CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

lucka.adis
8. zář 2009

Dobré ráno,

tééda holky, vy teda začínáte s pěkným tématem hned po ránu ☹ každopádně já bych si letadlem netroufla letět ani ze začátku a ani teď natož ve 24tt a nebo před porodem.

Teď baštím snídani a potom musím uklidit nákup, Adis je ve školce a venku je zase nááádherně.
Copak máte v plánu, kočky?

Sim, dík..hned na to mrknu 😉

lucka.adis
8. zář 2009

Chrobi, neříkej mi, že js zase testovala 😠 ty si fakt nedáš pokoj... je na to ještě čas!!!!!

ywushka
8. zář 2009

chro: NETESTUJ zbytecne se stresujes!! Vydrz alespon den-dva

ja jsem vlozila do albicka veci,co nam vcera prisly a taky ty patchworkove ozdoby

miradka
8. zář 2009

Irmi, tá holka je maniačka, týždeň pred porodom išla autom kamsi cez 100 km kupovať nové auto, úplne sama. Neviem si predstaviť ako by som ja sedela za volantom s takým benžom. Dívala si sa na jej fotky? 😀

Ywush, tie ozdoby sú krásne. Si šikovná, toto by som vživote nepochopila ako sa to robí a nie ešte vyrobiť 😀

lucka.adis
8. zář 2009

Ywushko, moc pěkné..jsi hrozně moc šikovná, tak jako Miradka 🙂 fakt vás obdivuju, že zvládáte takové věcičky.

lucka.adis
8. zář 2009

Ywushko, kde jsi objednal ty bezva ručníčky s tím pejskem? 😅

simulin
8. zář 2009

Ywushko, to jsou moc krásné ozdoby 😵 Holky vy jste takové šikulky, já jsem opravdu na veškeré ruční práce nemehlo. 😠

simulin
8. zář 2009

A dneska nám šla Sun na krev, ne? Kéž by jí to dopadlo dobře.

lucka.adis
8. zář 2009

Sim, tak mi to došlo v pořádku.. jsi šikulka 🙂
Jj, myslím že šla na tu krev, taky bych ji to moc přála, aby ji to vyšlo.

sajmona
8. zář 2009

Dobré ránko holky 😉

chrobacek
8. zář 2009

ahoj saj 🙂)

irminka
8. zář 2009

teda Ywus: ty jsi ale šikulka, to bych teda asi nezvládla 😢

Chrobi: tak co, že jsi zase testla?

chrobacek
8. zář 2009

jó protože jsem od 4 vzhůru....

monulkab
8. zář 2009

a co teda chrobi? je to tam nebo ještě nee?

irminka
8. zář 2009

ty jsi opravdu trdloš..... 😠 Dnes jsi kolikátý den po ET?

sajmona
8. zář 2009

ahoj jámyslela že tu nikdo není,tě chrobi lovím jinde🙂)

sajmona
8. zář 2009

no takže říkám radši testnu nejdřív toho 16.9. to budu 10 dpo et

ywushka
8. zář 2009

ty ozdoby jsou strasne jednoduche,uplne jednoduse se to sklada a prehyba....ja jsem taky na spoustu rucnich praci uplne leva,ale toto jde!🙂,sice uplne prvni ozdoba neni moc pekna,jeste jdou videt na ni i spendliky,ale postupem casu uz to jde🙂)

lucka: na www.kojenecke-obleceni.eu a nebyly vubec drahe!!!

cincolina
8. zář 2009

Chrobi,
já jsem to spletla, někde mám ještě ten test ze středy odpoledne. Takže ten čtvrteční je ranní. Ve čtvrtek už tam ducha budeš mít určitě taky!

lucka.adis
8. zář 2009

ywushko, moc děkuji za odkaz.. už jsem tam mrkla a nejsou opravdu vůbec drahé 😉
Mají tam i pěkné deky, myslím, že by se dali použít i do kočárku..

Saj, ahoj

chanel
8. zář 2009

Sune: držím pěstičky, aby to dobře dopadlo!! Chrobi: Taky jsem dneska vstávala v šest, nemohla jsem spát, pořád myslím,jak všechno bude a dopadne. Tak i TObě držím pěstičky, jsi bojovník!

chrobacek
8. zář 2009

ahojky chanelko 🙂) za dvě hodiny voláš? jsem napnutá jak bojují ty šikulky vaše... a děkuju za palečky ... čekám na ten rozhodující čtvrtek 🙂))

cin já jsem si právě říkala... hod tam i ten ze středy.....

sajmona
8. zář 2009

chrobi to si piš ve čt budeš 9 dpo et...to by tam mohli být.dneska je ještě brzo ty trdýlko🙂) já furt počítám že jsi 11dpo ale je lepší počítat až po et,každý to zahnízdění má jiný.
chanelko: držím strašně moc pěstiiiiiiiiiiii na bojovníčky🙂 v kolik se dozvíš co a jak?

chrobacek
8. zář 2009

no myslím, že je lepší počítat DPO protože to taky nemáš jasné po ET jak se zahryzlo ...

Tyto ženy měly velice rozdílnou délku cyklů i dobu ovulace.
Průměrná doba luteální fáze byla 14 dní.
Průměrný den, kdy ženy poprvé uviděly //, byl 13,6 DPO (čili přibližně v den, kdy měla nastat MS).
Průměrný den všech falešně negativních testů (tzn. těhulí, které ukvapeně testovaly příliš brzy) byl 10,3 DPO
Procento testů, které ukázaly // už 10.DPO - 10%

Dní do očekávané MS Procento těhotných žen, které měly už v tento den //
4 dny před MS 6%
3 dny do MS 15%
2 dny do MS 27%
den před MS 43%
den očekávané MS 60%
druhý den vynechané MS 75%
třetí den vynechané MS 95%
čtvrtý den vynechané MS 100%

sajmona
8. zář 2009

no ale ty tam budeš mít // ve čtvrtek a hotovo🙂

chrobacek
8. zář 2009

saj no jasně proto to sem dávám 🙂))) prostě musím vydržet, protože ty mimina tam jsou ale jsou líný tvořit HCG !!!

ywushka
8. zář 2009

chanel: jsem uz cela netrpeliva jak jsou na tom ty vase deticky!!! Ale myslim si ze 6 a nebo 8 bunecne urco budou!!! Myslime na tebe!!

Chro: jejda ja se z tebe zcvoknu🙂 Netestuj,vydrz to a pak ty // tam budou,moje sestrenka 10.den po et nemela zadnou carku a az 12.den po et mela // a slabounkou a ma z toho chlapecka!! Takze bud v klidu,to jeste vubec nic neznamena!!!

chrobacek
8. zář 2009

ywush za to dnesní testování můžeš ty 🙂) jak jsi se ptala, že jestli jsem se na ten test dívala za delší dobu tak jsem ho večer vytáhla z koše a byl tam náznak ... ale ne stín prostě to místo kde by měla být druhá čárka tam jsem se zaradovala, že dnes by tam mohla být vidět ....

a děkuju za povzbuzení se setřenkou 🙂))to přesně potřebuju 🙂)

gabina79
8. zář 2009

Ahojky 🙂
Tak jsem zpátky z nákupů, hned vám povím, jak jsem dopadla, akorát se kuknu na nové fotečky 😀
Sune, držím pěsti na krev, Chanel a tobě na embryjka 🙂

gabina79
8. zář 2009

Ywuš, to jsou supr koule, kde se dá najít návod? To bych chtěla zkusit 🙂 ...jinak já chci taky nějaké věci objednat z kojenecke.eu, tak jsem ráda, že si to chválíš 🙂
Mir, ty už jsi zrušila to pončo a košík? Já se chtěla kuknout ☹