CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

lucijda
14. led 2009

Kami já můžu jen doporučit 🙂

pikusa
14. led 2009

kamisku,já nic njiného neznám,jen Podolí.Jezdila jsem tam rok,než jsem otěhotněla...čekání na fenetiku,výsledky,pak cysty a tak....ale byla jsem tam spokojená a být tebou,přestoupím.....

pikusa
14. led 2009

Ježiš,já píšu.....čekání na genetiku 😀

murecka76
14. led 2009

Kamísku, můžu se přidat s doporučením 🙂 , jiné zkušenosti nemám, ale v Podolí jsme byli moc spokojeni, 21.1. 09 to bude rok od první návštěvy a dnes jsem 10+2tt po IVF +ICSI a to jsem ještě v červnu těsně před stimulací otěhotněla přirozeně bohužel skončilo to ZT. Přeji hodně úspěchů. 🙂

Vyhlížím Macous s výsledky a asi ještě nakupuje v Praze. 😀 😀 😀

pikusa
14. led 2009

No Macous nám dává.....napíná nás jako špagátky 🙂

murecka76
14. led 2009

Asi vyrazila na ty nákupy těhu oblečení a možná i něco pro mimčo. 😀 A teď se kochá. 😀

macous
14. led 2009

Ahoj holky,
pardon za to opoždění, měla jsem toho dneska trošku více, tak jsem se domů vrátila až teďka 🙂
Takže je to dobrý 😀 😀 😀 výsledek negativní, do poradny jdu až 6.2., dnes jsem konečně dostala těhuprůkazku a nic víc k tomu neřekli, prý vše až v tom únoru, holky já ještě ani nedávala moč a ani mě nevážili a vůbec nic, ani neřekli nic o zubním atd., no nic, hlavně že je mimi v pořádku. Nejprve jsem se lekla, bylo tam jak chudinka celé ohnuté a vůbec se nehýbalo, až pak začalo, ale narovnat se mu nechtělo 🙂 Takže máme 8 cm 😵
Jo a s těma kaťatama máte pravdu, koupila jsem v C&A jeans za litroně, jsou mi trošku volnější, ale to neva, hlavně že na záda bude teploučko 😵 😵 😵
Jdu něco pojíst k večeři 🙂

kamisek82
14. led 2009

Hollky, děkuji moc za názory a gratuluji těhulkám 🙂
Ještě bych se moc ráda zeptala, jak je to v Podolí s placením? Nás například v pronatalu za nadstandardy stálo 1. IVF přes 20 tis. Nakonc by mi snad ani nešlo o ty penízky, co by člověk pro mimi neudělal, ale hlavně o ten přístup...

pikusa
14. led 2009

Macous,hlavně že je vše OK 🙂 a zbytek se dozvíš 6.2 🙂

Kamisku,nás taky stálo IVF-ICSI kolem 20 000....jen metoda ICSI stála 10 000,měla jsem moc vajíček(23) A všechna ICSI...........

macous
14. led 2009

Ahojky Kamisku - já myslím, že na www stránkách Podolí je určitě ceník, ale co vím, tak v porovnání s jinými CARy je to hodně podobné, mám pocit, že oproti Pronatalu snad i levnější. Přeji hodně štěstíčka na další pokusy 😉

Piku, já si to taky říkám 🙂

pikusa
14. led 2009

A super macous,konečně vidíme týdny 🙂 😀

murecka76
14. led 2009

Macous, super jsem ráda, že je vše ok. Já byla dnes na krvi, byla jsem za 5minut venku z Caru, super výlet. 😀

Ty termíny kontrol jsou tak dlouhé, ale věřím, že to uteče. 🙂

Kamísku, náš vyšlo IVF +ICSI + mražení + Puregon na 16.000,-Kč.

Já dnes trpím takovými nevolnostmi, asi jak jsem vstávala brzo, protože hned od těch 5hodin umírám.

macous
15. led 2009

Ahoj holky,
Murečko, tak doufám, že ti dneska bylo lepší 🙂
Já zrovna dneska po delší době vařím a hned dva chody, tak jsem ráda, že konečně můžu bez bleble dýchat 😵

Hodila jsem včerejší utz do albíčka 😀

murecka76
15. led 2009

Ahojky,

jojo Macous dnes to bylo lepší, byla jsem i po týdnu venku na malé procházce, už mě začala bolet i krční páteř z toho ležení, v noci mě brněli prsty od té páteře, já mám totiž takový pololeh a polosed, takže jsem zabořená do polštáře. 🙂

Já dnes uvařila jen polévku.

Koukala jsem na macíka v albumu, ty jsi byla 🙂 takhle brzo na UTZ, to já jdu až 14+2, není to pozdě? Fotečka krásná, na pohlaví je to brzo viď?

murecka76
16. led 2009

Dobré ránko,

tak jsem to přepočítala a jdu 13+2 🙂 .

pikusa
16. led 2009

Ahojík 🙂
Macous,to je krásný mimi 🙂
Murečko,tak jestli od páteře,tak to jde,já mám ty karpály a to je síla....brněj,bolej,nejde s prstama hýbat,v noci pochoduju..............a přejde to snad po šestinedělí............ 😀

macous
16. led 2009

Ahojda holky,
Piku, je mi tě líto s tím brněním, je to fakt blbý, že na to nic není a musíš se protrápit až do konce 😔
Murečko, jdeš akorát, já byla podle MS 13+5 a ve finále tam bylo mimi tak skrčený a ohnutý, že ho změřil na 8 cm a do průkajdy mi napsali 13+1, ale to je fuk, oni to stejně budou pořád šoupat, podle toho, jak se miminku bude zrovna chtít narovnat nebo ne 😀 😀 hlavně že je to v pořádku a ostatní se poddá 😵 😵 😵
A na pohlaví si ještě Murečko budeš muset počkat 😉 Já to zatím vědět nechci a manža taky ne, tak jsem zvědavá, jestli to vydržíme 😀

pikusa
17. led 2009

Ahoj holky,
tak jsem nás vyhrabala z 3 stránky 😲 ostuda 😠 😀
Macous,tak to jsem zvědaá,jestli to vydržíte 🙂

zulik
17. led 2009

No, to je fakt ostudné, musíme se polepšit 😀 Hlavně maminky, co jsou doma, alespoň 2x denně nějaký poznatek nebo vtípek, ať se někam nepropadneme 🙂 Já když čekala holku, tak se ani nikdo neptal, jestli chceme vědět pohlaví, prostě se to neříkalo.Manža šel jednou se mnou na utz a doktor se ho ptal, jestli je z oboru nebo alespoň ze stavebnictví, když u toho chce být.Tak to jsem tenkrát nepochopila, asi jsem byla moc mladá 😀

pikusa
17. led 2009

Tak Zuliku...kdyby nám to neřekli,taky nevadí ale kdo to má vydržet,když dr.to ví a krouží UTZ kolem a ptá se....tak co,když už tam jsem...chcete to vědět?

zulik
17. led 2009

No právě, já mám pocit, že to nemůže vždy vydržet právě ten doktor, aby to překvápko rozlousknul 😀 😀 😀 Já bych to teď samozřejmě chtěla vědět.

pikusa
17. led 2009

Zuliku,to je jasan....já jsem taky chtlěla vědět....abych na mimi mohla mluvit,mají milion krásných věcí,tak aspon něco do barvy.......... 🙂

zulik
17. led 2009

Asi i pro to mluvení. Když se mi narodila holka, stejně jsem jí dlouho numěla oslovit jejím jménem a říkala ji nějak zdrobnělinkama. Jinak ale moje dobrá kámoška věděla, že budou mít kluka, řekli jí to 2 různí doktoři a když její máma volala pak do porodnice a sestřičky jí řekly, že mají holčičku, vynadala sestrám, že tam mají bordel 😀

pikusa
17. led 2009

Jo mojí kamarádce říkali kluk kluk a šup......holka 😀

murecka76
17. led 2009

Ahojky holky,

tak my bychom to taky nevydrželi si to nechat utajit. Macous jste dobří. 🙂
I když znám dost lidiček co jim to neodhadli, tak budeme doufat, že se trefí.
🙂
Já jsem zase trošku na nervy od včerejška mám takový hnědavý výtok (hnědé hleny), cca 2x za den. Nechci zase jít hned k doktorovi, aby si nemyslel, že jsem nějaká plašanka, minulý týden jsem o tom říkala, nějak to nekomentoval, udělali stěry a na výsledky jsem volala a vše ok. Tak snad to nic nebude.

Včera jsem byla na sonu ledvin, manžel mi říkal řekni jim, že jsi těhotná, 🙂 aby o tom věděli, ale já jsem mu řekla, prosim tě nebudu nic říkat, mají to na žádance, že jsem rizikově těhotná tak snad to čtou, aby věděli co mají dělat, že to doktor nečetl, pouze sestra jsem se dozvěděla až když mi dělal sono močového měchýře a najednou z něj vypadlo, jé vy jste těhotná, no a já hned na doktora jestli je vše v pořádku, jestli se hýbe atd., ale on mě zklamal, protože řekl, že není odborník a že to nepozná, ☹ ale trošku mě to potěšilo, protože musel vyrůst, minulý týden totiž přes bříško nic vidět nebylo a včera jo. 🙂

Tak snad je to jen běžný výtok a nic horšího. 😉

macous
17. led 2009

Ahoj holky,
tak to jsme teda fakt ostudy, nechat se takhle propadnout až na třetí stranu 😀

Murečko, já myslím, že to bude dobrý, třeba ti tam zlobí nějaká žilka nebo nějaká jinačí hloupost, když to doktor neřešil. Ale víš co si říkám, budu otravovat doktory klidně s každou blbinou, protože to dělám pro miminko a ne pro sebe, tak se taky neboj a klidně v pondělí doktorovi zatelefonuj, teda když to nepřejde, ale já myslím, že to přejde 😉 Jo a tady na tom sonu vidíš, jak je dobrý být pořád v pozoru a doktory otravovat, nepřečetl si to a sestřička mu to ani neřekla - tak to je teda fakt mazec 🙄

No holky, taky doufám, že to vydržíme - si nechat pohlaví miminka utajené 😀 😀 😀 já mu říkám mimísku nebo miláčku, tak to snad mimi chápe 😵 😵

pikusa
17. led 2009

Murečko,tak to "hnědé"je normální....
Jinak teda Matyášek řádí.....už je to i vidět 😀 jak jsou boule na břiše 😀

murecka76
17. led 2009

Holky jste zlaté. 🙂 Hned se mi bude lépe usínat. 🙂
Ještě, že tě tady Pikus máme už máš přeci nějaké zkušenosti. 🙂 Užívej si jak Matyášek řádí, už se na to taky těším. 🙂

Macous, my máme taky mimíska, manžel ho pořád pusinkuje, povídá si s ním každý večer, když jdeme spát a taky poctvivě maže bříško a prsa 🙂 .

Já, když před 4 roky rodila švagrová tak jsem si říkala, že to nebudu chtít vědět, protože když volal brácha, že mají Petříka, tak už to nebylo takové překvapení, jako když to pohlaví nevíte. No a časy mění, dnes bych to nevydržela, řekli jsme babičkám, že jim to neřekneme a už byl oheň na střeše, mamka začala vydírat, no to až uvidím něco pěkného tak to nebudu moc koupit, protože nebudu vědět jestli to bude vhodné. 😀 Stejně bych to nevydržela tajit, já jsem hrozná, pro mě jsou muka udržet v tajnosti u Ježíšky. 😀

pikusa
17. led 2009

Murečko a kdy už konečně uvidíme týdny????pořád jsi jako snažilka.............
A přítel taky maže a maže 🙂 to je jeho práce 🙂

murecka76
17. led 2009

Pikus, až po screeningu, mám strach. Pak dodělám i albík a dám fotečky mimíska. 🙂
Ale speciálně pro tebe, dnes jsem 10+5tt. 😀

Ještě, že ty chlapíky máme. 😀