CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
18. únor 2009

jo jo víceméně ano,jen ještě prát a žehlit a pak ještě drobnosti dokoupit...až bude pokojíček komplet,dám foto..........a dnes jsme byli na matrice a máme ofic napsaná jména......
ale ted trošku se mi to tam zvrtlo............ 🙂
bylo to asi takhke
tak jsme dnes byli na matrice kvuli jménu.....to byla síla...tak jsme nahlásili Matyáš a Adélka.....kouknu na papír a měla jsem tam špatné rodné číslo....ten papír už byl podepsaný,být to dobře,je klid a jdeme...No ale ted znova,vytisknout,podepsta.
No a do toho Pepa na paní........já jsem chtěl po mě,ale to mi neprošlo,nemůže mít jména dvě?????
No samo,že může na to paní....znám jí od mala,tak jsem se začala smát a říkala jsem jí,že jsem doufala,že ho to tam nenapadne
No tak ona prý,at jdeme ven a probereme si to,aby doma nebyly boje :lol: tak jsem říkala,že tím,jak se to poprvé popletlo,tak to asi bylo znamení a prostě at mu tam toho josefa dopíše.....
Tak 3.papír a je to teda Matyáš Josef M..........
Holky,já jsem si na tu myšlenku od začátku zvykala,že to tak asi stejně bude Pepa má takovou radost......on je tak štastnej,jako by vyhrál ve sportce..............
Ale pro mě to bude Matyášek,pro něj prý taky...jen ta jejich rodinná tradice

georgik
18. únor 2009

piku: tak to se těším na fotečky.... 🙂 pro inspiraci 🙂
spolu jsme se tady bavili o dvou jmenech, jestli si vzpominas, ja bohuzel asi ustoupim z toho svého, ale prosadím si ho aspon na druhé místo, takže náš "event.syn" bude mít taky dvě jména 🙂
Dokážu si Pepu (i jakéhokoliv jiného chlapa), který má v rodině jmennou tradici představit 🙂
u nás v rodině má toto žezlo švagr, ale nemyslím, že by na tom trval 🙂 každopádně Matyáš Josef je MOC HEZKÝ 🙂

pikusa
18. únor 2009

Georgik,díky,stejně to pro mne bude Matyášek 🙂
A jaká jména to jsou kdyžtak u vás???

georgik
18. únor 2009

Sebastian Filip a holčička Natálie (máme německý příjmení, takže to k němu jde) 🙂

zulik
18. únor 2009

😀 Piku, tak přecičky, aspoň jako druhé jméno. Já ho mám taky jako druhhé, po kmotrovi.Naštěstí se to nepoužívá 🙂 Chvíli jsem si myslela, že přítele napdlo, že když už je na matrice, řekne si o papír svatební... 😉

macous
18. únor 2009

Piku, tak to nakonec hezky dopadlo, taky se mi ta kombinace moc líbí, první má Matyáš, tak je to Matyáš a basta, ostatní je jen pro pocit toho tvýho chlapa 😀

Holky, tichá gratulka k vývojí folíků a jen tak dále, ať máte krásný miminečka 😉

Jo a u nás jsme o jménech zatím ani nemluvili, ale cca za měsíc to promyslíme, to bude teda něco 😵

zulik
19. únor 2009

Dobré ráno,
tak jsme si všilmla, že jsem tady dlouho neviděla Murečku, snad je v pohodě. Nebo už chodí někam mezi těhule 🙂

georgik
19. únor 2009

bre ranko 🙂
zulik: jj, taky jsem zaregistrovala, ze tu murecka dlouho nebyla..... snad je u nich vsechno v poradku!!!!
me se zacinaji poradne ozyvat vajecniky...... a bricho mam jako nafouknutej malej balonek 🙂 ale to bude po tech litrech tekutin co do sebe laduju 🙂

zulik
19. únor 2009

To je normální, břicho se nafukuje, vždyť Ti tam rostou folíci 😉 Mně už taky trochu tlačí, taky se snažím hodně pít a taky stále běhám na WC 🙂

georgik
19. únor 2009

zulik: ja skoro kazdejch dvacet minut... dneska jedem do Plzne, tak to bude co benzina tak zastavka na wc 😀

zulik
19. únor 2009

To bude exkurzní cesta po benzinových WC 😀 Pak můžeš napsat referát o čistotě. Já měla jednou takovou cestu z Moravy, ne sice po WC přímo, ale ve starém autě mi prasknul chladič a musela jsem stát na každém odpočivadle nebo benzínce od Devíti křížů až po Prahu 🙂 Jen jsem sledovala teploměr a kde odbočit, když jsem dojela domů, klepala jsem se jako drahý pes a musela si dát panáka.

georgik
19. únor 2009

zulik: jj, to bude 🙂 navich picham v pul ctvrty, tak budem stavet kvuli injekci... nerada bych aby manza zabrzdil a ja mela pero az v zaludku 😀 😀
ty jo, to bych se klepala taky, ale hlavne ze jsi dorazila domu v poradku!

murecka76
19. únor 2009

Ahojky holky,

žiju a jsme relativně v pohodě, až na tu mojí hlavu, ještě mě nepřestalo to věčné sledování se a kontrolování vložky. Už jsem z toho nešťastná, pořád mám takový pocit vlhka. ☹
Nechci už tady pořád naříkat dokola, tak ani nepíšu, ale určitě jsme nikam neutekla a pořád vás sleduji. 🙂

Myslím na všechny a našim stimulantkám držím moc palečky ke krásným folíkům, zítra držím palečky na kontrolu. 🙂

Pikus, tobě už se to tak blíží. 🙂 🙂 🙂

My už máme první dvě trička, koupil je tatínek mimískovi na Valentýna. 😀

pikusa
19. únor 2009

Ahoj holky,
tak dnes jsme se vrhli na pokojík a je to 🙂 nafotím a dám hned jak bude časík 🙂
Murečko,pocit vlhka budeš mít celé těhu 😒 😀

murecka76
19. únor 2009

Už se těším na pokojíček Pikus. 😀

Tak to je teda blbý pocit, no ale což nadělám. ☹ 🙂

pikusa
19. únor 2009

Murečko,musíš to vydržet......nedá se nic dělat............

zulik
19. únor 2009

Jéé, zdravím Murečko. No to Ti už asi zůstane, protože já to s tím "mokrem" měla celé těhu. Jinak jsem byla u praktického lékaře pro předoperační a je to asi v pytli-mám infekci močových cest a dostala jsem antibiotika 😖 Tak čekám, že mi to zítra stopnou. Já byla nějaká přistydlá tak před 3 týdny, jeden den pílení močáku ale tenkrát to spravil urologický čaj + Urinal a jak vidím teď, tak nespravil ☹ Tak to vypadá tak, že na podělanýho i záchod spadne.

pikusa
19. únor 2009

zulik,sakra......snad ne,ale nejsem si jistá............ale držím palečky,at to nevadí....... 😉

zulik
19. únor 2009

Já myslím, že bude 😒 no a už je v tom spáchnuto i několik peněz za injekce. zajímavé bylo, že mně nic kolem močáku teď nebolelo, teď už mně bolí záda, co to vím 🙂 Už je mi to jedno, začíná se tady stupňovat nervozita kolem holky, je tu takový klid před bouří.Dnes potvrdili z Motola výsledky, že je to v pořádku a mám nastoupit.

zulik
19. únor 2009

Už kecám, že má holka nastoupit, ne já 🙂

pikusa
19. únor 2009

Zulik,já taky první stimulku nedokončila.....a taky v tom byly peníze za léky....no taky pech....
Aspon malé pozitivum,můžeš se kdyžtak plně soustředit na dcerky operaci a na ní vid.

zulik
19. únor 2009

Jo,jo. Jsem ráda, že jsou příští týden prázdniny, bude aspoň předtím doma a taťka bude taky víc doma. Už ale aspoň vím, z čeho byla ta občasná zvýšená teplota.

pikusa
19. únor 2009

U nás jsou prázdniny ted......
No uvidíš na kontrole,co ti řeknou

murecka76
19. únor 2009

Zulíku, držím moc palečky ať ke stopnutí nedojde!!!!! 😀 😀 😀 A brzo se zánětu zbavíš, vím jak trpíš měla jsem to před rokem, je to bolest, kupovala jsem si i brusinky a dostala jsem antibiotika. 🙂

pikusa
19. únor 2009

Zulik,zítra čekám na zprávy...dobré...
jdu hajat,dobrou

georgik
20. únor 2009

ahojky holky 🙂
tak jsem z5 z Podolí...
foliku je hooooodne 13-18 mm, sliznice nízká, žádná tekutina (zatím!!) v nedeli na dalsi utz (budu mit cest s Darebakem 🙂 ), snížen puregon na 75 IU...
jo a OPU vypadá asi na středu....Bahnička me ale upozornila, ze mam spis pocitat s mrazackama, ze tam ten OHSS hrozi hodne ☹
zuliku: drzim palecky.....

zulik
20. únor 2009

tak jsem doma,uf

georgik
20. únor 2009

zulik: a jak????

zulik
20. únor 2009

😉

zulik
20. únor 2009

jedeme dál! folíci tam jsou, viděla jsem jich tam dost ale nepočítala. o OPU se zatím nedalo říct, kdy bude.v PO další kontrola.léky dobrat, horší by to prý bylo na začátku těhu.