CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

irminka
7. říj 2009

Jo,jo, koupím něco dobrého 😉

První pohyby jsem měla v 21 tt, docela pozdě,aůe ted si to já i hoši užíváme, nejlepší kopance jsou kole, 22:30 a v noci, ro se asi potom nevyspíme 😠

Věcičky jsem obkoukla a něcoo přehodím mojí mamce, když tam půjdou na hlídání " cha,cha", tak at je babičká má do čeho přebalit 😉

lucka.adis
7. říj 2009

Ahoj holky,

tak se nám v jiné diskuzi narodila holčička Silvinka 😵 😵 normálně se mi zalily oči slzama a už bych to chtěla mít taky za sebou a držet ten uzlíček v náručí 😵

irminka
7. říj 2009

a my zase máme v jiné diskuzi 😠 :

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš Tak už jsem konečně po 14dnech ze špitálu doma. A teď co mě postihlo- 25.9. jsem šla na odběr té plodové vody, vše OK, vzorek brali z obou mimin, byla tam nějaká "bezdomovkyně"-5dítě a říkala, že se nemám bát, že už je tam po páté a, že na nějaky šetření se kašle a, že bude dělat vše(no nechápu tu spravedlnost, ty děti nechtěla a nic se jí nestane a má vše v pohodě). No a já asi po hodině odběrů UTZ a pohovoru s genetikem v češtině i v angličtině s mediky odešla s tím, že výsledky ty rychlejší zavolají a pošlou za týden a ty pomalejší pošlou za 3týdny a budou taky volat. Tak si jdu pomalu k autu asi 100metrů a najednou rup, praskla mi voda, kalhoty mokry, všechno durch. Podotýkám, že riziko potratu je 1:200 (proč musím zrovna já mít všechno?) Tak jsem to otočila a frčela na Gynekologii asi 50metrů, tam mi po 2,5hodinovém čekání udělali UTZ a vyšetření a vzali na okamžitý příjem-to byl pátek, nasadili kapačky, léky. A jinak mě nekontrolovali. Říkali, že čekají, až, jak tělo zareaguje a vypudí plody ven-takže psychika na bodě mrazu. Vúterý už jsem to nezvládla a klečela na kolenou ať mi udělají alespoň UTZ jestli ty děti žijí, nebo né, nebo co se děje. Nikomu bych tu situaci nepřála. Doktorka se slitovala a UTZ mi udělala. Srdíčka bušila a vody měli přiměřeně-zázrak. Potřřebovali pokoj, tak mě přestěhovali na větší, kde byla mimo jiné i mamina 17tt s podobnou diagnózou-odtekla ji samovolně plodová voda. Jenže ještě ten den navečerer před zraky nás všech porodila-potratila dvojčátka-děsny, měla jsem opět psychiku na dně. Další den mě opět převezli na jiný pokoj, abych já, ani ta paní jsme neměli z toho trauma. Já se bála, že dopadnu stejně a vyškemrala jsem si v neděli další UTZ, protože po tom, co jsem viděla, jsem měla opět nervy na špagátě, nechtěli mi ho udělat, tak jsem se zoufalá vydala na jinou budovu, kde mi dělali genetiku s tím, že je poprosím, aby mi udělalai UTZ-bohužel o víkendu nepracují. Šla jsem zpátky a u oběda se mě sestra zeptala co mi je a já začala brečet, jak maly děcko, slitovala se a zavolala doktorku a ta mi ten UTZ udělala. Fakt,kdo to nezažije nepochopí. Teď jsem už doma vody mají přiměřeně ale musí se to hlídat, kdykoliv mi voda může odtéct, nesmím nic dělat a musím vydržet do 24týdne nejmíň. Je to bomba, když jsem viděla, jak rodí maminy ve 26týdnu s 800gr dětma-obdivuji je, že to dokáží vypiplat. Prej stejně skončím zase v nemocnici, ale mám to vydržet do toho 24týdne, do té doby to berou pouze, jako plod a nezachraňují to. Snad to vydržíme.
Mimochodem volali mi ten výsledek plodovky a řekli mi, že ho nemohli udělat, že se jim to pomíchalo-nemám já smůlu? Takže teď budu čekat na ty pomalejší, snad se jim taky nepomíchají.

irminka
7. říj 2009

je to fakt nespravedlivé, chuděrka Zuzka...to si nezaslouží nikdo ☹

miradka
7. říj 2009

Irmi, tak mne hneď hrkli slzy do očí, to je hrozné 😢 V ktorom týždni je? Na ktorej diskusii si to čítala?

miradka
7. říj 2009

Luci, dnes sa narodil aj Tobiášek na inej diskusii... 🙂

irminka
7. říj 2009

miradko: zuzka je v 18 tt a jsme na žirafkách 😉

zabicka007
7. říj 2009

Irmi a měla nějaký příznaky či potíže před tím odběrem nebo to bylo jenom tím,že jí udělali ten odběr vody? Je to teda děs, musí být hodně silná a odvážná, protože tímhle vším si projít během krátké doby to je fakt na mašlu...že moc moc držím pěsti ať to všechno zvládnou. A pochopila jsem to správně že čeká dvojčátka?

irminka
7. říj 2009

zabi: ano čeká dvojčátka a je moc statečná, má už velké dva kluky a ted mám mít taková dva rozmazlánky, tak snad se to udrží a vše dopadne dobře......ted nechci kecat, ale myslím, že měla špatné testy a tak šla na plodovku, jinak byla v pohodě...musím se ještě podívat do jejícho albíčka, už se mně to všechno plete

lucka.adis
7. říj 2009

Irminko, to je teda něco...chuděrka ☹ Držím ji palečky, aby to zvládla a vydržela co nejdýl.
Je to šílené, sama se pořád hlídám, jestli něco..

Normálně už budeme asi objednávat kočík, protože jsme přišli na to, že mají teď na internetu akce do vyprodání zásob na kočíky X-Langer 2008 a se vším všudy by nás to přišlo o 4000,-kč levněji než normálně a jsou nové.
Ke všemu i se sedačkou Maxi Cosi, kterou jsme chtěli koupit místo autosedačky X-Langer.
Je to sice fakt brzo, ale taková akce už bohužel nebude 😒

irminka
7. říj 2009

luci: X lander má kámoška a je s ním velmi spokojená, žádný problém a chlapečka v něm vozí furt a furt, prostě velká spokojenost 😉

lucka.adis
7. říj 2009

Irmi, sousedka ho má taky a já s ním dneska jezdila a super, je lehoučký atd.
Jen jsem to napsala, že už ho budeme objednávat, protože za tu cenu je to super.. akorát se mi to zdá hrozně brzo, nechtěla bych to uspěchat 😔

irminka
7. říj 2009

já už mám také kočárek objednaný a říkám si, co se má stát, to se stane .....Úsměv na rtech všem..jdu se sprchnout, na Primě jdou Přešlapy......

ywushka
8. říj 2009

lucka: kukala ses na www.delfinek.mimishop.cz,tam maji -LANDER Set XA KOLEKCE 2009 taky za super penize,neni sice k tomu autosedacka,ale vsechno ostatni (od deky,fusaku,destnicku,tasky,hluboke korby,sportaku)!!! Ta prodejna je v Olomouci a ja si tam taky budu brat od nich ten casualplay,maji ho tam taky levny a celou sadu zrovna!!! Ja jsem s nima tak domluvena,protoze nechci mit kocarek dopredu,ze manzel tam zajede ho objednat (maji ho bezne na sklade),da jim polovinu penez a pak si ho vyzvedneme az v prosinci treba,protoze se taky bojim,aby takovou akci jeste meli!!! Tak nam v tomto vyhovi,ze ho neni zadny problem to udelat takto!!!

Irm: to mas pravdu,co se ma stat,to se stane....

Ja uz jsem zase vyspana,jako kazdy den jsem se i dneska vzbudila v pul seste na curani a pak uz jsem neusnula!!! Takze ted abych zase cekala nez se vsichni pobudi!!! Preju vam krasny den!
My dneska na poledne jedeme na brna na ten 3D UZV!🙂 Se tesim

miradka
8. říj 2009

Dobré ránko holky, tak ja som sa moc nevyspala. Nemohla som si nájsť vhodnú polohu, mimča ma furt ťahali blbým smerom.. 😖 Dnes budem robiť rybku, chcela som aj br kašu, ale bojim bojim z tých nový brambor...radšej urobím varené..a k tomu bude červená repa, mňamka 🙂

petula82
8. říj 2009

Dobré ráno! Cin.to je fajn,že je ti dobře.Do ty práce radši nechoť,ať to neuspěcháš.

ywushka
8. říj 2009

cin: taky si myslim,ze by jsi radeji mela byt jeste doma,tehotenstvi je dost cerstve na to aby jsi neco takoveho ryskovala,ale to je muj nazor,samozdrejme zalezi na tobe!!! Ja jsem doma od zacatku a vubec toho nelituju,jsem v klidu a odpocivam kdy se da!!

miradka: myslim si,ze uz by se mohla i ta bram.kase podarit z tech brambor!!! Ja uz ji delavam!!!

ywushka
8. říj 2009

Ja se jdu uz hodit do sprchy,trosku se upravit a v deset vyjizdime,jeste musime neco povyrizovat,tak na to chceme mit za sebou jeste pred ultrazvukem!! Jsem na to straaasne zvedava. Pokud nam vyjdou nejake fotecky,tak je pak vlozim do albicka!!!! Tak se mejte hezky a priju prijemny den

cincolina
8. říj 2009

Petuli, Yw., diky. Ja mam kancelarskou praci, takze tam budu delat to co doma, tj. sedet u pocitace 😉 . Ale zadne prescasy apod. to uz si nemuzu dovolit.
Preju krasny den, myslim, ze se dnes vydam na dalsi "vypravu" - na postu. Koupili jsme novou pracku Whirpool a oni maji spolecne s EON akci, ze zakaznik EON dostane na tu pracku 500 Kc slevu. Tak musim poslat prislusne papiry, aby nam slevu dali.

cincolina
8. říj 2009

Petuli, jak ty? Vsechno vporadku?

miradka
8. říj 2009

Ywush, tak sa teším na tvoje fotečky, určite sa podaria a prajem krásny zážitok 🙂
Cin, hlavne nechoď do práce na kole!!! 😉

cincolina
8. říj 2009

Kolo uz jsem oplakala 😉 . Bude se na mne tesit pristi rok v lete.

miradka
8. říj 2009

Tak to potom nie je tak hrozné, keď budeš v práci len sedieť..možeš si tam vyložiť aj nohy, prípadne sa na chvíľu natiahnúť? To by bolo úplne ideálne 😀 😉

petula82
8. říj 2009

Cin,jj.v pořádku. Akorát včera odpol. jsem zašpinila i s malou sraženinou krve.Manžel přijel chvilu na to z práce,tak hned plašil.Ale vůbec se nedivím.Tak jsem musela jet do nemoc.,ať se na mě pro jistotu mrkne doktorka.A vše je v pořádku.Máme tam krásnou bublinku.Odpovídá prý4+3,o týden míň jak podle ms.Tak jsem nakonec byla i ráda,že jsme jeli,sice zbytečně,ale...

cincolina
8. říj 2009

Petuli, uf. to je dobre je vsechno vporadku. A hlavne ze tam je bublinka.
Mir, ja sedim v kancelari sama, takze v tomhle je to dobry.

lucka.adis
8. říj 2009

Ywush, moc díky za odkaz...ukázala jsem to manžovi a bohužel tu 2009 vzít nemůžem, už z toho důvodu, že je o něco širší než 2008, takže by se nám těžko dostával do auta, nemá to držáky na autosedačku a tu autosedačku (myslím v té akci).
Jinak ještě jednou díky, uvidíme co nám dneska řeknou a možná by jsme do toho přece jenom šli, ale jak jsem už psala...je to jiné než ta 2008 a pokud nemáme auto jako malý autobus, tak to bude těžké 😀
Máme totiž Fábii.

Cin, neboj..kolo ještě vytáhneš, ale opravdu až příští léto.
Teď bych to neriskovala 😉 a v práci se také moc nepřetěžuj a hlavně žádný stres!!!!!!

Mir, určitě ti s toho půjde udělat bramb.kaše, já to s těch brambor také dělala 🙂
Jinak nevím co si mám dát dneska na oběd, asi si udělám bramboračku, ale bez hub a místo toho tam přidám móóóc zeleniny 😉

petula82
8. říj 2009

Cin.no kdybys viděla v tu chvilu mého manžela.On se o nás tak moc bál.To víš už dvakrát to dopadlo špatně.Ale je fakt,že se mě ulevilo,jak jsem viděla ten ultraz.Tak to máš dobrou prácu.No hlavně opatrně

irminka
8. říj 2009

ahojte
Cin: takže já jediná zůstávám věrná kolečku? Tak já to odjezdím za Tebe 😉

Miradko: mně se také tak blbě spí, už tři noci jsem spala tak 4 hodky, jsem uplně grogy, myslíš, že bude ještě hůře? 😠

Lucko: já dnes vařím vajíčkovobramborovou omáčku s chlebíkem...už mně také dochází inspirace..

Ywus: těším se moc na fotečky 😉

Petul: Hlavně odpočívej at se mimís či mimísci drží 🙂

lucka.adis
8. říj 2009

Tak máme objednaný kočárek (korbička, sporťák, autosedačka Maxi Cosi + adaptéry na uchycení, slunečník...) za necelých 13 000,-kč.

cincolina
8. říj 2009

Petuli, a to se pak člověk nemá stresovat. No musíme prostě věřit, že to dobře dopadne. 😎