CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

georgik
23. únor 2009

Zulik: vse nej nej 🙂 a souhlasim s piku, dopadne do dobre 🙂
piku: diky za palecky 🙂 snad to bude v pohoooo 🙂

pikusa
23. únor 2009

Georgik,bude 😉 uvidíš 🙂 a za pár dní je embroušek nebo 2 v bříšku 😀

zulik
23. únor 2009

Holky díky 🙂
Georgik, zítra držím palečky.
My jsme tady všichni doma, až je to nezvyk /jak jsou prázdniny/. Mám teď pocit, že se to teď asi nemělo rozběhnout vůbec. Už bych potřebovala jít do práce a taky do školy.

macous
23. únor 2009

Ahoj holky,
Piku, jo jo, to je vždycky jak naschvál - s těma pohybama, když to potřebuješ, tak ne a ne 😀
Zuliku, neboj se, žádný stres, kdyby to vypadalo blbě, tak ti to stopnou, což se nestalo, tak věř tomu, že to spěje ke zdárnému výsledku 😵
Georgik - taky věřím, že to u tebe bude v pohodě, nemáš jich tam zase tak moc, dej vědět, jak to dopadlo, budeme ti tady držet palečky a hodně štěstíčka na zítra 😉

Murečko - neboj se, ono už ti to zachvilku taky začne, mě to začalo na konci 17tt, je to takový lupání v břiše, jako když se ti tam honí větry, ale trochu jinak 😵

pikusa
23. únor 2009

Mě začaly pohyby docela pozdě,skoro až ve 20 týdnu................

zulik
23. únor 2009

Já si to pamatuji jako takové tíkající bublinky v břiše 😉

georgik
23. únor 2009

holky diky... darebak mi vcera rikal, ze jich tam vidi opravdu hodne... nepocital je, ale pry jich je tam dost ☹ a navic ta volna tekutina..... ☹
piku: ja bych prosiiiim dva 🙂

macous
23. únor 2009

Georgik - není třeba panikařit, mě jich fakt vzali 34 folíků a nakonec jsem embrijko dostala i tak a někomu jich vezmou mnohem méně a je to v pytli, jo a volnou tekutinu jsem měla taky, nebylo jí moc, tak říkali, že se to spraví - neboj neboj, to půjde 😉

Zulik - a přeji vše nejlepší k narozeninám a ať se daří po všech stránkách 😉

Piku - a už máš zabalenou tu tašku???? 😀 😀 😀 (to je vtípek znáš mě 😀

zulik
23. únor 2009

Macoušku, Ty vtipálku 😉 Piku musí ještě chvíli držet. No ono je to nakonec různé, někdy se taky stane, že je hodně folikulů a bývají i prázdné, důležité je, aby byly kvalitní vajíčka. Někdo jich má málo a zdaří se na poprvé, někdo si to musí projít víckrát.
Jinak se musím pochlubit, že jsem dostala od manži i od holky krásné kytky, až je nafotím a někam umístím, pošlu odkaz.

macous
23. únor 2009

Zuliku, kytičky dostávám nejradši 😵 a na zahradě si pěstuju vždy spoustu letniček, které se dají trhat do vázy, každej mi říká, takový práce, ale mě to neva, mám ráda barevné záhonky, radši než okrasné keříky 😵

zulik
23. únor 2009

To Ti závidím, záhonky. Já můžu mít jen na lodžii ale zase jen takové kytičky, které snesou hodně tepla.Lodžie jsou na jihozápad. Jezdíme na letní byt do JČ ale tam není kde něco takového provozovat a zase tam taky nejsme každý víkend, aby to přežilo.Zase jsou tam jiné atrakce, rybník, houby,lesní plody 🙂

macous
23. únor 2009

To víš že jo, já měla ještě předloni taky jen balkónky 🙂 Ale taková jihozápadní lodžie je taky super a letní byt jakbysmet. Chození po lese a sbírání hub taky zbožňuju, ale ten můj chlap na houbaření není, tak to jistí kamarádky 🙂 ale procházky podnikáme s pejskem to jo, on si tu přírodu užívá prostě jinak než já, já sbírám houby a jezdím na koni a on zase horskou cyklistiku, létání s kitem apod. takže když od jede na okružní jízdu po Jizerských rozhlednách, tak já si na chaloupce relaxuju a nebo po lesích sbírám třeba borůvky - ten koláč, ale sežere zase hlavně drahouš 😀

zulik
23. únor 2009

U nás se snažíme stále nějak pohybovat, i když ne až tak adrenalinově. V létě hlavně kolo, plavání, holka brusle,manža by taky zkusil, jenže má už operovaný přední křížový vaz kolenní a nějakou finanční zodpovědnost 😀 Jak už jsem psala, sport nás živí, manža je tělocvikář a trenér basketu 🙂

georgik
23. únor 2009

mac: díky za vzpruhu 🙂 hnedka je mi lip... tak ja budu v klidu lezet, hodne pit, jist bilkoviny a to by v tom byl cert, aby OHSS neutekl 😀
kyticky ja taky rada, ale jeste radsi plysovy medvidky 🙂

zulik
23. únor 2009

Až budeš mít mimčo, budeš mít doma plyšáků haldu 😀 My už nevíme, kam s tím a zakázali jsme další. Ale nejsou to jen medvídci 🙂

macous
23. únor 2009

Zuliku, to přesně říkají kámošky, co mají děti "hlavně žádný plyšáky" 😀 😀 😀
Georgik - víš co si říkám vždycky já....nějak bylo a nějak zase bude a hlavně děláš pro to maximum, takže se stejně stane co se stane a hotovo 😀 ale já si myslím, že to u tebe fakt dobře dopadne, jinak by totiž okamžitě stimulku stopnuli a nečekali na nic 😉 hlavně v tom picím a bílkovinovém režimu pokračuj po OPU

georgik
23. únor 2009

Zulik: to nebudou darky pro miminko ale pro maminku 😀 minuly tyden mi manza zrovna jednoho koupil 🙂 ted na me tady kouka v praci 🙂
mac: jj, co se má stát, to se stane... delam pro to max, a urco budu i po OPU 🙂
co si mam vzit s sebou krom kosile, piti, prezuvek???? 😉

macous
23. únor 2009

Georgik - už nic, to je všechno 😀 budu na tebe zítra myslet v kolik to máš?
já teď mizím, ale pak si to dočtu... 🙂

zulik
23. únor 2009

Georgik, dobrou náladu 😀 😀 😀 No a ty papíry už jsi odevzdala? Předoperační a ta prohlášení? Prezuvky ani nemusíš, tam jsou takové našupovací gumovky a stejně toho tam moc nenachodíš.

georgik
23. únor 2009

zulik: dobrou naladu kazdopadne 😀 nene, ty budu brat zitra s sebou 🙂
mac: mame tam byt v 7:30

zulik
23. únor 2009

Začíná to ale tak v 8 hodin.

georgik
23. únor 2009

jj, ted jsem koukala na papir 8.00-8.10 🙂

pikusa
23. únor 2009

Jsem zase tady 🙂
Tašku nemám teda zabalenou 😀
Kytičky na balkoně mám taky vždy a už ted se na ně těším 🙂
Jo a zase mi odvezli babičku do nemocnice.......... ☹

georgik
23. únor 2009

piku: tak to je mi lito ☹
ja to tady uz pro dnesek balim, zitra na nas prosim myslete 🙂 a az se nejak dohrabu na net, dam vedet (spis vecer) 🙂
papa

zulik
23. únor 2009

Piku jakto, že nemáš zbalenou tašku?
Já měla takovou prdlou kolegyni, už tam nedělá a ta měla stále zbalené evakuační zavazadlo a taky vše připraveno pro případ úmrtí, furt o tom mluvila. Při loučení mně tak naštvala svým kádrováním, že jsem jí poslala do tmy místo rozloučení 😅 Všichni si to myslí a já to řeknu.

pikusa
23. únor 2009

Zulik 😀 😀
no na tašku je brzy ne?????? 🙂 🙂

zulik
23. únor 2009

No jasně, že máš čas, Ty až na jaře 😀

lucijda
23. únor 2009

Ahojky Georgik zítra to bude v poho neboj. mě se v narkpze zdálo, že jsem byla u moře a pak po probuzení jsem měla chuť na piizzu s tuňákem. OHSS jsem měla taky i s volnou tekutinou tu odsáli, ale pak se tam stejnak udělala, ale v poho 🙂

macous
24. únor 2009

Ahoj holky,
Piku, to je jen taková sranda s tou taškou, říká se že snad měsíc před porodem jí máš mít připravenou, ty máš ještě čásek 😉 A s tou babičkou je mi to líto ☹

holky, tak Georgik to už má za sebou a doufám, že jí není nijak špatně....

pikusa
24. únor 2009

Ahojky 🙂
taky myslím na Georgika......snad bude vše v pořádku,plno vajuch a hlavně zralých 🙂
Jinak macous,být to na mým chlapovi,tak uuž mám tašku zabalenou 😀