holky, fakt si dávajte bacha na seba. Včera mi toto napísala mamina: Dávaj si pozor na úrazy a ľaknutia.Včera na Markíze dávali niečo o kočke, ktorej matka sa v tehotenstve už neviem či zranila alebo niečo podobné a dcérke narástla ľavá ruka len do polovice! 😖

miradka
4. zář 2009

Irmi 😀 ja som nemyslela na teba keď som písala o holom bruchu 😀 😀 Mala som na mysli baby čo chodia po ulici a ukazujú svoj tehu pupok 😀 Inak nechápem čo ti furt vadí na tvojej postave, aspoň ti každý nehovorí furt že musíš pribrať, naber si ešte, no tak daj si ešte...koľko si už pribrala a nevážila si sa zase s knihou v rukách? ..bla bla bla...to je hrůza...toto počúvam celý život a poviem ti, že je to tak isto nepríjemné ako keď tučným hovoria že sú tučné...no a žeby si mala moc tuku na sebe tak to ani náhodou 😉 😉

miradka
4. zář 2009

Ywush, košíky to je naprostá bomba, plánujem narobiť deťom na kozmetiku, plienky a tak...hodím niečo do albumu. Keby si chcela, tak hodím aj odkaz kde sú super návody 😉

irminka
4. zář 2009

miradko 🙂 🙂 , tož prostě su kus baby, no, hold se s tím pomaličku smiřuji. Bývala jsem také štíhlounká ,ale po urazu páteře jsem ležela jak lazar a jenom jsem žrala a to mně zůstalo 😉 No nic......

Ty košíčky tam hod, jsem moc zvědavá, také bych to zkusila, šup, šup, at jsou tam 🙂

jdu do obchodu na dobré rohlíčky.......hned přijdu

ywushka
4. zář 2009

jooo navody beru🙂

ywushka
4. zář 2009

miradka: dekujeme!!! Noi ja uz jsem to ne jednou zkousela,ale vzdycky to zkoncilo na zacatku.Zda se mi,ze ty trubicky co motam jsou dost siroke-nedari se mi je motat uzke.

miradka
4. zář 2009

Ywush, mrkni sa na ten video návod, musíš mať dobrý sklon a uťahovať. Ja si papier dám vždy na stol, priložím špajdlu, rožok papieru zahnem akoby som ho chcela nechtom dostať pod špajdlu a prstami akoby tlačím špajdlu do stola a zároveň rolujem, keď mám začiatok ruličky hotový, chytím si to do ruky a v ruke uťahujem. Ono sa to blbo vysvetľuje, ale mrkni na video. Tá stránka sa dlho načíta...

cincolina
4. zář 2009

Holky dobré ránko,
jsou tam! 😀 , morušky nezklamaly. Tak se radujeme zatím potichoučku 🙂.

chrobacek
4. zář 2009

cin já to věděláááááááááááááááááááá gratuluju holkááááááááááá já je chci za týden taky 🙂)))))))))))))))))

cincolina
4. zář 2009

Chrobi, díky 🙂, budou tam, je to jasný, morulky to umí.
No a Sune, ty budeš testovat zítra nebo v neděli? U tebe je to taky bez debaty 🙂

miradka
4. zář 2009

Cin, to je paráda, gratulujem moc moc 😉

irminka
4. zář 2009

cin: jejda, super tichá ale velká gratulaceeeeeee, paráda 🙂

chrobacek
4. zář 2009

ježiš mě tak spadl kámen ze srdce stašně jsem na tebe myslela !!!!! já mám takovu radost a dodala jsi mi tolik optimismu !!!!

chrobacek
4. zář 2009

dej tam test......

chrobacek
4. zář 2009

a mě bolí bříško....

cincolina
4. zář 2009

Holky díky moc, Chrobi, to je super, že ti dávám naději 🙂. Test leží doma na stole u snídaně manželovi 🙂, tak večer... Ale jak jsem nikdy neviděla, jak se tam ty dvě čárky vlastně zjevujou, tak už jsem si myslela, že nic. Vždycky jsem si představovala, že tak jak se tam natahuje barva a hned je vidět kontrolní čárka, tak že to tak je i s tou testovací, ale ta se tam zjevila až za chvíli. Ale není to žádný duch, je vidět i při špatném světle 😎

cincolina
4. zář 2009

Chrobi, jestli jenom občas, tak to mám taky...

chrobacek
4. zář 2009

cin no prostě jsi těhule jak vyšitááááá

irminka
4. zář 2009

chrobísku také se dočkáš... 🙂

chrobacek
4. zář 2009

cin furt.... fakt jako zaražené prdy ... nebo tak něco a dnes mě to bolí i víš a mám pocit jak kdybych se včera večer hodně přejedla a neměla jsem ani kam dát snídani... snědla jsem ji na sílu .... no nic snad to opadne přes víkend.....

chrobacek
4. zář 2009

Irmiíís na irminku já vím 🙂)))

chrobacek
4. zář 2009

surp těhu pupek ..... děcka už se začínají roztahovat co? 🙂)

irminka
4. zář 2009

chrobi: hm, máš pravdu...my jsme s manžou oba vysocí, tak kdoví, jak budou mimísci velcí 😉

cincolina
4. zář 2009

jj chrobi, mně se to spravilo právě o víkendu, v neděli už to bylo skoro dobrý a tento týden úplně.

chrobacek
4. zář 2009

cin a my máme ET úplně stejně akorát o týden tak v pondělí tu budu psát jak je to OK 🙂))

chrobacek
4. zář 2009

ted sune // já // saj // chanel // jůůůů tady bude těhulí 🙂))))

cincolina
4. zář 2009

já vím, takže ne, že budeš psát něco jinýho! 😉

chrobacek
4. zář 2009

no já doufám, že nebudu protože už mě to docela se..... včera jsem byla docela ráda, že jsem dolezla domů a lehla si 🙂

irminka
4. zář 2009

ale paní je unavenkaná,co? 🙂 Tak si vem dovču drahá a čuč doma 😉