CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... :-S
miracleelcarim
27. dub 2018
@miracleelcarim teda pristi patek 4. Ja uz mdla totiz patek vcera 🙂
veverka55
27. dub 2018
ahoj holky. co vy ostatní, co je u vás nového? v jakém jste kdo stádiu? U nás zatím jednou časovaný a jedna inseminace a obojí zatím zřejmě neúspešné, dle testů by jsme oba měli být v pořádku.
girafkag
27. dub 2018
@miracleelcarim už se dělá utz přes bříško. Jedna holčina mi dokonce říkala, že byla objednaná na 10:30, ale šla až ve 14h takže tohle bylo ještě ok. Pohlaví odhadem, dost se pletli ruce, tak uvidím co bude 21.5. Já se rozhodla zůstat v prenatálce v Podolí, tak snad zvládn porodit před malování, co mají v plánu 4.-11.11.
miracleelcarim
28. dub 2018
@girafkag jeee,tak to doufam,ze tak dlouho cekat nebudeme 😞 ja nakonec prejdu do pece v miste bydliste,ale radost z toho nemam.takhle to mame autem do pođoli hodinu,kdyz by byla zacpa nebo bouracka na dalnici,tak z toho muzou byt hrave hodiny dve.koukam,ze bych se mohla i trefit do malovani,termin se mi toci kolem 9.11. Tak snad to dobre dopadne...
girafkag
5. kvě 2018
@miracleelcarim jak dopadl screening? Kdy máš vlastně termín? 😃
miracleelcarim
6. kvě 2018
@girafkag vse dopadlo na jednicku 🙂 trvalo to asi 30 min,protoze prcek mel nejdriv nevhodnou polohu pro vysetrovani a pak byl zase az moc divoky 🙂 pry se mame zamyslet,po kom to ma 🙂 termin mam 12.11. Rusila jsem tu registraci k porodu,tak na me vsichni koukali,jak kdybych byla v podoli nespokojena,pritom ja bych tam tak rada zustala 😞 zacinam uz pomalinku verit,ze to dotahneme ke zdarname porodu 🙂
sagema
19. čer 2018
@jezz1e Ahoj, tak jak Ti dopadlo OPU v tom Gennetu? Já jsem na zítra objednaná do Podolí na konzultaci ohledně ET 🙂
@miracleelcarim @girafkag holky, to jsou super zprávy 🙂 Moc mě to těší, protože věřím, že se nám to taky povede 🙂
girafkag
19. čer 2018
Dlouho jsem tu nebyla 😁 včera další screening a až uvidím Darebného, tak mu vysvětlím ať si kouká udělat v listopadu volno a vytáhnout co mi tam strčil 😂😂 prcek má trochu víc gramů už teď a o obvodu hlavičky nemluvě. Pozitivum na tom vidí manžel a to že to má být chlapeček. Doufám, že máš tu bude ještě více v tomto stavu 😃
miracleelcarim
20. čer 2018
@sagema drzim palce,at se brzy zadari 🙂 @girafkag nas ceka screening koncem pristiho tydne,uz se na nej tesime,ze se o prckovi neco dozvime.v poradne se vzdy jen dozvim,ze srdicko bije a ze to vypada ok.ale vzhledem k tomu,ze jsem zatim priprabala necele kg,tak doufam,ze moc rozmerne nebude 🙂
jezz1e
20. čer 2018
@sagema Ahoj, jak jsi dnes dopadla? Jdete do toho ted v lete? Moc drzim palce, at Ti to po tom dlouhem cekani klapne!

My bohuzel nebyli uspesni ani v Gennetu, z 11 zdarne oplodnenych vajicek vydrzely jen 2 blastocysty a ani jedna se nechytla, prestoze dle pgs byla ta druha v poradku. Takze me ceka za tyden konzultace a rozhodovani, zda ted jako samoplatce dat jeste sanci svym vajickum nebo uz zkusit darovana.
girafkag
20. čer 2018
@miracleelcarim nechci strašit, ale já jsem teď na váze před otěhotněním a na polovinu pátého měsíce mě netipují...
miracleelcarim
20. čer 2018
@girafkag tak ted jsem nedockava jeste vic 🙂 ja se narodila drobna a partner zase vetsi,takze tezko rict... brisko mam celkem male,cekala jsem,ze v polovine budu uz jak kulicka 🙂
girafkag
12. črc 2018
@miracleelcarim jak je. Už je brisko? U mě se teď 2x divili když jsem řekla že jsem tehu 😁
sagema
13. črc 2018
@jezz1e Ahoj, musím znovu absolovat kolečko na hormonální profil, už ho mám rok starý. Ve středu jsem byla na odběru, 31.7. mám jít na kontrolu. Doufám, že bude v pořádku, jinak mě budou zase chtít srovnávat a bude se to opět oddalovat. Tak uvidím 🙂
A co Ty? Jak jste se rozhodli? Těžké rozhodování, ale snad už z něj bude pozitivní výsledek! Moc držím palce!

@miracleelcarim @girafkag holky, vy dvě jste takové naděje, že to jde a vyjde i nám oběma jezz1e i mně 🙂 Tak ať zdárně tloustnete 🙂)
miracleelcarim
16. črc 2018
@girafkag jj brisko uz mam celkem pekne videt,velikostne mimco prumerne,jen ma delsi nohy 🙂 oba jsme vysoci...trapi me ale tvrdnuti bricha,beru magnezko ale zmena zadna.muzu se zeptat jak dlouhy mas ted cipek?me naposled namerili 35mm,norma je pry 30mm,tak v kombinaci s tim tvrdnutim mam strach,aby to nevedlo k rychlejsimu zkraceni 😞 kdyby se tvrdnuti zhorsovalo,tak mam dorazit,takze mam ted celkem strach...
miracleelcarim
16. črc 2018
@sagema @jezz1e porad na vas holky myslim,jestli uz se zadarilo...moc vam drzim palce,aby to uz co nejdrive dopadlo 🙂
girafkag
16. črc 2018
@sagema @jezz1e taky pořád čekám a držím palce, abych brzy viděla test s // i od vás.

@miracleelcarim Já dnes zvládla OGTT. Jinak jsem byla minuký týden na neplánované kontrole s tvrdnutím břicha. Dostala jsem magnosolv a od té doby lepší, ale víc se šetřím. Při minulé poradně jsem měla čápek nějakých 37 a když jsem byla s tím tvrdnutím, tak jsem ho měla dokonce 48. Kam teď chodíš na kontroly?
miracleelcarim
16. črc 2018
@girafkag ja beru magnesii lactici 0,5 dve denne a prijde mi to porad stejne nebo mozna i castejsi.k tomu 2x denne utrogestan.a kolik toho magnezka mas za den ty?ja myslela,ze se ten cipek jen zkracuje a ne ze muze byt priste delsi,tak mam alespon nadej.kontroly mam co 3 tydny.cukrovka me ceka dalsi tyden.do podoli ani jinam do prahy nechodim,jsem kousek do kolina,tak chodim tam
girafkag
18. črc 2018
@miracleelcarim Utrogestan jsem přestala brát nějak okolo 11tt, ten magnosolv mám 1 sáček denně a obsahuje 365mg hořčíku. Mě by taky nenapadlo, že se prodlužuje, ale očividně to jde 🙂 Kolín chálu, jen by jsi se unavovala cestou do Prahy 🙂 Držím palečky.

Začni psát odpověď...

Odešli