CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

hanulamarkova
autor
16. črc 2009

Rioko.......Vojtíšek 16.3.2009......po 1.IVF
Xmersy ...Tobiášek

těhulky:
Majdula
PilotkaAnetka...... čeká holčičku
Blani2
Lea
Ivi34 na "mikuláše" čekáme dvojčátka
Ywushka--- Užívám: kyselinu listou, baby plan, kájenský pepř. 1.IVF 10/08-bez ET, 2. IVF 12/08-TT neg., začátek 3.IVF-cca 7.4.2009, 02/09-laparoskopie-endometrioza 1.st., OPU 17.4. ET 21/4 UTZ 4/5, 4/5 HCG 828
UTZ 11.5. 1 miminko, 18.5.-1 srdicko+1bublinka, 25.5. 2srdicka, dalsi KO uz na gynekologii 8.6 jedno miminko zůstalo u maminky

Miradka...6/08 laparoskopia, endometrióza 4. stupňa, 9/08 1.IVF, 2 vajíčka - 2 embryá (morula a 8 bunečné) - negatívne. 10/08-03/09 GnRH analogy, MS 05/09 - 2.IVF. 6 vajíčok - 6 embryí. 2 morulky na ET. 9.6 TT pozitvíny, 423hcg. 11.6 KO OBI 1152, 15.6 okolo 4400, KO 22.6.; 26.6. už bijú 2 srdiečka. 29.6. predanie do péče GR gynekológa. Do 4. rokov ďalšia návšteva pre kryomorulku a 8bunečné embryo.

Snahapada... KET 05/2009

Simulin...5/09 - 1.IVF stimulace Gonal a Decapeptyl, 17 DC - OPU 7 vajíček - 3 embrya, 21 DC ET - 2 embrya
( morula a 8 buněčně ), KO 10. 6. TT pozitivní, hcg 928, 12. 6. - hcg 1802, 16.6. - hcg 6696, KO 25.6. na utz dva váčky, zatím 1 srdíčko, 3.7. už nám tlučou 2 srdíčka. 31.7. K.O - riziková poradna OBI pro vícečetné těhu. Jinka předána do péče svého gynekologa.

lucka.adis... snažení od 14.4.2009 + manžel spermiogram, podezření na morfologii..1.IVF, 16.4 na měsíc nasazena antikoncepce, 29.4 nasazen sprej Synarel. Stimulace zahájena 15.5. Gonal 225 jednotek + na dopíchání jsem dostala Fostimon. 27.5 OPU 7 krásných vajíček s toho oplodněné 4, bohužel začli fragmentovat takže bez ET. Další předpokládané IVF za tři měsíce. 2.6-5.6 hospitalizace skrz OHSS.
13.6 zjištění těhu 🙂)

Irminka: 4/2009-1,stimulace- dl. protokol - Diphereline+ kys. listová + Prednison , i Menopur. 9.5. OPU- odebráno 15 vajíček-zralých 7 a oplodnitelných 6, 13.5. ET.... zavedeny 2 ks morulek, mrazáček bohužel žádný, OHSS-hospitalizace, TT - pozitivní- 2 miminka

čekatelky a snažilky:
Hanulamarkova.....2001 missed abort (MA) v 19 tt., 18.3. 02 početí naší berušky (24.10.2002 se narodila), 2005 2x anembryomola - revize, 2006 MA v 12 tt. - revize do 2009 pauza na regeneraci (nejvíce nervů) 1.IUI 28.3.2009 Užívám Elevit pregnyl, Prednyson, Kyselinu listovou a od 1.4 Utrogestan, KO 10.-11.4 krev negativní, konzultace před případným IVF 20.5., užívám Elevit pregnyl, Kontryhelový čaj, Kyselinu listovou
15.6 začínám s HA, následně stimulace na 1.IVF začátek stimulace Gonal pen 300j, Decapeptyl 1xdenně, Prednison, Acidum folicum - kyselina listová napsaná z hematologie, výsledky MTHFR 21.7. původně 19,2

Gabina79.......09/2007 revize po missed, endometrióza, anovulace, azoospermie, 1.IVF 10/2008 - krátký protokol - 7 embryí - ET 2 blastocysty, 5 mražáčků, //, 11/2008 revize po missed, laparoskopie; KET (2 morulky) 3/5, krev 15/5 negativní. Konzultace 11.6., 2.IVF červen/červenec. Užívám: Babyplan, zinek, kontryhelový čaj, Super omega, kajenský pepř

Eva.a.....problémy se štítnou žlázou, partner asthenooligoteratozoospermie, IVF snad na konci léta. Užíváme C, E, Selen, Zinek, Spirulinu

Chrobáček......asthenoteratozoospermia, příčina: nezjištěna, 1.IVF+ICSI+PK červen začátek stimulace 29.5.2009 Gonal + Decapeptyl OPU 9.6. 4vajíčka ...ET snad 13.6. neúspěch

Sajmona... 4/2009 IUI - krev negativní; laparoskopie 7/09

Sune.... 03/09 IUI-negativní, 03/09 lapar. zjištěna endometrióza, syndrom PCO, neprůchodný vejvocovod. Nyní beru Dostinex na snížení prolaktinu, duphaston,kyselinu listovou. OPU 25.6. 2009 2 miminka u sebe

Žabička007....endometrióza - jejím následkem mimoděložní, 1. 4. odběr vajíček, 1. IVF, 6.4.2009 ET, na krev jdu 20. 4. 2009, krev negativní, 2. pokus IVF od 24.6.2009, začátek stimulky 24. 6. 2009 (Gonal,prednison,synarel),6.7. oplodněných 9 vajíček z 9
Chanel.....
Tortojs....10/2008 1.IVF 2x9-ti buněčná embya. Krev negativní, 4/2009 2.IVF ET 2 morulky 20.4. krev opět negativní. Další předpokládané IVF podzim 2009 až jaro 2010 po nabrání sil a cvičení Mojžíšovky.

Elennka....snažení od 1/2007, PCO+ manžel oligoastenospermii, clostil, utrogestan, přírodní léčba, BT, 5/2008 laparka potvrzení PCo, průchodnost v pořádku, klínová resekce ovárií, 3-6/09 antikoncepce+redukce váhy, 23.7.09 objednána na konzultaci na Obi / jinak již léčba v jiném Caru- nevyhoval mě přístup/

hanulamarkova
autor
16. črc 2009

ahoj chrobi tak co dovolená jseš plná sil co? to je super. 🙂

hanulamarkova
autor
16. črc 2009

gabi taky byla na dovolené tak se snad tu ukáže...snad bude mít dost sil...myslím na ni pořád.

chrobacek
16. črc 2009

Hanulo nazdárek 🙂)) kdy jdeš na folíky?

lucka.adis
16. črc 2009

Holky, já nevěděla, že vás je tolik mimo Brněnských.. já jsem z Vyškova, to je kousek od Brna 😒

chrobacek
16. črc 2009

já můžu aj do Vyškova 🙂))))

lucka.adis
16. črc 2009

chrobi, myslela jsem, že by jsme se mohli všechny scuknout třeba v Brně.. když už tady máme rozjetou diskuzi jak dlouho. Co vy na to, poznat se a pokecat? 🙂

zabicka007
16. črc 2009

Lucko, já jsem rozhodně pro, z Brna nejsem,ale ráááááda přijedu! Hani, tys tam přidala výsledky, co to ale znamená? Je to dobrý?

rioko
16. črc 2009

kdyby vám nevadilo že bych měla sebou Vojtíška, ráda bych vás taky poznala 🙂

zabicka007
16. črc 2009

Tak teď jsem se pobavila-volala jsem na OBI, že mám pořád křeče a mluvila jsem s Kummelem,s tím krásným mladým Kumelem...tak mě vyzpovídal,kde to bolí atd a pak prej co jsem včera jedla - a já že ráno párek na oběd taky párek a večer hrášek...tak se začal smát a prej-takže párkovohrášková dieta jo? No diagnoza zněla zaražený prdíky z hrášku... 😀 😅 Dovedu si představit, jak se tam i se setřičkama zasmáli na můj účet...nebo spíš na účet mejch prdíků 🙂

zabicka007
16. črc 2009

Rio, to by bylo naopak super, živoucí důkaz úspěchu IVF!!!! To tvoje pidi zlatíčko uvidíme určitě všechny moc rády!

chrobacek
16. črc 2009

😀 😀 😀 žabičko ty jsi teda fakt trdlo 🙂))) se nedivím, že máš břicho jak balon 🙂)) já ho měla i bez hrášku nafouklé 🙂))

lucka.adis
16. črc 2009

Žabi, 😀 😀 😀

lucka.adis
16. črc 2009

Holky, tak jsem byla venku u bazénu a voda bude odpoledne super. Já se ale koupat nebudu, takže budu pěkně pod slunečníkem a v bazéně se bude rochnit můj manžel a synátor 😠 😀
Teď se půjdu nabaštit a dohajan, vždycky odpoledne spím.. mám už i přezdívku, že prý jsem medvěd-lední. Ten přes Léto chrápe 😀

zabicka007
16. črc 2009

Tak teď to zas povolilo,ale chci se zeptat Sim a Mir, vy jste obě psali o takovým pnutí na bříšku-mám už tak třetí den takový pocit jako bych se nemohla pořádně narovnat,jako by tak kůže na tom břichu byla krátká a v místě,kde je pupík tak cítím takovou slaboulinkou bolest jako když si natáhnete břišní svaly? Měly jste to taky tak?

chrobacek
16. črc 2009

žabule tehule 🙂))))) testni !!

canette
16. črc 2009

Ahoj holky, zdravím všechny, nějak to nestíhám, ale gratuluju všem novým těhulkám a držím palce čekatelkám na // no a samozřejmě i nám všem, co na tom teprve nějak pracujeme. 🙂

Chrobi, vítej z dovolené, určitě jste si to krásně užili - je to vidět i z grafu. 😉 🙂

A prosím poraďte, jestli je špatně při stimulaci, nebo jestli je to nějakým způsobem omezující - mně totiž první možnost, kdy bych mohla začít, nastane při horolezecký dovolený v Dolomitech nebo na druhý dovolený v řecku, což nebudu stimulovat v žádném případě, protože se tam nedovolám žádné lékařské (natož zasvěcené) pomoci, a druhá možnost bude těsně před svatbou - tak nevím, jestli to nenechat až potom? Ale to už jsou zase další 4 měsíce. ☹ Tak pokud to probíhá nějak klidně, asi bych to udělala v září před svatbou ... co myslíte?

canette
16. črc 2009

zabicka, souhlasím s chrobíkem !!! máš je určitě zakousnutý !!! akorát mají hodně velký pusinky, takže ti vcucli kůži z pupíku. 🙂

chrobacek
16. črc 2009

canette ahoj a děkuju 🙂))

canette stimulace je pohoda no problem akorát nemůžeš být v čudu protože chodíš na UTZ !!!!

canette
16. črc 2009

chrobi, tak to by mně v tom září už nevadilo, maximálně bych si na chvilku odskočila od oltáře, oddávající to jistě pochopí. 😀

chrobacek
16. črc 2009

a hlavně jdeš na utz 2.DC tj nemůžeš někde trajdat na dovči ..... třeba ti to do dovolené nezasáhne .... mrcha ti nemusí dojít přesně mě to před ivf taky začalo haprovat a prodlužoval se cyklus

canette
16. črc 2009

no jasně, před tou dovolenou to ani nechci z výše uvedených důvodů, ale jakmile přijedeme, tak bych se do toho mohla pustit, akorát jak říkáš, ten cyklus nemám zrovna jako hodinky, tak abych třeba neměla zrovna na den svatby ET, to by asi nebylo moc dobrý. A po něm se má asi spíš odpočívat než juchat, což? 🙂
No uvidíme, mám teprve 27.7. konzultaci, tak počkám, co mně řekne paní doktorka.

chrobacek
16. črc 2009

canette neboj to spočítáme to není problém 🙂)) stačí když budeme vědět mrchu podle toho se rozhodneš zda na ivf půjdeš nebo ne .....

muschka
16. črc 2009

Ahoj Holky,

tak z toho byla včera parádní migréna, já na ně moc netrpím, jen 1x do roka. Ale tentokrát jsem dokonce v noci z té bolesti zvracela ☹ . No asi hormonální bouře a k tomu bouře za oknem. Ještě teď se třesu a jdu dospávat.

Ywuschko, děkuju za uklidnění, že jsi taky neměla nic než únavu. Nemám už ani citlivá prsa ani pnutí a tlaky v břiše. Já bych si tak přála mít v bříšku miminko 🙂 ! Přitom se nám při celém IVF tak dařilo, ale vím, to ještě nic neznamená...

Žabičko, teď to dočítám, že jste se krásně rozepsaly. To mě pobavilo s tím hráškem, já to občas taky mívám, ale nestačila jsem Ti napsat. Ono to totiž mate, že ty pocity a prudká bolest jsou nahoře jakoby za žaludkem, že? Člověk se dost vyděsí. Ale jinak to s Tebou vypadá fakt nadějně 🙂 !! Přeju Ti vše nej 😉!!

Jinak sraz v Brně by byl moc fajn 🙂!

Mějte se Holky, jdu spát s tou mou palicí, chtěla jsem zajet na nákup, ale asi bude muset manžel...

zabicka007
16. črc 2009

Canette ahojky, já jsem při stimulaci neměla žádné vnější projevy,ale tuším že většina holek měla bolesti a tak. Asi je to individuální,záleží,jak je tělo odolné zřejmě.
Chrobi,málem jsem už dneska ráno testla,ale pak jsem se ovládla a šla jen pro jistotu zkontrolovat jestli vůbec mám test a co myslíš? Samozřejmě nemám, prostě blbka....ale dneska ho asi koupím a zítra neodolám 🙂
Pilotka se tu dlouho neukázala,to je taková ,,lamačka na testování" 😀

irminka
16. črc 2009

ahojte děvčata,
já jsem právě přijela ze Zlína, byla jsem na krevních testech na vývojové vady a v pondělí na 17:OO nanovo, to už búdou výsledky, udělají sono a doufám, že mně nebudou odebírat plodovku, protože u dvojčat většinou testy dopadají špatně a až z plodovky se vidí víc, tak uvidím. V Batově nemocnici to dělají zadarmo, tam mají měsíc dopředu obsazeno, tak jsem jela do Predika a tam to stojí 1400,- Kč, to jsou ale hovádka,že?

To horko je fakt hnus fialový.....

zabicka007
16. črc 2009

Muschko, ty odpočívej, ať ta migréna ustoupí...ono je to jedno k druhýmu, to počasí taky tomu moc nepřidá... ☹ ale my všechno vydržíme, hlavně ať jsme ťehule 🙂

canette
16. črc 2009

Žabi, na tebe jsem si vzpomněla v neděli na chalupě, a myslím, že znamení napovídají, že máš zakousnutý dvě žábata !!! 😀
Máme na chalupě v zemi čerpadlo, dostává se k němu dřevěným poklopem. A pod ním bydlí naše žába, taková středně velká ropuška, vždycky se na ni chodíme dívat a ona na nás poulí oči a evidentně je ráda, že nás vidí. Minulý víkend jsem si s ní zase povídala, pak jsem ji přinesla do chalupy Mufovi a vyfotila je spolu ... a pak v noci, když jsem sbírala prádlo, aby nezmoklo, jsem zjistila, že tam bydlí ještě další, tentokrát požádně veliká a vykrmená žába. No a díky tvé přezdívce jsem si na tebe vzpomněla. To by se dalo brát jako dobrý znamení, no ne??? 🙂 Tak mazej pro ten testík !!! 😀

canette
16. črc 2009

chrobi, ok, až se čas nachýlí, sdělím ti datum své MS a spočítáš mi to. 🙂

irminka
16. črc 2009

jejda chrobí nazdááááár, ted jsem všechno dočetla a už jsem v reálu....