CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

monulkab
3. říj 2009

Cin, a nebala jsi na pohotovosti?????já bych se hrozně bála! 😨

zabicka007
3. říj 2009

Cin, držím pěsti, ať se hematom co nejdřív vstřebá, hlavně jestli jsi v noci krvácela tak pokud by to měla být červená čerstvá krev tak neváhej a jeď hned na OBI ju?
Gabi, koukala jsem na tvoje bříško a to já mám teda paňděro, tobě se tak hezky zlehka zvedá a já už teď to pořádně ani nezamaskuju 😀 Hlavně si je hodně maž protože ti asi potom vyskočí rychle, tak ať ti nepopraská 😉
Chro, je dobře, že to chcete zkusit přirozeně, s tím souhlasím, ale že by po laparce každýho nutili do IVF to bych teda neřekla, alespoň u mě to tak nebylo, to spíš já jsem chtěla co nejdřív, doktoři to nechávali na mě.
Chanel, takže za 3 měsíce jdeš do toho znovu? Tak super, už aby to bylo! A hlavně ať genetika dopadne dobře
No nic, jdu vařit, chjo, to je otrava, dneska se mi vůůůůůůůůůůůbec nechce
😒

chanel
3. říj 2009

žabko, třeba půjdu i dřív, uvidím,jak rychle přijdou výsledky, ale je to poslední pokus 😖 ,čehož se děsím. Cin: to krvácení není dobrý nechceš raději jet na Obilnák!! Pro jistotu! Petulko: to je krása, že se podařilo ted odpočívej a šetři se,tělo potřebuje klid.

cincolina
3. říj 2009

No, na Obilnaku mne rekli, nechte si napsat neschopenku. A moje dr. mi rekla, ze mam lezet a ze se to budto udrzi a nebo ne, budu proste krvacet. Dokud se to nezhorsi, coz se moc nehorsi, je to soustavny krvaceni a nebudu mit krece, tak mam proste jenom lezet. ☹

elllenka
3. říj 2009

Ahoj, mám prozbu. Čeká mě IVF a mám z toho docela strach. Je šance, že se to povede napoprvé? Za co je lepší si připlatit? Sice mi doktor všechno vysvětlil, ale nejsem si moc jistá. Mám v hlavě chaoz.

elennka
3. říj 2009

ahojda holky, tak jsem dneska celý den uklízela. Jinak dopo jsem byla s neteřinkou kupovat boty.. /3 letá/.. takže zážitek 🙂)) ale koupily jsme 🙂

chanel
3. říj 2009

Cin: to jsou teda nervy! Určitě se to udrží, prostě ten hematom,nebo jak se to píše musí z těla ven a bude dobře!! 😲 Elllenko: strach jsem měla taky a snad největší ze všech,ale dá se to a je to rychlé, šance je 30%, první ivf se spíš bere jako zkušební, ale třeba tady Cin a Simulin to vyšlo napoprvé.Já jsem si připlatila za všechno,co se dalo,abych měla klidně svědomí, že jsem proto udělala maximum. Vyjde Tě to zhruba na 22tis.,ale ber to pozitivně, že to dobře dopadne!! 😀 A hlavně při stimulaci hodně pij, jez bílkoviny a netahej nic těžkého. A přidej se mezi nás, budeme Tě podporovat a radit TI!!

chanel
3. říj 2009

Jo a El,chodíš vůbec na Obilnák?

elllenka
3. říj 2009

chanel : Děkuji, jsem tu chvilku, tak se tu rozkoukávám. Vlastně teprve budu brát měsíc antikoncepci a pak mi to začne. Tobě to vyšlo hned napoprvé?
Já se bojím snad úplně ze všeho, hlavně z případného potratu :( Moje nervy 😢

elllenka
3. říj 2009

chanel: Ne na Obilňák ne- moje doktorka mě poslala do Unici- tam mi řekli, že nemáme šanci na spontální otěhotnění 😢

chanel
3. říj 2009

EL:no právě, že nevyšlo, bylo to zamlklé těh., takže jsem to odkrvácela a ted po druhém ivf se nechytlo nic:((, je to boj 😖 , a udělali Ti testy, že můžou takhle tvrdit, že nemůžeš spontálně otěhotnět??To je divný, já jsem taky brala měsíc antikoncepci a pak se šlo na věc.

chanel
3. říj 2009

El: ničeho se neboj, doktoři ví co dělají,určitě to půjde jako po másle, musíš se na to těšit!!! A hlavně, nemysli, na špatné věci, někdy se to nepovede tak jak chceme,ale určitě to miminko stojí za to bojovat!! Nadopuj se vitamíny a nestresuj se, to je totiž to nejhorší co můžeš pro sebe udělat! Vím a chápu Tvé pocity, taky jsem byla ze všecho vystrašená,ale nic to není, budeš si píchat injekce, je jasné, že tě bude tlačit bříško, porostou tam folíky,ale jinak já jsem fungovala normálně. Budeš mít Gonal nebo Puregon?

elllenka
3. říj 2009

chanel : To mě mrzí, je to šílené :(

Dělali mi krevní testy, a podle ultrazvuku mám nějakou divnou dělohu a spontálně neotěhotním (to mi řekli 2doktoři) a můj má oligo.... spermie.
Zkoušíme to už skoro 3roky. Moc bych chtěla miminko

elllenka
3. říj 2009

chanel : To ještě vůbec netuším, teprve mi předepíší antikoncepci, jdu v pondělí na odběr krve a pak mi to začne. A měla bych se rozhodnout za co si připlatit

chanel
3. říj 2009

je to šílené,ale člověk si tak nějak zvykne a bojuje...výběr jiný není. To je nějaký divný, že Ti to doktoři řeknou jen podle ultrazvuku a nechceš jít na Obilnák? Oni tam dělají i diagnostickou laparoskopii, to by na 100% věděli co a jak.Spermie u ivf nejsou až tak důležité, oni to stejně většinou oplodní spermií do vajíčka,tak to by se vyřešilo, jinak mě dr. ted radil na spermiogram jezt céčko, éčko a áčko a prý se to hodně vylepší.Já už s tím taky bojuji od r. 2006

chanel
3. říj 2009

Nech si poradit od lékařů,co by Ti navrhovali,ale já myslím, že je nejlepší využít všeho co jde!

chanel
3. říj 2009

Taky by Ti teda mohli udělat imunologii 😠 ,před ivf.

elllenka
3. říj 2009

Nám nic nenavrhli, prý by jsme za léky dali moc peněz :( měla jsem pocit, že chtějí aby jsme šli do umělého oplodnění, ale už to zkusím tam. Pokud to nevýjde tak přejdu jinam, slyšela jsem na Unicu dost negativ, jenže když už se ve mě rýpalo tolik doktorů a procházet dalšíma vyšetřeníma někde jinde se mi už nechce

chanel
3. říj 2009

To je fakt, tak když už jsi tam, tak at se snaží..ono je všude něco, budu Ti držet pěstičky,aby to vyšlo napoprvé!!

elllenka
3. říj 2009

chanel: děkuji, já spíš držím palce tobě, už toho máš spoustu za sebou

elllenka
3. říj 2009

chanel: ještě jsem si vzpoměla, mám ještě problém s ovulací, jsem bez ní :( , ale prý ty léky po antikoncepci se postarají, aby vajíčka dozrály- teda aspoň doufám.

jilcice
3. říj 2009

Holky zdravím, můžu se přidat... 🙂
Zdravím Saj a všechny těhulky z OBi 🙂

miradka
3. říj 2009

Ahoj holky, vítam tu nové snažilky a aj tehulku jilcice 🙂 Ja som dnes úplne kaput, varila som obed - parené buchty a potom sme strhávali tapety (šlo to veľmi ľahko) a potom umývali steny - to bolo horšie. Teraz mu mužík lakuje košíky, už sa mi nahromadili a mám rozrobený ďalší 🙂 No a Davidek sa rozkopal ako divý a Mirka občas kopne...pohodička. Veľmi by ma zaujímalo čo je so Sim, dúfam, že je v poriadku.. 😕

sajmona
3. říj 2009

Ahoj holky🙂 zdravim jilcici,ty jsi otehu na obi?🙂 ahoj chanelko ;-*

sajmona
3. říj 2009

Jil: 🙂 tak už jsem doma,my se vlastně známe 😉 strašně moc gratuluji,tak u tebe to teda bylo rychlý to štěstíčko,to je super....u mě zatím nic...ale bojuju..mám tady super holky co pomůžou a podpoří,že holkýýýý?? 😉

elennka
3. říj 2009

Saj.. určitě podpoří... u mě pořád stejné, ale dneska jsem chytala ty těhu bacilky 😀 😀 😀

zabicka007
3. říj 2009

Saj- jistěěěěěěěěěéééééééé 😀

ywushka
3. říj 2009

Ahojky zdravim alespon ted vecer🙂!!! Ja uz lezim v posteli a odpocivam!! Dneska jsme byli u tchyne na obede a uvarila to same co jsme meli my😀 ha ha ha-pecene kure!!🙂,ale nastesti jsem vyfasovala alespon jablecny strudl domu. Ja rano zase vztavam,stejne jak dnes musim i zitra chystat na penzion snidane,maji tam takoveho malickeho asi osmimesicnihoi chlapecka a je uplne zlatunky. 🙂
Tak vam preju krasny prijemny vecer a dobrou noc

cincolina
3. říj 2009

Jil: a to byl tvůj první pokus a tedy na OBI?

miradka
4. říj 2009

Ahoj holky, bré ránko...už som hore od štvrť na 5. Začalo ma dusiť a dosť som sa rozkašlala. Neviem čo s tým, urobila som si tehu čaj a potom si dám mlieko s medom. Štve ma to, nechodím moc po vonku a aj tak chytím nejakú potvoru ☹ Tak sedím v obývačke, zatopila som a sedím v ponči zakrytá dekou 😔 Asi budem musieť fakt kloktať tú soľ, ale už vidím ako sa z toho potyčkujem 😖 🤐