CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

miracleelcarim
27. dub 2018

@miracleelcarim teda pristi patek 4. Ja uz mdla totiz patek vcera 🙂

veverka55
27. dub 2018

ahoj holky. co vy ostatní, co je u vás nového? v jakém jste kdo stádiu? U nás zatím jednou časovaný a jedna inseminace a obojí zatím zřejmě neúspešné, dle testů by jsme oba měli být v pořádku.

girafkag
27. dub 2018

@miracleelcarim už se dělá utz přes bříško. Jedna holčina mi dokonce říkala, že byla objednaná na 10:30, ale šla až ve 14h takže tohle bylo ještě ok. Pohlaví odhadem, dost se pletli ruce, tak uvidím co bude 21.5. Já se rozhodla zůstat v prenatálce v Podolí, tak snad zvládn porodit před malování, co mají v plánu 4.-11.11.

miracleelcarim
28. dub 2018

@girafkag jeee,tak to doufam,ze tak dlouho cekat nebudeme ☹ ja nakonec prejdu do pece v miste bydliste,ale radost z toho nemam.takhle to mame autem do pođoli hodinu,kdyz by byla zacpa nebo bouracka na dalnici,tak z toho muzou byt hrave hodiny dve.koukam,ze bych se mohla i trefit do malovani,termin se mi toci kolem 9.11. Tak snad to dobre dopadne...

girafkag
5. kvě 2018

@miracleelcarim jak dopadl screening? Kdy máš vlastně termín? 😃

miracleelcarim
6. kvě 2018

@girafkag vse dopadlo na jednicku 🙂 trvalo to asi 30 min,protoze prcek mel nejdriv nevhodnou polohu pro vysetrovani a pak byl zase az moc divoky 🙂 pry se mame zamyslet,po kom to ma 🙂 termin mam 12.11. Rusila jsem tu registraci k porodu,tak na me vsichni koukali,jak kdybych byla v podoli nespokojena,pritom ja bych tam tak rada zustala ☹ zacinam uz pomalinku verit,ze to dotahneme ke zdarname porodu 🙂

sagema
19. čer 2018

@jezz1e Ahoj, tak jak Ti dopadlo OPU v tom Gennetu? Já jsem na zítra objednaná do Podolí na konzultaci ohledně ET 🙂
@miracleelcarim @girafkag holky, to jsou super zprávy 🙂 Moc mě to těší, protože věřím, že se nám to taky povede 🙂

girafkag
19. čer 2018

Dlouho jsem tu nebyla 😁 včera další screening a až uvidím Darebného, tak mu vysvětlím ať si kouká udělat v listopadu volno a vytáhnout co mi tam strčil 😂😂 prcek má trochu víc gramů už teď a o obvodu hlavičky nemluvě. Pozitivum na tom vidí manžel a to že to má být chlapeček. Doufám, že máš tu bude ještě více v tomto stavu 😃

miracleelcarim
20. čer 2018

@sagema drzim palce,at se brzy zadari 🙂 @girafkag nas ceka screening koncem pristiho tydne,uz se na nej tesime,ze se o prckovi neco dozvime.v poradne se vzdy jen dozvim,ze srdicko bije a ze to vypada ok.ale vzhledem k tomu,ze jsem zatim priprabala necele kg,tak doufam,ze moc rozmerne nebude 🙂

jezz1e
20. čer 2018

@sagema Ahoj, jak jsi dnes dopadla? Jdete do toho ted v lete? Moc drzim palce, at Ti to po tom dlouhem cekani klapne!

My bohuzel nebyli uspesni ani v Gennetu, z 11 zdarne oplodnenych vajicek vydrzely jen 2 blastocysty a ani jedna se nechytla, prestoze dle pgs byla ta druha v poradku. Takze me ceka za tyden konzultace a rozhodovani, zda ted jako samoplatce dat jeste sanci svym vajickum nebo uz zkusit darovana.

girafkag
20. čer 2018

@miracleelcarim nechci strašit, ale já jsem teď na váze před otěhotněním a na polovinu pátého měsíce mě netipují...

miracleelcarim
20. čer 2018

@girafkag tak ted jsem nedockava jeste vic 🙂 ja se narodila drobna a partner zase vetsi,takze tezko rict... brisko mam celkem male,cekala jsem,ze v polovine budu uz jak kulicka 🙂

girafkag
12. črc 2018

@miracleelcarim jak je. Už je brisko? U mě se teď 2x divili když jsem řekla že jsem tehu 😁

sagema
13. črc 2018

@jezz1e Ahoj, musím znovu absolovat kolečko na hormonální profil, už ho mám rok starý. Ve středu jsem byla na odběru, 31.7. mám jít na kontrolu. Doufám, že bude v pořádku, jinak mě budou zase chtít srovnávat a bude se to opět oddalovat. Tak uvidím 🙂
A co Ty? Jak jste se rozhodli? Těžké rozhodování, ale snad už z něj bude pozitivní výsledek! Moc držím palce!

@miracleelcarim @girafkag holky, vy dvě jste takové naděje, že to jde a vyjde i nám oběma jezz1e i mně 🙂 Tak ať zdárně tloustnete 🙂)

miracleelcarim
16. črc 2018

@girafkag jj brisko uz mam celkem pekne videt,velikostne mimco prumerne,jen ma delsi nohy 🙂 oba jsme vysoci...trapi me ale tvrdnuti bricha,beru magnezko ale zmena zadna.muzu se zeptat jak dlouhy mas ted cipek?me naposled namerili 35mm,norma je pry 30mm,tak v kombinaci s tim tvrdnutim mam strach,aby to nevedlo k rychlejsimu zkraceni ☹ kdyby se tvrdnuti zhorsovalo,tak mam dorazit,takze mam ted celkem strach...

miracleelcarim
16. črc 2018

@sagema @jezz1e porad na vas holky myslim,jestli uz se zadarilo...moc vam drzim palce,aby to uz co nejdrive dopadlo 🙂

girafkag
16. črc 2018

@sagema @jezz1e taky pořád čekám a držím palce, abych brzy viděla test s // i od vás.

@miracleelcarim Já dnes zvládla OGTT. Jinak jsem byla minuký týden na neplánované kontrole s tvrdnutím břicha. Dostala jsem magnosolv a od té doby lepší, ale víc se šetřím. Při minulé poradně jsem měla čápek nějakých 37 a když jsem byla s tím tvrdnutím, tak jsem ho měla dokonce 48. Kam teď chodíš na kontroly?

miracleelcarim
16. črc 2018

@girafkag ja beru magnesii lactici 0,5 dve denne a prijde mi to porad stejne nebo mozna i castejsi.k tomu 2x denne utrogestan.a kolik toho magnezka mas za den ty?ja myslela,ze se ten cipek jen zkracuje a ne ze muze byt priste delsi,tak mam alespon nadej.kontroly mam co 3 tydny.cukrovka me ceka dalsi tyden.do podoli ani jinam do prahy nechodim,jsem kousek do kolina,tak chodim tam

girafkag
18. črc 2018

@miracleelcarim Utrogestan jsem přestala brát nějak okolo 11tt, ten magnosolv mám 1 sáček denně a obsahuje 365mg hořčíku. Mě by taky nenapadlo, že se prodlužuje, ale očividně to jde 🙂 Kolín chálu, jen by jsi se unavovala cestou do Prahy 🙂 Držím palečky.

pepetousek
1. srp 2018

Ahoj holky, prosím, neporadila byste mi některá...máme zamražené 1 embryjko, ale po revizi neroste sliznice, jak má ☹ Na hormony taky zatím moc nereaguji, takže KET se stále oddaluje...včera jsem zase začala brát hormony na růst sliznice, ale ráda bych ten růst ještě nějak podpořila přírodně...kontryhel je asi jasná volba, ale nemáte zkušenosti, jak funguje drmek a hormony? Moc děkuji za odpovědi 🙂

girafkag
1. srp 2018

@pepetousek Ahoj, revize mě mrzí, s KET bohužel nemám zkušenosti. Kontryhel je ok pokud nemáš endometriózu, dost si holky chválí červené víno a ananas 😁 držím pěsti 🍀🍀🍀

sagema
20. srp 2018

Ahoj holky, tak jsme konečně rozjeli nativní cyklus. V pátek jsem byla na UZ a krásně tam rostly 2 folikuly 🙂 paráda. V sobotu večer jsem si píchla Ovitrelle a dneska ráno jsme měli jít na odběr vajíček. Ale bohužel k žádnému nedošlo, protože oba folikuly mezitím praskly. Dneska jsem 15. DC, bohužel nám to zkazil víkend. Takže je to dneska na nás a pak se uvidí... Stalo se vám to taky, že vám folikuly praskly dřív než došlo k odběru?
A jak se mají těhulky? Kdy máte termíny? A co Jezz1e? Jak se daří vám?

girafkag
20. srp 2018

@sagema věř na zázrak 😀 víkendy jsou v tomto na prd 😔 termín mám 2.11. ale řekla bych že půjde dřív 😂😂 3.9. dám víc info

veverka55
20. srp 2018

@sagema jak velké jsi v pátek měla folikuly? O víkendu nedělají ani opu? No nám takhle dvskrst nedopadlo inseminace kvůli víkendu ☹

nita1984
20. srp 2018

@sagema jeden z důvodu, proč jsem Podolí opustila. Teď je jedno jestli je víkend, svátek, prostě udělají co je potřeba. Držím palce, ať to příště vyjde

miracleelcarim
21. srp 2018

@sagema tak alespon,ze se v nativu podarily 2 folikuly,to mas velkou nadeji,ze priste take narostou 🙂 @girafkag ty mas pekne brisko 🙂 ja mam takovy maly pupik...termin mam v polovine listopadu,cipek se drzi porad u spodni hranice normy,tak jsem zvedava,jak vydrzi do terminu...vybavu teprve porizujeme,takze vydrzet proste musi 🙂

girafkag
21. srp 2018

@miracleelcarim držím palečky a děkuju.
@nita1984 OPU někdo říkal, že jediné co dělají o víkendu je OPU, ale u IUI je to na pytel...
@sagema třeba už nebude nic třeba 🙂

nita1984
21. srp 2018

@girafkag Jak vidíš, asi ani OPU. Což je dost šílené. Držím palce ať všechno proběhne hladce až do konce

sagema
21. srp 2018

@girafkag jééé, Tobě to sluší!!! Věřím, taky jsme si včera udělali hezký večer, přeci jenom by tam mohla někde plavat dvě vajíčka ;)
@veverka55 už docela velké - 14,7; 14 a ještě jeden menší 11 mm. Takže docela úspěch co se počtu týče na nativ 🙂
@nita1984 pokud to takhle bude vycházet dál, tak o tom budu asi taky uvažovat. Už nemám čas nechat si něco kazit víkendem. A kam tedy chodíš?
@girafkag víkend mi nenabídli, prostě v pondělí ráno a hotovo... takže ani OPU nedělají

nita1984
22. srp 2018

@sagema aktuálně nechodíme nikam, už na to nemáme ani nervy, ani peníze. Ale spokojená jsem byla v Iscare. Tam máme ještě šest mrazáku