CAR Praha - jaké jsou čekací doby?

maximka33
12. únor 2012

holky, chtěla bych se zeptat, jak dlouho jste čekaly, než vás objednali do různých CAR v Praze? třeba v pátek jsem volala do Gennetu a říkali, že objednávají až na půlku února,to je víc než za dva měsíce. je to jinde lepší????

maximka33
autor
13. únor 2012

prosím maminky, kdo chodí do center asistované reprodukce v Praze, ať mi napíší. díky.

go
13. únor 2012

ahoj ,vim , ze je to v Praze celkem podobne, cca 14-mesic. Pises , ze objednavaji na pulku unora, coz je cca zitra.??

maximka33
autor
13. únor 2012

pardon, napssala jsem to blbě, mělo tam být PŮLKU DUBNA!!!!!

maximka33
autor
13. únor 2012

@go víš o konkrétním Caru?

go
13. únor 2012

Ja psala do Pronatalu zacatkem ledna a objednana jsem byla na cca za 14dni.

bohunka81
13. únor 2012

Ahoj, já jsem se na radu kamarádky objednávala do CARU k Apolináři, volala jsem tam v září,říjnu a první volný termín byl na začátku ledna. Ale musím říct že jsem tam naprosto spokojená, zatím teda bohužel těhulka nejsem ale všichni jsou tam naprosto milí a platíš tam jen 30Kč poplatek, což oproti soukromým Carům považuji za velkou výhodu.

pavlinka83
13. únor 2012

@maximka33 Ahoj já chodím do ISCARu a objednali mě za 14 dnů, což je fakt luxus, jinak můžeš čekat i ty dva měsíce.

mpetula
13. únor 2012

@maximka33 Ahoj, rádá bych ti poradila, ale já to mám trochu jinak. Chodím k dr k nám do nemocnice, jezdí tam z Prahy a to je s objednáním v pohodě a na zákroky jezdím do ISCARE, ale to už tam má domluvené ten doktor. U vás je porodnice nebo ne? Vím už o dvou nemocnicích kam takto lékař jezdí, tak jestli by to třeba nebylo i u vás...

mpetula
13. únor 2012

@maximka33 Tak jsem koukla na nemocnici v Mělníku a určo to tam bude, tak třeba by to bylo špatné 😉 Nebo máš o tom třeba nějaké reference?

zelvik
13. únor 2012

@mpetula Ahoj, že vám sem lezu...ale na Mělníku nic jako CAR není. Já sama jezdím do Prahy do Podolí, na první konzultaci jsem čekala necelé 3 týdny - loni v listopadu.

mpetula
14. únor 2012

@zelvik Aha, tak to jo. Já koukala, že tam píšou že spolupracují s centry asistované reprodukce a že tam poskytují pomoc párům s potížemi s otěhotněním. Tak podle toho jsem usoudila, že by se tam něco takového dít mohlo 😅 🙂 No tak to nic, to bude muset maximka do Prahy 🙂

maximka33
autor
14. únor 2012

tak jsem se dnes objednala do Pronatalu už na 20., tak jsem moc spokojená. a máme přijít oba. asi nás hned nebudou testovat nebo jo?

go
15. únor 2012

@maximka33 ahoj, tak jsem zvedava jak budes v Pronatalu spokojena. Urcite napis. 🙂

maximka33
autor
15. únor 2012

@go to víš, že jo. už jsem celá napjatá 🙂

go
15. únor 2012

@maximka33 nechci te strasit, nevim jak jsi odolna, ale ja je doporucit nemohu ☹

maximka33
autor
15. únor 2012

@go a co se ti stalo? přece jen to bude v Praze, jiné místo, tak snad i jiný přístup.

go
15. únor 2012

@maximka33 nic se nestalo, ale chovani a pece mne prijde nedostatecna. To nemluvim o tom, ze jsem mela zarizene chodit jen a pouze docentovi, primo majiteli. Jinak tam je praxe, ze pokazde jdes na kontrolu k nekomu jinemu, k tomu kdo ma zrovna sluzbu. Pokud srovnavam peci v Pronatalu a zkusenosti holek tady v jinych carech , Pronatal uplne propada.
Nevim jak to myslis, ja jsem z Prahy a chodim do Pronatalu Praha.

maximka33
autor
15. únor 2012

@go aha, to jsem nevěděla. špatně jsem si to přečetla, myslela jsem,že chodíš do jiného města. my byli dřív v gennetu a taky tam byli různí doktoři, ale všichni moc fajn. jen ty čekají doby!!

go
15. únor 2012

@maximka33 ja po vsech referencich bych ted sla taky do Gennetu. Chtela bych tam ted zacit chodit na gynekologii. Uz jsem jim psala mail 🙂
Ja Te , ale fakt nechci strasit. Ja budu mit treba (pokud vse vyjde) z Pronatalu mimi. Jsem 10 den po ET a mam jasne dve carky na testu 🙂

maximka33
autor
15. únor 2012

@go tak to je krásné, moc ti to přeji 😉

go
15. únor 2012

@maximka33 chtela jsem te jen povzbudit. Pravda je, ze uspesnost maji opravdu velkou, coz je asi nejdulezitejsi 🙂

maximka33
autor
15. únor 2012

@go a za jak dlouho od první návštěvy jsi našla //?

go
15. únor 2012

@maximka33 testovat se muze cca 10 po ET, to uz by melo byt videt, ale nekomu to je videt az za 14 dni. Ja mela ducha na testu 7.den po ET a PK. 🙂

maximka33
autor
15. únor 2012

@go ne, myslela jsem čas od první návštěvy pronatalu, kolikátý pokus a tak.

go
15. únor 2012

@maximka33 aha, ja mela 4 pokusy. 2 pred 11lety, ale to jsem nejak neprozivala, tak to moc nepocitam. Pred rokem jsem byla poprve s manzelem a ted v lednu byl ten posledni pokus. 🙂

maximka33
autor
23. únor 2012

ahoj holky, tak mě trvalo přesně týden, než mě objednali a pak už mě rovnou vyšetřili, manželovi nabrali krev a dali mi clostík. a mám přijít 3dc, naberou mi krev na hormonální profil. a rovnou můžem začít IUI. já se tak těším!!!! teď mě jen čeká dlouhý cyklus, na řadě je vaječník, který je fakt pomalý, ovulace bývá až 25dc. tak se držte 🙂

maximka33
autor
24. únor 2012

holky, kdo jste byly do IUI, mám pár otázek:¨
1. který den cyklu se dělá inseminace?
2. kolikrát vás předtím sledovali na utz?
3. slyšela jsem, že po 4 dnech se inseminace opakuje, měly jste to taky tak?
4. píchaly jste si něco doma?
DÍKY MOC!!