CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

kalka
20. led 2009

tak víš co.. vem manžu sebou už na ten kontrolní UTZ.. je docela možný, že už ti všechno dají 🙂
Já měla dlouhý protokol.. takže ten postup byl trochu jinačí.. ale ničeho se neboj.. je to opravdu hrozně jednoduchý.. jde jen a jen o poprvé 🙂

Holky! já si snad tu mrchu přivolala..🙂) Už se hlásí.. takže zítra nejpozději pozítří jí tu mám v plné parádě🙂 to je paráda!

ivkaj
20. led 2009

Díky, vemu ho sebou a uvidíme;o)

NO a gratuluju k mrše, teď už jen aby folík spolupracoval a hurá pro mimíse;o)

pikusa
20. led 2009

Ahojík...tak já byla u holiče.....zase jsem člověk 🙂
ZA chvíli jedu s tátou vyzvednout mu auto z opravy a pak na tu večeři s holkama.....náročný den.
A zítra do prahy a pokus to klapne,přivezeme si kočárek 🙂
No a taky Ikea nás čeká 🙂
Ivko,pokud bude vše OK,už ten 25 den dostaneš instrukce a vše potřebné.........tak super.začnete 🙂
Mě chtěli dát neschopenku už po odběru,ale proto,že hrozil hyperstimulák.............ale pokud budeš chtít,určo ti jí dají

ivkaj
20. led 2009

No jo, kdyby mi tak někdo dal záruku, že to dobře dopadne. Mám obavy, že po případném neuspěchu by se mě šéfová chtěla hodně rychle zbavit nebo mi tak otrávit život abych raději odešla sama 😝
A na UTZ sebou beru manžu, aby se naučil píchat. Přeci jen tak musí přiložit ruku k dílu 🙂

vendi1
20. led 2009

Ahoj holky, delsi dobu Vas jen ctu a neodepisuji. Jsem v posledni dobe nejaka spatna co se tyce myslenek. Porad se mne zda, ze nejsem tehotna, ze mne vymizely priznaky apod. Nechci tim zatezovat a privadet Vas k spatnym myslenkam a tak nic nepisu. Uz bych byla rada, aby byl pristi CT a ja mela po UTZ a vedela co a jak. Byla jsem porad unavena a ted uz nejsem, nic mne nepicha, neboli, jen ten hlad mne zustal a ty nalady 😨 . Vytok mam husty belavy...to jen jak ctu ty Vase vytoky🙂.
Jinak Ivko přeji Ti hodně stěstíčka, jak píchat vysvětluje sestra, ne doktor. Já byla tenkrát sama bez přítele v Podolí, ale po příchodu domů jsem vše vysvětlila a pak už jen píchal přítel a jak píšou holky, první vpich a pak to půjde samo. Neměj z ničeho obavy.
OPU mně dělali v sobotu, v pondělí jsem šla do práce a po ET (ve čtvrtek) už mně dali neschopenku.
Kalko ať teď vše dobře dopadne a s Ivkou máte společný termín 😉 .

pikusa
20. led 2009

Vendi Vendi.....miminko chce veselou maminku.........JÁ NEMĚLA PŘÍZNAKY ŽÁDNÝ 😝 Ale opravdu....prostě nic.Kdyby mi nerostlo břicho,Ani nevím,že jsem těhu.Až později mi bylo někdy trošku špatně,ale spíš k večeru.Tak vydrž do UTZ a uvidíš 😉 Výtok máš těhotenský a nálady taky 😀

murecka76
20. led 2009

Jé Pikus, ty už jedeš pro kočárek, to tak uteklo, to je super, který jste vybrali?

Kalko, moc držím pěsti ať je tentokrát folík rozumný. 🙂

Ivkaj, taky držím pěstičky pro štěstí. 🙂

Vendi, ty jsi jako já, taky se pořád kontroluji jestli mě je špatně a bolí prsa atd., ale už to opravdu vše ustává a jsem ráda, taky když mi nic není tak si myslím, že je konec. Ale to je fakt blbost, musíme těm našim mimískům věřit, zahnízdili se udělali si domeček tak chtějí být už s námi a mi jim musíme být oporou a věřit. Já vím, nejsem ta pravá co radí, ale taky si to už začínám uvědomovat. 🙂

Na mě začínají jít chutě, včera jsem ve 21hod. dostala chuť na šopák, tak jsme dnes dokoupili zeleninku a sýr a jsem normálně za večer snědla dvě polévkové misky, padla i manželova porce. Ale já o zeleninu nikdy nestála a teď bych jí mohla na kila. 🙂
Žila jsem na sladkém a to nemůžu vidět. 🙂

Jo a ještě další můj výstřelkům, dostala mě viroza, zatím jen rýma a nosohltan, tak snad to nebude nic horšího. Teplota přes den nebyla a teď večer 37, tak snad to bude dobré. 😉
Já si taky pořád vymýšlím.

Dobrou noc, pa

macous
21. led 2009

Ahoj holky,
Ivko, taky si myslím, že ti to sestřička ukáže už ten 25 DC, tak si vem kliďánko manžu sebou 🙂 a pak už to půjde jak po másle 😉
Kalko, tak super, že si mrcha dala takhle domluvit 😵 budu držet palečky na folíka, aby byl svědomitý a choval se jak má a žádné výstřelky 😀 😀
Pikus, tak kočárek pak pěkně šupky do albíčka 🙂 jestli jsi ho tam ovšem zatím už nedala 😵 a přeji, ať v Ikee není moc lidí 😕 😀
Vendi, nic si z toho nedělej, já jsem taky takový trdlo jako ty 😝 však to tady s Murečkou pořád probíráme - viď Murečko 😀 Mě taky už teď nic není, tak pořád sledují pupek, jestli roste a teď mi přijde, že za poslední týden teda nevyrostl, tak si ho hladím a povídám s prckem, to mi pomáhá věřit, že je vše jak má být 😵 Tak si taky pupíka pohlaď a zeptej se prcka, jak se mu daří 😉 Nálady teda těhu máš, to se musí nechat 😉
Murečko, 37 je u těhulek normoš teplota, máme jí normálně zvýšenou, tak doufám, že ti je dneska líp, dej si čajík s citrónem a buď hezky v teploučku 🙂

murecka76
21. led 2009

Macous, já teda teplotu zvýšenou běžně nemám, jen včera večer, zdá se, že to bude lepší. 🙂

Ale novinka!!!! Mám nějakou mykozu, zítra musím pro léky, já mu dám, že je to výtok a musím si na něj zvyknout. 🙂 🙂 🙂 Mě se jen tak nezbaví. 🙂

georgik
21. led 2009

ahojky holky 🙂
tak nam se to pomalu blizi, zacinam se bat a tesit zaroven 😀 je to normalni?? 🙂
v pondeli jsme byli s lidma z prace na lyzovacce na Jestedu, tak jsem si to poradne uzila 🙂
chtela jsem se orientacne zeptat, kolik jste tak cca doplaceli za leky na stimulaci??? Kolegynka z parce ted zacala pichat a doplacela 4-6 tis....a pak jsou pry leky, ktere plne hradi pojistovna. Je v nich nejaky rozdil??

macous
21. led 2009

Ahoj Georgik - jo jo rozdíl v tom je, jedny jsou čištěné a druhé nečištěné a doplácí se za ty čištěné, já měla Puregon a doplácela jsem nějak 3 - 4 tis. už nevím přesně, taky záleží, čím tě budou stimulovat a kdy jdeš zase do CARu?

Murečko, to si taky tu pipku nesmíš pořád šudlat všim možným 😀 😀 😀 😀 - vtípek , ne ale fakt, četla jsem, že přespřílišná hygiena, joko normální mýdlo, vlhčené ubrousky atd. narušuje běžné kyselé prostředí v pipi a tím pak dochází k mikózám 😵 Já nosím stále slipovku, mám stále mokro, ale bez svědění a bez zabarvení, tak to slipovka jistí a je to vyřízeno 🙂 Pak napiš, jak jsi dopadla 😉

georgik
21. led 2009

mac: jdeme příští týden v úterý 27.1. (22 DC) 🙂

zubajda
21. led 2009

ahojky holky.. jen taková statistická otázka... chodím do CARu Apolinář...a dnes jsem měla první IUI.. je tu některá, která otěhotněla hned napoprvé 😉 😅

macous
21. led 2009

Ahoj Zubajdo, holek co otěhotněly napoprvé po IVF znám hodně, ale bohužel žádnou co otěthotněla po IUI, ale držím palečky, ať jsi první kterou znám 😉

Georgik - tak tfuj, tfuj, tfuj 😀

pikusa
21. led 2009

Ahoj holky,
tak máme kočárek a vyhrál Peg Perego GT3 a až nafotím,hned šupnu do albíčka.
Jinak v Ikea bylo skoro prázdno,tak super.
Murečko,mě to trápí taky,,,mykozy a je to teda opruz.

georgik
22. led 2009

mac: kujuuuu 😀
piku: na kočárek jsem zvědavá 🙂
zubajdo: já mám kamarádku, chodila do Gennetu a jim se IUI povedlo na první pokus......😀 takže držím palečky 🙂

zubajda
22. led 2009

jééé.. díky za pozitivní zprávy.. 🙂

macous
22. led 2009

Zubajdo - tak vidiš to 😀 😀 😀 tak ať se taky zadaří 😉
Georgik - není zač 😵
Piku - já jsem dneska tak trochu do žluta, jdu najít ten odkaz, co jsi sem hodila Murečce 😵 A kočárek šup šup do albíčka, ať mám inspiraci 🙂

pikusa
22. led 2009

Ahoj holky,tak máte tam kočík 🙂
Jinak já dnes volala sestřičce,jak dopadly stěry a nic moc,mám prý streptokoka.... 😒 zítra mám volat zasejestli si pofrčím pro léky................

macous
22. led 2009

Piku, kočárek je moc hezký i sporťáček je vyvedený a červená autosedajda taky super 😀 tak myslím, že se tam mimísovi bude stopro líbit 😉 Teda Piku s tím streptokokem - no nic moc, ale oni si s tím už Dr. poradí 😅

murecka76
23. led 2009

Ahojky,

Pikus, kočárek super, to se to bude jezdit, sedačka ještě lepší, jsem ujetá na červenou. 😀 😀 😀

Macous, mně na žlutý říkali, že je to ok.

Včera, jsem si biyla pro bobulky, jsou tam nějaké kvasinky, ale jen málo, mám takové čiré gelové a po nich je teda pořádné vlhko. 😀 😀 😀

Macous k těm serepetičkám na pipku máš asi pravdu, používám voňavé intimky a když jsem u doktora a potřebuji na WC, tak ty vlhčené ubrousky, sice jsou na intimní hygienu, ale voňavé. Takže dnes naklušu do DM a pokoupím něco bez parfémů. 🙂

vendi1
23. led 2009

Ahojky,
Pikus kocarek je uzasny, ja chci taky trojkolak a protoze bydlime na vesnici a mame tam same kopecky, budeme potrebovat poradny terenak 🙂 .
Dneska jsem zvladla krev, naplnili mne 6 ampulek a sla jsem domu. Vcera jsem byla na sono prsou, vse v poradku, tak jsem si taky oddychla. Rikala, ze dalsi preventivni navsteva az po kojení.
Jinak holky diky, podporili mne Vase zpravicky a uz je mne zase mnohem lepe.
Pritel domu donesl rymicku, tak uz 2 noci mame oddelene loze a holky musim rict, spinka se mne nadherne, nikdo mne tam nechrupka 😀 😀 .

zulik
23. led 2009

Čus holky,
s výtokem v těhu mám taky zkušenost, byl skoro pořád a prý to bylo normál. Jinak teď, když něco, tak doktor dookola opakuje: nenosit moc slipovky, nemydlit stále, neparfémovat, nenosit rifle a upnuté věci, vagina je dělaná na vodu a vzduch... Po IVF pokusu se mi zdá tento problém častější 😝 Murečko, ty průhledné globule, co jdou tam blbě vyloupnot se jmenují tuším Tetraborikové a prý jsou nenávikové. V některé lékárně se dají koupit i volně.
Jinak my jedeme za 14 s holkou lyžovat alespoň na pár dnů, ona o jarňáky nastupuje do nemocnice,tak ať si ještě užijeme 😀 Taťka nemůže, bude nám na to vydělávat a my můžeme hířit 😀 😀 😀

pikusa
23. led 2009

Ahojík,díky za pochvalu kočárku 🙂
já jsem jezdila s kamarádky trojkolkou a strašně si na to zvykla,líbí e mi,že se otočím na místě....a to jsem dřív byla jen pro 4kolky 🙂
Jinak jsem si teda jela pro recept....dostala jsem zase další léky na zavádění,tak snad zaberou.

macous
23. led 2009

Ahoj holky,
Murečko - tak prima, dneska už zase bílá 😀 😀 😀 já jsem teď za socku, místo slipovek, po kterých jsem právě vždycky do žluta dávám soc. vatu a nebo kus neparfémovaného toaleťáku - ha ha ha 😀 fakt jak socka, jen si říkám, že to bude srandy kopec, až to jednou někde ve městě vypadne z nohavice - no snad ne, už se směju jen si to představím 😀 😀 😀
Vendi - no prima, tak vidiš, jaro před náma, takže sluníčko a pozitivní náladičku 😉 Nejhorší je leden - dlouhej a blbej, v únoru už je to lepší - to už si sázím kytičky do truhlíčků 😵 A máš recht, můj manža taky chrápe a v noci sebou pořád mrská - si teď až hnul kolenem - trdlo jedno 🙂
Piku - jsem koukala jak jste se přejmenovali - to nejde přehlédnout 😀 asi tam budete samá veselá kopa.
Já toho streptokoka blbě pochopila - teď už chápu, když zavádíš, tak ať to brzy zabere a na jak dlouho to máš?
Zuliku - přeji parádní lyžovačku a bacha na snowborďáky - jezdí jak cvoci 😵

lucijda
23. led 2009

Ahoj holky, Mac s tím divokým spaním optrně, ten můj to měl stejně až mě praštil do bříška a šup do nemocnice, tak si udělejte v postýlce nějakou bariéru 😉

macous
23. led 2009

Lucijdo, to já spíš dostanu loktem do hlavy, ale to jen zcela vyjímečně, máme hodně velikou postel, ale o barieru by se umlátil a hlavně máme matraci v celku 😅 Teda hlavně že to u tebe dobře dopadlo, chudák manžel, to se musel pěkně bát.....děs běs 😕

zulik
23. led 2009

Macous díky, snowborďáky fakt nemusím, jsem "stará" škola, dvě prkýnka a hurá dolů.Když to někdo umí na snowborku, tak to beru ale většinou se to válí někde cestou po vleku nahoru v dráze, nebo u výstupu z vleku nebo v půli kopce, já jim říkám: lachtani 😀
Piku, skoukla jsem kočárek, je hezký, co do praktičnosti nemůžu posoudit, nikdo v mém okolí nevozí. Kámoška bude mít dvojčata, ta si asi koupí rudlík, neboť k tomu má 2 letého rošťáka, tak aby je nezdržoval. Hlavně si myslím, že vzhledem k našim ještě ne stále úplně bezbarierovým chodníkům bych preferovala dobrou manipulaci při nadzvedávání, žádná malá kolečka, která padají do kostek...s tím jsem si užila své s kočárkem Marco King 😠 Byla jsem pak ráda, že jsem ho vyreklamovala a vrátila.

lucijda
23. led 2009

No já jsem taky vždy dostávala do obličeje, ale teď mu to nějak ujelo. V noci mi ještě vynadal, ale pak mu to došlo. Jo a kočárek s mega kolama je fakt, ten náš to rozhodně splňuje 😅

pikusa
23. led 2009

Macous,myslíš Femigardu????jo tam už se debatí o všem 🙂 ale o Femigardu už ne 😀
Kočárek s malýma kolečkama jsem zavrhla hned na začátku 🙂