CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

zulik
21. lis 2008

Macous nám to sice tají a prvním to napsala do diskuze KET ale já to prásknu 😉 Má 1 mimčo a je tam i srdíčko 😀 Takže velikánská gratulace,Macousku!!!!!

pikusa
21. lis 2008

Jo ted jsem jí tam zahlédla a chtěla se juknout ale už to teda vím 😀
JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ MACOUS,GRATULUJU 😀

macous
21. lis 2008

Ahoj holky,
teda Zuliku - tys to odhalila 😀 😀 😀
jo jo holky, je to přesně tak, srdíčko krásně pulzovalo, manža na to brejlil 😵 😵 😵 další utz za deset dní,
akorát jedno mi nejde do hlavy, a to že Řezáčová říkala, že utroš budu brát jen do konce 8 tt, tzn. ještě 14 dní a dost.... tak nevím, vždycky říkala do konce 13 tt, tak proč ta změna 😵
Holky manža makal z domova, tak jsem nemohla na PC 😵

lucijda
21. lis 2008

Mac, ty tajnůstkářko moc gratuluju 😀

pikusa
21. lis 2008

Macous paráda paráda,super 🙂 🙂 🙂
No a s tím utrošem nevím,zeptej seaž půjdeš na UTZ.
Tak ted můžu v klidu jít...............................čekala jsem na info.
Pa zítra

macous
21. lis 2008

holky díky - jste hodný 😵

Piku ten váš prďolka je asi pěkný stydlínek, to jsem zvědavá, jestli se v pátek ukáže nebo bude napínat až do konce 😵 😵 😵 hlavně že je zdravej 😀 😀 😀

lucijda
21. lis 2008

Mac, s tím utrošem bych asi věřila Řezáčový ví co dělá 😉 Je super, že jste měli i srdíčko, to bude nějakej borec 😀 Super testíky a srdíčko jak zvon 😉

macous
21. lis 2008

Luci, ani nevíš, jak mě to potěšilo, když jsem tam to pulzování viděla 😵 jsem prý 6 tt, tak budu věřit, že to bude borec a vydrží nám to v pořádku až do porodu 😀 😀

murecka76
21. lis 2008

Macous, móóóc gratuluji, je to f

murecka76
21. lis 2008

Macous, móóóc gratuluji, je to fakt boreček, takhle brzo srdíčko. Moc ti to přeji. 🙂 🙂 Jasně, že bude vše ok, jak jinak. 🙂

marketma
22. lis 2008

Zdravím všechny 🙂
Macous, včera jsem také byla na UTZ u Řezáčové (jsem v 7tt) a říká "změna strategie, Utrogestan berte ještě týden a pak pomalu vysazujte", takže je to opravdu tak. Se příště zeptám proč ta změna, není to tak dlouho co mi Bahníková říkala, že bych ho měla brát dokonce do 14 tt.
A gratuluji 🙂)

macous
22. lis 2008

Market, taky gratuluji 😵 😵 Já to taky nechápu, třeba to chtějí testovat, jestli by to nemohli zkrátit tu dobu užívání Utroše, ale já se bojím, protože mi jednou říkala po KETu, že se musí brát do konce 13 tt, že jinak se zvyšuje riziko potratu, tak z té "změny strategie" nejsem vůbec nadšená 😕

lucijda
22. lis 2008

Holky já dotovala Oskiho až do konce 14tt ale můj gyndař se na to netvářil, takže oni fakt vědí co dělají 😉

murecka76
23. lis 2008

Ahoj holky,

jdu na vás zase s prosbičkou a pro radu. Napíší mi lístek na peníze až 1.12.? Není to moc brzo jít na krev 1.12. (ET byl 17.11.), na ET nám totiž nikdo nic neřekl, ale na papírku z OPU je za 14dní, manžel totiž 2-3.12. nemůže jet a 4.12. už je dlouho na lístek na peníze. 🙂
Děkuji. 🙂

lucijda
23. lis 2008

Murecko určitě bych se nebála mě psali jednou lístek na peníze 14dnů zpětně a na krev si myslím to brzo není 😉

murecka76
23. lis 2008

Lucijdo, díky moc. 🙂 🙂

vendi1
24. lis 2008

Ahoj holky, tak jsem toho snesla az moc 😀 . Mela jsem 29 foliku, z toho 22 vajicek a z toho 18 zralych, 12 je v poradku, 4 dala zmrazit a 8 se meni v embrysky. OHSS me ale zlobi, jak Vam holky po tom bylo? Ja mam porad bricho nafoukle a mam to jak na houpacce, chvili boli pak zase ne. Dneska mne embryolozka rekla, ze pokud mne bude zitra zase stejne at radeji zajdu k mudr, at se daji embrousi vcas zmrazit....mate nektera z vas takove zkusenosti? Diky 😉

m.e.l
24. lis 2008

Ahojda holky,
vendi si OHSS naštěstí zkušenost nemám. Ale nosnice jsi teda úžasná. . . 😉
Muri, lístek na peníze ti sestřičky napíšou klidně i dopředu. Mě ho napsali snad deset dní před koncem měsíce. I tuhle sestřička na gyn, mi ho v klidu napsala. Kdy budeš testovat?

murecka76
24. lis 2008

Dobré ránko,

Vendi tak to jsi pěkná slépka, bohužel ti neporadím, nemám zkušenost, já snesla málo. 🙂 Tak ať jsi brzo fit. 🙂
Mel, když já mám spíše problém s tím napsat to později, přeci tam nepojedeme temto týden, jen pro lístek, když na krev jdu 1.12. a co se týče testování ti ani nevím, chtěla jsem ve středu, protože jdu k zubaři, ale to se mi zdá brzo, tak asi v pátek, jestli to dříve nedostanu. Zatím nic nepozoruji, jen trošku prsa pobolívají a taky vaječníky, hlavně pravý, ale to spíše přisuzuji stimulaci. Tak vůbec nevím kdy testnout.

m.e.l
24. lis 2008

Muri, tak s pravým vaječníkem bojuju ještě teď v 16tt, vždycky říkám, že mi prcek dělá driling vaječníku. 😀

vendi1
24. lis 2008

Ahoj Murecko, diky moc. Volala jsem sestram a zitra jdu na kontrolu at na mne mrknou. Planovali mne ET na 5. den po OPU, ale embryolozka rikala, ze kdyby se meli nechat embrousci zmrazit tak je to lepsi 4. den, 5. uz je nahrane. Takze zitra se to asi rozhodne.....kez by to klaplo, ale jak se vidim s tou brisni vanickou vepredu nevim nevim ☹

murecka76
24. lis 2008

Mel, koukala jsem ti do albíka, jaké tam máš krásné oblečky, to se babičky předhánějí, co?
Vendi, jen se jim zítra raději dojdi ukázat, oni řeknou co a jak, jsou to přeci profíci. 🙂

m.e.l
24. lis 2008

Muri, zatím se předbíhá budoucí babi s budoucí prababi. . . Tchýně jestli něco koupila tak o tom nevím. . . Neukázala. 😉 Jinak díky za pochvalu.

murecka76
24. lis 2008

Moje mamka by taky nakupovala, ale má přísný zákaz. 😅 Času dost. Mel měla jsi nějaké příznaky po ET? Já bych to měla zítra dostat, tak jsem napnutá jako špagát, vím každé tělo je jiné. Ale nic nějak nepozoruji. 🙂

m.e.l
24. lis 2008

Muri, vůbec neví zda jsem měla příznaky. Vím, že mě šíleně pálila žáha, ale jestli to bylo ještě před krví fakt netuším. Jo a taky jsem děsně říhala, což mám ostatně do teď. 😒

macous
24. lis 2008

Ahoj holky,
Vendi, oni ti vezmou krev a udělají ti utz, kolik máš v bříšku volné tekutiny, když ti vyjde hormonální profil docela dobře a nebude tam té tekutiny, tak ti dají jedno embrijko, když to nedopadne, tak si počkáš na miminka po KETu v dalším cyklu 😉
Melíku - tobě to krásně letí, už 16 tt, já se vždycky úplně leknu, když vidím, jak to přiskakuje 😉
Murečko - někdo nemá příznak vůbec žádné, já měla nafouknuté břicho a dloubalo mě v podbřišku a pak jakoby na mrchu 😵

m.e.l
24. lis 2008

Mací počkej ve středu, to už tam bude 17tt 😉 A zítra ultrazvuk, hurá uvidím mimíse. 😀

vendi1
24. lis 2008

Macous, prosim te a vysledky toho hormonalniho profilu oni znaji do druheho dne? Ja bych tak chtela bobiska, je blbe, ze kdyz bobisky zamrazi tak se tam snizuje o 10% uspesnost otehotneni....a kdyz clovek se uz tak snaziiii 😉

pikusa
24. lis 2008

Ahoj holky,
vendi,tak já na tom byla podobně,30folíků......a řekli mi,že to je na mě,jak mi bude po 5ti dnech.Pokud jakž takž dobře,zavedou jedno a když špatně,tak vše zamrazí,takže mrazili vlastně hned a 6 nám jich nechali se 5 dní kultivovat.No a vydrželo jich 5 a já si pro jedno jela.A dopadlo to.

vendi1
24. lis 2008

A Pikus bolelo te bricho i po 3 dnech? Ja jsem strasne nalita a jak chodim tak to boli. A jela ses tam pred ET ukazat, aby se na tebe koukli a rekli jestli jsi toho ET schopna?