CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
31. črc 2009

ale na Moravě jsem 🙂))

irminka
31. črc 2009

ten flek je ale flečisko, co? Ano, to je ono 😉

irminka
31. črc 2009

a hrad tu nemáme, je to jen zámek, kde sídlí městský urad, knihovna, vinárna, jinak tady zdechl pes.....

zabicka007
31. črc 2009

Gabčo, tak jestli bys mohla toho 20.8. tak by to byl určitě lepší termín, to by mohla i Simulin a Muschka a možná i Elenka. Holky takže znovu...25.8. nebo 20.8.? 😀 A taky si musíme upřesnit ten čas...

hanulamarkova
autor
31. črc 2009

Ahoj holky, mě je dobře, miminka se snad drží tam kde mají...no musím Vám říct, že mě začínají přepadat takový špatný myšlenky ☹ no už jsem asi moc dlouho sama...jako že jestli se chytli a tak...a moje mamka je přesvědčená že tam mám 2 holky...normálně se mi zhoršila pleť...a to při stimulce byla ukázková 😉 tak se snad povedlo

chrobacek
31. črc 2009

irmi ty jo tak to je slušný 🙂)) to je teda vegáček 🙂))) musíme tam někdy zajet 😀

hani nenenene žádné špatné myšlenky pěkne si miminka hýčkej .....

miradka
31. črc 2009

Holky, ak by to bolo toho 20.8, tak možno by sme sa aj my s mužíkom mohli aspoň na chvíľku zastaviť. Teda nič nesľlubujem, lebo neviem kadiaľ pojdeme, ale tá Macocha je tuším tým smerom...

Hani, s tou pleťou je to blbé, mne sa tiež po stimulke zhoršila. Určo ich tam máš 😉

irminka
31. črc 2009

chrobi: fakt není problém 😉
A Hani ty nepanikař, bud v klidu. Jak jsi dlouho po ET či KET, mám v tom guláš, promin 😒

hanulamarkova
autor
31. črc 2009

Jo snažím se...jdu si je pohýčkat...jdu si lehnout a vyšívat...jo mě vyhovuje i toho 20.8

hanulamarkova
autor
31. črc 2009

mir to je dobře...jsem 4DPO vím, že na takové myšlenky je dost času ...já těch 8 dní nevydržííííím....ještě že zítra dojedou moji miláčci 😉

hanulamarkova
autor
31. črc 2009

ET

chrobacek
31. črc 2009

hanul no .. můžeš testnout taky 🙂 třeba v pondělí .-)))

miradka
31. črc 2009

Hani, presne - chce to rozptýlenie 😉

gabina79
31. črc 2009

Jo Chrobi, na Moravě jsi 😀
Hani, určo se aspoň jeden mimísek zakous anebo třeba oba, proč ne? 😉 Dvojtěhulek je tady nějak málo 😀 l 🙂 .....já mám taky černé myšlenky, snažím se je zapudit, někdy to jde líp, někdy hůř..když už nevím co, tak si hladím bříško a vykládám prcoškovi, jak ho mám ráda a o co by přišel, kdyby to vzdal 😉
Žabi, jak říkám, na mě se nevažte, pokud může jít víc holek toho 20.8, tak to udělejte a já tam buď budu nebo ne...kdyby ne, tak příště už určo 😉

miradka
31. črc 2009

chrobáčik pokušiteľ 😀

chrobacek
31. črc 2009

🙂)))

holkýýýý já chci stimulovat 🙂

gabina79
31. črc 2009

Mir, Moravský kras je tak 30 km od Brna 😉
Chrobáček je fakt pokušitel 😀

gabina79
31. črc 2009

už brzy budeš, nebooooj 🙂

chrobacek
31. črc 2009

no a? kdo to má jako vydržet??? 🙂))))

gabina79
31. črc 2009

ty to musíš vydržet...nic jiného ti nezbývá 🙂 ....vždyť to máš za pár 😉

gabina79
31. črc 2009

jé, holky, my jsme včera s manžou vůbec neřešili ten screening, nějak mi to vyšumělo z hlavy 😅 ...tak tam kdyžtak zavolám až v pondělí, to nevadí, ne? 😅

irminka
31. črc 2009

zatím se loučím, valím na obídek, papapa 🙂

ywushka
31. črc 2009

Ja si smskuju s kamoskou co je taky tehula-o 3-4 tydny dyl nez ja🙂,jsem ani nevedela kolik naaaadhernych oblecku maji na mimibazaru.cz jejda jak ja bych uz nakupovala,musim jeste 10DNU vydrzet!!!🙂 ja jsem si pripravovala maaaasicko na zitrejsi grilovacku!!Jeste se chystam udelat chlebicky a tak🙂!!

Gabi: dekuju!🙂 A vymen toho doktora nebo ho pujdu vlastnorucne uskrtit za tebe!!! 😀

pilotka: jeeeeeee porad jsi jeste v podobe akvarka 😀

gabina79
31. črc 2009

holky teď z jiného soudku....když budu posílat lístek na peníze (za měsíc potom, co se posílal přes zaměstnavatele na sociálku ten první po 14 dnech), tak to mám poslat přes zaměstnavatele nebo rovnou na sociállku?

gabina79
31. črc 2009

Ywuš, už jíš maso?.....mě teda teď grilovačka nějak neláká a masa trochu sním, ale moc mi nejede....s tím Dr je to těžké a jak psala Monti, tady není v čem si vybrat - ti schopní už pacošky neberou ☹

ywushka
31. črc 2009

gabi: tak to i neporadim,ja listky nosim osobne!!!

gabina79
31. črc 2009

Ywuš, ty je nosíš postaru zaměstnavateli, se starýma neschopenkama to tak bylo...teď ale nevím, navíc naše účetní ani účetní není a navíc je na baterky, takže ta mi nedokáže říct 😒

chrobacek
31. črc 2009

gábi normálně to dej zaměstnavateli a on to odešle na sociálku spolu s přehlem .....

já myslela kdo má vydržel to čekání na Hanku 🙂))) ne na stimulku 🙂))

miradka
31. črc 2009

Gabi, ja som myslela, že sa musí nosiť vždy zamestnávateľovi. Ja to tak robím... 😉 No ak je to 30 km, tak neviem neviem 😒

Idem robiť polievku, dnes bude mňamkacinka bazalková polievka 😀

gabina79
31. črc 2009

uuupppps, takže čekání na Hanulin test jo? Tak to je jiná 😀
Takže to pak pošlu zaměstnavateli...díky za radu...akorát to té naší účetní budu muset asi dopředu oznámit, ať se s tím nějak srovná 😀
Mir, tak takové koření teď vůbec nemůžu...i když mám hrozně ráda smetanovou omáčku s bazalkou a oreganem, tak teď bych ji asi nedala 😒
Já si jdu uvařit těstoviny, od včerejška mi zbyla ještě ta moje plpa, tak nemusím nic vymýšlet 😀