CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

lucka.adis
8. říj 2009

jak to myslíš? 😕

zabicka007
8. říj 2009

Snaho, ať už se rozhodneš jakkoliv, tak to rozhodnutí bude správné, vyžaduje to asi obrovskou odvahu a sílu vzdát se té nemocné holčičky, ale já s tebou souhlasím - nějaká vyšší síla chtěla, aby jedna holčička byla nemocná a ta stejná síla zařídila to, že druhá holčička je zdravá a ta tě bude potřebovat! Moc s tebou cítím, hlavně znovu opakuju - AŤ UŽ SE ROZHODNEŠ JAKKOLIV TAK TVOJE ROZHODNUTÍ BUDE SPRÁVNÉ a tohle si prosím pamatuj! Bude to bolet, ale přebolí to a ta druhá holčička tě bude moc potřebovat a všechno ti vynahradí!

irminka
8. říj 2009

snaho:musím souhlasit s holkama...tak jak se rozhodneš, tak to bude správné.......myslím si, že jsi si už od začátku vytrpěla dost a zasloužíš si pokoj v duši, takže záleží jen na Tobě, jak se rozhodneš......a tam nahoře oni ví, jak to vše dopadne, tak nezbýá nic jiného než čekat........Strašně moc věřím, že to bude dobré.....Dr se holka

ywushka
9. říj 2009

Dobre ranko🙂!!! Tak ja uz jsem ZAE VZBUZENA,kazdy den vztavam kolem seste a ne a ne uz spat! Hmm co nadelame!! Preju vam krasny den!!

miradka
9. říj 2009

Dobré ráno holky,

Snaho, hrozne ma mrzí, že maličká je na tom tak špatne...vobec neviem ako ťa povzbudiť, ale myslím si, že nech sa rozhodneš akokoľvek, miluj svoju zdravú holčičku a určite ti prinesie aj ona veľa lásky a radosti 😉

Ywush, to je príprava na miminko, aj ono ťa bude pravidelne budiť a je možné, že práve o 6 budeš vždycky kŕmiť 😉

snahapada
9. říj 2009

ywusko dobre rano ja jsem vzhuru uz od 5 hod. ☹ ☹ jinak vam holky dekuji moc za povzbuzeni dnes jdu na gyn. tak se rozhodnu jak dal diky vam vsem co vam neni muj osud lhostejny a jeste jednou diky moc amoc ywusce pak se ozvu ale at udelam co udelam je to jen na mne tak doufam ze mne neodsoudite pa

miradka
9. říj 2009

Snaho, nikdo na to nemá právo odsudzovať ťa...ktovie ako by sme sa mi zachovali v takej situácii...držím palce.

lucka.adis
9. říj 2009

Dobré ráno, kočky...

snaho, nikdo nemá právo tě odsuzovat...ať už jsme to my tady na diskuzi a nebo tvoje rodina. Nikdo takovým peklem neprochází, takže si to ani neumí pořádně představit co to pro tebe musí znamenat.
Ať se rozhodneš jakkoliv, tak vždycky budeme stát při tobě a držet tě nad vodou!!!!!!!

Holky, my jdeme dneska na ten kardioUTZ a potom na druhý velký UTZ, tak jsem celkem nervózní.
No, snad to bude dobré 🙂 jinak se hlásím také mezi nevyspané těhulky, protože ta naše raubířka tam asi hrála mistrák bo co 😠 , protože to byli boule jako pras... a já už nevěděla jak si mám lehnout 😀 😀

lucka.adis
9. říj 2009

Kočky, dala jsem do Alba věcičky, co mi dnes došli z mimibazárku, tak jestli chcete mrkněte 😉

snahapada
9. říj 2009

luci moje rodina je moc fajn ta mne neodsuzuje spis naopak nevim co bych delala kdybych ju nemnela

lucka.adis
9. říj 2009

snaha, to je moc dobře, že stojí při tobě. Opravdu.
Je dobře, že na to nejsi sama.... a ani tady na to sama nebudeš, jsme s tebou, kočko!!!!!

irminka
9. říj 2009

ahojte děvčata,
jsem opět v práci, dodělávám knihy jízd..... 😠

Snaho: budeme na Tebe myslet, potom napiš, jak to dopadlo....

Také se hlásím jako nespačka 😉 , moji kluci se ale budí kolem 3. ráno a nespí tak do 4:3O, potom je klid a v 6:00 nanovi, takže si asi užijeme 🙂

Luci: držím na UTZ palůšky

ywushka
9. říj 2009

ahojky holky🙂 preju hezke poledne! My jsme byli s manzelem si koupit periny a povleceni do toho naseho noveho domecku-ted uz mame loznici dokoncenou-doplnky,dekorace a podobne serepeticky az potom🙂!! Pristi tyden zajedeme do ikeii a musime nakoupit takove ty veci do kuchyne jako dozicky,desticky,misky a podobne!!🙂 Takove nakupy mam rada😀

irminka
9. říj 2009

jejda, také bych šla tak nakupovat, ale my jsme s manžou od 96 a sem tam je nějaká změna v doplncích, ale kdybych to ted chtěla mít super modern, tak bych musela vyhodit asi tunu věcí a to se mně teda nechce 😉

elennka
9. říj 2009

Holky, zdravím 🙂 v práci jsem se od rána nezastavila...
Snaho, držím palečky 🙂

gabina79
9. říj 2009

Ahojte holky 🙂 Tak to vypadá, že jsem tady jediný spáč...dneska jsem spala do půl desáté a včera se mi dokonce podařilo do čtvrt na jedenáct...v noci sice jdu na wc, ale jinak zatím spím dobře (ťuk, ťuk)...to bude možná tím, že se prcoškovi ještě moc nechce kopat a že to není tak intenzivní 😉
Snaho, je mi moc líto, že druhé holčičce nedávají naději ☹ ....drž se, holka 🙂 ..je mi z toho tak smutno 😢

gabina79
9. říj 2009

Ywuš, super fotečky z 3D 🙂 ...kolik to na tom Veveří stojí?

ywushka
9. říj 2009

gabi: platila jsem 1200Kc a dostala jsem 1 barevnou fotecku+zbytek tech cernobilych a pak jeste cele vysetreni na DVD!!! Neni to nejlevnejsi,ale za ten zazitek to stoji!!

irm: no jo,jenze mi ted zajizdime domacnost,takze to bude vsechno nove,po par letech to uz taky vsechno bude stare!!!

gabina79
9. říj 2009

Ywuš, díky za info 🙂
Irmi, kde je v UH prodejna s těma kočárkama DorJan? Nemají stránky na netu? Teď jsem o něm četla diskuzi a chválí si ho (i velikostně vychází nejlíp), tak by se na něj chtěla juknout a jelikož to není moc známá značka, tak na něj asi hned tak nenatrefím.

cincolina
9. říj 2009

Gabi prosimte, jak jsi psala, ze jdete do toho obchodu v Lisni, tam je potreba se s pani domlouvat, aby tam zrovna byla? A pokud jde o ceny a vyber tak je to tam dobre? Mne, ac v tomto rannem stadiu 😉 uz hrozi nakup kalhot, tak ze bych se tam taky vypravila...

cincolina
9. říj 2009

Nebo jestli mate holky v Brne nejaky tip... pres internet bych si to asi kupovat netroufla

ywushka
9. říj 2009

cin: krasne a dobre tehu oblecky maji v HMku a CAcku!!

irminka
9. říj 2009

gabi: mají ho ve Starém Městě...pojedeš z Hradiště do Staráku a skoro na konci je taková prodejna na levé straně, myslím, že to je bývalá jednota...mají tam hodně kočárků hlavně pro jedno mimi, ale ten Dorjan pro vojky tam mají vystavený také....takže si vybereš barvu jakou chceš za příplatek 1000,- Kč a paní ti to objedná....je moc fajn/taková tmavší ženská/
Stránky asi nemají, ale podívám se...

snahapada
9. říj 2009

ahoj holky tak muj dr. tam dneska nebyl tak v pondeli 😉 😉 chci se zeptat nevite co to znamena kdyz mam takovy zeleny vytok vim je to blby to psat ale mam strach

cincolina
9. říj 2009

Aha, Yw, tak to bude asi nejjednodussi kdyz zajdu do mesta. Do Lisne to mam i tak dost zruky.

irminka
9. říj 2009

dnes má asi den blbec, bečím jak tele......

Jela ´jsem z práce, potom ještě pro malého do školy, aby mohl jít na hokej. trénink......tak si hezky jedeme a najednou taková šupa, ani nevím na co jsme najeli...za chviliku jenom šelest, tak jsem jela asi 50 m na benzinku a zjistila jsem , že máme defekt, tak jsem volala známému at mně někoho pošle, že s břuchem kolo přehazovat nebudu, potom volám manžovi co se stalo, no, umíte si představit, co bylo.....že z toho auta bude za chvilku vrak, co jsem dělala at okamžitě přijedu za ním do práce a to kolo mu přivezu ukázat.....Já poslušná šup honem za ním a on mně nevěří, že jsem do něčeho najela a že mu lžu, že prý jsem ojela patník a střelila gumu i ráfek na kole a já nevím co ještě...Ale to není prava, tam žádný patník nebyl...tak si ted připadák jak krypl....už do toho auta nesednu, at si ho narve do špic.........Jezdím jak debil pro malého, na tréninky na zápasy a furt špatně...budu věrná svému kolu a do porodnice pojedu asi také na kole......tak, to jsem si ulevila.....mějte se pěkně, musím si užít poslední jízdu autem, jedu pro malého na trénink......
Zítra jedeme s fotbalem do Brna na mistrák, tak si půjčím od našim....prostě si musím poradit 😉

irminka
9. říj 2009

snaho: tak to máš asi nějakou mykozku či vaginozku....každé chce něco jiného.....jedno zakyselit , druhé ne, zkus se podívat na net...

gabina79
9. říj 2009

Irmi, díky, musím to popsat manžovi, já se jinak v UH nevyznám, ale on je tam skoro jako doma 😀 ...teď jsem ještě koukala, že stejný výrobce vyrábí značku Camarelo Q12 a korbička by měla mít 84x36cm, což je absolutně největší...no zkusím ho někde najít a kuknout, jestli je to pravda.
Cin, ta paní to má prozatím doma, tak proto je nutné se s ní domluvit a jinak věci má na www.betterfly.cz. Já tam jedu hlavně kvůli těm tričkům s nápisama, jinde jsem je ani neviděla a bo mám problém koupit těhu rifle, co by mi padly...a ty co má v albíčku Lucka by mi možná vyhovovaly....ale jinak myslím, že nemá všechno doma, mně jde jen o to zkusit velikost a kdyžtak si to pak objednám i přes net.....a jinak jsem taky nakupovala v H&M v Olympii, tam mají hodně věcí.

lucka.adis
9. říj 2009

Ahoj holky,

tak jsme zpět z kardioutz a z velkého UTZ, všechno dopadlo na jedničku z hvězdičkou 😵
Na UTZ taky všechno v pořádku a malá váží něco přes 400g, odpovídá přesně týdnům a fotit se teda moc nechtěla, měla před obličejem ručičky, ale dr.na ni vyzrála-číhala na ni asi tak 5minutek a potom nám udělala foto podobné tomu 3D, mám ji už v Albu, tak klidně mrknětě. Je vyfocená z profilu 😉 máme ještě jednu, ale tam vyplazuje jazyk a vypadá tam s tou ručičkou přes obličejík jako prasátko 😀

Gabčo, budu na tebe myslet, aby sis u té paní něco vybrala 🙂

irminka
9. říj 2009

luci - já tu tvoji fotečku nevidím ☹