CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

zulik
9. bře 2009

Je to super, já to kdysi četla a teď to znovu vyšlo, tak jsem neodolala. Mimino je popisováno tak, že si něco myslí a chová se tak, aby usurpovalo rodiče 😀

brundik
10. bře 2009

Ahoj holky 🙂
Rano jsme s manzelem testovali, testy vypadali oba negativne jen muj pri vyraznem zkoumani mel nepatrny stin, coz je dost malo 18 den po IUI. Takze asi nic, ale ve 12 si mam volat na vysledek. To bude asi duvod, proc se citim nekolik dnu tak predmenstruacne.

pikusa
10. bře 2009

Brundíku...stále je nějaká naděje.....
a pokud to nedopadne...nesmutni jo??? 😉

brundik
10. bře 2009

Nebudu smutnit, Piku, slibuju 😉
Budu se tesit na svoje druhe IUI 🙂

pikusa
10. bře 2009

Tak to je dobře 🙂 tak to má být... 😀

zulik
10. bře 2009

Ahoj vespolek,
Brundiku, neboj, vše se jednou v dobré obrátí 😉 Já mám teď takové stavy, že přemýšlím, jestli ještě jít případně do dalšího pokusu, když to dopadlo tak, že už nemáme žádné sněhuláky /prý se nevyvíjeli dost rychle/ a muselo by se jít do všeho znovu. Když to vše sečtu, není to málo peněz a potřebujeme investovat i jinam 😠 Je to jako hazard, něco vložíš a nevíš, jestli se to vrátí 😒
Ráno odvezl manža auo do servisu, kde nedávno přenastavovali zámky a jeden přestal fungovat a teď mi volali, že to oni za to nemůžou, že zase do toho auta někdo lezl ale zámek...jen aby nemuseli uznat reklamaci.A zase se posype do auta.

brundik
10. bře 2009

Zuli, v to doufam 😉
Clovek nekdy citi, ze je potreba dat pauzu, nazory se meni, dozravaji, takze uvidis 😉
To je v pytli, jak se ty prasule kutali. Nam ted plavou vsechny penize do rekonstrukce, ale aspon je videt vysledek.

zulik
10. bře 2009

My jsme předělávali byt "trochu" cca za 150 tis. před 4 lety, tenkrát to bylo vidět a teď už bych mohla zase. Potřebujeme předělat ložnici, chceme vestavěné skříně i tam.Letos usíme už malovat,co nesnáším 😝 Když on ten čas už nějak není 😉

georgik
10. bře 2009

bre ranko 🙂
jj jsem silena gamblerka 😀 ale kdyz me to desne bavi, a aspon nemam cas myslet nad IVF 😀
zulik: preslo me to asi dva dny po ocekavane MS 🙂

georgik
10. bře 2009

mac: mam prosbicku, nevystaci mi do patku utros, nezbyl ti nahodou nejakej?? 🙂 kdyztak odkoupim 🙂

brundik
10. bře 2009

My predelavame uplne komplet, vsechny pricky se vybouraly, takze se dela vsechno znovu. Doufam, ze na to pak nebudeme krom malovani nejaky cas sahnout. Vidim, jak to bere manzelovi hodne sil 😒
Zuli, ale zase ten pocit po vymalovani, dycha to cistotou, muzou se zkusit nejake barvy na zed a udela se poradek ve vecech, ale to odhodlani se do toho pustit, chapu, ze se nechce.

zulik
10. bře 2009

Georgiku, tak prozraď, jak se ta hra jmenuje, ať se taky pobavím 🙂 Já tady pořád hraju Spider Solitera 😀
Jó, ta moje očekávaná ms byla někdy 3.3. 😅 utroš drží 😉 Mne dnes už taky nic nějak nebolí, jen svědí prsa 😀

ivkaj
10. bře 2009

Kočky, jak to u vás bylo s PN? Od kdy a kdo ji dává při IVF?
Přemýšlím jakt o spunktovat v práci pro případ, že bych po páteční kontrole mohla začít stimulovat.

zulik
10. bře 2009

Ahoj Ivkaj,
CAR nedává od letošního roku žádnou PN /až v případě těhotentsví/. Napíšou Ti papír a PN Ti musí vystvavit Tvůj gynekolog anebo praktik.Praktický mi ale řekl, že on tedy ne a dal mi povídání na celou jednu stranu o tom, jak to musí vystavit ten, kdo Tě léčí 😖 Takže asi nějaká Rathovina.

macous
10. bře 2009

Ahoj holky,
Brundiku, tak čekám na výsledky s tebou a máš pravdu, kdyžtak příště 😉
Georgik, zrovna Utroš nemám, ten jsem dobrala úplně do mrtě, ale když si půjdeš dneska pro ten testík do lékárny, tak se jich zkus zeptat, jestli by ti jedno platíčko z balení nepůjčili, že jim doneseš v pátek recept, nebo pak leda snížit dávku na 2-0-2, to by taky mělo stačit, holky z jiných carů to tak mají celou dobu 🙂
Zuliku, s penězma to je fakt síla, ani se nenaděješ a jsou fuč, já mám teď kupříkladu v peněžence asi 50,-, no a to jsem min. týden vybírala 3000,- a vůbec si nemůžu vzpomenout, co jsem koupila 😅 a taky nás čeká teď v dubnu předělání dvorku vč. vrat, tak to taky bude zase nějakých 100 tis., naštěstí to našetřil manžel-já mám na účtu prdlajs 😠 Zuliku, zatím nevěš hlavu, třeba už se ti to v pupíku klube 😵

Ivkaj - neschopenka se dává až po transferu embrijí 🙂 což by bylo od začátku stimulace cca 18 dní, ale taky podle toho, jaký budeš mít protokol, těch 18 je u krátkého 🙂

macous
10. bře 2009

Piku - už aby to béééé, béééé bylo 😀 😀 😀 mě zase v noci bolely ty moje kyčle, a to jsem teprve ve 22tt 😨

macous
10. bře 2009

jo a hodila jsem do albíčka nově vyblejsknutý půpo 😀

zulik
10. bře 2009

Hezky si se napapala 😀 Ne, vážně, máš hezkýho pupíka 😉
Jo, a s nechopenkama už to tak Macošku není, jak bylo. Prý jim to vedení ústavu zakázalo dělat 😒

georgik
10. bře 2009

mac, kdyz to snizim, tak by mi to stacit melo 🙂
zulik: je to internetova onlinovka (cca 11 mil hracu z celyho sveta) jmenuje se to war of warcraft 🙂

macous
10. bře 2009

jééé Warcrafti mě taky kdysi brali 😀 ty jo, to už teda ale je nějaký pátek zpátky 😲 cca 10 let, no je to vůbec možný????

Zuliku, on ani tak nevyrostl dopředu, jako spíše do stran 😀

Ivka - no tak vidiš, budeš muset ke svýmu gyndaři pro neschopenku, tak to záleží, jak se domluvíte....

vendi1
10. bře 2009

Ahoj holky 🙂
Mac už se Ti to blížíííí...zítra frčíte kouknout na mimíska, pak dej hned info co a jak ju🙂. A pupík máš pěkný, říkala jsem Ti to hned v caru🙂. A půjde s tebou vůbec zítra manža, když dostal rýmičku? 😉 😀
Mně po plavání (teda doufám, že to mám po plavání) bolí šíleně vnitřní strana stehen, nemůžu vůbec chodit. Budu muset se sebou něco dělat ať mně pak ten porod neskolí totálně 😵 .

macous
10. bře 2009

Ahoj Vendi, já to tam blbě spočítala, máme to 12tého, a to je čtvrtek 😀 😀 ale stejně je to už za chvilinku, manža se mnou pojede, moc se těší. S tou kondičkou víme svoje, však víš, jak jsem funěla, když jsme se ploužili na ten obídek 😀 😀 😀 to víš, že to máš po tom plavání, od čeho jinýho by to bylo 😉
Já teďka pomastím za mamkou na návštěvu, tak pak vás dočtu, zatím čusík 😉

brundik
10. bře 2009

Cekala jsem odpoved bud ano nebo ne, ale tohle? 😕 Hladina Hcg je takova nijaka, takze nechteji nic konkretniho rikat a v patek jeste na krev. Tak to jsem z toho vazne jelen.

zulik
10. bře 2009

Brundiku a jaké Ti řekly sestřičky číslo? Ono se musí na tu krev vždy proto, aby se třeba vyloučilo i nějaké mimoděložní těhu nebo tak..

zulik
10. bře 2009

Negativní lze říct, jen když je to 0

zulik
10. bře 2009

Anebo to může růst dál...

brundik
10. bře 2009

Sestricka prave rekla, ze nechce nic konkretniho rict, protoze je to takove nijake 😒 Hned jak jsem rano objevila jen ten stin, tak me napadlo mimodelozni, je u me zvysene riziko, protoze mam chronicky zanet praveho vejcovodu a navic je fyziologicky pozmeneny. Po laparce jsem dostala doporuceni, ze pri 1. neuspesnem IVF doporucuji vejcovod odstranit. Takze mam obavy 😒 No v patek se uvidi 😉

zulik
10. bře 2009

Tak v tomto případě by asi mělo to číslo spíš padat dolů. Koukám, taky to máš zajímavý 😖

brundik
10. bře 2009

Bud hodne vyrust nebo spadnout. Skoda, ze si nemuzu vybrat 😒

georgik
10. bře 2009

jezis co jsem to napsala za prkotinu 🙂 World of Warcraft 😀
mac: chytlo to celou rodinu navic jsme se dostali do guildy plny cechu a slovaku 😀
brundik: v kolik tam pujdes,dame kafe 😀