CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

lucka.adis
28. črc 2009

Holky, mám tam ty fotky, tak mrkněte.. já si jdu lehnout 😉 😀

gabina79
28. črc 2009

Tak holky, jdu se nabaštit a do hajan...včera jsem nakonec po obědě neusla a celý den jsem byla jak praštěná a nebylo mi dobře
Luci, to je krásný obrázek...jak je tam mimiňous krásně vidět...taky už se těším, až budemem mít takovou fotečku 🙂

lucka.adis
28. črc 2009

Gabčo, má tam vidět nos i nožky, jak je má nahoře atd. je to super pocit, když víš, že je v tobě už človíček 😵

Holky, chodíte některá ještě na OBI? Ptám se jenom proto, jestli tam můžete pozdravovat Čadovou a Kummela 😉

gabina79
28. črc 2009

Monti, taky mě napadlo, že bude ochotný 😀 ...akorát doufám, že bude pozitivní a nebude mít takové ty kydy, že se ještě něco může stát, že to zatím není jisté, že se mu na tom utz něco nelíbí..blabla...na to fakt nemám nervy 😒
Holky mějte se, mám hlad 🙂

hanulamarkova
autor
28. črc 2009

ahoj holky mě taky vyhovuje jakýkoliv termín.
12.8....elennka
15.8....
25.8....gabina79
28.8....
Jiný termín...
Je mi to jedno....Zabicka007, hanula,
jsem na vás jukla 🙂 já ležím a odpočívám, ještě zítra budu ale pak se začnu pomalu hýbat, pujdu s pejskama a tak. 😅

simulin
28. črc 2009

Luci, te prcek je nádhernej, jde to tam fakt pěkně vidět. No už se těším až uvidím ty moje, jdu 5.8. na te screening.
Holky a tam mi dají taky fotečky? A za jak dlouho jsou výsledky?
Dnes mi psala teta, co dělá v uh. na laborce že mi krevní testy vyšly v pořádku, tak aspoň zatím něco. 😉

lucka.adis
28. črc 2009

Sim, děkuju za pochvalu fotečky mimíska 😵

Já jdu na screening 11.8 takže budeš vidět prcky dřív než já, držím palečky, aby bylo všechno v pořádku. Ohledně foteček, no měli by ti tam nějaký udělat a potom ti je dát, ale na 100% to nevím. Zkus se pozeptat Ywushky, ta už má přece jenom 1.screening za sebou 😉

Jak asi dopadla miradka 😕

Hani, ahoj budoucí maminko dvojčátek 😵 😵 tak jak ti je. Všechno dobrý????

irminka
28. črc 2009

ahojte,
na screeningu mně dali fotky hned a dokonce jsem nic neplatila- jen 1400,- za screening 😠

Dnesjsem byla celé dopoledne v práci, potom u dr. na lístek na penízky a doted s malým na fotb. tréninku, už normálně odpadám... a ještě k tomu vařím bolonské špagetky s mletým maskem.....

ywushka
28. črc 2009

12.8....elennka
15.8....
25.8....gabina79
28.8....
Jiný termín...
Je mi to jedno....Zabicka007, hanula,Ywushka (sama ridit nebudu,musim se nechat zavest)

ywushka
28. črc 2009

irmi: bolone chci udelat zitra na obed🙂

miradka
28. črc 2009

Ahoj holky, tak už som tu...zážitok sme mali obaja krásny, skoro som uronila slzičku a ten moj len čumel a divil sa ako krásne vyzerajú a hýbu sa...myslím, že sa konečne zamiloval 😀 😵 😵 Mám aj fotečku, ale tú dám až zajtra. Som hrozne unavená a trochu ma bolí bruško. Už si fakt musím k)piť niečo poriadneho na seba. Už ma dokonca tlačia aj kalhotky, alebo to je z toho brucha..neviem 😕 Doktor hovoril, že všetko je v poriadku, takže ďalšia kontrola je až za mesiac, resp. keďže je na dovči a nechcem ísť k inému, tak až 1.9. To už budú mimča krásne veliké...
Dnešná kontrola prebehla celkom zaujímavo. Dosť sa nám obom venoval, bol strašne hodný. Najprv mi skontroloval delohu a tá je ok a potom sme zavolali mužíka. Dr ma úplne vydesil, dal mi do ruky také kovové udelátko a v ruke držal kondom, tak som sa desila čo to chce s tým kovovým monštrom robiť, ale to bolo zariadenie na meranie bokov, pásu a tak... 😀 😅 našťastie....uff 😅 no a potom sme sa dllllho dívali na naše deťúrence. Vyzerajú v poriadku, zameral jedného a ten má 4,49 cm a 11+2tt. Bavili sme sa aj o tom screeningu. Nepojdem tam. Aj keby bolo dieťa postihnuté, necháme si ho..naviac by som musela až kamsi do Olomouca.Nechala som si to vyhovoriť mužíkom a dr hovoril, že keď sme takto rozhodnutí, tak to nemá cenu, ale dal mi čas na rozmyslenie. Naviac už som v 11tt a tam majú asi 2 týždne čakaciu dobu...takže tak. Radšej už na to nemyslím...

rioko
28. črc 2009

Já můžu od toho 10.8 kdykoliv odpoledne, dopoledne nemůžu v úterý 11.8 a ve středu 12.8 můžu tak od 14 nejdřív, jinak se přizpůsobím

ywushka
28. črc 2009

miradka: to je parada ze jsou miminka v poradku!!! To je to nejdulezitejsi!!! Samozdrejme,pokud nechcete na to jit,tak vas do toho nemuze nikdo nutit!!!

Ja si jdu uz lehnout,jsem si dneska napustila trosku vody do vany po dlouhe dobe jsem se "koupala" a ne sprchovala-to uz me nebavi🙂!!! A jsem nejaka unavena!!!Tak vam preju hezky vecer a dobrou nocku a pa zitra

ywushka
29. črc 2009

Dobre raaaano OSPALCI🙂 A preju krasny den

zabicka007
29. črc 2009

Ywuš a všechny, já myslím, že nevadí když sebou vezmete drahé polovičky, pokud budou ochotné absolvovat tu ,,slepičárnu,, tak proč ne? Já ho brát nebudu, ale určitě mi vadit nebude když vy jo 😉
Holky ty ultrazvuky a screeningy a tak to musí být nádhera, zvlášť když vidíte, že se vše vyvíjí jak má...
Gabi držím palce ať je citlivý doktor, ale určitě to bude o.k.
Luci já jedu na OBI v pondělí 3.8., takže pokud je chceš pozdravovat tak mi hoď do interní pošty od koho a já to ráda vyřídím 🙂

miradka
29. črc 2009

Dobré ránko holky, tak až budete mať ten sraz, tak vezmite foťák a pošlite mi fotku s popisom 🙂 My chceme ísť s mužíkom na Macochu niekedy okolo 28.8 na naše výročie. Budeme v nejakom hotely..tak ai nebudeme ďaleko od Brna, ale v inú dobu a naviac ideme len na predĺžený víkend. 😒

chrobacek
29. črc 2009

Dobré ráno 🙂

Miradko to muselo být krásné..... holky já chci takýýýý 🙂

miradka
29. črc 2009

chrobáčku, to bolo... 😵 neboj, aj ty sa čoskoro dočkáš. Ja som si myslela, že sa toho snáď nedožijem...teraz je to fakt a je to krásne 😵 😵

Sim, ako sa máš? Ešte ťa bolí chrbát? Mňa posledné dni bolia kríže, ale myslím, že mi v nich čosi včera večer ruplo a už je to ok...teda dúfam 🙂

elennka
29. črc 2009

donré raníčko 🙂. No jsem v práci.. 😢

miradka
29. črc 2009

Elen, po dovči, však? To sa ťažko vracia do pracovného procesu..

mayllou
29. črc 2009

ahojík holky, ještě než odjedu na dovču...chtěla bych znát váš názor....právě jsem se dočetla, že existuje nějaký nativní cyklus IVF,prý je to bez stimulace hormonů, nevíte o tom něco?? jaká je úspěšnost?? a dělají to na obilnáku??? Prý to v reprofitu dělají ze všeho nejraději, ale čadová mě to vůbec nenabídla ....

a ještě jeden dotaz, zavádí na obi třebas jen jedno embryjko a když se to nezadaří, tak za měsíc davájí druhé??? toto právě taky provozují v reprofitu....já se totiž na dvojčátka vůbec necítím a ani finanční situace nám to moc nedovoluje a máme byt 1+1, takže nevím, jak bysme se tam vůbec vměstnali....

a holky proč vůbec na obilnáku nestimulují vajíčka klasickým clostilbegytem?? dyt ten je taky na stimulaci vajíček, nééé ....taky jsem ho užívala....proč nás nechají píchat injekce??

hanulamarkova
autor
29. črc 2009

dobré ráno, no dneska jsem už celkem normálně vstala, dala jsem si sprchu a nasnídala jsem se teť si jdu chvilku lehnout s utrošem a pak se uvidí. Včera jsem zažila trochu šoky, i když jsem si to tak nebrala...jak kamoškina dcera včera venčila holky tak se jí jedna vybrala na vycházku...vůbec si toho nevšimla...tak jsme hledali kamoška dokonce po 100 letech sedla na kolo 😀 no drobec se našel tak to pak bylo v klidu.
Jinak nešpiním...nijak špatně se necítím, jen jsem jak kdyby zadýchanější, dneska jsem si udělala průduškový čaj tak snad z toho nic nebude.
lucíííí to tááák krásně zní 😀 moc si mě potěšila. Dnes jsem 2DPO a už jen 10. To je tak veliké číslo no uvidíme.
Žabi, kdy jsi na sobě něco poznala a holky kdy jste normálně vstali a dělali takový běžný věci?

hanulamarkova
autor
29. črc 2009

miradko, drobečci jsou nádherní moc ti to přeji.

hanulamarkova
autor
29. črc 2009

mayllou ono mě to nikdy nikdo nenabídnul o nativu jsem taky četla a clostilbegyt se myslím dává tvůj obvodní lékař, není to tak silné jak Gonal nebo fostimon...tak nevím je to asi ta fáze, že když toto nevyjde tak nastupuje CAR se vším všudy 😨

zabicka007
29. črc 2009

Mayllou, už tady byl jednou rozhovor na téma nativ, mám dojem, že z toho vyplynulo, že je velmi malá šance na otěhotnění a OBI jej mají v nabídce ale tuším, že si ho nechávají jako rezervu když by náhodou nevyšly všechny tři IVF, tak kvůli pojišťovně abys nemusela 4. IVF platit v plné výši,něco takového tady vysvětlovala tuším Bsik. Co se týká počtu embryjek, na OBI standartně zavádí dvě, při vyšším věku i tři, ale myslím si, že pokud si o to vyloženě požádáš tak se dá domluvit i na zavedení jednoho embrya, ale tvrdit to nechci.
Co se týká toho clostilbegytu, to ani nevím co to je, takže to ti ale vůbec neporadím 😅

mayllou
29. črc 2009

ahojík žabko a hanulo...no oni prej jenom oplodní to jedno vajucho, co se vytvoří při ovulaci a pak se děj vůle boží...no joo, jenže co když to nevyjde, tak bude 10 000,- kč pryč a nic z toho.....nebo kdoví, jak to přesně teda je

....hmmm, asi je u tohoto hodně malá šance na otěhotnění...no já jen, že mě to lákalo, že je to bez stimulace...znáte mě 🙂

chrobacek
29. črc 2009

jojo přesně tak.... ale ne tématu reprofit z nativu těhule jsou ....

ale na Obi to nabídnou až vyčerpáš ivf normální, protože při nativu se získá většinou jedno vajíčko... tj mnohem menší šance, že to vyjde.... a určitě si můžeš nechat zavést jedno ale snižuje se šance, že to vyjde a naopak zvyšuje, že to budou dvojčata.....

clostilem se stimuluje na IUI nebo na domácí snažení (to napíše i gyndař) injekce jsou na ivf protože je možnost více vajíček jak clostilem ... z toho jsou třeba 3 foliky a jedno vajíčko injekcemi je 10 folíků a třeba 6 vajíček atd....

mayllou
29. črc 2009

myslela jsem, jestli třebas taky nějaká z vás nemá s tím nativním cyklem zkušenosti....

zabicka007
29. črc 2009

Hani vleče se to viď? Ale já myslím, že to čekání ti bude stát za to... 😉 No nejsem si úplně jistá s těma příznakama, hlavně to neber jako směrodatný, každá to má jinak, ale každopádně od prvního dne mě pořád tak rýpalo v podbřišku, prsa jsem cítila celou dobu pořád stejně. Pak se mě jednou zamotala hlava, ale to bylo asi až tak 6. den a od zhruba 6.dne se mi zdálo, že mi některý věci víc smrdí. Jo a taky to pnutí břicha, ale to bylo taky až tak 6. nebo 7. den

chrobacek
29. črc 2009

may ne protože je mnohem menší šance na transfer než při ivf klasickém.....a jak říkam obil. to dělá až po vyčerpání normálních ivf, ale určitě pokud by jsi na tom trvala, že chceš nativ tak ti ho udělají ... ale oni to prostě standartně dělají takto.....