CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

georgik
4. únor 2009

dobre rano holky 🙂
koukam, ze vcera tady bylo celkem mrtvo 🙂 ja sla vcera brzo z prace na navstevu ke kamaradce, bylo to mooooc prima odpoledne (ma dve deti - 2roky a 4mesicni miminko 🙂 )
ladus: my na imuno byli, je opravdu lepší tam být před osmou.. my tam přišli načas a uz jsme byli poslední na řade...... pred vstupem do čekarny si musis vzit karticku s cislem (poradi v jakem pary prijdou) a v tom poradi se pak chodi na odbery a k lekarum....
jinak s tim parkovanim je to jak pise macous... my se snazime najit misto vzdycky mimo areal (pred vjezdem do arealu doleva (je jedno jestli predposledni nebo posledni, dostanes se tam obema), ale vetsinou je fakt plno... ale v arealu zaparkujete vzdycky...
Cestu mate planovanou dobre 🙂 za tunelem pod Vysehradem je to cca 200 m (nemam moc dobry odhad 🙂 ) po leve strane ve smeru od centra....

macous
4. únor 2009

Ahoj holky,
tak Georgik jezdí z druhé strany než já 🙂
To je teda dneska zase venku taková tma jako včera, ani se mi nechce ven, ale budu muset, jinak by nebylo s Růženou k vydržení - potřebuje na procházku 😀

pikusa
4. únor 2009

Ahoj holky,
tak jsem doma z KO....prcekj leží napříč,vše zatím v pořádku...jen mám začít víc odpočívat.Ta moje chřipka a před tím streptokok...no oslabený organizmus a mohlo by to prý vést ke komplikacím.Takže ted se hlavně vyležet a vyléčit.
Prcek má 1561 gramů :lol:
jo a já konečně tak nepřibírám,od poslední KO 40 deka.....tak jsem ráda.

macous
4. únor 2009

Piku, tak prima, a šupky hupky nožky nahoru a odpočívat 😉 To už je Matyášek pěknej uzlíček a s tím přibráním je to teda fakt super číslo 😵 😵

pikusa
4. únor 2009

Macous,snad už to ted půjde nahoru takhle....to bych byla ráda 🙂 ted at přibírá jen prcek 😀

macous
4. únor 2009

Piku, to bysme si jednou od toho 30 tt přáli taky 😀 😀 😀 hodila jsem pupík do albíčka 😵

pikusa
4. únor 2009

Nojo,ty jsi ale hubeňourek 🙂
Já začala na 68kg a dnes 78KG a kousek 😀

macous
4. únor 2009

Piku to se ti jen zdá 🙂 Já začala na 63 kg a mám 67 kg - takže teda nic moc, ale pokaždý se vážím na jiné váze, tak to beru jako že cca 😀

pikusa
4. únor 2009

Já se doma nevážím....raději 😀 jen u dr

macous
4. únor 2009

no já taky doma váhu nemám 🙂
a u Dr. mě ještě nikdo nevážil 😅

murecka76
4. únor 2009

Ahojky,

tam jsme doma z výletu, screeaning dopadl ok, výsledek negativní, noc více jsme se nedozvěděli a z těch výsledků nic nevyčetli, zítra jdu na kontrolu tak pana doktora vyzpovídám co a jak. Brouček zrovna spal, pan doktor ho vůbec nemohl vzbudit, aby mohl vše pořádně změřit. Ale ani se té naší šmudlince nedivím, takový nesympatického a arogantního pana doktora jsem nezažila. 😒

Pikus, gratuluji ke kontrole, hlavně ať jsou ty bacily už brzo pryč. 🙂

murecka76
4. únor 2009

Tak jak jsem slíbila, doplnila jsem týden a mám nové fotečky v albu - jak nám mimísek roste. 😀

pikusa
4. únor 2009

Murecko,no konečně............a hlavně,že výsledek negaivní,to je hlavní.......mě už pak nic jiného nezajímalo,jen toto 🙂
Jinak už ztrácím i hlas a dýchání nic moc....teda hnus

ladus77
4. únor 2009

Holky, diky moc za vase odpovedi. Snad to nejak zvladneme a dopadne to na 1. I kdyz teda vlastne nevim jestli si radeji nemam prat aby neco nasli, prelecilo se to a bylo by. Jinak totiz mame vse ok, proste idiopaticka neplodnost a zbyva uz nam jenom tahle imunologie. Kdyz nic, tak nam asi nezbyde nic jineho nez v lete vyzkouset IVF. No, uvidime...Diky!

murecka76
4. únor 2009

Pikus, tak to je mi tě líto, mám to ještě v paměti, nejhorší je noc. Ach jo, proč se nás to nevyhne. ☹ Drž se, bumbej čajík a odpočívej.

pikusa
4. únor 2009

Murečko,miminko je ale nádherný 🙂

murecka76
4. únor 2009

Pikus, moc děkujeme!!! 🙂

pikusa
4. únor 2009

No není přece zač 😀 hlavně at je prcek v pořádku a to bude....ten 1.screenink je nejpřesnější........

zulik
4. únor 2009

Čauky Podolandy, tak zítra jedeme.Beru mazlíka a mělo by být i připojení,tak se ozveme 😉 Murečko, koukám jako blázen, jak to utíká 🙂 Včera jsem byla ve škole a spolužačka je těhule a říkala, že ji minulý týden na UTZ na Bulovce nechali čekat půl hodiny v místnůstce metr na metr, až se jí udělalo blbě.Tak tam prý manža dělal pořádky.Říkala, že kašle na zdejší porodnice, že se zaregistruje někde mimo Prahu.

pikusa
4. únor 2009

Zulik,tak hlavně nám podej info 😉

murecka76
4. únor 2009

Zulíku, tak si to hezky užijte!!!!! 😀
Jinak to letí jako blázínek, u mě mi to ani nepřijde, ale vždycky kouknu na Pikusku a říkám si jak to letí, pamatuji si, když hlásila //. A už to má za pár. 🙂

pikusa
4. únor 2009

Murecko,neboj,taky ted jen uvidíš,jak ti naskakujou týdny.............mě to ted utíká teda strašně
Jdu spát,celý den jsem v posteli a stejně unavená 😒
Tak pa pa zíttra 😀

murecka76
4. únor 2009

Dobrou noc, tak ať se ti hezky spinká. Já mám tento týden rozlítáno, samé doktory, takže večer lépe usínám, když jsem jen ležela tak jsem měla problém usnout. Musím si přes den zakazovat usnout, večer bych nespala.

vendi1
5. únor 2009

Ahoj holky,
Murecko tak to je skvela zprava, ty to mas za sebou a ja uz to podle tveho rozvrhu mam blizko 😀 . My jdeme za tyden ve ctvrtek. Rikas nesympatak doktor jo 😠 ?! To v Podoli taky pestujou? 😨 Tomu se snad nechce ani verit...
Pikus odpocivejte pekne, tydny Ti krasne naskakujou🙂. Mne dneska taky nejak zaclo skrabat v krku, snad zustanu uz jen u toho.
Zuliku drzim pesticky.
A s tou vahou holky....ja pribrala hned po pichani, opu, et 5 kg 😨 a ted na te vaze stale stojim🙂. Ja se vazim zase jen doma, ptz vaha vazi nejmene, vsude jinde mam vice, tak nikde jinde na ni nelezu 😀 . A zavedla jsem si ted tabulecku na lednici...mereni pupiku 😀 . Taky zatim nerosteme🙂

macous
5. únor 2009

Ahoj holky,
Murečko, tak jsem ti to albíčko, taky konečně zkoukla 🙂 miminko je moc hezoučký, koukala jsem na ty cm co tam máš a máte o 1 mm více než mi tou dobou 🙂 🙂 hlavně že je to negativní, je to důležitý, přesně jak říká Pikuska.

Piku - teda teda, tak to na tebe takhle sedlo, přeji brzské uzdravení a ať už se to hlavně jenom lepší ....

Vendi - já taky přibrala po píchání, ale pak jak mi bylo blbe, tak jsem to sundala, no a teďka to mám zpátky, tak uvidíme co a jak poví doktor. Jinak v krku mě taky trochu škrábe a rýmu mám stále a stále, taky doufám, že u toho zůstane 😅

Zuliku, tak pá pá a koukej se taky ozvat, a moc parádně si to užijte 😀 😀 😀

kalka
5. únor 2009

teda.. vy jste tady s tím zahejbaly... no.. taky jsme tu pár dní nebyla.. a teď vás honem nemůžu ani dočíst..

Tak holky u mě je to zase na pytel :( třetí cyklus od OPU a zase nejspíš nic.. dnesk jsem se bavila s Řezáčovou, že bychom příští cyklus nastimulovala, aby sliznice narostla a mohl proběhnout KET... ale s tím, že stimulovaný KETy jsou míň úspěšný.. tak já nevím.. jestli ještě raději nepočkat, aby KET mohl proběhnout v přirozeném cyklu.. dneska to probereme s manželem a uvidíme..

lucijda
5. únor 2009

Kalka a jakto že zase nic, to nenarostla sliznice a folík je ok?

georgik
5. únor 2009

Ahojky holky 🙂
Piku: preju at jsi brzy fit a v poradku
murecka: miminko je kráááásny 🙂
zulik: uzijte si to 🙂
mac: odhanim chripajznu... at jde od vas vsech tehulek pryc !!!
jinak ja to vcera dostala (NAPROSTO V TERMINU) 🙂 tak ted jen aby UTZ dopadl dobre a ja mohla zacit pichat 🙂 teda manzel 😀

kalka
5. únor 2009

lucijda .. já už tomu nějak nerozumím.. co je všechno potřeba.. u jedný strany slyším, že je potřeba, aby mi narostla hlavně sliznice... pak zase, že je potřeba sliznice i folík k ovulaci.. pak zase, že ovulace nemusí být, hlavně aby byla sliznice.. jsme z toho magor.. uvidím co v pondělí na UTZ..
Dneska jsme 14 DC a mám tam prý jeden folík, ale je malej.. tak nevím..

pikusa
5. únor 2009

Ahoj holky,
Kalka,teda sakra.....no ptám se jako Luci....???
Jinak stav stále na postel,i když mi je líp než včera.