CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

zabicka007
3. črc 2009

Chrobi, jestli to bylo na mě tak na OPU mám být v 8:30...jinak užij si moc dovolenou, není nad móóře 🙂

chrobacek
3. črc 2009

gabi..............😀 😀 😀 chceméééééééééééééééééééééééé

žabi budu na tebe moc myslet, ale už na Krétě 🙂)

miradka
3. črc 2009

Gabiiiiiiiiii, kedy budeš doma? 15:05????????? ja tu budem čakať 😀 😀

ywushka
3. črc 2009

Miradka: jeden den mi neni ani spatne ani nezvracim a druhy den je to zase naprosta silenost,dneska rano jsem zase pro zmenu zvracela a ani nevim z ceho,mozna tak jedine piti,ktere jsem pila v noci!!!!

pilotka: dekuji za radu🙂

my jedeme nakoupit kdyz mame dneska tu grilovacku,koupim jen nejakou zeleninu a premyslim ze udelam i nejaky piskotovy dort v zahrade je spousta malin,tak at se spotrebuji🙂

gabina79
3. črc 2009

Mir, to nevím, jestli to stihnu tak brzy, ale do půl čtvrté snad jo 😉

miradka
3. črc 2009

super, tak to tu budem 😉

miradka
3. črc 2009

Ywush, tak možno je to už na ústupe 😉

elennka
3. črc 2009

Holky přeju pěkný den........

lucka.adis
3. črc 2009

holky, měla jste některá problém s OHSS? Jde mi o to, že beru nějaké prášky na játra a už mi došli a měla bych jít na krev, aby se zjistilo, jak mi to zabralo a jestli budu muset brát další. Volala jsem si na Obilňák a mluvila s Kummlem a on mě málem sprdnul, že proč jsem to neřekla na UTZ, tak jsem mu říkala, že jsem ty prášky ještě měla na ten den a že jsem potom stejně měla dojít na tu krev ke své dr. takže si mám odpoledne brnknout, jestli pojedu do Brna pro recepty a nebo co a jak. 😖

Můžou s tím být nějaké problémy?

lucka.adis
3. črc 2009

jinak tam mám taky malé množství volné tekutiny v dutině břišní.. to si pamatuju ještě z UTZ, když mi potom ukazoval ten velkej pravej vaječník, co ho mám pořád nafouknutý jako před OPU. 😠

rioko
3. črc 2009

luci já měla OHSS 2x jako vyšitý a je z toho Vojta. Jinak malé množství tekutiny nemusí ještě nic znamenat, ale nesmí jí přibývat, stejně tak cysty a zvětšené vaječníky bývají, ale zase nesmí to být už moc, hlídej si jestli se Ti nezvětšuje břicho, kdyby Ti třeba bylo na zvracení, taky příjem a výdej tekutin - nesmíš málo čurat, to by bylo špatné. Pij 3 l tekutin, jen hodně bílkovin a odpočívej...

lucka.adis
3. črc 2009

ahoj Rioko, já to měla taky 2x a čekáme mimi spontálně, jde mi o to, že jsem brala nějaký prýšky na játra a už je nemám a Huser mi řekl, že jak to doberu, tak že mi má moje dr.vzít krev, aby se vědělo, jestli je budu ještě potřebovat nebo ne. Jenomže ona mi je vezme až tak za týden, aby se vědělo, jestli mi to pomohlo nebo ne a Kummel mě pomalu seřval, že jsem to měla říct na ultrazvuku ve Středu, že bych ty prášky už mohla mít atd. Jdu k němu teď zase na ultrazvuk ve Středu, skrz ten vaječník... je sice velkej, ale jde s číslama dolů-aspoň tak to říkal, nebolí mě to, akorát že je mi chvílama špatně ale to bude spíš tím těhotenstvím.

miradka
3. črc 2009

Ahoj Elen, Luci, radšej sa na to opýtaj svojej dr. To je dosť zložitá otázka na nás amatérov 😉

rioko
3. črc 2009

Luci já bych asi zašla radši k doktorovi, přeci jen pro jistotu - špatně Ti může být s těhu, ale i z OHSS, mě teda bylo hrozně

lucka.adis
3. črc 2009

jenomže Kummel říkal, že by se mi to už napotřetí vrátit nemělo, tak teď babo raď 😖 a na podruhé to jsem teda mělo břicho jako blázen, teď nic a když mě M měří břuch, tak mám normálně 85 jako při propuštění a to jsem už 14dní doma z nemocnice.

lucka.adis
3. črc 2009

a špatně mi není pořád, jenom chvílama.. jinak se cítím dobře. Je teda fakt, že občas cítím ten vaječník, jak mě v tom píchá, ale prý to musí pomalu odeznít. Mám tomu dát čas a nezvětšuje se to, takže už fakt nevím.
Ty jsi taky brala určo ty prášky na játra a píchali ti Fragmin, že? Za jak dlouho jsi potom šla na tu krev, ay ti to vysadili? Pamatuješ si to ještě?

zabicka007
3. črc 2009

Ahoj Rioko, tak jak pokračuje cvičení s Vojtíškem, už je to lepší? 🙂

rioko
3. črc 2009

jo měla jsem oboje, léky na játra jsem brala dost dlouho asi 2 měsíce, fragmin mi píchali asi jen týden
žabičko bojujeme,ten cvik nám zrušili protože se vojta tak bránil že to nešlo, ted máme jiný na břiše, ten mi jde líp ale v. řve víc...

zabicka007
3. črc 2009

Rio, to je mi líto, ale zvládnete to a ty víš, že to úsilí stojí za to 🙂

lucka.adis
3. črc 2009

holky, u nás teď tak krásně pršelo... je super vzduch a je mi hrozně fáááájn 😉

Rioko, Vojtíšek má nějaké potíže? 😕 tak to jsem zvědavá, co mi Kummel řekne.. přinejhorším si pojedu pro prášky a nebo zkusím říct tady doktorce.

sajmona
3. črc 2009

Ahoj holky,tak jsem byla vcera na gynde kvuli tem testum a podle krve negativni. Dr rikala,test delat nejdriv tyden po vynechani ms,pry doslo nejspis k oplodneni ale v zapeti k ukonceni. Pry si z toho nemam nic delat. Ach jo:( jinak predoperacni uz mam vyrizene,tak ve stredu nastup. Bojim bojim

rioko
3. črc 2009

Luci Vojtík má pořád nestabilitu na bříšku a trochu asymetrii - hlavičku dává víc na jednu stranu. Ale prý se z toho vycvičí brzy nemá to tak hrozné, možná by se to spravilo i samo ale říkali že je lepší párkrát zacvičit - no moc se mu to nelíbí

irminka
3. črc 2009

sajmon: tak to se nedá nic dělat, život jde dál, příště se to povede, neboj 😉

lucko: já jsem měla také OHHS- břicho jak v pátém měsíci, zadýchávání se, volná tekutina v břiše, já měla skoro 5 ltr a ještě cysty na vaječníku - v nemocnici mně dávali kapačky a léky na ředění krve, hrozí totiž sraženina krevní čili tromboza, takže bacha na to. Já jsem sice pila jak zběsilá, ale ani to nepomohlo a těhotenství to ještě zhoršilo, ted jsem cca 10 či 11 tt a už je vše ok, jen mám ještě trošku bříško, ale to už může být těhu břicho nebo také špek 🙂

sajmona
3. črc 2009

Jinak drzim pesti gabci,zabce gratuluju k folikum. A vsem preju krasny vikend. My budem na chalupe. Jo a zjistila jsem ze muzu v mobilu na internet tak to je super,muzu si vas cist az budu v nemocnici🙂

irminka
3. črc 2009

sajmon: s tím internetem si to zjisti, pokud tam nemáš nějakou slevu, tak je to dost drahé, tak se zkus na to zeptat......Nechci kecat, ale myslím, že jsme se o tom s někým bavili a dotyčný říkal, že je to drahé, tak nevím......

sajmona
3. črc 2009

Jo to si zjistim,myslim ze to byvalo 1,- za min, a nebo za poplatek na mesic

chrobacek
3. črc 2009

kde to vázne ???? Gábi 🙂

saj kdy jdeš na tu laparku? a pak je neschopenka ? na jak dlouho?

gabina79
3. črc 2009

tak jsem tu...

gabina79
3. črc 2009

a průběh mi začíná silně připomínat mé první těhotenství ☹

chrobacek
3. črc 2009

tak jááááák