CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

gabina79
15. říj 2009

Jinak včerejší utz dopadl na jedničku, všechno je v pořádku, všechno co mám mít, tak prcošek má 🙂 . Hodím vám do albíčka fotečku...i když není nic moc, trošku rozmazaná, protože se prcošek pořád vrtěl 🙂

gabina79
15. říj 2009

ještě vám pak hodím do albíčka další úlovky pro prcoška 🙂 ..no, moc toho zatím není...ale teprve se rozjíždím 😀

irminka
15. říj 2009

gabi: kočárek máme u našich, ale jak tam pojedu, tak ti to změřím, včera jsem na to upně zapomněla 😉

gabina79
15. říj 2009

Irmi, díky moc 🙂 ...nezlobíš se na mě, že ne???? 😢 🙂
Jinak, tipujte pohlaví 😀 ...trošku vás napnu, než vám to řeknu 😀

irminka
15. říj 2009

mimísek je moooc pěknoučký a co to teda bude? 😉

zabicka007
15. říj 2009

Zdar ženy, Luci, ty jsi mě teda fakt rozesmála s tim stáním na chodbě, to je teda mazec 😀
Cin, jak velký máš ten hematom jestli se můžu zeptat? Já ho tam mám už skoro dva měsíce, a pořád se držíme, takže určo buď opatrná!
My máme sex taky zakázaný, ale tak jednou za měsíc to nevydržíme, a ,,jenom na krajíček" to nějak zvládneme, ale jak píše Irminka, taky si u toho připadám jak valach - nemotorná a obrovská 🙂
Jinak já dnes byla na kontrole, a nemám z toho vůbec dobrý pocit - malýho jsem pořádně neviděla na utz, když doktorka zjistila, že pořád odchází tmavá krev, tak mi vzala všelijaký kultivace a krev (snad půl litru) a vypadala tak jako ustaraně, hematom prej teď vůbec řešit nebude, ten je vedlejší, že musí zjistit příčinu toho krvácení, jestli není něco s čípkem či co...pak mi oznámila, že už jednu takovou pacientku měla, co celou dobu krvácela, a taky porodila zdravé miminko - mě to ale vyznělo tak, že je to spíš vyjímka. No a když jsem odcházela, tak řekla, že magnézium musím brát alespoň do 36 tt, jestli to tak dlouho vydržíme...tak to mě dostalo. Ach jo, jeden aby se furt bál.

miradka
15. říj 2009

Irmi, tak som si to spočítala a máš pravdu, dobre si nakúpila 😉 A s tým pohybom...máš ešte jedného prcka, takže musíš byť fit, to je fakt, ale hlavne opatrne. Včera som čítala tento článok, až mi z toho bolo smutne, ale zároveň som si uvedomila, že musím byť opatrná http://www.dvojcata.cz/clanek.php?IArticle=145

Gabi, miminko je nádherné, nemáš 3D fotku? Neviete ešte pohlavie? 🙂

zabicka007
15. říj 2009

Gabi, kluk!!!
🙂 😉 😀 😝 😵

miradka
15. říj 2009

Gabi, to bude určite chlapček 😀

irminka
15. říj 2009

gabi: a proč bych se zlobila ty trnčo 😉 A budeeee to chlapeček 🤐

Zabi: ty budeš asi z těch, co budou mít nožky na hoře až do konce těhu.....měla jsem tak kamarádku a má zdravého chlapečka, sice se narodil o měsíc dřívě, ale je to kluk jak buk....a ani na žádný krajíček 😉

gabina79
15. říj 2009

Mir, my nebyli na 3D a dohodli jsme se, že ani nepůjdeme...když už víme, co to bude, tak nepotřebujeme vědět, jak cca vypadá 😉
Jejda Žabi, co tě ta Dr tak straší 😕 ...uvidíš, že to bude dobré 😉 Držím pěstičky, mimís to určo zvládne 😉 A kdy si jdeš pro výsledky?

miradka
15. říj 2009

Žabi, tak to je fakt na nervy...aspoň, že máš dobrú dr a stará sa...Dobre je vedieť na čom si, aspoň vieš, že musíš byť 2x viac opatrnejšia. Kedy budeš mať výsledky?

miradka
15. říj 2009

Gabi, vidíš ako sme sa zhodli 😀 tak čo? nenapínaj nás 😉

irminka
15. říj 2009

tož Gabi, co to bude?

ywushka
15. říj 2009

gabi: no jo urcite kluk🙂 Jinak moc pekna fotecka!!! vsimla jsem si ze mas i koupne nejake oblecko na maleho🙂!!!

Ja uz jsem doma byla jsme pro obedy a neco malo nakoupit🙂,vynesla mi to do auta babicka (byla se mnou) a domu mi to odnesla mamka,protoze jsem nakupovala i nejake mineralky!🙂

gabina79
15. říj 2009

Holky a žádný tip na holčičku????? 😕

irminka
15. říj 2009

ne, bude to kluk 😉

miradka
15. říj 2009

žeby holčička? 🙂

gabina79
15. říj 2009

to jsem tak jasná???? 😀 ..no jo, bude to kluk 😉

gabina79
15. říj 2009

přihodila jsem ještě fotečku dalších bodýček

miradka
15. říj 2009

Gabi, to je paráda 😉

irminka
15. říj 2009

takž vítej v klubu, moooc gratuluji 🙂

gabina79
15. říj 2009

Holky díky....je to divné, ale já jsem to věděla (ale to se prý říká, že to ženská vycítí)...i když manža pořád doufal v tu holčičku ☹

irminka
15. říj 2009

já jsem to také tušila, že to budou dva chlapi a ani ppři velkém UTZ jsem nebyla vůbec překvapená, manža také doufal v jednu babu a nic....

miradka
15. říj 2009

Gabi, aj ja som to tak nejako cítila....mala som pár takých babských signálov a arwenka mi to tak nejako potvrdila. Naviac som za ten svet nemohla vymyslieť ďalšie chlapčenské meno 😀

miradka
15. říj 2009

Holky, asi to takto ďalej fakt nejde, nemožme sem chodiť medzi snažilky, viem že to niektoré deptá...založila som novú tému na tehulkách. Poďte prosím tam...tu je odkaz:

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

gabina79
15. říj 2009

Holky snažilky, hodně štěstí....určo na vás nakouknu, jak se vám daří 🙂

miradka
15. říj 2009

Jojo snažilky, budeme vás sem chodiť povzbudzovať a samozrejme budeme moc radi keď sa mkrnete aj na nás 😉

ywushka
15. říj 2009

gabi: vitej do party!!! 🙂

zabicka007
15. říj 2009

A hlavně snažilky - když budete mít náladu na ty naše těhotenský kecičky tak přijďte vy na návštěvu!!! 🙂