CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

simulin
14. črc 2009

Luci, jak to myslíš co jsem měla? Jako co mi dělal včera doktor?

sune
14. črc 2009

Saj, já jsem taky špinila dlouho. No a nevím,zda jsi trpěla na záněty a nechci plašit zbytečně, ale po cévce jsem měla každý měsíc po ovulaci zánět, dostala jsem i antibio. na přelečéní. I ted při stimulce,ale řekla jsem to dr. na ET a on to vyčistil a zatím mám pokoj. Možná už ted,jak přestaneš špinit, začni si zavádět Fermalac nebo něco podobného. Snad budeš mít brzy po všem už a dopadne to dobře.

simulin
14. črc 2009

Sun, určitě ho taky uslyšlíš, těš se... 😉 🙂 S tím umělým přechodem je to těžké, to záleží jak se cítíš ty a co si přeješ, ale určitě bych se poradila na Obi. 😉

lucka.adis
14. črc 2009

sim, myslím co ti dělali včera na Obi a co to špinění.. už to přestalo?

miradka
14. črc 2009

Luci, tak to bola poriadna prohlídka. Takže aj mňa čakajú zrcadlá?? 😨 ououou Ywush, aj tebe sa dr díval rukami a zrkadlami? Toho sa dosť bojím. Sama sa tam ledva dostanem s tým utrošom. A asi nebude najvhodnejšie, keď vezmem chlapa so sebou, však? Chcela som, aby aj on videl naše detičky, ale nechcem aby videl ako sa mi tam dr hrabe 😖

zabicka007
14. črc 2009

Sun,já být tebou tak jdu do toho přechodu,budeš mít pak větší jistotu,že to vyjde, ale nejlíp by ti měl poradit doktor...jinak těhu příznaky se nijak nestupňují, snažím se nesledovat, ale pořád mě bolí prsa,i když bych řekla,že nějak míň ☹ na druhou stranu včera mě bolelo břicho jako na MS,a jelikož je na ni ještě hóódně brzo, tak to může znamenat jediné 😉 Taky se mi zatočila hlava,a to se mi nestává 🙂 🙂 Testovat bych chtěla co nejpozději,ale nevím nevím,každopádně jestli testnu,tak jste první,komu sdělím výsledky 🙂

zabicka007
14. črc 2009

Luci,ty zrcátka to je to,co se používá při ET? To teda bylo dost nepříjemné, to musím potvrdit...hlavně že jsi v pořádku 🙂

lucka.adis
14. črc 2009

zabi, myslím, že ty zrcadla jsou všude stejné... roztáhnou ti to tam (víte kde) a už když mě to tam dala, tak to bolelo. Nikdy mě to nebolelo, ale teď jo. Ono taky když má člověk ještě pořád problém s těmi vaječníky atd. no, nebylo to prostě nic příjemného a prohmat taky ne 😖

mir, já tam měla M, ale domluvila jsem se se sestřičkou i s dr., že ho zavolají až na ten UTZ 😉 a ten byl v pohodě, tam mě nic nebolelo.

lucka.adis
14. črc 2009

jinak zabi, nevím jak jsem na tom... pořád ještě špiním, ale vzala jsem si hned ráno ten utroš a potom mi tady píchla obvoďačka ten Agolutin, tak se snažím být tak nějak v klidu. Až v Pátek se dozvím, co to udělalo nebo neudělalo za neplechu-akorát doufám, že nic mimiňousovi ☹

lucka.adis
14. črc 2009

kočky, jak mám brát ten utroš.. moje dr. mi řekla dvakrát za den a Čadová třikrát. Jak to berete vy, nebo jste to brali? 😕

ywushka
14. črc 2009

Jo me taky prohlidali i zrcadlama a docela me to dost bolelo!!

Holky musime to vydrzet,hezky se vyvlime do postele,nohy nohoru a nebudeme nic delat,at to delaji za nas druzi! Ja se valim od rana venku na houpacce,jen jsem byla pro obedy,protoze me nemel kdo pro ne zajet a porad marne cekam nmanzela,musi chudak zase nakldat jeste na zitra,se tak tesil ze pojede se mnou na kontrolu a zase musi jetdo te prahy☹

simulin
14. črc 2009

Luci, já včera nebyla na obi, ale u svého gyn., ale kdyby mě nevzal určitě byc volala na obi a klidně tam i zajela, i když to mám přes 100 km. 😉
No a můj gynekolog mě včera prohlédla vag. ultrazvukem, podíval se na mimísky, pustil mi srdíčko 😵 a řekl, že je vše v pořádu. Byla jsem tam za pět tři a on už ve třičtvrtě měl vyjíždět do Uh., tak jsem byla ráda, že si na mě udělal čas. 😉
Teď jsem objednaná na příští pondělí, tak si myslím, že mě možná prohlédne tak jak říkáte těmi zrcadly. Taky jsem dlouho nebyla na preventivní prohlídce a to víc jak rok ☹ , tak že se s ním zkusím domluvit co a jak. 😝
Jinka já při ETu, vůbec nic necítila, ale byla jsem vcelku klidná a uvolněná, tak možná proto.

Holky, já jsem tak nasraná, byla jsem s naším hafanem na procházce a ta sviňa ( promiňtě mi ty výrazy ) se mi vyválela v hnoji, no smrdí jak prase!!!! Šla jsem ho vykoupat šamponem a to vůbec nejde 😠 , nemáte s tím některá zkušennosti? Zkusím ho snad opláchnout octovou vodou, ta neutralizuje pachy, no ale ten hnůj, no mám strach....!!! 😠 🙄

lucka.adis
14. črc 2009

Sim a pořád ještě špiníš.. nebo to už přestalo? Já teda pořád ležím a když jdu na wc, tak je to už lepší než to bylo, ale nechci to zakřiknout 😒

Mám v Albu novou fotečku mimiňouska, jak jsme byli včera na kontrole..tak klidně mrkněte.

Jinak sim, bohužel ti neporadím co s hafanem od hnoje 😖 ale ten smrad si umím živě představit 😀 😝

hanulamarkova
autor
14. črc 2009

😉 Ahoj sim... tak to znám moje dvě neplechy mají hnůůůj moooc rádi...ten smrad je pak všude...zatím se mi to povedlo šamponem zmýt i když holky museli vydržet protože jsem je myla snad 3x ale šlo to dolu...nesmíš zapomenout nějakou část jinak se to znovu rozleze.

Jinak jsem dneska byla od rána do 12 hod na hematologii...výsledky MTHFR homocysteinu budou až za 14 dní ale aspoň budu vědět na čem jsem dala mi acidum folicum tak ho nasadím a uvidíme.
holky těch lidí co tam bylo a oproti je ambulance hematoonkologie...no měla jsem depresi - všichni z šátky na hlavě a kanylou v ruce no horor...tolik mladých lidí tam bylo 😢

hanulamarkova
autor
14. črc 2009

luci nádherná fotečka jen se šetři a odpočívej... 🙂

ywushka
14. črc 2009

simulin : tak s tim mam jen ty nejhorsi zkusenosti,nase sugi to totiz dela velice s oblibou,tro ti ted bu smrdet minimalne tyden! zitra ho zkus umyt znovu,ale strasne tezko se toho zbavuju 😀

ywushka
14. črc 2009

lecka: nadherny mimous🙂

simulin
14. črc 2009

Tak to jste mě fakt ,,potěšily,, 😠 smrdět ještě týden....! No, zítra už ho nezvládnu vykoupat, jedu zase na dva dny do práce, tak jedině až v pátek a to přijede i manža, tak se na něj vrhneme. ☹ Teď jsem mu byla dát nažrat, je krásně suchej, no ale ten smrad nemůžu si ho ani pohladit, chce se mi z toho zvracet. 😝 😠

Luci, no dneska se mi to zdá už lepší, i včera na večer už se mi to zdálo být míň. Je to spíš už jen do žluta a ne do hněda. 😅 Mrňousek je moc krásněj a pěkně se povytáhl. 😉 😵 Jinak moc neležím, bolí mě z toho záda, tak jen teď po obědě jsem se natála, no a teď jdu zkusit pomaličku, polehoučku žehlit neboť už tu nemám místa k hnutí. 😖

ywushka
14. črc 2009

simulin: To ja znam je to hruza nase sugi to dokonce jednou sezrala a pak kdyz na me dychla jsem se mela z toho zblaznit 😀 a vytlacila jsem ji do "pusy" celou zubni pastu🙂 😀

simulin
14. črc 2009

😀 😀

sajmona
14. črc 2009

Ahoj holky🙂 no s pejskama je sranda,co smrdinka to jim voninka🙂 to ti moji kdyz muzou tak se vyvali i v hov... Tak to je potom horor to umyvat. Dneska je takovy horko a pekoej vopruz,sla bych nekam k vode,ale copak muyu se stehama:(

miradka
14. črc 2009

Holky, začala som aj ja špiniť. Teraz som asi hodinu a pol spala, dosť ma bolelo brucho a aj kríže ako na ms a keď som došla na wc, tak som na vložke mala 2 červené škvrny ☹ ☹ ešteže mám dnes tú kontrolu, tak snáď ma dr ukľudní ☹ ☹ 😢 😔

simulin
14. črc 2009

Jeja Mira, snad to taky nebude nic vážného. Jak říkáš, ještě že jdeš na tu kontrolu dneska, budeš mít klid. Pěkně polehávej a pak rychle k doktůrkovi.

miradka
14. črc 2009

Sim, aj ty si mala bolesti prv než si došla na to že špiníš? Už ti to prešlo? ☹

lucka.adis
14. črc 2009

Mir, já jsem žádné bolesti neměla a nemám je ani teď.. akorát jenom to, že trochu špiním. Snažím se hodně ležet a nic nedělat. Musela jsem to nechat na manželovi.
Dala jsem si před chvilkou sprchu a bylo to super, akorát jsem potom měla strach, že budu špinit jako blázen a zatím nic.. uvidíme, do Pátku je fakt daleko ☹

ywushka
14. črc 2009

miradka: nebooooj to urcite nic neni! Ty problemy tehulek se tu ted nejak siri,takze honem s nima pryc!!! A pekne vsechny poctive odpocivejme!!!!

simulin
14. črc 2009

Mir, taky jsem žádné bolesti neměla, jen jsem šla na záchod vyměníit intimku a měla zašpiněné. Za chviličku už jdeš k doktorovi, tak budeš určitě klidnější. 😉 Uvidíš, určitě to bude v pořádku.
Mně to s tím ležením moc nejde, ne že bych nechtěla, ale o víkendu tu máme Slavnosti a já mám barák jak po výbuchu, tak trošu uklízím. ☹ Snad to nepřeženu, snažím se pomalinku. Teď se jdu najest a chvlku odpočinout. 😝

lucka.adis
14. črc 2009

Holky, nevíte co je s Mir... jestli je všechno v pořádku? 😕

simulin
14. črc 2009

Luci, taky pořád nahlížím, jeslti už se tu ukázala a je v pořádku i s mimískama.

lucka.adis
14. črc 2009

Sim, mě špinění už ustalo, ale utroš jsem si zase vzala a pořád ještě polehávám. Budu tak i polehávat radši i zítra, co nejvíc to půjde. Jinak jsem dostala i nějaký prášky na zavádění skrz zánět, takže ten utroš teď polykám a ty další tabletky si budu dnes poprvé tam dolů zavádět, snad se to zase nespustí ☹ 😖