CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

lucka.adis
28. zář 2009

Ajoj kočky, tak jsme se vrátili z perfektní procházky...
bříško mě už nebolí a je to fajn, šla jsem pěkně pomalu, nezohýbala jsem se pro "kaštánky" 😀 a je to dobrý.
Malá kope a to je hrozně fajn, aspoň vím, že je v pořádku.

Miradko, já už mám na vrchu 5kg..než jsem otěhotněla tak mě vážila dr.aby to zapsala do těhu průkajdy a mám tam 57kg, takže když k tomu přpočítám těch 5 tak mám už 62 😅 a to jsem těprve v pátém měsíci, ale je fakt že s Áďou jsem už byla v této době extra tlustá 😀 každé těhotenství je jiné.

Ywush, super, že tě to trochu přešlo, určitě to nic nebylo 😉

Žabi, ty ještě pořád špiníš? Dali ti na to aspoň něco a zjistili, z čeho to teda je?

Snaho, neboj...malá je určo bojovnice a zvládne to!!!!! Kdyby na tom byla až tak moc zle, tak by se to určitě projevilo i v bříšku a měla by jsi v těhu problémy. Zkus ji věřit, holčičky jsou fakt bojovnice 😉 mrkni na mě 🙂

ywushka
28. zář 2009

lucka: ja jsem zacinala na vaze 64-65kg (sama nevim, v prukajde mam 65kg) a to jsem mela pred stimulkama 54kg😀 a tak jsem dopadla😀,ale me to nevadi,pak az porodim tak budeme chodit na dlouhatanske prochajdy a vylety a snad vetsinu shodim🙂 Ted jsem mela v posledni poradne 72,7kg ha ha ha to je zatim nejvic co jsem kdy mela za svuj zivot🙂 jejda to zkoncim tak na 85kg s takovou🙂!! Pan doktor mi dela do prukajdy takovou krivku jak pribiram a uz se docela vyhyba normalu🙂,i kdyz me rika,ze je to porad v norme🙂

zabicka007
28. zář 2009

Luci, řekli mi, že tam mám celou dobu (už od toho prvního krvácení) hematom o velikosti cca 3,5 x 1 cm a ten tam právě zlobí. Nic s tím bohužel dělat nejde, pouze klidový režim, aby se to nerozkrvácelo a neublížilo malýmu. Tak se snažím nic moc nedělat, ale zas tak úplně to nejde...však to znáte.

irminka
28. zář 2009

no děvčata, já jsem s tou váhou asi nejhůře, začínala jsem na 74 kg a ted už mám 80 kg, tak si uméte představit,že? 😝 A když si představím, že jsem při malém šla rodit a přibrala jsem 17 kg a to jsem neměla ani tolik, kolik jsem ted začínala, tak je mně z toho vcelku zle.......kde jsou ty moje štíhlé doby 😝 ...v prd....

Snaho: moc na tebe myslím, doktoři jsou fakt machři.... 😉

Zabi: a jsi už teda doma,jo? Tak hlavně odpočívej, nic nedělej at se hezky hematom vstřebá......

Miradko: ano, my chceme jet do Těšína, tak až e rozhodneme, tak ti určo písnu 🙂

miradka
28. zář 2009

Irmi, s tou váhou si nerob starosti. Máš na to právo, už si jedno dieťa porodila a ja počítam s tým, že tiež mi čosi ostane a budem musieť vymeniť celý šastník. Daj vedieť keď pojdete do Těšína, už sa teším 🙂

Žabi, tak to je pech...tak veľký hematom..to si musíš fakt dať pozor a neprepínať sa. Bejby je na prvom mieste 😉

Ywush, som rada, že ťa článok potešíl a ukľudnil. Ja tam chodím pravidelne a čítam týždeň po týždni. Niekedy je to dojímavé 😅

snahapada
28. zář 2009

holky dekuji vam vsem ze na mnemyslite jsem moc rada ze se muzu nekomu vyzpovidat fakt moc diky jste hodne

ywushka
28. zář 2009

irm: ja si rikam at vazim kolik chci,hlavne aby miminko (u tebe miminka) bylo v poradku ne najake vaze mi momentalne vubec nesejde!!

Snaha: uvidim co mi zitra rekne dr,jestli tam jeste nekdo z nich bude odpoledne aby te vzali odpoledne,ale myslim si ze snad jo,ten dr. miva i smeny na oddeleni,tak snad by mohl nekdy odpoledne!!! Zitra snad z toho budu chytrejsi!!

Ja se jdu hodit pod sprchu! Ted mi volal manzel,uz je na nakladce,rano ho nalozi a vyrazi domu!! 🙂 Jsem se ho ptala,jestli ma dostatek jidla,bylo me receno,ze rizky uz snedl,ale vsechno ostatni ma 😀 😀 no jo ty jeho rizecky🙂,to bych mohla smazit od pondeli do nedele a myslim by mu to ani nevadilo!!

Preju vam krasny vecer a dobrou noc

irminka
28. zář 2009

miradko: mně skoro žádné kilo po malém nezůstalo, ale jak jsem měla zlomenou tu krční páteř, tak jsem jenom ležela a jedla a tak jsem dopadla..... a dobře mně tak, můžu si za to sama samotinká...hlavně zdraví 😉

Snaha: neděkuj, proto jsme také tady.....každý se tu může vyvztekat, pochválit nebo vysmutnit......hlavně Tobě i děvčátkům přeji hodně a hodně moc štěstí.
A co tvůj přítel?

sajmona
28. zář 2009

petul: to je krásná zpráva 🙂 gratulujuuuuu 😉
Ahoj holky,tak jsme zase po super víkendu v Brně zase zpátky v lázních...dneska strašná cesta,všude samá havárka ☹ od svitav až po Hradec hrozný...
Ahoj žabi:tak už jsi doma? a nobo jsi pořád na obi...
Jinak přeji pěkný večer,jdu koukat s holkou na superstar 😉

lucka.adis
28. zář 2009

Ahoj kočky,

normálně se vám musím s něčím svěřit... nevěřila jsem vlastním očím ani uším, ale je to tak "bohužel" a manža chytl takovej smích, že jsem ho takhle se smát ještě snad ani neviděla 😠
Bavili jsme se o ideálních mírách ženské krásy.. což bývají: 90 - 60 - 90
...no a na to jsem ho poprosila, aby mě změřil.

Holky, tak moje míry jsou 100 - 100 - 100 😝 😝 😀 takže modelka "hadra"

Brou noc..

lucka.adis
28. zář 2009

Koukám, že koník je z toho tak " paf " , že z těch rozměrů udělal tel.číslo.... tak mi můžete zavolat 😀 😀

ywushka
29. zář 2009

lucka: vzdyt ty jsou taky krasne!!🙂 Ja se radeji nemerim,protoze bych mela asi 120-160-180🙂 Ha ha ha🙂 😀

Preju vam krasny den,moc dobre jsem se zase nevyspala,no jo chybi tam ten manzel a nemuzu vubec spat na svem oblibenem pravem boku,takze me to porad budi!!! Dneska uz by snad meli prijet ti monteri na dvere,uz tu meli byt vcera,ale nakonec nedorazili!! Tak uvidime!!!

muschka
29. zář 2009

Holky ahojky 🙂 , vybírám tento týden dovolenou, tak se na vás aspoň stihnu zajít podívat. no teď se mi sem nasomroval do klína náš pejsek, že se jako potřebuje nutně pomazlit, tak nevím jak budu psát 😉 .

Žabi, moc Tě zdravím do nemocnice, co kdybych za Tebou ve čtvrtek zašla, tak kolem 16h? Ještě písnu sms, jo? A buď v klidečku, jo 🙂 ? Trochu na tu práci prď 🙂.

Snaho, to mě mrzí, já vím, že bys to chtěla mít asi vyřešený, musí to být záběr, ale taky vidím jako nejrozumnější to ponechat na přírodě. Zdraví druhého děťátka bych neriskla.
Kolegyně čeká jedno děťátko a prý bude možná postižený, ale nikdo neví jistě, ona už je v pátém měsíci a trpělivě čeká a nechává to jak to přijde. Tak Ti píšu pro útěchu 🙂.

muschka
29. zář 2009

Jinak já mám takový jiný starosti než máte vy, tak asi nebudu moc zapadat 😎 .

Včera jsme byli na chatě od nedělního večera, bylo tam nádherně teplo. V neděli na výstavě pejsků v Kutné Hoře a tam jsme teda pohořeli. Ale nebereme to moc vážně, protože asi dopletli výsledky, ale už jsme se ani nechtěli odvolávat. Anglická cca 70ltá babča jako rozhodčí, zapsali nám známku někoho jinýho, pejskovi vedle nás vytýkala, že má špatný ocas a nám to napsala do posudku. Ze dvou výstav máme nádherněj posudek na čumák a ten nám tu rozhodčí zepsula, že je špatný. Tak mám pocit, že nás zaměnila s jiným pejskem. Ale celá soutěž se mi tím zdála neseriozní a už jsem se ani nechtěla v tom vrtat 😝 . Za 14dní máme výstavu v Brně a my si věříme, tak se nenecháme odradit a zkusíme to znovu 😀 !

No asi vám přijdu úplně mimo, ale je to pro nás teď náplň a příjemná společenská událost, protože je to výlet, pes tam může řádit s jinýma pejskama a my se pobavíme, zajdeme na oběd a tak 😉 .

Dnes zajedu do Ikei, asi prý bude pršet. No jo ale my máme cvičák, tak doufám, že bude... Zítra vlítnu na rok nemytý okna, dělali nám fasádu, tak je to špinavý za tři 😠

miradka
29. zář 2009

Dobré ránko holky, dúfam, že dnes nebudem den D ako debil. Celú noc od večera ma bolela hlava, takže som sa moc nevyspala, ráno idem do obývačky a dívam sa, na okne milión mušiek, tak som asi štvrť hodiny zabíjala s časopisom v rukách, potom idem do kuchyne a tam manželova svačina - chudák, dnes plánoval ťahať 12h v práci. Ešte že tam majú bufet..a na obed sa bude musieť precpať. No a dnes musím o druhej do práce oficiálne predať všetky veci a papiere, tak snáď to dobre dopadne.
Luci, teda ja som sa fakt pobavila, si pekne súmerná 😀 Zmeriam sa aj ja a potom vám napíšem. Ale na prsiach to bude hooodne málo..

zabicka007
29. zář 2009

Ahoj Muschko, to by bylo fajn kdyby jsi za mnou zašla, leč bohužel (nebo spíš bohudík) už jsem z OBI zpátky doma takže návštěva je možná jedině u mě v rezidenci 🙂 Je dobře, že ty výstavy neberete tak vážně ,my byli onehdá s taťkovým jezevčíkem na výstavě a dopadlo to dost podobně, psi, kteří neuměli ani pořádně chodit natož blafnout tak dostali výbornou a ten náš šampionek ,,pouze,, velmi dobrou.
Saj, vítám tě zpátky z lázní, doufám, že odpočatou a nabitou jenom samou pozitivní energií. Jak už jsem psala výše, už si válím šunky doma, ale dobrý to furt ještě není, takže je dost možný, že co nevidět se na OBI objevím znovu...
Luci, tak ty míry to je teda fakt gól, jak psala Ywuška, taky neřeším, jestli přiberu 10 nebo 20 kg, hlavně ať to malý zvládne. Koneckonců všechny jsme evidentně bojovnice, takže po porodu se určitě dostaneme zpátky do vysněných postav ne? 🙂
Holky a co ta Gabča? Víte někdo něco?
A taky Simulin se tu dlouho neukázala?

lucka.adis
29. zář 2009

Ahoj holky,

žabičko..snad to bude brzo dobré, ale stejně se divým, že tě pustili domů, když tam máš hematom jako ... a pořád špiníš, ale máš v sobě bojovníčka a ten se jen tak nevzdá a to je nejdůležitější 😉

Miradko, já včera nemohla spát na levém boku, když jsem se na něho překulila, tak mě začlo píchat nesnesitelně na pravé straně podél bříška, že jsem se musela přetočit zpět..vůbec nevím, co to mělo znamenat, ale dneska ráno je to už všechno o.k Určitě sem napiš svoje míry, ale radši popros manžu, ať tě změří, je to lepší a přesný 😉

Saj, také tě vítám zpět a doufám, že jsi odpočinutá a rozhodnutá jít do dalšího boje 🙂

Muschko, ahoj...proč by jsi mezi nás neměla patřit a je to náhodou super, že jsi nám sem napsala, co jsi pěkného dělala. Jsem nevěěla, že máte pejska a chodíte s ním na výstavy 🙂
A jak se jinak máš?

Jinak jsem si také všimla, že se tady dlouho holky neukázali...ale tak snad je všechno v pořádku.

sajmona
29. zář 2009

Zabi: jsme porad tam,jen jsme jely na vikend domu. To je fajn ze uz jsi doma. Ja bych te navstivila,ale na chalupu nejezdim pac se tam ted jen maka,a to se me nechce🙂

muschka
29. zář 2009

Žabi, tak to jooo 🙂 , to je fajn, že už jsi doma 😀 . Jen se fakt šetři, známe se, že 😉 ? Člověku to doma nedá...ale miminko je fakt na prvním místě, čert vem úklid a práci. je těžký se nad všechno povznést, sama s tím bojuju 😒.

Luci, ahooj 🙂 . No my máme 10-ti měsičního kavalír charles španěla a jsme úplní začátečníci, teď jdeme na 4.výstavu a 2x jsme dopadli velmi nadějně 1. Teď šel poprvé ve třídě mladých, byl tam nejmladší a české rozhodčí se moc líbil, ale anglické asi ne a ještě popletli známky, tak jsme spíš zmatení. Ale odvolání by trvalo a stálo nějaké peníze, tak nám to za to ani nestojí. Bereme to fakt sportovně, brali jsme si na začátku v podstatě "kazovýho" pejska jako společníka, který se ale prý vyvíjí velmi nadějně, takže uvidíme 🙂.

Takže jak říká Žabička, jeden den můžeš vyhrát šampiona a druhý den totální propadák, prostě i rozhodčí jsou jen lidi 🙂 .

lucka.adis
29. zář 2009

Teď mě došli balíčky z mimibazárku, tak jsem zvědavá na ty mimi věcičky "holčičí" 😵 😵 je potom nafotím a dám do Alba.

Muschko, aháááá...já to opravdu ani nepostřehla, jestli jsi to tady už psala.
Jinak máte moc pěknou rasu pejska a gratuluju k těm dvou nadějným výsledkům 😉 určitě budou lepší a lepší, ale je fakt, že ti rozhodčí jsou jednou takový a po druhé makový.

monterka
29. zář 2009

Holky nevíte náhodou jak se Gabča jmenuje příjmením? Ležím v Kyjově v nemocnici a ona sem v pátek taky šla a myslí že tady pořád je.

irminka
29. zář 2009

nazdar děvčata,
právě jsem se vrátila z kontroly od obvodačky, napsala mně lístek na peníze a ještě navíc magnesko a gel na krční páteř a také na otoky, takže budu papkat chemii, to se mně moc nechce , ale ty moje kotníky jsou fakt hnusné...
A ještě jsem se poměřila: tož já já jsem ještě lepší než ty Luci: 108- 109-110, ale fakt nekecám, věstonická venuše , chi,chi, prostě kočka jak ze žurnálu....... 😅

ywushka
29. zář 2009

Ahojky holky,ja jsem objednana na rpisti tyden na ten 3D uzv,dr. me to vymlouval,ze je to zbytecni,ale mamina me rekla,ze chce abych tam sla,ze mi to klidne i zaplati🙂,ta je hodna,tak 8.10 frcim do brna na 3D uzv a docela se i tesim🙂!!! Dvere nam montuji,sice jsem se trosku musela vyvztekat,ale uz je dobre🙂!!! Pojedu si pro obed a pak bude relax,manzel je jeste porad v italii na nakladce,tak to jsem zvedava kdy dorazi

irminka
29. zář 2009

já jdu také ted v pátek na velký UTZ na kontrolu, tak pokud to půjde vidět, tak si to také nechám natočit a vyfotit, minule byl jeden synáček špatně otočený, tak to nemělo cenu.....

miradka
29. zář 2009

Irmi, tak ideme pekne po sebe, ja idem vo štvrtok. Myslela som, že veľký utz znamená 3D 😕 škoda...vo fakultnej nemocnici budú mať asi obyč 😒

lucka.adis
29. zář 2009

Vy jdete teĎ na UTZ... to máte asi ten velký, že.

Nám ho už dělali, když jsem měla ten spešl a na další jdu příští týden 9.10 + i s tím kardioUTZ, takže malou v ten den uvidím dvakrát 😉
A na ten 3D se chci taky objednat a vzít sebou Adiska, aby to mimčo konečně viděl, ale asi půjdem až tak kolem toho 25tt dřív ne.

lucka.adis
29. zář 2009

Jo, Irmino...dobré míry 😀 😀

ywushka
29. zář 2009

lucka: cekaci doba na ten UZV 3D je minimalne mesic,takze se tam uz klidne i objednej!!!542221740 tel.,ja jsem volala pry uz pozde a je mozne ze v tom 27tt uz to nebude tolik kvalitni. Tak uvidime!!! Doporucuji tam jit nejpozdej do toho 26tt!!!

lucka.adis
29. zář 2009

ywush: oni nám v Bohunicích řekli, že stačí, když se tam objednáme jak k nim půjdem na ten UTZ.
Asi by jsme šli k nim do nemocnice v Bohunicích a nebo Helios...ty jdeš kam?

ywushka
29. zář 2009

ja jdu na ten centrum prenat. diagnostistiky na veveri!!