CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

hanulamarkova
autor
17. čer 2009

Irmi gratulují to je totál bezva zpráva.

hanulamarkova
autor
17. čer 2009

Holky mám na vás jednu malou prosbičku...jestli se vám bude líbit fotečka tak mi ji odhlasujte 😀 Déééékuji dovča by bodla...
tu jsou link:
http://usmev.impuls.cz/galerie/5723
http://usmev.impuls.cz/galerie/5725

Moc a moc děkuji

irminka
17. čer 2009

už tam máš dva hlásky 🙂

hanulamarkova
autor
17. čer 2009

jéééjda děkuji moc jsi moc hodná 🙂

chanel
17. čer 2009

a další dva 😉

rioko
17. čer 2009

a další dva 😉

simulin
17. čer 2009

irminko, pěkné fotečky, přeju ať jsou mimisci oba v pořádku. 😉
Hani i já se přidala a máš je tam 🙂

irminka
17. čer 2009

děkuji holky moc, jste fakt hodné 🙂

zabicka007
17. čer 2009

Hanule, ty fotky jsou skvělý, obou jsem dala hlas! K PC jsem se dostala až teď, páč jsme přijeli z Brna o půl sedmé a ještě jsem musela jít makat. Každopádně mám výbornou zprávu, Káťa navrhla, že můžu začít hned tento cyklus, což je plus minus 21. 6. - HA prý není potřeba, hormony jsem měla minule na jedničku,ale pro jistotu mi vezmou krev 2DC a podle toho se uvidí, když by to bylo špatný tak by mi tu HA napsala, a prý to zřejmě nebude potřeba 😀 Takže budu mít opět Gonal, synarel a prednison.

zabicka007
17. čer 2009

Snaho já bydlela deset let v Brně, ale před dvěma roky jsem se odstěhovala do okresu Svitavy, taková malá dědinka Biskupice, to jen pro upřesnění Sim 😉
Chrobi nezáleží na tom, jak jsou veliká, ale kvalitní - vyjde to, uvidíš! 🙂
Rio zdravím tě a držím pěsti s Vojtíškem, dej mu pusinku na čelíčko a a't se brzy uzdraví 🙂

irminka
17. čer 2009

holky, přeji všem dobrou noc, v televizi prd, tak jdu dřimkat 🙂 , papapa zítra

miradka
17. čer 2009

Chcela som sa opýtať tehulky naše, aj vy chodíte častejšie na malú? Dnes chodím skoro čo hodinu!! Už mi to príde fakt divné a pritom pijem normálne, skor menej než obvykle. 😒

simulin
17. čer 2009

Žabko tak to vypadá slibně a 21.6. je za rohem. 😉
Miradko, to je v poho já taky chodím často a to už víc jak týden a v noci musím vstáv i 2x, to jsem vždycky jak praštěná. 😝

miradka
17. čer 2009

tak to je fajn, že je to normálne, ja sa totiž desím zápalu... 😠 no a mužík mi po dlhom čase skontroloval prsíčka a tiež sa mu zdá že sú väčšie, mne sa to tiež zdá 😀 že by som sa konečne dočkala poriadnych dvoječek?? 😀 😀

miradka
18. čer 2009

Dobré ránko dievčatá, dnes som tu prvá 😀 Vonku je nádherne, tak si urobím prechádzku do Polska 🙂

ywushka
18. čer 2009

dobre ranko holky🙂!! Tak jsem tu druha 😀 ha haha to je legrace po ranu 😀

manzel chrni o zivot a porad mi brblal ze neco delam,ze nespim,tak jsem musela odejit ik pocitaci🙂 Vecer me zase chytla migrena a dneska rano pokracovala,takze jsem se zase paralenu nevyhla!! To tak bude asi porad!!!

zabi: gratuluju!!!

hanu: mas tam 2 hlasy i ode me!!!

gabina79
18. čer 2009

Ahojte děvčata 🙂 ..gratuluji Ywušce k UZ a šampionkovi a Žabce ke skoro zahájení stimulky 😉 ...u mě nic nového, dneska se po práci stavím k doktorce, tak uvidím....
Hani, taky jsem ti to odhlasovala 🙂
Irmi, blahopřeji ke dvěma srdíčkům 😉

chrobacek
18. čer 2009

dobré ráno,

Irmi krása až srdce jásá 🙂))

snahapada
18. čer 2009

hani mas tam dva hlasy az tet jsem si to precetla

snahapada
18. čer 2009

miradka ja chodim snad kazdych pet min.aji v noci

miradka
18. čer 2009

uff, tak to je poriadne často 😀 aspoň viem že som tehotná...teraz som sa dívala na utz Ywushky a Irmi, až mi vyronila slzička dojatia 😅

gabina79
18. čer 2009

já jsem taky málem vyronila slzičku...já se totiž akorát můžu dívat na UZ ostatních (asi už nafurt) ☹ 😢

chrobacek
18. čer 2009

Gábi nevěš hlavu budeš těhule dřív jak já 😉

simulin
18. čer 2009

Hezké ráno kočendy,
dneska je tam tak hezky a já tvrdnu v práci od zítřka už má být míň stupňů a oblačno 😠 se na to vyprdnu.
Gabi, copak jsou to za řeči!!!? Jak se jinak cítíš, je to lepší a co ms pořád nic?

snahapada
18. čer 2009

gabi co to rikas rok 2009 je plodny rok tak vydrz a bude vsechno vis ja taky probrecela spoustu noci ze nikdy nebudu mit deti a podivej hned budu mit dve ja verim tomu ze co nejdriv otehotnis to vsechno delaji nervy kdyz jsem se snazila oteho. normalne tak to neslo protoze mne dr. rekl ze mam psichickou neplodnost tak jsem se dala tady do toho a vidis vydrz prtka vydrz 🙂 🙂 no a jeste mam problemy ze kazdou chvilku spinim protoze kdyz jsem byla na UZ tsk mi rekli ze tam je nejaka srazenina a ta krvaci jinak mimisci jsou pry dobre zavrtani a porad mne boli bricho tak tp nevzdavej a pocky si az to prijde 🙂 🙂

miradka
18. čer 2009

Gabi, netráp sa, ešte nie je všetkým dňom koniec, čo neviedieť sa budeš s nami radovať a určite sa dočkáš krásneho utz 😵 😉

snahapada
18. čer 2009

a chrobacek taky takovy skaredy slova fujjjj nechceme cist holky vse bude uvidite moooooooooc vam drzim palecky 🙂 🙂 🙂 ta moje segra je prastena jeste mi vubec nezmensila ty fotky do alba to snad driv porodim nez se toho dockam snad vite jak to chodi se sourozencama 🙂 🙂 🙂

chrobacek
18. čer 2009

hCG se začíná vylučovat při zahnízdění embrya do děl. stěny, to je 7-10 den po ovu, a pak záleží, kdy hCG z krve přejde i do moči

to je počekáníčko 🙂))

ywushka
18. čer 2009

snaha: a kde mas nejake fotecky?? ja porad cekam na fotecku az mi prijde do mejlu z toho vcerejsho uzv!🙂

gabi: neboooooj: vzdyt jdes do IVF a jednou to musi vyjit!!🙂

gabina79
18. čer 2009

Chrobáčku a už jsi zase testovala???
Jo holky, ode mě se bohužel teď ničeho pozitivního nedočkáte ☹ ...Sim, cítím se pořád stejně, MS ještě nedorazila...