CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

gabina79
1. črc 2009

no nic, jdu si na chvíli lehnout, jsem nějaká unavená...mějte se krásně 😉

monterka
1. črc 2009

Gábi díky moc a neboj se,všechno dobře dopadne a Moudrým se nenechej odbít a otrávit!

pilotkaanetka
1. črc 2009

Zdravím vás taky je u vás takový hrozný vedro?Tady je na padnutí 😠

ywushka
1. črc 2009

tady je hrozne dusno,shanelo se to tu na bourku,ale dneska nas minula!! Ja jsem si ted ocistila oblicej repikovym cajem a dala jsem si masku,protoze se mi dost zhnusila plet v poslednim tydnu,tak si porad delam zabaly!!! Ja se jdu kukat na stv 1,v pul sedme je tam 5 proti 5 a dneska tam bude svagrova🙂 ha ha ha,ale nevyhrali,podivat se musim 😀 !!!

pilotka: tobe se to taky nadherne krati ty tydny!!! To je uzasne!!! Uz to budes mit za sebou co nevidet🙂!!,pak az pujdeme rodit co jsme tady ted vsechny tehulky,tak se jen budes smat a budes nas uklidnovat jaka to byla "prochazka ruzovym sadem" 😀

ywushka
1. črc 2009

dobrou brou nocku 😀

elennka
1. črc 2009

Tak jsem konečně doma u PC, dneska jsem měla dlouhou práci a bohužel trochu nějaké trable.. Ale už jsem konečně doma... i višně na višnovku natrhané 😀 😀

tortojs
1. črc 2009

Ahojky všichni.

Předem moc moc gratuluji novým těhulkám. 😀 Gratuluji a tiše závidím.
Ywushka: ty už máš trimestr za sebou, to je super 😵 Teď už to uteče jako voda 🙂

Já cvičím a cvičím...Mojžíšovka je docela těžká. Začíná se teda krásně pozvolna, ale není to moc snadné. Doufám, že to bude k něčemu a za půl roku se k vám přidám. Je fakt,že to cvičení asi ale potřebuju,protože první kontrola u rehabilitační byla teda zajímavá...Prohlídka v pohodě, ale popsala A4 co všechno mám zkrácené. Uvolnila mi hrudní páteř a žebra, protože podle ní mám hrudník dokonce uhnutý. Pánevní dno prý taky není v pohodě, ale ten hrudník je na tom hůř. Dala mi asi čtyři cviky. Začínala jsem na 5 opakováních a každý den si mám jedno přidat až skončím na 25 opakováních.
Pak mi dělala ještě nějaké uvolnění přes konečník... 😅 ...nebylo to teda nic moc příjemného, ale ani mi to moc nevadilo...Druhý den jsem jí ale strašně moc děkovala, protože už měsíce jsem se probouzela s křečemi v břiše. Po tomto výkonu jsem se druhý den probudila a NIC!...Fakt ani píchnutí....nikdy jsem si nemyslela,že by tohle mohlo pomoct...Takže poctivě cvičit... 🙂

miradka
1. črc 2009

Ahoj tortojs, vítam ťa, aj keď dúfam, že nebudeš potrebovať IVF a ani OBI. Ja som tiež skúšala túto metódu, ale po druhej náprave kostrče som to zabalila. Nechcelo sa mi ani cvičiť a naviac ten chlap - čo robil tú rehabku mi bol príšerne nesympatický a prišlo mi, že vlastne o nič také nejde, aj keď napravenie chrbtu bolo príjemné. Jaksi som na to nemala, ale po pol roku som sa rozhodla pre pilates, je to veľmi podobné cvičenie. Tak nech sa ti darí a napíš čo nového. 🙂

miradka
1. črc 2009

Gabi, ja na tvojom mieste mením doktora...nemožem si pomocť...na nízky progesteron je predsa utroš, ten ti mal bez rečí a prosenia predpísať a nie duphaston. Utroš je najlepší, moj dr povedal, že nemá konkurenciu, preto ho aj na obi furt predpisujú. Možno niekomu stačí duph., ale keď špiníš, neváhala by som s utrošom!! 😉

gabina79
2. črc 2009

Dobré ráno 🙂
Miradko, ještě nejsem pevně rozhodnutá, jestlli Dr změním, ale silně nad tím uvažuji, jenže tady je to s těma Dr horší - žádný výběr...co se týče utrogestan vs duphaston...tak Dr zase říkal, že gestagenů je v duphastonu víc, takže je lepší...no já nevím, co si o tom mám myslet...ale psychicky jsem raději, že nemusím zavádět utroš, protože jak vytéká, tak kvůli tomu špinění je to zabarvené a mám z toho ještě horší pocit... ☹
Ale Dr stejně pořád říká, že pokud nemám dost progesteronu, tak se to žádnýma práškama nedožene... 😒

miradka
2. črc 2009

Dobré ránko, Gabi, tak počkaj do piatku, asi budeš múdrejšia a budeš vedieť čo ďalej. Doležité je, aby bilo srdiečko a to už bude 😉 Je fakt, že veľa žien písalo o špinení a donosili deti. Nezisťovali ti hladinu progesteronu?

ywushka
2. črc 2009

kraaaasne dobre ranko vam preju! Tady je nadherne dneska🙂!!! Odpoledne mame jet za svagrovou so senice,je tam chudak ted sama,tak pojedeme na kus reci!!!

gabi: ja nevim, to je asi individualni od kazdeho lekare jinak,jeden rekne tak,druhy zase naopak!!! Ja jsem mela dufaston (teda jeste mam,ho ukoncuju) a mela jsem i utros-dufaston je pro me pohodlnejsi kvuli tomu ze nic nikde nevyteka,ale zase jsem si ho nesmela dat na lacno,to jsme ho vetsinou do pul hodiny vyzvracela!!! Jo budeme na tebe zitra myslet,at je bobik uz pekne na UZV videt!!!

kraaaasny den plny slunicka

gabina79
2. črc 2009

Mir, teď mi ještě nezjišťovali nic, krom hcg...ale o progesteronu vím z Obi, kdy mi dělali hormonální profil...jj, uvidíme zítra 😉

miradka
2. črc 2009

Piatok je tu čo nevidieť, budem moc na teba myslieť a držať palce. Budem tu čakať až napíšeš 😉

ywushka
2. črc 2009

jo budeme vsechny jak na trni🙂

lucka.adis
2. črc 2009

Dobré ráno, kočky... tak mám vytvořený to Album, takže můžete mrknout 😉

ywushka
2. črc 2009

Lucka: ta knizka je faaaakticky pekna!!! Tu chci taky!!!!

miradka
2. črc 2009

Ahoj Luci, máš krásne mimčo, taká malilinká bublinka 😉 Tá knižka sa mi páči...tiež by som prijala niečo podobného 😵 Nevieš koľko mm má mimčo?

lucka.adis
2. črc 2009

ywush: je fakt kouzelná, jsou tam obrázky o mimiňousovi týden po týdnu atd. Jestli máš poblíž Tesco, tak mrkni tam do oddělení knížek, určitě ji tam budou mít 😉

lucka.adis
2. črc 2009

miradka: nevím to přesně, ale říkal něco kolem 8mm 😕 fakt si to teď nějak nepamatuju. Nemohl ho chudák ani změřit..natož mi spočítat nějak ty týdny 😠

ywushka
2. črc 2009

lucka: krasne miminko🙂

simulin
2. črc 2009

Dobré ránko,
dneska je tam zase po ránu tak krásně, no kdo ví na jak dlouho, že.. 😎
Tak už se nám to Gabi krátí, zítra je pátek a šup, šup na Utz, už aby to bylo a hlavně, aby bylo všechno v pořádku.
Miradko a jak jinak, co nevolnosti, zatím nic. Na mě to přišlo včera večer jak jsem šla spát, bylo mi strašně těžko a pořád se mi brkalo, ale bylo to asi tím, že jsem naposledy jedla kolem šesté, chtěla jsem něco pojest, ale když jsem vešla do kuchyně a ledničky, všechno mi tam smrdělo a na jídlo jsem se nemohla ani podívat. 😝 Tak jsem šla radši spát, no a v noci jsem se probudila na záchod a myslela jsme, že budu zvracet, naštěstí se mi to podařilo zaspat. 😝 ☹

lucka.adis
2. črc 2009

ywush: nejde tam moc vidět, ten jejich UTZ to hodně zesvětlá a potom nejde ani poznat kde co vlastně je 😠 ale hlavní věc je, že tam je. Příští Středu jdu znovu, tak Kummla poprosím o další a snad mi ho už dokáže změřit a udělat hezčí fotečku 😉

simulin
2. črc 2009

Luci, mo krásnéééé 😵

gabina79
2. črc 2009

jj, je to co nevidět...akorát jdu až odpoledne, takže vám dám vědět až před čtvrtou...díky, že na mě myslíte 😉
Luci, teda na tom prvním utz je vidět líp než na tom druhém 😀 ...ale příští týden už bude na fotečce krasavec 🙂 ..jooo, kolik mm mám mimís?

lucka.adis
2. črc 2009

Gabčo, první taky fotila Čadová 😀 to ostatní potom Kummel 😀 😀

ywushka
2. črc 2009

lucka to se urcite podivam,ta stoji za to! Ja jsem si koupila na aukru jednu,taky tyden po tydnu,ale ta neni nic moc!!!

gabina79
2. črc 2009

Kummel, je fakt dobrej 😀 😀

lucka.adis
2. črc 2009

Gabčo, je to prostě chlap 😀 😀

Ywush: určitě mrkni... 😉 budeš překvapená, jak ta knížka vypadá 😉

ywushka
2. črc 2009

simulin: no jo to tak zlobiva nas vsechny