CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

miradka
29. čer 2009

jj, Žabi to bude zážitok. MM to zatiaľ tak neprežíva..stále to berie s rezervou, ale až uvidí a možno aj bude počuť srdiečko, dúfam, že to bude aj on tak krásne prežívať... 😉 Žabi akú dlhú pauzu si mala od prvého IVF?

chrobacek
29. čer 2009

miradko tak od toho utz si myslím, že začne 🙂

lucka.adis
29. čer 2009

Gabčo, mě ten UZ dělala Čadová minulý týden myslím v Úterý a byl tam mimís, akorát ještě bez srdíčka a fakt pidi, teď by mělo být už i srdíčko, tak jsem fakt zvědavá jestli bude všechno v pořádku a mimísek se tam drží.
Manža mě pořád uklidňuje, že kdyby už cokoliv bylo, tak těhulka nejsem, ale že to vlastně přežilo jak OPU tak dvakrát OHSS tak že to musí být fakt bojovníček 😉 a je teda fakt, že to OPU to fakt přelstilo 😀 😀 to nikdo na Obi nechápal........

Jinak koukám, že tam taky nemáš ještě týdny, čekáš na srdíčko?

monterka
29. čer 2009

Gábi,ve kterém tt bys měla být? Já tam jezdím vždycky kolem 11h a dnes tam bylo plno bab.

chrobacek
29. čer 2009

žabičko ... koukám, že jsi si dala pauzu.....mrcha po ivf, další mrchu a tu další jsi šla na ivf, tak možná to budeme mít stejně a nebo si mrsknu mezitím laparku

lucka.adis
29. čer 2009

chrobáčku, takže jdeš na tu laparku? Myslela jsem,že zkusíte další pokus... aspoň tak si to tady psávala.. 😕

chrobacek
29. čer 2009

lucko ještě nevím zatím nejsem rozhodnutá ....... spíš to mluví pro laparku ..... ale popravdě raději bych po další mrše začala stimulovat 😒 ...............spíš mi každý radí jít na laparku než naopak

ywushka
29. čer 2009

miradka: fotecku si musis vyptat!!🙂 me dali vzdycky,ale musela jsem si o nic rict!!!

chro: ja jsem sla na laparku taky az po 2.IVFku,ale kdybych to tenkrat vedela,jdu prva na laparku a pak stimulovat!!!!

ywushka
29. čer 2009

ja jsem si trosku pospinkala🙂!!! Manzel by se mi mel za chvili vratit z prace,mam pro nej nachystany smazeny syr,nevim jak se mu to bude libit🙂!!!

chrobacek
29. čer 2009

ywushko a myslíš, že ta endometrioza 1 st měla vliv na to že se nepovedly ty první dvě ivf?

ywushka
29. čer 2009

chro: no cadova rikala ze je to mozne

chrobacek
29. čer 2009

ywush já fakt nevím asi to nechám na ní co mi poradí .....

zabicka007
29. čer 2009

Chrobi zatím nedoplácím,ale říkal mi dnes dr.,že pravděpodobně budu 😒 Kolik dělá jedna injekce nevíš? No oni mi doporučili ten měsíc pauzu,ale spíš si myslím,že to bylo kvůli zahojení se těch srůstů,přece jenom ti tam přestřihají kde co,takže ono se to musí zahojit,ty tam třeba vůbec srůsty mít nebudeš a tím pádem by se do tebe jen podívali,čili bys mohla jít hned... 🙂
MIr u prvního IVF byl transfer 6.4. a na další stumulku jsem nastoupila 24.6. - čili transfer by měl být plus minus 6.7.

gabina79
29. čer 2009

Luci, nemám týdny bo se bojím, abych to ještě nezakřikla, takže uvidím, buď si je tam hodím po tomto utz, jestli dopadne dobře nebo až po tom dalším 😉 ...jj, je to fakt, že to vaše miminko je bojovníček 🙂
Monti, podle poslední ms bych dnes měla být 6+0...takže na tom pátečním utz už musí být vidět minimálně gestační váček a nebo i srdíčko..já tam chodím, jak kdy, buď hned ráno, abych pak hned jela do práce, nebo tam jedu až odpoledne z práce....

lucka.adis
29. čer 2009

chrobáčku a už jsi mluvila s dr.???

chrobacek
29. čer 2009

zabičko no poměrně dost proto se ptám, to ví Lucka tak měla doplácet, ale nakonec jí to nahradili Fostimonem ten je levnější, takže to nebylo moc

lucka.adis
29. čer 2009

Gabčo, my tam měli gestační váček s minimimískem... byla tam taková čárečka a Čadová nám řekla, že to je ono. Jenomže to jsem byla ještě v 5tt a něco, takže na srdíčko bylo brzo. Budu ti držet pěstiky 😉

chrobacek
29. čer 2009

Lucko info mi podal Crha, že další ivf za 1-3 měsíce a dal mi brožurku na laparoskopii s tím, že když viděl ty moje otazníky a vykřičníky v očích a zděšenej dotaz jestli je to jako nutný, tak řekl, že to není nutný .... takže jsem se prostě objednala k Čadové protože Crha mi řekl kulovku ...........

lucka.adis
29. čer 2009

chrob: aha, tak uvidíš co ti řekne Čadová

chrobacek
29. čer 2009

jo podle toho se rozhodnu .........protože podle Crhy si vlastně můžu zvolit sama co chci dal mi možnosti .... ale nic víc k tomu .....

chrobacek
29. čer 2009

já mám prostě v hlavě jít znova a to hned, ale nevím jestli je to správné......

canette
29. čer 2009

Ahoj holky, tak jsem po delší době zase tady, teď jsem vás všechny dočetla.
Všem těhulkám gratuluju a netěhulkám držím palce, aby to brzo napravily. 🙂
Ve středu jdu na 2. hormonální screening a předpokládám, že i konzultaci, i když jestli tam bude Dr Crha, nejsem si tím úplně jistá, podle toho, co tu o něm říkáte. :-/
A když jste byly na UTZ cca 12. DC (na ten právě jdu), tak jste tam něco viděly? Já jsem jednou viděla svého folíka při nějaké běžné kontrole na gynek., ale to bylo spíš tak 15. DC, kdy mívám OV. Tak nevím, jestli ten 12. není na mě moc brzo.

lucka.adis
29. čer 2009

Nám kdyby se to nepodařilo normálně a nebyla teď těhula, tak by jsme šli hned do dalšího pokusu. Čadová nás teď poslala na tu genetiku, kterou jsme museli ale skrz to těhu zrušit a když jsem s ní mluvila tak trochu o laparce, tak mi řekla, že to záleží jenom na mě.

gabina79
29. čer 2009

Luci, díky, snad na tom utz bude, co tam má být 😉
Ahoj Canette, já teda nevím, ale myslím, že na konzultaci se pak budeš objednávat později...až budou mít výsledky...když mi dělali hormonální profil, tak jsem tam jen došla na krev a utz a pak jsem hned valila domů..až pak jsem procházeli výsledky 😉

lucka.adis
29. čer 2009

Gabčo, určitě tak bude všechno co tam má být... musíš věřit. Vím jak ti je, mě bylo a je stejně, jsem napnutá na Středu jako kšandy 😀

canette
29. čer 2009

Gábi a jak to do pátku vydržíš? To člověk odpočítává minuty, viď? 🙂 Přeju Ti, ať Ti to rychle uteče a v pátek tam vidíš všechno, co vidět máš. 🙂
S tím UTZ - když mě zvali na 12. DC, říkala jsem, že je to u mě trochu brzo, ale sestřička řekla, že by tam mělo být vidět, jestli se něco děje a OVU proběhne ... je pravda, že o konzultaci nic neříkala, takže máš asi pravdu, že ta bude až po výsledcích obou screeningů a UTZ.

chrobacek
29. čer 2009

canette na obil ti rozhodně nic ukazovat nebudou a taky nevím zda půjdeš na konzultaci já se objednávala až jsme měli výsledky spermia a ten HP na konzultaci nebylo to ten 12 dne cyklu.....

luci dík ... tak uvidím co mi ona řekne za názor budu akorát +- kolem mrchy takže můžu jít na cokoliv i laparku i druhé ivf i my může nasadit HA prostě cokoliv.... takže se s ní domluvím jak to vidí ona .... já se totiž Lucko bojím aby jsme nevyplácali další cyklus a prd z toho ...

gabina79
29. čer 2009

Canette, to máš pravdu, nejraději bych se posunula v čase 😀 ...díky 😉
Chrobáčku, asi nemá cenu nad tím teď nějak moc špekulovat. Prostě uvidíš, co ti řekne Čadová a pak se rozhodneš 😉

chrobacek
29. čer 2009

gabi ale víš jak to s ní je .... ona stejně dělá to co ty chceš

1.ivf mi taky chtěla posunout ....a já jsem řekla ne...

canette
29. čer 2009

Chrobi, spg máme už z dřívějška, teda dvakrát za sebou během posledních čtyř měsíců, to jim asi bude stačit, dokonce byl skoromanžel přímo u nich na OBI, takže tím se to zrychlí. HP máš pravdu, že ten druhej ještě nebude. Takže se to celý dost protáhne, ale to mi teď neva, protože i kdybych za nějakých příznivých okolností mohla začít stimulovat hned v dalším cyklu, z provozních důvodů nemůžu - v srpnu jedeme na dvě dovolený, a obě v zahraničí, takže nemůžu riskovat jakýkoliv potíže, při kterých by bylo potřeba lékařského zásahu. A v září se vdávám, tam už by to snad šlo, ale taky bych moc nechtěla, aby mně bylo špatně.