CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

cincolina
18. srp 2009

Ahoj holky,
hlášení z OBI. Nové paní doktorce UTZ opravdu hoodně dlouho trvá, tak přijďte brzy ráno, ať jste první nařadě. Ale dnes tam byla Dr. Čadová, tak to pak bylo moc příjemné.
Jinak se mnou vše OK, v pátek jdu na odběr, jupííí.

hanulamarkova
autor
18. srp 2009

Ahoj holky, dneska jsem po prvé potkala tu novou paní dr. Kalvodovou... no dneska to byl mazec. Cin můžeš potvrdit sešlo se nás tam jak háďat a ona byla tááááák pomalá. Nakonec si asi pozvala sestru, ta vyšla posbírala karty a to by jste se divili jak to jelo. No nádhera.
Stejně mám blbou zprávu i když jsem to čekala tak sliznice narostla jen o 1 mm na 5 mm no hrůza. Čadová mě nedoporučila KET tak jsme se domluvili, že jak dostanu menzes tak hnedka budu volat a oni mi dají léky na růst a kypření sliznice, aby jsme se někam dostali. Tak jdu čekat jak na smilování na mrchu ale jsem jen 13 DC tak budu čekááát dlouhoooo 😠

muschka
18. srp 2009

Holky, gratuluju 🙂!!

Já asi s KET počkám do konce roku, ncítím se být připravená. Nejdřív jsem byla do toho hr a nemohla se dočkat, ale po včerejším pohovoru s léčitelkou cítím, že ještě nejsem vyladěná a že by mě čekaly jen další neúspěšné pokusy 🙄.

Před chvílí jsem se vrátila z rybičkového Zverimexu a mám pro manžela spoustu hraček 🙂. On mi napsal úplný seznam věcí co potřebujeme, jo je to věda 🙂. Tipuju, že večer ani plavat nepůjde, jak se bude těšit na nový hračky 😀

muschka
18. srp 2009

Hanuli, buď ráda, že se to takhle vyvrbilo hned teď 🙂 , asi by to prostě nebylo tento cyklus dobrý a různě by to doktoři lepili a upravovali a pak bys třeba neměla úspěch, a to až po všech těch lécích a transferu atd.

chrobacek
18. srp 2009

cin počkej víc info dej 🙂) jaké jsou folíky atd....co dávky?

chrobacek
18. srp 2009

Hani škoda, ale bude lepší když ti vyrobí peřinku pro miminka budeš holt muset vydržet.....

muschka
18. srp 2009

Cin, no neděs mě 🙂 . Zlatý Kummel, co nám to udělal 😝 ?

zabicka007
18. srp 2009

Chrobi, tak ses konečně dočkala viď? Jestli chceš, mě zbylo spoustu injekcí, který jsem dostala ke gonalu a vůbec k ničemu jsem je nepotřebovala, jsou hygienicky zabalený tak ti je můžu donést na sraz? A kolik jsi měla minule dávky?
Saj, ty už se taky brzo dočkáš, neboj 😉
Jo, a ta doktorka, která mě v pondělí prohlížela na ultrazvuku tak to byla jiná než která se o mě ,,starala,, na tom odd. 7, to jenom pro upřesnění. 🙂

hanulamarkova
autor
18. srp 2009

jo já vím, taky to tak beru...už se těším a zároveň se bojím, jestli se mi z těch dvou aspoň jedno rozmrazíííí. 😨 no musím vydržet a uvidím

chrobacek
18. srp 2009

žabi jo 🙂 dočkala 🙂))) minule jsem měla 225 a to vyšlo krásně 2 x a zbylo 75 které jsem si pak vytáhla jehlou a stříkačkou, takže já to co mi dali minule použila, ale ted mi nedali ...

miradka
18. srp 2009

Chrobi a nedostane sa ti tam vzduch? To máš už jednochušie dobrať to z ďalšej ampulky...nie? 😕 Ja by som to radšej nekomplikovala. Inak sa teším s tebou, že si začala stimulovať 😉

Besinko, tvoj príspevok som prečítala jedným dychom. Tvoja skúsenosť stojí za zverejnenie, normálne by si to mala napísať niekam na internet a varovať dievčatá. Inak si myslím, že s tým súvisia aj problémy s otehotnením. Netvoria sa po tých liekoch a zánetoch cysty? Strašne je doležitá životospráva, komplexne - stravovanie, hygiena, sex...všetko spolu súvisí...moc ti prajem, aby si počala vytúžené dieťatko a rany sa kompletne zacelili 😉

Muschko, teda to je zaujímavé ako to na teba zaposobilo, to je super 😉

Hani, prajem skorú mrchu 😀

hanulamarkova
autor
18. srp 2009

chrobi to je super že stimuluješ...a zvedli ti dávky tak snad bude dobrá úrodička 😀 jo a nedají se stříkačky koupit? Já jsem minule taky vytahovala ale to jsem měla zásoby z IUI tam jsem píchala do svalu tak proto...

chrobacek
18. srp 2009

miradko ale to se vždycky vytahují zbytky co tam jsou ... možná jsi to nedělala a udělali to za tebe... ale v peru zbyde 75j a ty já jsem ti pak vytahovala a vzduch tam máš, ale prostě ho vytlačíš ven.....

hani jo určo koupím to v lékarně myslím, že to není problém.....

hanulamarkova
autor
18. srp 2009

jj taky si myslím 😀 se mi to líbí jsme jak statečné skutečné píchačky 😀

chrobacek
18. srp 2009

no jo ono je to fakt jednodušší když to vytahnu protože s tím navíc to na tu dávku vyjde 262,5 x 2 = 525 a to tam je i když pera nadávkuje jen 450j ten zbytek se musí vytáhnout

miradka
18. srp 2009

Chrobi, ja som si na pere nastavila počet jednotiek, aj keď tam bolo len 75, tak som si ich pichla a potom som vymenila ampulku a dopichla z novej, takže som vždy minula kompletnú ampulku. Ostalo mi len v tej, kedy som skončila stimulku

chrobacek
18. srp 2009

miradko, ale ty jsi asi měla puregon.... protože v gonalu je navíc 75j a ty prostě od tama nedostaneš jinak než že se vytáhnou stříkačkou ....

miradka
18. srp 2009

aha, tak to som nevedela. V tom prípade si musíte poradiť striekačkou. Ale je to divné, puregon bol super

chrobacek
18. srp 2009

miradko no ono je to tak že normálně je v gonalu 450j, ale výrobce tam dává navíc 75j, které ovšem nejdou už vytáhnout při píchání .... prostě asi tak blbě jsou ty ampule udělané, protože máš vlastně vždy nové celé pero ne jen ampule..... a vlastně o těch 75j navíc jde, že je musím vytahnout 🙂 abych neplatila za další 🙂

cincolina
18. srp 2009

chrobi: doplňující info 🙂
sliznice 8mm,vpravo 2x14,2x12,2x10 a drobné, vlevo 2x14,2x12,1x10 a drobné. Dokonce i dr. Kalvodová mi řekla, že to vypadá dobře 🙂. Dneska dopíchnu 262,5 a zítra jsem dostala Puregon (200). Večer pak Ovitrelle, ve čt. nic a v pátek hurá na sál 🙂. Najednou mám pocit, že to nějak rychle utíká, jak jsem se předtím nemohla dočkat.
a tobě přeju, ať to taky rychle utíká, mám pocit, že do té první kontroly to bylo nejdelší.
hanuli: myslím, že jsem dokonce seděla naproti tobě, ale netroufla jsem si 🙂, to jsem ráda, že se to zrychlilo, vypadalo to, že tam budete celé dopoledne. jinak mně mrzí, že to teď nevyšlo, ale jak říkají holky, aspoň bude krásná peřinka pro miminka.

chrobacek
18. srp 2009

cin no paráda to bude vajíček 😉 jojo máš pravdu letí to ... když už se stimuluje 🙂 já to budu mít vlastně stejně jak ty, ale o tyden posunuté ... na utz v sobotu a pak v úterý a opu v pátek když vše klapne..... takže koukám, že ti to krásně vyšlo s lékama mě říkala Čad. že budu asi dokupovat Fostimon ☹ no uvidíme.....

chanel
18. srp 2009

Chrobi: Ty seš rychlík, u mě zatím ani náznak na ms!! 😠 Po tom potratu to mám rozházený. Saj, takže Ty to taky vudíš na dnešek, vy se máte já budu poslední a nikoho k sobě nebudu mít! ☹ Cin: gratuluji k snůšce a v pátek přeji co nejpříjemnější a nejrychleší odběr! Holky co je to za novou doktorku Kalivodovou?? Já jsem takovej nervák, kdyby něco zkazila, tak bych ji řekla svoje, na neschopné lidi jsem alergická!!

chrobacek
18. srp 2009

😉 😎 chanelko to já ne to HA tak mi s tělem pěkně zamávala a já ji ještě vysadila, že? 😉

no je nová a mladá, takže se prostě evidentně učí ale i můj schovaný vaječník nakonec našla, takže špatná není, ale trvá jí to a možná to není na škodu alespon se fakt snaží

miradka
18. srp 2009

chrobáčku, to je blbé s tým fostimonom, ale záleží ako budeš reagovať, mne nakoniec museli znížiť dávky, možno aj tebe znížia...ten fostimon je blbý, lebo ho treba miešať z ampuliek a najlepšie je potom na to fyziologický roztok, aby to až tak nebolelo...ja som si pri prvom IVF zašla na pohotovosť a sestra mi to tam namiešala a pichla. Nedivím sa teda, že sa snažíš vydolovať z ampúl všetok materiál 😉

chanel
18. srp 2009

Chrobi: Ty jsi musela vysadit HA?? No to čumím!! Hlavně, že je to za Tebou a stimuluješ, asi se budu opakovat PIJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale Kummel byl taky nový a jak mu to šlo a ani se nemuselo čekat!! Tak uvidíme, jsem zvědavá kdy začnu. Nó a přeběžně, ted se Ti to povede takže termínek bude v květnu,že??

chanel
18. srp 2009

Mamko Miradko, jak se máš a jak se cítíš?

chrobacek
18. srp 2009

no uvidíme třeba mi to sníži v sobotu a vyjde to... ale právě, že Katka mě upozornovala na dokupovaní Fostimonu a já bych ho teda taky nechtěla..... ale co pak nadělám nic

chanel
18. srp 2009

Te jsem prošmejdila ledničku a mám v ní ještě celé balení Puregonu a 2x Pregnyl.Holky to dostanete zase i to pero? Když už ho mám tak nové nechci a stimulace je levnější nebo stejná jako první?

chrobacek
18. srp 2009

chanel já ji vysadila sama protože jsem se bála, že to nestihneme než manžel odjede mimo ČR tak jsem ji vysadilo o dva dny dřív, ale už od 8.8. jsem špinila, takže bych ji asi vysadila i tak ☹ 😠 😠 no a mrcha hned došla ....jojo mám flašku na stole a usosávám 🙂)) jo květen můj měsíc 🙂 budeme mít býčka 🙂))) teda dva býčky 🙂

chanel oni mají paušál těch 5300,- to je jedno co ti zbylo .... ale pokud by jsi měla vyšší dávky tak nebudeš muset dokupovat tak jak já ... např.

chanel
18. srp 2009

aha, takže si pěkně cvaknem všechno, nevadí. Býčka, já teda asi Ráčka..když to klapne..pěkně na léto, tak to mámě pěkně naplánovaný,musí to už vyjít!!!!!!!!!!!!