CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

simulin
10. črc 2009

Hezké ránko, dneska je tu zatím nějak pusto.
Saj, drž se!! Možná tě teď všechno bolí a jsi zklamaná, ale doktoři určitě udělali všechno co bylo potřeba, aby se pak mimískům u tebe dařilo 😉 , tak to zkousni a bojuj, moc držím palečky. Uvidíš dnes nebo zítra už bude líp. 😉

zabicka007
10. črc 2009

Saj tak to jsi na tom jak já tentkrát... ☹ vydrž holka, první den je nejhorší,až vyndají dren a odcévkují tak bude pomaličku líp,a jak říkali holky,teď jsi krásně ,,pročištěná,, a tím pádem oplodnění půjde samo 🙂
Hani zkus zavolat na OBI,ale myslím si,že ti řeknou ať ještě tak dva dny počkáš a když nic tak půjdeš na vyvolávačku

miradka
10. črc 2009

Dobré ránko holky, Saj, moc ma mrzí, že ti asi nie je moc dobre...veľmi dobre si spomínam na tú dreň a to ako mi ju vyťahovali...je to sila, ale dá sa to vydržať. Zdá sa, že ti tam robili poriadok. Ešte s tebou dr nehovorila? Kto operoval? Čadová? Drž sa, zvládneš to a určite budeš mať väčšiu šancu otehotnieť.. 😉

simulin
10. črc 2009

Tak jsem si dala fotečku do albíčka, ale je nějaká malá, no budu si s tím muset víc pohrát 😝 Není moc kvalitní, ale aspoň něco. 😉

miradka
10. črc 2009

Pekná fotečka, myslím, že je vidieť srdiečko, to druhé je špatne vidieť.. 🙂

zabicka007
10. črc 2009

Sim, fotečka překrásná, co má být vidět tak vidět je 😀

chanel
10. črc 2009

Ahoj holky. Saj: to je mi líto,ale já měla úplně stejný průběh jako Ty, čtyři dírky, dren a cévku! To přežiješ!!! Hlavně, že to máš za sebou, bylo to potřeba!!! jéé holky vám to tak rychle utíká, když si vzpomenu, že už jsem taky mohla být v 11tt,tak je mi smutno!! Držte se a at je vám dobře!! Zkusily jste ty homeopatika???

simulin
10. črc 2009

Holky, děkuju. No snad ta další už bude lepčí. 😉 Na kontrolu jdu 20.7., tak už jsem zvědavá, co se v bříšku do té doby změnilo.
Mir, ty jdeš na kontrolu příští týden, myslím 14. neb ne? Určitě už se nemůžeš dočkat. 😅

miradka
10. črc 2009

Ahoj Chanel, už si sa tu dávno neukázala 🙂 Zatiaľ mi nie je tak špatne, že by som vyhľadávala nejakú pomoc. No neviem ako dlho mi to vydrží.
Sim, presne tak, som zvedavá ako stará blažková 😀 Ty si ešte teda 10 dní počkáš...

simulin
10. črc 2009

Mir, 😀 😀

elennka
10. črc 2009

holky zdravím, před chvílí jsem dorazila z práce, ještě že už je víkend 😉 Jinak už užívám clostil.. mega dávku, tak jsem zvědavá

miradka
10. črc 2009

haló haló, kde ste všetci, dnes je tu ticho... 😕

elennka
10. črc 2009

já tu jsem 😀 😀 😀

miradka
11. črc 2009

Dobré ránko, ahoj Elen, ako sa máš? Čo dnes porábate? Naši sekajú novú podlahu...našťastie je tam len nivelak, ale je špatný, nejde tam dať drevená podlaha, takže moja polovička tam dnes pomáha...no aj ja ležím s utrošom...to je romantika 😠 už mi pekne lezie na nervy...a to som ete len v 9tt ☹

sune
11. črc 2009

ahoj holky, tak já mám 2 hodiny do vyřčení ortele a bojím, bojím. Večer mi začly křeče v levém vaječníku, záda a špinění. Musela jsem si vzít po půlnoci prášek od bolesti. Už jsem to ořvala, vím, jak to dopadne. I když by bylo hcg ted trochu, neudrží se to. Bylo to málo vyvinuté a je jen otázkou, kdy se rozjede ms. ☹
Sim, krásná fotečka. Užívej si to, moc ti to přeji! Co bych za takovou fotku dala😢 Jo a ten průjem je normální v těhu, neboj. Já ho mám teda každý měsíc a hlavně po mléku, kávě atd. a těhu nejsem

Saj, je mi tě líto. Ale jak píšou holky, budeš pořádně pročištěná a mimčo vyjde hned poprvé. Tak se holka drž, ted už bude jen lépe!

elennka
11. črc 2009

dobré raníčko holky... tak mě pobolívá bříško, ale asi to bude clostilem.. budu muset vydržet.. 😀 Jinak se chystám vařit a musím doma uklidit... 😎

ywushka
11. črc 2009

Ahojky holky,preju vam krasny den! Ja jsem vcera byla v brne,byla jsem u toho vestce,me rekl,ze kdyz jsem tehulka,ze me vestit nemuze,ale je uplne super,vedel naprosto vsechno,dala jsem mu fotky manzela,mamky,tatky i segry a vestil alespon jim podle fotek!!! Nic podobneho jsem ani necekala,vubec by me nenapadlo,ze muzu nekod vedet az takove veci a to se me nezeptat vubec na nic (jak to delaji nekteri ji vestci,ze se nejdrive vyptavaji na ruzne otazky),tento si vzal papir,napsal si datum manzela a jmeno a jel proste podle toho a trefil se naprosto do vseho-dokonce mi rekl,ze ma zarostly hrudnik,ze stavime,ze bydlel na byte a ted zije na vesnici v dome,no proste vseeeeeechno! Me teda rekl jen ze teda si neni moc jisty tim,co cekame,ze jsme cekali dvojcatka,ale to jedno uz nezije a to co je tam ted by pry mela byt holcicka,ale neni si jisty,protoze se mu tam porad ukazuje ze to byly dvojcatka holka a kluk!!! Ty jo hledala jsem jak puk!!! Jeste ted to nechapu,kdo nezazije nepochopi,hned jak pry porodim klidne muzu prijit! Jeste mi rekl,ze budu bud rodit cisarem a nebo epiduralem a ze to bude 28.12,tak jsem na to opravdu zvedava!!!

Preju vam krasny den,tady je pekna zima! Odpoledne pojedeme k manzelove babicce!!! Paaa

simulin
11. črc 2009

Dobré ránko holčiny,
Sun a proč máš takové negativní myšlenky ☹ Vždyť jen špiníš a to nic neznamená...., moc ti držím pěstičky, ať je dnes hcg ukázkové.

Ywuskhko, tak to je zajimavé, taky mě to láká někam si zajít. 😉 A proč ti nemůže věštit, když jsi těhotná? 😕

pilotkaanetka
11. črc 2009

Krásné dopoledne já jsem byla včera na pohotovosti začala jsem špinit tak mi natočili monitor ten byl o.k ale to špinění je už odchod hlenové zátky 🙂 ale ještě 2 týdny by měla malá vydržet 😉

sune
11. črc 2009

Sim, děkuji, jsi hodná. kdybych neměla ty křeče, tak si řeknu, že je to ok, že se zabydlují. Ale špinění už se začíná stupňovat, tak jen čekám, kdy se spustí krev a to už je špatné. To mi řekli dnes na Obi, že když se to nerozjede, je naděje. samozřejmě,ale musí být hezká hodnota hcg, aby byla nějaká naděje. Taky mě prsa vůbec nebolí. Vy jste tady nikdo moc nešpinil,že? Jo a na ten průjem zkus víc pít zákys, kefír. Pěkně to uklidní zažívání. Mně taky pomáhala bylinka Routa vonná, ta mi vždy spolehlivě uklidnila zažívání i průjem, ale tu asi v těhotenství nemůžeš.

simulin
11. črc 2009

Sun, díky za rady, ale průjem jsme měla naštěstí jen jeden den a to bylo určitě po tom koktejlíku a taky jsem ten den papkala hodně ovoce 😀 Jinak s tím nemám problém, spíš naopak, občas jsem mívala zácpu, ale teď co jsem těhu, chodím pravidělně, což čučím, četla jsem, že hodně těhu ženských mívá v těhu zácpu. 😉
A kdy budeš mít výsledečky Sun, už v 11h? Tak to je za chvilku. Sun, určitě ještě neházej flintu do žita... 😉
To špinění může být samozřejmě cokoli, za chviličku budeš mít aspoň jasno, určitě je nejhorší ta nejistota.
Pilotko, tak ať se maličká ještě drží.... 🙂

sune
11. črc 2009

Sim, jo,jo, to tě prohnalo ovoce a koktejl 😉 a vím, že těhule mají spíš zácpu,ale to asi až v posledních měsících,že? Proto je na to dobrý ten zákys, upravuje to. Výsledky ještě nejsou, tak ještě hodina napětí. Mně už asi ale nic nepřekvapí. Jedině, kdyby mělo hcg super hodnotu

ywushka
11. črc 2009

simulin: nevim pry se to nesmi,pry by tro mohlo ublizit plodu! tento vestec je fakt super,dokonce me rekl,jaky mame dum,jake mame mistnosti a tak!!! Jsem z toho byla uplne vyvalena! za celou vestbu chtel 500Kc,ale nemelo to chybu!! Takze urco k nemu zajdu jak porodim!!

Pilotko tak hezky odpocivej a mala tam vydrzi!!Neboooj🙂 mozna te jen plasi🙂

sune: drzime palecky!!!

simulin
11. črc 2009

Tak Sun, jak to vypadá?

sune
11. črc 2009

tak je to negativní. ☹ Asi se to ani vůbec nechytlo a laparka mi byla na nic. Já řvu jak želva.

simulin
11. črc 2009

Jejda Sun, to mě moc mrzí a já ti to tak přála. 😢 To byl tvůj první pokus? Určitě to na další výjde, uvidíš jednou se určitě zadaří.

sune
11. črc 2009

Sim, díky. jo,jo, první,ale po laparce, tak tomu dávali velkou naději. No mám pochybnosti, zda to vyjde někdy.

zabicka007
11. črc 2009

Sune,nebuď smutná,to přejde,uvidíš - přece jenom u prvního pokusu je daleko menší šance než u druhého, při druhém už tï i líp namíchají léky a tak... 😒 Bude to dobrý,uvidíš,téměř všechny jsme si ten neúspěch zažili a dokonce některé i víckrát, a koukej, kolik je tu teď těhulek

miradka
11. črc 2009

Sune, to je mi moc ľúto, ja som tiež po laparke išla na 1. IVF. Laparku som mala v červnu a IVF v září. Nevyšlo to. No a druhý pokus, síce po zdĺhavej liečbe sa podaril. Nezúfaj, za pár mesiacov možeš absolvovať druhý pokus a to bude omnoho väčšia šanca na úspech. Prvý pokus je vždy pokus ako na hormóny zareaguješ 😉

miradka
11. črc 2009

ktovie ako sa má saj...už jej určo vybrali dreň 😖 au au