CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

miradka
2. črc 2009

U nás už pol hodinu hrmí, pekne divoko, ale zatiaľ neprší...určite sa to spustí.. 😠 Buď je horko a dusno, alebo leje ako z krhle...človek si nevyberie. Aaa, už počujem dážď, oj oj...silnie..

No ak sa dnes dostaneme do lekárne, tiež si poriadim nejaký krém. Máš nejaký proti striám?

simulin
2. črc 2009

Mir, proti striím, zatím nic nemám, taky si asi budu muset něco pořídit. 😝 😒

hanulamarkova
autor
2. črc 2009

AHoj holky no teda jdu si vás dočíst
🙂

ywushka
2. črc 2009

Hezky vecer vsem a dobrou nocku!
My jsme prijeli ze senice,jsem unavena jak mala,tak si musim jit lehnout,jsem uz osprchovana v pyzamku🙂 tak paaa zitra

Jejda vy jste zase ukecane,doctu vas zitra 😀

pilotkaanetka
2. črc 2009

Já jdu taky chrupkat dobrooou 🙂

hanulamarkova
autor
2. črc 2009

ahoj holky teda simi gratuluji k srdíčkům i sune drž se shnahi i tobě super že tam jsou a zítra písni na srdíčka co a jak, teda pilotko mě malá šla přesně na den do porodnice ale když ti řekli že je větší no nevím holky jsou přesný tak uvidíš i když nachystaná taška není na škodu...
žabi super folíky a je jich celkem dost tak snad se i všechny chytnou no ne? držím palečky a kdy bude OPU?

hanulamarkova
autor
2. črc 2009

taky vám přeji dobrou noc

ywushka
3. črc 2009

snaha: miminka jsou nadherne!!!! Gratuluju!!!

zabi: CD volna tekutina-je volna tekutina nejspis v dutine brisni,taky jsem ji mivala,takze pozor na OHSS a hodne tekutin!!!!Jinak krasne foliky!!! Gratuluju!!!

pilotka: mela by jsi nam to nafoti aby jsme videli jaky bude mit pokojicek ten vas maly ZATIM bezejmenny 😀 drobecek🙂 Taky chci udelat neco v takovych barvach jak mas ty🙂,takovych neutralnich,ale stejne si myslim,ze kdyz ja uplne zboznuju ruzovou-mam cely pokoj u nasich ruzovy,tak kdyz budeme cekat holcicku,ze bude ruzovy🙂 Chtela bych se do delani pokojicku vrhnout nekdy na podzim,v zari ma manzel tricet tak mu chystam oslavu a pak by jsem se zacala venovat tady tomuto kdyz to vsechno dobre dopadne!!!

S tim barvenim to neni pravda,taky mam barvenou hlavu a chytlo to krasne!! Kadernik mi rikal,ze se mu to stalo jen jednou jedinkrat,ze to nekomu chytlo spatne a byla to blondynka!!!

gabi: myslime na tebe a drzime palecky vsechny co mame i s kreckem v akvarku! 😀 ha ha ha to je srandy kopec po ranu 😀

sim: gratuluju!!!

ja jsem si v DMku koupila takovy velky 400ml krem stal me vic jak 300 Kc na strie a tak straaaaaaaaaasne smrdi,ze se s nim nemuzu ani namazat,dokonce i manzel mi to zakazal,je to fialovo bily obal myslim od dermacolu-je na nem napsane specialne pro tehulky! Ja si asi pro nejaky zajdu do lekarny

Jinak vam preju hezky den plny slunicka,dneska k nam dorazi svagrova odpoledne se podivat na barak a budeme si grilovat,nalozila jsem svickovou,i kdyz ja to jist urco nebudu,tak ja si ugriluju brambory🙂

zabicka007
3. črc 2009

Tak jsem Vás úspěšně dočetla až dneska,včera kvůli bouřce nejela elektrika 😒
OPU bude v sobotu,čili včera jsem si píchla agolutin,píchla jsem ho do horní části břicha,je to tak správně? Zapomněla jsem se na to zeptat...

zabicka007
3. črc 2009

Hani ty už to máš taky za pár viď? Ještě tak 2 dny ne?
Chrobi a jak ty? Už jsi byla na té konzultaci u Čadové?

chrobacek
3. črc 2009

žabi ahoj nebyla nemá volno tak brzy sestra mě chtěla nacpat někde na 8.7. ale to jsme pryč.....jedeme zítra na dovču takže konzultace 22.7.

zabicka007
3. črc 2009

Chrobi tak si aspoň odpočneš a 22. 7. je za chvilku 🙂

gabina79
3. črc 2009

Dobré ráno 🙂 ..takže nastal den D 😅
Žabi, super folíky..takže OPU v sobotu? Budeme držet pěstičky, ať jsou krásný vajíčka...a pozor na ten OHSS!
Chrobáčku, na jak dlouho jedete na dovču a kam? 😉
Teď jsem mimo mísu.... k čemu gratulujete SIm? Sim jde až dnes na utz, ne?...určo budou obě dvě srdíčka 🙂
Hani, ty už taky začneš, už to bude..a určo se povede.
Sune, co ty? Jak je, mimísci už se určo zakousli, tak se o ně pěkně starej 😉 ...Jj, já chodím normálně do práce, máme tady sice klimu, ale dala jsem zákaz ji pouštět, protože okamžitě mě začne škrábat v krku a další nachlazení si opravdu nemůžu dovolit...
Snaho, to je super, že se oba mimísci tak krásně vyvíjí...tak jen tak dál..a už si v pohodě nebo máš pořád problémy?
Miradko, co dělají komáři? 😀
Ywuš, díky za palečky..snad to dobře dopadne 🙂

zabicka007
3. črc 2009

Gabi, jsem nějak mimo mísu, ty jdeš dnes na ultrazvuk a dozvíš se, zda tam jsou srdíčka?? 😲

chrobacek
3. črc 2009

Gábi letíme na 12 dní na Krétu vyvalit špeky 🙂)))

tak holky až se vrátím at má žabička a sune // 🙂 a Gabčo od tebe chci fotku v albíčku 🙂)))

chrobacek
3. črc 2009

v kolik jdeš?

gabina79
3. črc 2009

Jé, já bych jela taky...tak si to tam užijte 🙂 ...objednaná jsem na 14:30, ale z práce musím jet už před jednou, jinak mi bus jede až pozdě...
Žabi, ano jdu na utz a možná by tam mohlo být srdíčko....uvidíme, je to první utz, takže doufám, že tam bude aspoň něco...

miradka
3. črc 2009

Dobré ránko holky,
Gabi dnešná noc už bola super. Našla som strojek, takže komáry neboli 😝 😀
Pred chvíľkou som vstala, urobila rannú hygienu a išla si urobiť niečo pod zub...ako som to pripravovalo, poriadne ma naťahovalo, myslela som, že to nezvládnem a poletím na wc, ale rýchlo som si zahryzla do chleba a je lepšie. Ufff ale mala som z toho blbý pocit 😒 To bolo o chlp.

Ywush, tebe je už lepšie? Pomaly by ti mali prejsť nevolnosti.
Chrobáčku, ja by som tiež išla na Krétu.......Řecko.....uáááá 😵 😵 Poriadne si to vychutnajte, na budúci rok už asi nikam nebudete mocť 😉 😉 Jedine, že by si to riskla aj s mimčom 😀

miradka
3. črc 2009

Tak dnes bude mať srdiečko Gabka a Sim a ešte niekto? 🙂

chrobacek
3. črc 2009

Gábi tak to už se výsledku asi nedočkám..... ale vím, že bude všechno v porádku 🙂)

Miradko taky Řecko miluju 🙂))) a doufám, že příští rok fakt nebudeme moct nikam jet 🙂))))

miradka
3. črc 2009

chrobáčku, tak odpoledne tu už nebudeš?

chrobacek
3. črc 2009

budu tak do 16h

gabina79
3. črc 2009

Chrobáčku, do 16:00 to stihnu 😉

pilotkaanetka
3. črc 2009

na strie je dobrý krém elasti q 🙂

pilotkaanetka
3. črc 2009

a ten ywush nesmrdí 😀 vím který myslíš a taky jsem ho vyřadila 😀

miradka
3. črc 2009

Anetka, kde sa kupuje? V lekárni?

pilotkaanetka
3. črc 2009

já ho koupila v lékárně 😉 voní a dobře se roztírá 🙂

chrobacek
3. črc 2009

Gábi já myslela, že už se na net nevrátíš ......

miradka
3. črc 2009

cenu si nepamätáš? Jééé dívam sa na mash, to je sranda, práve sa chcel Klinger upáliť 😀 😀

gabina79
3. črc 2009

já zapnu kompl hned jak dojdu dom, abych vám dala vědět 😉 nebo nechcete?