CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

macous
6. bře 2009

No vidiš Brundiku, jaro je tu 😀 Mě už kvetou první jarní kytičky na zahradě, pořád na ně chodím čučet 😵

brundik
6. bře 2009

To je prdeeel, plysove bacily, ale musim uznat, jako mikrobiolog, ze bakteriofag T4 vypada verohodne. Ostatni bych musela zkouknout a prekontrolovat ve virologii 😀
Ale nechtela bych mit treba plysaka opar, mykozu chodidel nebo HIV 😝 A plysovy bedar, no ja se tady chlamu 😀

brundik
6. bře 2009

Mac, ty se mas, ze mas zahradku 😉 Ja uz se nemuzu dockat balkonu v novem byte, snad to tam stihnem do te doby zrychtovat, abych ho mohla zazelenit. A vysoupu tam kaktusy, ktere se mi jinak v lete tisnily na parapetu. Uz loni v lete, jsem si jako nadsenec poridila knihu o balkonovych rostlinach 🙂

macous
6. bře 2009

Brundiku, to se hodí, taková chytrá knížka, já bych zase chtěla bonsajku, jednu jsme pořídili a do měsíce bylo po ní 😠 asi budu muset taky nejdříve pořídit nějakou odbornou knihu 😵

brundik
6. bře 2009

Me zas nejak skomira bananovnik a nevim co s nim 😒 No jo, zacnu studovat, abych vedela, co si muzu dovolit, balkon je na jih, takze uz tam vidim plantaz 😀
Uz se loucim, manzel za chvili prijde z prace.
Dobrou noc 😉

macous
6. bře 2009

Tak pa pa - dobrou noc h 😵

zulik
7. bře 2009

Ahojky,
dnes jsem se sem nemohla vůbec dostat, prostě to nějak nafachalo.Uvařila jsem dobrý obídek-lasagne a ještě mám i k večeři,mňam.
S balkónama jsme na tom stejně-na jih. Jelikož tady mám vždy v létě takové teplo, že nejde šlápnout bosou nohou na dlaždice, kytičky musí být podle toho. Mívám většinou převislé pelargonie, jednou byla mírná zima a sundavala jsem je až na Štěpána dopoledne, to zmrzly 😀 Lidi si na chodníku povídali, že to jsou umělé, tak jsem jim do toho musela vstoupit,že tedy ne 😀 Chtěla bych tam i něco jiného ale co, by to vydrželo to peklo 😒
Jinak už mi odkvetl velikonoční kaktus, měl 3 květy.

pikusa
7. bře 2009

Ahoj holky...
Kalka a Zulik,opatrujte miminka 🙂 at se jim u vás líbí 😉
Kočík Casual Play vypadá hezky......já o něm uvažovala,ale pak jsem šla do Perega....má velký sporták a v něm už budeme na zimu.................
Jinak po obědě jsem teda šla s mojí mamkou a holčičkama do cirkusu....no a v polovině cesty jsem si vzpoměla,že jsem nevypla troubu 8O takže jsem mazala zpátky.....jinak síliště naše je na kopci....to byla fuška.Vypla jsem troubu a mazala zase zpátky...cirkus jak jinak,než na kopci,už jsem toho měla dost.
A pak cirkus.....holky,něco tak trapnýho jsem ještě neviděla....všeho všudy 3 lidi 8O zima jako v morně a k vidění NIC............
Jediný klad vidím v tom,že jsme se pak stavili v cukrárně na kafe a dortík.

zulik
7. bře 2009

Piku, tak to sis dala rozcvičku 😉 To ale znáš, co není v hlavě musí bý v nohou...někdy se stane.Já nechala takhle troubu vloni v létě a šla jsem se psem na dlouhou procházku 😠

kalka
7. bře 2009

Nááázdar holky 🙂 co řešíme"?".. áá cirkus.. tu cukrárnu a dortík bych si taky nechala líbit 😉

Zuli jak se cítíš?.. mě celou noc pěkně bolelo břicho.. tak nevím jestli to je z Utrouše nebo ze samotnýho transféru.
Včera jsme hned zajela na gyndu a potvrdili mi, že CARY neschopenky nedávají... takže mi jí vystavil můj gynďák.
Zuli kdy se chystáš na krev?.. půjdeš 20.3. v pátek nebo až 23.3. v pondělí ?

pikusa
7. bře 2009

To teda byla rozcvička..............břicho tvrdý jako kámen...já s dechem nestíhala....ale zvládla jsem to ale asi už opravdu musím zvolnit 🙂

zulik
7. bře 2009

Břicho dobrý, jen když dlouho poskakuji v kuchyni, tak trochu tlačí. V noci jsem se poprvé za dlouhou dobu vyspala v jenom kuse, to asi ten pravidelný přísun drog 😀 Nějak jsem zatím vůbec nespočítla, kdy to mám jít na test, nechci to zatím řešit 🙂 Spíš ale to pondělí,mám ráda číslo 23 😉

zulik
7. bře 2009

Díváte se některá někdy na to vaření na nově?

pikusa
7. bře 2009

Zulik,já ano....proč???

kalka
7. bře 2009

Já jen že sestřička říkala 15 den na krev.. a to by vycházelo na sobotu.. tak sem si tak říkala, kdy půjdu.. v sobotu asi nepremávají.. tedy nevím..

Já chrapošila dneska celý odpoledne... v půl dvanáctý sem to zalomila .. krásně se mi chrupalo 😉

zulik
7. bře 2009

Já totiž nechápu jednu věc, jak můžou říkat, že se stal ten pán nějakým sexymbolem 😀 Tedy alespon mne u něja zajímá jen to vaření, jinak mi přijde takový zhrublý 😖

kalka
7. bře 2009

zuli.. myslíš Babicu?.. no někdy na to čučím, ale popravdě mi ten Babice něčím děsně vadí.. ale neumím říct co to je.. 😒

zulik
7. bře 2009

Kalko, ono to nemusí být přesně 15. den. Spíš by to nemělo být dřív i když já po 1.IVF začala krvácet 8 den, prostě v den kdy měla dorazit mrcha,tak jsem tam šla, ať mi ukončí PN, že je to v háji ale stejně mi vzali krev, aby bylo hcg na nule. Dnes je zase takový unavený den,ale nespala jsem.

kalka
7. bře 2009

cože??? sexymbol????.. bože kdo to prohlásil.. 😲 😀

zulik
7. bře 2009

Babica pořád mává rukama, ten hlas jako notorik a silný kuřák 😒 no, není to můj typ 😝

kalka
7. bře 2009

zuli.. výstižné! 😀

kalka
7. bře 2009

holky ještě mi řekněte, vy už máte zkušenosti, až půjdu na krev, tak výsledky hcg mi řeknou za jak dlouho?

zulik
7. bře 2009

někde jsem to slyšela na té novácké drbárně, že mu stovky žen píšou dopisy,jak je úžasný 😀
Zase kdyby sem chodil vařit místo mne, špatné by to nebylo.

zulik
7. bře 2009

Když tam budeš tak max. do 9 tak odpoledne kolem 13 hodiny jsou.Ale jednou mi řekly sestřičky, že mám přijít v pátek dřív.

zulik
7. bře 2009

Do 9 dopoledne-samozřejme 😀 😀 😀 u toho ještě čumím na Babicu a do trouby na štrúdl

pikusa
7. bře 2009

Babica mi taky vadí....vzhledem,mluvou a tak nějak...........ale koukám na receptíky....zrovna ted to kuře s tím jogurtem bylo dobrý 🙂
Kalka,já byla na krvi hned ráno asi v půl 8 a výsledek v poledne po telefonu

kalka
7. bře 2009

hele Zuli a to mi výsledky řeknou i po telefonu?..

Já Babicu naštěstí jen slyším.. Martin na něj kouká a pořád má k němu nějaký poznámky.. tak se tu musíme pořád smát.. 😀

zulik
7. bře 2009

Řeknou Ti to do telefonu, říkají snad i hodnotu hcg, to Ti spíš potvrdí PIku. Já vždy slyšela, bohužel je to negativní ☹

kalka
7. bře 2009

tak to je paráda.. bydlíme kousek za Prahou, tak by se mi nechtělo znovu jet do Prahy...

Piku to kuře s jogurtem je fakt dobrý... už jsme něco takovýho jedla 😉

kalka
7. bře 2009

Zuli.. moc věřím tomu, že teď ty zprávy po telefonu budou jen veselý 😉

tak nevím.. asi mám krátký prsty nebo jsem trotl.. ať dělám co dělám tak ten Utrouš mám všude kolem a na stehnech a já nevím kde... jsem prostě zalepený všude... by mě zajímalo kolik toho zůstane ve mně... 😒