CAR, Praha. Máte zkušenosti?

romcatko
27. pro 2006

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na Vaše zkušenosti s jednotlivými CAR v Praze.(gest, gennet, Iscare, Podolí...)Čeká mě to, tak budu ráda za vaše názory, připomínky a informace. Jaký je přístup lékařů,jak dlouhé jsou objednací a čekaci déby, jaké jsou poplatky atd. Děkuji.

ratata
20. črc 2009

Ahojky, nemáte některá zkušenosti s Motolem?

nita1984
2. bře 2016

Ahoj, ráa bych obnovila diskuzi. Prosím holky které máte aktuální zkušenosti, můžete je sem přidat? Chci se někam objednat na úvodní konzultaci, ale zatím nevím kam, děkuji

petruska23
2. bře 2016

Ahoj...já zatím moc zkušeností nemám...Zvolili jsme Motol. Byli jsme zatím na vstupních konzultacích, genetice, odběrech, spermiogramu a 21.3. jdeme na gynekologickou konzultaci. Prozatím jsem mooooc spokojená..Všichni moc milí, příjemní a všechno krásně vysvětlí...ale jak píšu..jsem zatím na začátku 🙂

nita1984
2. bře 2016

@petruska23 díky, jak dlouho jsi čekal ana objednání? A jak je to s placením úkonů? Díky za každou informaci

petruska23
2. bře 2016

Byli jsme tam 5. února na genetice...řešíme tam totiž ještě genetiku synka, tak jsme to vzali při jednom. No a termín na tu gynekologickou, jsme dostali na toho 21.3...Vůbec se toho nemůžu dočkat 😉 Co se týče placení, tak mi dali ceníček a zaškrtli, co bychom konkrétně my měli uhradit.
ICSI-do jednoho oocytu 3000Kč, každá další 1000Kč, prodloužená kultivace embryí 3000Kč, kryokonzervace embryí 3500Kč za první slámku a 1100 Kč za každou další, poplatek za skladování 1500Kč.
Plus my máme ještě 8500Kč za biopsii pro preimplantační diagnostiku.
Musíme na IVF kvůli genetické zátěži v rodině.
Ještě říkala paní doktorka, že se platí záloha 15000Kč a vyúčtování až po 🙂

nita1984
2. bře 2016

@petruska23 uf, to jsou teda pálky...

petruska23
2. bře 2016

Zní to děsivě. .ale zase to pak bude stát za to 🙂

lucietkaa1
4. bře 2016

Ahoj všem snažilkám, podstoupila některá z Vás IVF nehrazený od pojišťovny v Podolí? Pokud ano, děkuji za zkušenosti a popř.za ceník.

verunkadar
14. bře 2016

Ahoj všichni. Prosím nevíte na kolik by tak mělo vyjít IVF u Apolináře v Praze? Cca myslím. Chodím do Pronatalu v Kolíně a tak bych chtěla porovnat ceny. Děkuji moc

jaaj87
21. lis 2016

@nita1984 ahojky, my chodime s manzelem od srpna do gennetu a nemohu si to vynachvalit. Na prvni konzultaci jsme sli spolu asi po 3tydnech od objednani a probrali jsme vse, co by mohlo souviset. Manzela poslali na spermiogram a ja mela nejake odbery apod. Mame jednoho lekare a je moc mily, stejne jako cely personal. Chodim tam ted pravidelne kazdy mesic, protoze se mimi furt nedari, i kdyz jsme podle vseho v poradku, ale rovnou jsem rekla doktorovi, ze ma IVF zatim nechceme. Do niceho nas netlaci a dal zkoumame, proc se nam poceti nedari. Dodnes jsme jeste nic neplatili, zakladni vysetreni jsou hrazena pojistovnou. Doporucuji!

kikca25
19. srp 2017

Ahoj všichni , ráda bych obnovila tuhle diskuzi . Po 2 letech snažení mě čeká objednání do CAR . Chtěla bych CAR v Praze,ale nemůžu se rozhodnout do jakého . Ráda uvítám jaké máte kde zkušenosti a doporučení , děkuji moc !

jaaj87
19. srp 2017

@kikca25 za mne stale tvrdim Gennet, jako v mem poslednim prispevku, protoze jen diky nim jsem v 32.tydnu tehotenstvi a tesime se na naseho prvniho milacka 😍

kikca25
21. srp 2017

@jaaj87 Děkuju. Manžel už tam byl na spermiogramu , tak už to tam i trošku známe .