CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

murecka76
7. led 2009

Ahojky,

Kalko super, jsme moc ráda a držím pěstičky dál. 😀

Já jdu zítra na kontrolu už ke svému lékaři, tak jsem moc zvědavá, doufám, že mi udělá UTZ. Jsem jako na trní. Někdy mám takový pocit, že vše ok jindy zase, že se něco děje. Nějak mě opouštějí nevolnosti, pobolívá mě břicho, tak nevím. Někdy mívám na papíru takové nažloutlé hleny, nemáte s tím nějakou zkušenost?
Macous, na ty pupínky se zeptám. Ten bude ze mně mít radost, tolika dotazů. Jsem takový plašan a pořád se sleduji. 😉

pikusa
7. led 2009

Murečko,pokud hleny nevadí a nic neělají,je to v poho asi,ale neboj,dr.tězkoukne a řekne 🙂
A UTZ ti asi udělá,aby věděla,co a jak 😉

murecka76
7. led 2009

Pikus, děkuji za uklidnění, já jsem pořád na nervy, po tom prvním potratu mám pořád hrozný strach. 😉

macous
7. led 2009

Murečko, já mám taky někdy takové nažloutlé na gaťkách a pozoruji to už po první stimulce, zatím jsem to neřešila, může to být taky z močové trubičky, když málo piješ, tak je moč hodně žlutá, nic mě jinak nebolí, tak se na to zeptám až v poradně, a to bude cca za 14 dní. A taky se pořád sleduji, dneska mě píchá celý den sem tam v břiše, tak už se taky těším, že mimi za týden uvidím 🙂

Piku, já ty léky určitě podaruji, co taky s nima, nejsem žádná škudla, když někomu můžu pomoci, tak to udělám, to je jasňačka 😵

Vendi, určo dám vědět, jak to s Puregonem dovymyslím 🙂 a máš recht, kdo taky mládne viď, kromě nás těhulek, to je jistá věc 😝 😀 😀

Zuliku, tak to je prima, teď to už půjde jak po drátkách 😵

pikusa
7. led 2009

Murečko,jasan,že plašíme.....
Já teda mám problémek,dostala jsem tablety na zavádění tak už je to o moc lepší.....jinak to bylo docela nepříjemný.No jsem docela lajdák na jogurty a ted jím jeden každý den a jsem v poho....ona dr.asi s těma jogurtama nekecala 🙂

macous
7. led 2009

Piku, té Jantarky je mi fakt líto, až se mi z toho chce bulet, hned po tom screeningu to vyřeším a daruji, ať mi to zbytečně neleží v lednici...

holky a oni nechtějí v CARu to pero vrátit? se mnou se rozloučili a nic nechtěli, mám ještě i spoustu nových jehliček, celé balení Prednisonu a celé balení listovky, ráda to všechno někomu dám.....

pikusa
7. led 2009

Macous,to je vid.......chudák,to je život.....
Pero mám taky doma......listovku jsem dala kamarádce tady u nás,měla jsem zásoby....
Já to minule sama nabídla a hned mi odepsalo asi 8 holek.....je jich strašně moc.....co shánějí

zulik
7. led 2009

Holky, co se stalo Jance, nedávno mi psala do IP kvůli mateřské,

lucijda
7. led 2009

Jééé holky tak to já dám taky do oběku pero i s 600j pureonu, jsem ani nevěděla že to jde.

pikusa
7. led 2009

Luci,nemělo by se,ale zase když to někomu pomůže...... 😉

macous
7. led 2009

Lucijdo, tak to jsem ráda, že jsem to tady vyprovokovala, asi si to pero možná i nechám na případné další IVF, přece nebudu mít jedináčka 😀 😀 😀 ale po tom Puregonu, to je určo veliká sháňka to věřím, je to palba co za to chtějí peněz 😔 , ale ještě že to už existuje 😵
Zuliku, to vůbec netuším.... snad je v pořádku?
Piku mi ani nemluv, hlavně to odhodlání, to je k obdivování!!!!

Holky jdu za manželem, je chudák sám u TV. Zítra pa pa a hezké spinkání a žádné převalování z boku na bok 😀

zulik
7. led 2009

Tak jsem tedy nepochopila, pro Ti jí je líto? Snad je v poho, viděla jsem ji jinde na diskuzi.

lucijda
7. led 2009

Mac to pero je Ti samo o sobě na nic, na něm je napsáno neprodejný vzorek, ty nedoplácíš za pero jako takové ale za ty ampule s tou látkou.

pikusa
7. led 2009

pero mám taky doma ale to s dává zdarma....spíš jde o náplně 🙂

murecka76
7. led 2009

Ty hleníky mám tak 2x za den, no zeptám se ať jsem klidnější. Já vůbec nejím jogurty, už dříve jsem je jedla málo a teď bych je teda nepozřela, ale asi budu muset.
Macous, ty už nebereš listovku? Já myslela, že se bere pořád, Darebný se mi ptal jestli jí mám a že v ní mám pokračovat dál a jiné vitamínky jen, když si vzpomenu.

Puregon mi žádný nezbyl, jen pero a to si nechám na památku .😀 Ale četla jsem, že v některých Carech se musí vrátit.

pikusa
7. led 2009

Murečko,jo jo,je prvda,že na tom asi něco bude....tak si dávám denně activii 😀

murecka76
7. led 2009

Pikus, zkusím to, ale chuť na to teda nemám. 😀

macous
8. led 2009

Ahoj holky,
tak na jogurty taky zrovna nejsem, ale tak obden si dám 🙂
Listovku ještě budu jíst týden a konec, tak mi ještě jedno celé balení zbyde, mě řekla Řezáčová, že je to už po 12 tt úplně zbytečné, teda pro miminko, a jiné vytamíny nemám a ani jsme se o tom nebavili, takže jím každý den nějaké ovoce 😵
Murečko, kolikátý jsi teďka týden, jak to nemáš zadaný, tak pořád nevím přesně, nějak 9-10 viď?

vendi1
8. led 2009

Ahoj holky, tak jsem tady. Jsme 17,1 mm velky, srdicko tlouklo, spadl mne zase kamen ze srdce🙂.
Rikal mne Darebny, ze Utrous uz brat nemam, jen listovku a jine vitaminy co 3 nebo 4 den jak si vzpomenu. Holky vy jste taky tak brzo skoncili s utrousem, jsem dneska 8+0.....??!!
Dneska jsem se uz objednavala i na screening v 13 tt...mam pocit, ze jsem asi fakt tehotna, ze se neco asi deje 😀 😀 😀

lucijda
8. led 2009

Vendi gratuluju k srdíčku 🙂 Já utroš vysazovala později, ale pak to zavedli takhle. Vitamínky beru Elevit.

pikusa
8. led 2009

Ahoj,Vendi,gratuluju ti 🙂 no a mě teda trvlo dlouho dlouho,než mi dosšlo,že jsem těhu 😀
Já už vitamíny neberu žádný.....utroš byl asi do 12.týdne

murecka76
8. led 2009

Ahojky,

tak jsem po kontrole, měříme 3,1cm a krásně se hýbal.
Macous jsem 9+3tt, mám nějaký strach to zadat, čekám na sceening.
Vendi gratuluji, já vysazovala 8+5, ke konci jsem si zaváděla (asi 3dny) 1+1+2, aby mi to vydrželo déle.
Doktorka mi říkala, že ten výtok můžu mít ze zavádění, že i čípek je podrážděný, tak udělala výtěr a musím čekat do úterý na výsledky. 🙂

macous
8. led 2009

Vendi, mě taky řekli vysadit, tak jsem snížila dávky a dobrala to, brala jsem jen 1-0-1 a už jen kuličku na noc, vydržel mi tak Utroš do konce 11 tt, doktorce jsem řekla v 9 tt, že jako už neberu 🙂 věděla jsem, že tím nic nepokazím, když se dřív bral do konce 12 tt 🙂 prý je to dle nové studie v USA- že se už bere jen do konce 8 tt, pak prý nemá cenu, když už je placenta 😵 a gratuluji k srdíčku 😵

Murečko, já to zadávala v 8 tt po kontrole, taky jsem takový trdlo pověrčivý, řekla jsem si, že si koupím první těhu věc až po screeningu a tak zatím držím, dnes jsem si koupila jen propínací svetr, je to XXL, aby mi nebyla zima na záda, ale není těhu, tak v pohodě 🙂

Jo jím jen listovku, jinak ovoce...

Piku, taky se teď zase peru s mikózou, to je pěknej opruz, není to nijak moc, ale trochu jo, asi si při první návštěvě doktora o něco řeknu 😅

Lucijdo - čusík 😉

Holky do neděle jsem bez netu, tak se opatrujte a já si vás pak dočtu, pa pa.

lucijda
9. led 2009

Holky to já fixlovala s Utrošem asi do 14tt, ještě jsem si totiž nějaký vydupala od svého dr tenkrát mi Bahnička říkala 13. - 14.tt tak jsem to dodržela ale nikdo o tom nemusel vědět a taky jsem snižovalala dávky. Jo a já si první těhu věc musela jet koupit po první kontrole protože jsem byla tak nafoukla, že jsem se do ničeho nevešla 😅 A dnes ráno jsem se magor probudila s pocitem, že jsem chrrněla na břiše fakt cvokatím, netuším jestli jsem na něm spala nebo ne.Blbnu.

kalka
9. led 2009

Ahoj hoky.. tak je to v hajzlu ☹ dnes jsme byla na UTZ.. jsem 16 DC a folík prasknul předčasně.. ještě ve středu tam byl a měl 13 mm... taď je v háji☹ Takže KET se nekoná.. a zase čekáme na další cyklus..
ach jo.. pa

georgik
9. led 2009

kalka: ☹ tak to me moc mrzi ☹ tak pristi cyklus a vyjde nam to obema (snad) nastejno 😉
macous: bydlime na Mlade 🙂
vendi: gratuluji k srdicku 🙂

murecka76
11. led 2009

Já zase prožívám perný víkend, ve čtvrtek jsem byla na kontrole, vše bylo ok, doktorka mě prohlídla, udělala stěry (protože mě trápí nějaký výtok, tak prý pro jistotu), byla jsem i na UTZ, mimčo si tam krásně plave a vše ok, je i týden starší podle UTZ. No a v pátek mě opět překvapilo krvácení, hrozně mě to vyděsilo, tak jsme hned jeli k doktorovi, nic nenašel, vše na UTZ ok, pustil mě domů, že hospitalizace není nutná, ale musím ležet a ležet. Ještě pořád drobně špiním, ale to přikládám k tomu krvácení, že se teď už jen čistím.
No tak snad už bude vše dobré, jsem s nervama úplně mimo.

Kalko, moc mě to mrzí, tak jsem tomu věřila. 😒

macous
11. led 2009

Ahoj holky,
Georgik - taky jsem bydlela na Mladé, tam u sportovní haly 🙂
Lucijda - tak to se musim smát, jak jsme si parádně samy ordinovaly Utroše 😀

Kalka - no teda ten by zasloužil folík jeden zlobivácká! Moc mě to mrzí, je to na potvoru, když se člověk těší a pak z toho takhle sejde 😔 Taky se mi to jednou stalo, když už jsem po třech měs. ovulovala, tak to takhle dopadlo a Řezáčová mi řekla, že se máme snažit doma....

Murečko - ach jo, to jsou pořád nervy, úplně tě chápu, já se pořád chodím kontrolovat, jestli nešpiním nebo tak něco, je to asi noční můra všech těhotných. Hlavně ale že je prcek v pořádku, hezky odpočívej a napiš, kdy máš další kontrolu, doufám že co nejdříve, aby tě to uklidnilo....

pikusa
11. led 2009

Ahoj holky,
Kalka,teda to mě mrzí....tak příští měsíc i když vím,že ted i týden je nekonečný............
Murečko,neboj,já taky špinila i krvácela,po KO se to stává,jestli tě teda kontrolovala zevnitř a někdy je tam malý hematom,nebo praskají nějaké žilky nebo co....no každopádně bud v klidu....

murecka76
11. led 2009

Ahoj Pikus, ne že bych ti něco přála, ale trošičku jsi mě uklidnila, jsme úplně hotová. Kontrolovala mě zevnitř, normálně zrcádky a UTZ taky vaginálně, ten mi byl chvílema i nepříjemný.

Macous, já taky pořád chodím a chodila jsem na záchod a koukám, jsem jako blázínek, na kontrolu jdu až 5.2. až po screeningu( to jedeme na krev 14.1. a na UTZ 4.2.) no a pak jdu s výsledkami, to bude doba. No uvažuji, že až si půjdu pro lístek na peníze, že bych se nechala zkontrolovat, ale zase mám strach, aby do mě tolik nešahali.
Jo a taky ještě k té vyrážce, nějak se nevyjádřila, napsala mi Excipial, je to takové mléko a pomáhá to. 🙂