CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

simulin
4. srp 2009

Snaho, já teda moc unavená nejsem, když jsem v práci, tak si to ani nemůž dovolit, no a když jsem doma, tak se jdu třeba po obědě natáhnout, ale málokdy usnu. Možná to teprve na mě příjde. 😅

ywushka
4. srp 2009

holky pouzivate ted nekdo v tehu ten gymnasticky mic?? Nekde jsem slysela ze je to dobre pro tehotne! ja uz jsem doma jednou jeden mela,ale hned mi praskl bylo tam nejake poskozeni materialu a ted si ho chci zase koupit!!!

ivanalysonkova
4. srp 2009

U nás je to komplikované. V listopadu nám vrcholí sezóna, šéf je při každé absenci šílený. A pokud bych mu to řekla a šla na nemocenskou a ono to třeba pak nevyšlo, taky se může stát, že se vrátím do práce a za pár dní už ji nemusím mít.... ☹

miradka
4. srp 2009

Holky, chcela som sa opýtať koľko toho približne zjete za deň. Ja mám dojem, že sa strašne prejedám, ale čo mám robiť, keď som furt hladná?? Vstávam asi tak o 6, o pol 7 som si dala 3 hrianky z toastového chleba s lučinou a rajčinku a plátok šunky. Okolo štvrť na 10 som si dala jogurt s müsli a trošku orechov do toho, potom okolo 11 som dostala zase hlad, ale bolo mi blbé zase jesť tak som si chcela dvihnúť haldinu cukru sladksťou, tak som si zahryzla do pistáciového deli, ale vobec to nepomáhalo, tak som o 12 rezignovala a dala si krajec toastového chleba s plátkom syra a šunky no a o jednej sme mali obed, polievku som zbaštila raz dva - rajčinová so syrom, ale druhé som už nezvládla dojesť - ryža s kuracími prsíčkami a zeleninka. Fakt, čo 2 hodiny mám hlad a teraz mám pocit že prasknem...jo a okrem toho som zjedla 2 švestky. Počítam že do večera budem zase čo 2 hodiny hladná a zjem zhruba toľko čo doteraz a dám si jablko...Koľko toho jete vy? Bojím sa, aby som neskončila s obvodom pásu 200cm 😖 😠

ywushka
4. srp 2009

miradka: papej!!!

lucka.adis
4. srp 2009

Ivano, takhle jsem to měla i já. Já kdybych došla do práce s tím, že nám to nevyšlo (což taky nevyšlo 😀 ) tak tu práci taky ztratím tak či tak..

simulin
4. srp 2009

Ivko, já jsem si vzala neschopenku od OPU a pak 5-tý dne po ETu už jsem šla do práce a vlastně pracuju až do teď. 😉 Nikomu jsem nic neříkala, prostě jsem byla jakože nemocná. Záleží jak budeš všechno snášet a jak se budeš cítit. Já se cítila dobře, tak jsme neviděla důvod proč do práce nejít. No, ale teď už uvažuju, že na NP půjdu, přece jen dvojčátka je záběr a je to hodně rizikové.

Mir, já myslím že je to v pohodě, tady jím asi každé dvě hodiny, sním na co mám chuť. Snažím se jen papkat menší porce. 😉 i když někdy to nejde. 😅

lucka.adis
4. srp 2009

miradko: nejsi v tom sama, já doma vyloženě " žeru " a manžel má za mě hróóóznou srandu 😀
Ráno sním dva chleby nebo rohlíky, za hodinu a půl do sebe cpu nějakou zeleninu potom oběd s porcí pro 2lidi a teď se cpu větrníkem s cukrárny.. takže se neboj a pěkně bašti dál 😀

miradka
4. srp 2009

Holky, tak to ste mali dosť blbú situáciu v práci...teda máte... 😒

Ywush, ono nejde nejesť, ja len či aj vy toľko spapáte...furt čítam o tom, čo by som mala jesť ale o množstve sa píše len v kalóriách, čo teda nie je moja parketa...počítať to nehodlám 😠

ivanalysonkova
4. srp 2009

je to na houby....práci zatím potřebuji, ale miminko má přednost...Je to sázka do loterie. Buď a nebo.... 😀

lucka.adis
4. srp 2009

...podle toho taky vypadá to moje těhu bříško z profilu, ketré mám v Albu 😀 😀

miradka
4. srp 2009

Tak to ste ma potešili dievčatá 🙂 a stále mám chuť na niečo iné než čo mám navarené, ktosi spomínal špenát s vajíčkom a bramborami..to by som si dala.. 😅

miradka
4. srp 2009

No aj ja ho vyfotím, ale ono to chce vidieť ráno a potom večer, pretože je to obrovský rozdiel...

ywushka
4. srp 2009

miradka: na nejake pocitani se vyprdni!! Jednou jsi proste tehotna,bud za to rada a kdyz mas hlad porad tak proste papej na tom nic spatneho nevidim!!!Lepsi jist nez tak jak jsem byla ja,ze jsem nejedla vuuubec nic!!!

lucka.adis
4. srp 2009

mir, špenát na oběd.. to psala irminka 😉 já ho budu dělat o víkendu až manža nebude doma, protože on ho stejně nejí.
A přesně tak, vyprdni se na nějaké počítání jídla, jsi těhotná a néé tlustá, takže pěkně bašti všechno na co máš zrovna chuť.. na to fakt není nic špatného. Ywushka má pravdu 😉

miradka
4. srp 2009

Ywush, tak to máš recht...hladovka to je des, teda hlavne tá hlava vo wc mise 😖 Mňa to našťastie obišlo, nie žeby mi nebolo špatne, ale hlavu som mala len raz v mise.

Luci, aj ja urobím ten špenát, mňamka 🙂 Ale neviem kedy, lebo na zajtra som myslela, že si dám nejakú rybku

simulin
4. srp 2009

Ywuskhko, balon mám doma u mamky, sem tam na něj sednu a jen tak poskáču, ale nějak se mi moc nechce. Ani nevím, jeslti můžu, když jsem teď krvácela a pořád špiním, tak to ani nechci pokoušet. ☹

Mir, no já mám největší problém pořád večer, potřebuju se najíst tak kolem půl deváté, když příjdu z práce, protože mi vždycky začíná být zle, ale nemám na nic chuť 😝 😠 No, mermomocí musím do sebe něco dostat, aby se mi ulevilo.

miradka
4. srp 2009

Sim, no to by už malo skoro prejsť, do kedy budeš brať utroš? teda duphaston?

zabicka007
4. srp 2009

Ywuš, já mám dojem, že jsem někde četla, že na tom balonu je lepší sedět až v nějakém pozdějším stádiu těhotenství, ale nejsem si jistá...raději se zeptej doktora, ať miminko třeba zbytečně neutlačuješ 😀
Už jsem si částečně připravila album, fotky dodám příští pondělí ju?

zabicka007
4. srp 2009

Mimochodem ty fotky bříšek, Luci a Ywuš a vlastně všechny, jsou naprosto neodolatelnééééééééé 🙂
Mir co se týká toho přejídání, tak já jsem teprve na začátku a to pravděpodobně nečekám ani dvojčátka, a přejídám se taky dost, akorát se snažím víc to prokládat zeleninou a tak, ale rozhodně se neomezuju! (i když to jsem nedělala ani když jsem nebyla těhotná 😅 )

simulin
4. srp 2009

Mir, doktor říkal, že bývá tak do 12tt., tak že příště už ho chtěl vysadit. No ale nevím, jak se zachová, když špiním, no uvidíme. V pondělí jdu k němu na k. o. Taky už mám donést moč, snad nezapomenu jak Gabča 😀

simulin
4. srp 2009

Žabko, máš pěkné albíčko. 🙂

ywushka
4. srp 2009

zabi: joooo moc pekne!!!

my jsme byli potvdit ty zarucaky a uz jsme doma,po ceste jsem koupila prvni "hracku" miminkovi-takove ty papucky co tam maji tu rolnicku🙂,strasne se me libily!🙂,ale uz jsem je hezky schovala,pak vam je vyfotim!! Zastavili jsme se i v jedne prodejne okouknout ten nas favorizujici kocarek🙂

irminka
4. srp 2009

a co chcete teda za kočárek?

ywushka
4. srp 2009

casuaplay S4 2009!🙂 v pripade pokud to bude kluk a pro holcicku ten Joolz,ale ten jsem jeste nevidela ve zkutecnosti

irminka
4. srp 2009

ten je hezký, také jsme chtěli něco podobného, ale pro dvojčátka casualplay nedělají. A ten tvůj stojí komplet kolem 25.tisíc,že? Je to pálka, ale pokud bude sloužit celé tři roky, tak se to dá.... 🙂

muschka
4. srp 2009

Dobré odpoledne po práci děvčátka 🙂 .

Jsem dnes tááák unavená! To bude asi z toho koktejlku, co beru před KET. Pregnyl, Agofolin, Utroš, Estrofem - ať žijem...hlavně když se hlava točí 🙂 . to bude zase ospalých dnů...Hlavně aby to v pátek klaplo, už se moc těším až budu zase pár dní v tom,
hehe 😎 !

Holky já vás tak ráda čtu, jak spinkáte přes den, jak jezdíte nakupovat věcičky pro mimi, čekáte na manžílky...a papáte co hrdlo ráčí, to já teda taky a už dlouho 😀

už bych vás táák chtěla následovat 🙂

irminka
4. srp 2009

a ten Joolz je také nádherný .... 😉

ywushka
4. srp 2009

irmi: taky se nam libi joolz,ale uplne me stve,ze nikde neni vystaveny!!Ta cena nam nevadi ani u jednoho z kocarku,ale ja si je potrebuju porovnat!!!

mush: nebooooj!!Hlavne po ketu klidecek,odpocinek,nohy nahoru alespon na dva dny a bude to raz dva

irminka
4. srp 2009

mush: hlavně se opatruj a odpočívej at si hezky na pátek přiravená 😉

ywus: to je pravda, že by jste si měli kočárky okusit, protože to není hračka a kočárek musí být hlavně praktický, hlavně, aby jsme nebyli zklamáni, když zjistíme, že jsme si koupili krásný kočár a je naprd.. 😠