CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

ywushka
26. čer 2009

Jeeee mam novinku,jedna kamaradka z druhe diskuze po 2.IVF dneska nasla 8.den po Et //🙂 to je super,ja jsem si to myslela ze je tam bude mit!!!🙂

gabina79
26. čer 2009

Ahojte holky, jsem tu později neb jsem byla na patologiii 😀 ..včera mi ještě volala obvoďačka, že se mám pro jistotu stavit ještě na jedny stěry, tak jsem si je zrovna vezla do nemocnice 😉 ...kdybych věděla, že k ní ještě půjdu, nechala bych si to hcg vzít dnes od ní a v 11 hod bych měla stopro výsledek ☹
Jinak tady je střídavě oblačno...mám venku prádlo, tak doufám, že nbude pršet 🙂

miradka
26. čer 2009

Ywush, kedy ti zistili, že druhé mimčo sa stráca? Z počiatku sa vyvíjali rovnako rýchlo? Mala si hneď 2 srdiečka? Stále totiž počítam s tým, že sa mi može stať to čo tebe...neviem si predstaviť, že by som mala 2 naraz, aj keď som si to zpočiatku priala, teraz mám trochu strach... 😅

ywushka
26. čer 2009

miradka: to jsem mela parkrat taky,nikdy jsem se teda nikam nevypravila,i kdyz jsem jednou byla i pripravna,ale vzdycky jsem volala doktrovi,ten me uklidnil,ze pokud je to nejake pichani nebo tak,ze je to v poradku....pokud nejsou krece,tak je to ok!!Jinak gratuluju k srdickum,to je naaaaadhera!!!! Tak at jsou bobici oba dva!!!

gabi: tady sviti jeste slunicko,ale porad cekam ze se to pokati,prece na nas to pocasi je v posledni dobe pekne hnusne a nechce nam doprat nic hezkeho!!!!

Ja cekam na manzela az dokonci neco s cisternou a pak si snad pojedu vyridit ten listek na penize!!!

ywushka
26. čer 2009

miradka: No me se to jedno prestalo vyvijet az 8+5!!! A ze zacatku byl jen jeden vacek,na druhem UZV 1 srdicko a jeden vacek navic a pak az na tretim UZV byly dve srdicka a na 4 UZV uz bylo jen jedno miminko a jedno zamlkle!!!

gabina79
26. čer 2009

Miradko, no to jsou teda šoky...člověk aby se pořád bál...ale super, že máte dvě srdíčka 😉 Gratuluji 🙂..tak se opatruj

ywushka
26. čer 2009

miradka: bud rada ze jsou tam bobici a hezky jim vykladej🙂 at se jim tam libi!!

gabi: my drzime vsechny palecky co jen mame!!!

miradka
26. čer 2009

Ywush, tak to je dobrá správa 🙂
Gabi, na patologii?? Nechápem, čo si tam robila?? Nesmrdelo to tam 😀 Kedy budeš mať teda výsledky?

gabina79
26. čer 2009

Miradko, nesla jsem tam ty moje stěry...akorát jsem pak zjistila, že mě Dr poslala špatně, tak mě z patologie poslali na mikrobiologii 😀 ...výsledky budou až tak v půli týdne..ale na těch prvních stěrech se nic nenašlo...Dr to chce jen pro jistotu

miradka
26. čer 2009

Ywush, takže to vypadá fakt, že budem mať dve mimča naraz...jeeeeeeeeeeeeej ja sa bojím 😅 a teším 😅
Díky Gabi. Musela som na gyndu, inak by som sa od strachu do pondelka zbláznila. Po toľkom snažení prísť rovno o dve mimča, to by ma asi položilo ☹

ywushka
26. čer 2009

miradka: proc je to dobra zprava???

miradka
26. čer 2009

Gabi, ja myslela teraz na výsledky hcg...ešte že tak...mikrobiologia je príjemnejšia než pato.. 😀

gabina79
26. čer 2009

Díky, že na mě myslíte....já pořád doufám, že už to bude dobré, i když občas trochu zašpiním 😒 ...ale jsem nervózní, pořád se sleduji, prsa mě nebolí, pak chvíli trochu bolí, pak bolí víc, pak zase delší dobu nebolí...tak přemýšlím, co dělá to hcg 😕

miradka
26. čer 2009

No dobrá správa, že tá tvoja koamoška je tehotná 😉 fakt sa mi zdá, že tento rok je konečne plodnejší ako minulé... 🙂

gabina79
26. čer 2009

ahá, hcg "možná" mezi druhou a čtvrtou....

miradka
26. čer 2009

Gabi, ja myslím že za tú bolesť pŕs u mňa može utroš. Inak moj gyn dr sa ma pýtal aké lieky mám a či mám dosť utrošu, takže by si aj ty mala brať utroš, určite by ti ho dr nasadil. A hovorila som mu, že mám mamavit a on na to, že to aj tak nepomáha... 😕

ywushka
26. čer 2009

my poslouchame se sampionkem pisnicky,ale nevim jestli ma stejny styl jako ja 😀

zabicka007
26. čer 2009

Hani, to je jen moje teorie, nikde se o tom nepsalo nebo tak, ale jsem přesvědčená, že zpráva od patologa je to poslední vzhedem k tomu, kolik peněz v takovéto události je... 😀

miradka
26. čer 2009

teda, tak to sa ešte načakáme...jo a ešte hovoril, že utroš je omnoho lepši ako duphaston, hovorila som mu, že to zavádzanie mi robí problémy, je mi to čím ďalej tým viac nepríjemné, ale týmto ma presvedčil. Takže utroš na 1. mieste, potom dlho dlho nič a potom duphaston..

ywushka
26. čer 2009

miradka: ja jsem potom zacala mit problemy s tim zavadenim!!! Ja nevim jaky je rozdil v utrosu a dufastonu....ale ja mam dufaston....🙂 Tak ja nevim🙂 ale pry ho mam mit jen do 12tt!!tak se domluvim ted mudrem na to screeningu co a jak....

miradka
26. čer 2009

Ywush, ešte to moj rozum akosi nepochopil, neprivlastnil alebo čo, stále nemožem uveriť, že som tehotná...je to obrovský zázrak...občas si pohladím brucho, ale pripadám si divne. Síce dnes ráno som skoro hodila tyčku, ale udržala som to. Myslím, že až sa to rozbehne, tak to aj moj mozog pochopí a príjme 😅

ywushka
26. čer 2009

miradka: gratuluju k prvnim nevolnostem🙂 ha a uz ti to zacina🙂 😀 me se nekdy zda ze to ustupuje a z toho zase ze je to jeste horsi nez pred tim,v posledni dobe jsem i parkrat rano zvracela a to jsem pred tim teda nemela!!!

miradka
26. čer 2009

Jasne, ja myslím, že keďže som mala dobré výsledky progesteronu, že ani nie je tak moc nutný utroš, ale istota je istota..určite by stačil aj duph. To je fajn, že sa ti už kráti tá doba.. kedy ideš na screening a čo to vlastne je?

zabicka007
26. čer 2009

Mir, doktor ti řekl, že mamavit nepomáhá?? To jsou nějaké vitamíny že?
Ywuš takže osmý den na druhém IVf dvě čárky jo?! Jaj tak to jsi mě moc moc povzbudila, snad to tak bude i u mě 😀
Gabi až mezi druhou a čtvrtou?? Ale co, dopadne to dobře, o to budeš napnutější a šťastnějčší 🙂
Snaho já četla recenze na ten pátek třináctého a nemyslím, že to bude až tak napínavý...uvidíme, pak dám vědět

miradka
26. čer 2009

No koncom 3. mesiaca by mali prejsť tie nevoľnosti, tak sa ti to už kráti. Máš už vymyslené mená? Dnes vyzvedali naši aké sa mi páčia 😀

miradka
26. čer 2009

Jj Žabi, vitamínky pre maminky. 😉

ywushka
26. čer 2009

miradka: to je diagnosticky UZV na vyvojove vady!!! Je to nadstandartni vysetreni ve 12tt,takze se hradi,me se mudr zeptal jestli to chci a ja jsem bez rozmysleni odpovedela ze ano!!!

zabi: jo hodne holek to ma uz 8.den od ET,my s pilotkou meli uz 6.den od ET,ale taky jsem se pak pekelne bala,aby to nebyl trebas pregnyl!!!!

simulin
26. čer 2009

Ahojky Miradko, moc gratuluju k srdíčkům 😵 Je to moc krásný pocit, já si konečně uvědomila, že jsem těhotná, i když druhý bobek ho ještě neměl, tak doufám, že v pátek už budou tlouct obě.
Gabi, ty nás teda budeš napínat, ale určitě bude hcg ukázkové, uvidíš. 😉 Já si taky myslím, že ty prsa bolí hlavně z toho utrošu a až ho vysadím, určitě to bude lepší 😝 teda snad... 😅 Už se na to těším.

ywushka
26. čer 2009

Miradka: no to vim ze by to melo prejit,to jsem zvedava!!! Ja uz pamalu budu ten treti mesic koncit,tak snad zkonci i nevolnosti!!!!

Ja uz si konecne musim jit nakreslit oblicej na ksicht 😀 at muzu jit mezi lidi

ywushka
26. čer 2009

miradka: jo mam vymyslene!!! Chlapecek by byl TEO a holcicka MIA🙂!!!! Me se libi kratke jmena!! Ale samozdrejme mam i zaleze Alex, Tobias a nebo na holcicku Justynku a Vandu 😀