CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

irminka
7. srp 2009

ale nekecej, já jsem měla velikost 36 tak v 16.ti letech, chi,chi....ted ani nemluvím... 😝

muschka
8. srp 2009

Hanuli, dobré ráno, tak co jak je Beruško 🙂 ? KETík určitě stihneš, vždyť už za necelé dva týdny bys měla nasazovat nějaký ten Estrofem či co. No a za tři týdny budeš už zase těhotná 🙂 .

miradka
8. srp 2009

Irmi, no naši ma furt otravovali, že mám pribrať, že preto nemožem otehotnieť a babkin trak...vobec to s tým nesúviselo, za to teraz sa otec vytešuje že som pribrala 2 kila 😀 😝 Už mám aj fotku ako vypadám ráno, hneď ju sem hodím..vlastne ani neviem, či bude poznať rozdiel 😉

muschka
8. srp 2009

Miradko,

dobré ránko 🙂 . Fotečky mooc hezký a sluší vám to s manželem 😉 .

Já teď tak nějak dospávám a furt nemůžu dospat...Pořád tu štěkají venku psi a ten náš blbec jim odpovídá, hrůza

v noci jsem se probudila strašnou prázdnotou v žaludku, ale neměla jsem sílu se jít najíst. A teď bych se už klidně nasnídala, jenže lednička vybrakovaná a manžílek vyspává jakoby měl půlnoc. A já bych ho potřebovala vyslat na nákup. Musím si na něj počíhat jen co otevře oka 😀

zabicka007
8. srp 2009

😀 Pilotko obrovská gratulace k Amálce, jak říká Hanule, Majdulko ty se taky brzy dočkáš 🙂
Muschko vůbec si nemusíš připadat jak hypochondr, já jsem poprvé neschopenku odmítla, ale podruhé už jsem nezaváhala ani na vteřinku - máš na to právo a sestřičky to berou jako fakt. A tak jak je mamino? 😉
Mir, tak to já si teda o 36 můžu nechat zdát, zrovna včera jsem se pobavila u takového vtipného emailu, kde bylo vždycky porovnání jednou větou, jak se chováš u prvního dítěte, jak u druhého a pak u třetího....a bylo tam i co se týká oblečení a cituji:
Oblečení
1. dítě
okamžitě po sdělení diagnozy těhotenství odkládáte normální oblečení začínáte nosit těhotenské oblečení
2. dítě
Normální oblečení nosíte co nejdéle je to možné
3. dítě
Vaše těhotenské oblečení je Vaše normální oblečení...
No to mě rozesmálo 😀

ywushka
8. srp 2009

Dobre ranko holky!!!🙂 My jsme s manzelem byli vecer do pul 10 v baru na terase-jsem vypila 4 dzusiky manzel 2 pivecka a jednu vodecku (ta mu samozdrejme nesmela chybet) a jeli jsme zase domu-jsme meli auto,prece potom nebudu chodit po tme takovou dalku domu a jeste k tomu do kopce🙂!!! Nejak jsme si dneska pospinkali!!! Ja se jdu konecne nasnidat nebo me ten prdous pak vynada ze jsem mu nedala ani najist 😀

preju vam krasny den plny slunicka🙂

muschka
8. srp 2009

Žabi, chichi i i i i ii 😀 😀 , tak to mě teda taky dost rozesmálo 😀 !
no zatím je dobře Žabi, učím se psát Žabi jen pravou rukou(a to si teda zkus 😝 ), protože levou musím bojovat s plyšákem, pesan nedá pokoj a vyžaduje bojůvky. a hra je to divá, notebook tu lítá ze strany na stranu 🙂!

a samosebou už začínám mít myšlenky na první těhotenské příznaky, su matěj já vím

a jak se daří žabi? jdeš v po na utz?

simulin
8. srp 2009

Dobré poledne,
V první řadě gratuluju moc pilotce a manžílkovi k dcerušce, přeju hlavně hodně zravíčka 😵 a těším se moc na první fotečky. 😉
Muschko, pěkně odpočívej a neboj těhu příznaky určitě brzy příjdou, moc ti fandím a vlastně všem čekatelkám 🙂
Mir a Luci, moc pěkné věcičky, už mám taky pár kousků, tak hned jak bude čas, musím se pustit do albíčka. Jen jsme měli pc na opravě a nějak mi z tama kámoš vyhodil program na úpravu fotek 😠

simulin
8. srp 2009

Na Nově je zase dobrý filmeček o párech co nemůžou mít mimi a atd... 😉 Jak vidím, nikdo tu není, tak určitě všechny čučíte na telku.. 😀

ywushka
8. srp 2009

Chtela jsem se zeptat holky,kdyz budete kupovat miminkovi nejake hracky,budete mu kupovat io takove to lehatko s tema hrackama?? Me se to strasne libi a prijde mi to prakticke,ale ted nevim jestli je dobre mu kupovat i takovou tu deku co se poklada na zem a je tam treba taky hrazdicka na hrani a podobne??? My jsme se divali na fisher price a nevim se rozhodnout!! 😀 Jejda to je fakt velky problem 😀 !!!

simulin
8. srp 2009

Ywushko, já nad takovýma věcma ještě moc nepřemýšlela, tak že ti moc neporadím 😅 ale je pravda, že to lehátečko jsem viděla a taky se mi moc líbí. 😉

miradka
8. srp 2009

Žabi, najviac ma bude asi mrzieť to, že budem musieť vyfhodiť celý šatník, alebo budem chodiť na pilates a nejesť 😀 ale to by som asi dostala na zadok...teda nie za pilates... 😅
Ten vtip je zo života, pekne som sa zasmiala 😀 😀

miradka
8. srp 2009

mne sa páčia všetky miminkovské vecičky a výmysli, ale hovorím si, že to je šialený biznis a určite nepodľahnem všetkému čo sa mi zapáči...to by som jednak čoskoro zbankrotovala a už od malička rozmaznávala 😉

ywushka
8. srp 2009

ja si zase rikam ze co nekoupime my,tak koupi ostatni 😀

muschka
8. srp 2009

Tak jsem konečně vyhnala manžílka nakupovat a až se vrátí, bude vařit 🙂 . Máme holt zpoždění, když vyspával, ale asi toho bylo na nás oba za poslední dobu dost.
Odpo přijde švagrová a bude veselo, ona je trošku jako uragánek, ale milej 🙂 .

Holky, já zatím tloustnu, ani nemusím být těhotná 😒 . Jenže to je taky tím, že teď na nějaký kilčo raděj kašlu, hlavně abych byla v pohodě, teď je priorita miminko.

hanulamarkova
autor
8. srp 2009

ahoj holky tak jsem tu z OBI potvrdili mi negativní výsledek a byl tam Crha i Kümmel tak jsme se domluvili, že přijdu 10DC na UTZ a uvidíme jak se bude tvářit sliznice a pak by jsme popř. na to šli. Takže domluvení jsme dobře. Malá už je zase na prázdninách tak se budeme s manžou užívat. Zatím se mějte hezky 🙂

muschka
8. srp 2009

Tak vidíš Hanuli, supr 🙂 🙂 . Teď máš před sebou novou naději 😉 . Tentokrát už nám to musí vyjít...

Já jdu papat, máme navařeno, mňam mňam, aspoň to jídlo na tom světě, i kdyby nic jinýho 😀 !

miradka
8. srp 2009

Hani, tak ono to asi trošku zabolí, ale keď je nová nádej, tak sa to rýchlo rozplynie a za chvíľku budete oslavovať 😉

simulin
8. srp 2009

Hanul, tak to je bezva, moc fandím, aby to tentokrát vyšlo. 😉

zabicka007
8. srp 2009

Hani, jsi statečná, teď už to musí vyjít a je fajn, že nebudeš muset čekat dlouho a hned se vrhneš do dalšího 🙂
Muschko, tak si nedovedu představit psát jednou rukou,to musí být boj...mě se daří dobře,dneska jsme byli sbírat hrušky tak jsem se jich přejedla tak doufám,že mi nebude blivno...v pondělí jdu na ultrazvuk,už se nemůžu dočkat 😅
Mir, proč bys vyhazovala celý šatník? Však po porodu se určitě brzy vrátíš na původní velikost 36, uvidíš! A to cvičení pilates to je s tím balonem? To můžeš cvičit i v těhotenství?

muschka
8. srp 2009

Ahoj Žabi, teď už oběma rukama, chlapi se najedli a šli důležitě ven, že jdou jako na dlouhou procházku, pes a vůdce smečky 🙂.

Já už jsem strašně přeleželá, v telce nic, venku hezky. Ale už zítra můžu na procházky, hurá 😀!

Hani, myslím na Tebe, teď už to půjde zase k lepšímu. Nemůže se nám lepit smůla na paty donekonečna...Už jednou se vám to podařilo, máte krásnou holčičku, tak to půjde zase, uvidíš, neztrácej naději, i když je vyčerpávající pořád to zkoušet. Někdy nás to štěstíčko pořádně zkouší 😝.

Žabi, moc držím pěst na UTZ v pondělí a cítím v kostech že to bude dobrý 😎! Drž se!

miradka
8. srp 2009

Žabi, pilates nie je na balóne, tam ide hlavne o posilovanie svalstva preťahovaním svalov. Väčšinou sa cvičí na nejakej podložke. Je to veľmi vhodné pre ženy, spävňuje sa panvové dno, svaly brušné vnútorné ako keď ideš na malú a zastavuješ moč...to je vhodné ako prevencia do staroby proti inkontinencii. Celkovo je to dobré na držanie tela a tak...Nedávno som stretla tú cvičiteľku a hovorila, že možem cvičiť, ale až po 3.mesiaci a nesťahovať silno. V tehotenstve sú asi inšie cviky vhodnejšie, nie zrovna tie, ktoré sme my cvičili. To bolo prevažne na brucho...Ale mám požičanú knižku z knihovny cvičenie pilatu v tehotenstve. Ešte som sa na ňu nedívala. Dúfam, že sa mi podarí stiahnuť to na povodnú postavu...už len kvoli tomu oblečeniu 😖 😅

Holky, tu šialene voňajú grily, susedia mi robia chúťky... 😅

miradka
8. srp 2009

Aj my sme boli s maminou na prechádzke, ale vydržala som len pol hodinku...na slnku to nebolo moc príjemné..

muschka
8. srp 2009

Mir a nechceš zkusit Mojžíšovou? Krásně to zpevňuje postavu a je to dobré na záda, 10 cviků. Cvičím už půl roku a už bez toho nemůžu žít. Cvičí se i v těhotenství, ale to by ses musela poradit na rehabilitaci, které cviky jsou vhodné, v těhotenství je to trochu jinak. Třeba já teď cvičit chvíli nesmím.

Jinak to můžou cvičit lidi tzv. do 100let, prokrvuje to pánev, zlepšuje výživu plodu a odstraňuje potíže při menzes. Já ji měla bolestivou a po 2měsících cvičení nepotřebuju brufen. A kolikrát jsem na záchodě překvapená, že mám menzes, protože nic necítím 😉

ywushka
8. srp 2009

zdravim vsechny!!! Puvodne jsme s manzelem po obede vyjeli jen tak se kuknout do skalice do jednoho obchodu,ale nakonec jsme jeli az za jeho segrou do senice a vratili jsme se ted!!! Jejda to bylo odpoledne,ale pekne rychle ubehlo🙂 a uz se muzu jit vykoupat a supnout na sedacku🙂 k telce🙂

Preju vsem hezky vecer a dobrou noc-kdybych uz dneska neprisla!!🙂

ywushka
9. srp 2009

Dobre ranko a krasny den!!🙂 Ja jdu snidat🙂 dobrou chut 😀

zabicka007
9. srp 2009

Dobré ránko Ywuš, a co pohyby? Byly od té doby nějaké? Nebo mimiš zase odpočívá? 🙂

muschka
9. srp 2009

Dobré ráno Žabi a Ywus!
My jdeme taky snídat tak dobrou chuť! Já se dobře vyspala, snad poprvé od KET, byla jsem toho plná. Ale jsem děsně rozlámaná, tak už se musím hýbat.
Jak se máte maminy?

hanulamarkova
autor
9. srp 2009

Dobré ráno...včera jsme byli bazénovat a dneska to vypadá strašně špatně...nepujde to zima jak v rusku 😖 no nic budeme se válet doma 😉

gabina79
9. srp 2009

Dobré ránko 🙂
Opožděně gratuluji šťastnému tatínkovi a mamince k Amálce. Tak ať roste a je zdravá 🙂
Hani, tak to je super, že můžete zrovna na ten Ketík, uvidíš, že se to podaří 😉 ..moooc ti držím pěsti 🙂
Mir, bříško super 🙂 a je vidět, že si fakt hubeňour 😀
Luci, tričenka nádherné, určo si taky aspoň jedno koupím, i ty rifle vypadají super - jsou taky z toho jednoho obchodu, že? Zkoušela sis tam i ty rifle co mají klínek na boku? Zajímalo by mě, které jsou pro bříško pohodlnější.
Nakonec jsme v pátek k večeru jeli na tu chatu, včera jsme se tam byli projít na oběd a musím říct, že nic moc..zaprvé bylo horko a zadruhé jsem funěla jak lokomotiva, jak nejsem zvyklá se teď moc hýbat...taky jsem se bála, jestli nenajdu ve schránce lístek a nic, tak snad dobré 😉
Konečně jsem se dohrabala k tomu, že si udělám pedikůru, tak mám nohy vražené ve vandlíku a čekám, až se odmočí...pak budu jak znovuzrozená 😀
Jinak všem přeji pěknou neděli, tady je docela pěkně, i když trošku v oparu....manža mi zmizel na celý den na kolo, tak se budu nudit...