CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

sonica
24. dub 2009

piku dnes teda byla na zabiti a ja na psychiatrii 😀 ale uz dobry,ted spinka,usla hned po krmeni 😵

pikusa
25. dub 2009

Soninko...neeeeee neříkej,že zlobila 😝
tak snad ses vyspinkala aspoň 😉

sonica
25. dub 2009

piku az do deviti,proste mi to v noci vynahradila 😵

pikusa
25. dub 2009

Soni...no vidíš 😀 já jsem si ted pospala s prckem 🙂

sonica
25. dub 2009

tak ja si urco s ni dam dvacet odpolko na dvorecku 🙂

macous
26. dub 2009

Ahoj holky,
koukám že máte dabatu o plínkách a kyčličkách, na to si musím ještě pár týdnů počkat 🙂 Jinak taky budu používat jednorázovky jako Pikuska, budu kombinovat Teskovky a Pamperskama, už mi víc mamin potvrdilo, že je to bezva kombinace 😵
Piku, to snad není možný, že malýmu jsou už skoro 3 týdny 😲 to letí jak blázen.

pikusa
26. dub 2009

Macous...teda jojo 3 týdny a jak se strašně změnil a vyrostl.............
Jinak nám Pampersky ani Tesco nevyhovují.... 😒 my zatím jen Babylove z DM drogerie...
tak uvidíme,snad ty Pampersky zděláme.....mám jich dost.............doma je dávám,ale vždy má jeden bok mokrý....

pikusa
26. dub 2009
murecka76
27. dub 2009

Ahoj holky,
stále jsem v nemocnici, výsledky jsou pořád stejné, nález se nezměnil, holčička vyrostla už má 960g a miminko je v pořádku, nejhorší je mé otevření na 1 prst, což odpovídá 35tt, takže ležet a vydržet co nejdříve.
Pikus, chtěla jsem tě poprosit o adresu, kde jsi objednávala bodýčka "miluji taťku" a "maminčino sluníčko". Moc děkuji, Matýášek je nádherný. 🙂

macous
28. dub 2009

Ahoj holky,
Piku, Matyášek je moc roztomiloučký miminko - je fakt krásnej 😵

Murečko, ach jo, je to teda otrava, že se to nezlepšilo, ale moje kamarádka takhle ležela od 6 měsíce a nakonec rodila přirozeně a v termínu, ale to ležení bylo dlouhý, je to ale pro miminko, tak to ženská vydrží snad všechno. Držím palečky, abyste to vydrželi co nejdéle. Hlavně že beruška roste a je v pořádku, to je to nejdůležitější 😉

pikusa
28. dub 2009

Murečko,teda holka drž a vydrž co nejdýl...to ležení v nemocnici ti za to stojí a at je prcek v pupíku co nejdýl 😉
Díky holky za chváku miminka.......já mu to vyřídím 🙂
A bodýčka....http://www.cesky.bess.sk/?p=productsList&iCateg...

zulik
28. dub 2009

Ahoj matky 😉
Už vás musím prostě takhle oslovovat, protože tady skoro žádné nemaminy teď nejsou 😀
Jen se hlásím, že jsem, makám jako čert. Dnes jsem zamluvila rodince dovču v Chorvatsku,zítra ji táta zaplatí a je to tentokrát šalamounsky vymyšleno.Jede s námi babi a bude s holkou na pokoji 😉 Tak hezky hlaďte pupíky a držte /hlavně tedy Murečka/a chovejte miminka a někdy zase čáááu 🙂

pikusa
28. dub 2009

Zulik....dovolená???super a jak vymyšleno 😉 😉 šikulka 😀
A nové foto 😉

macous
29. dub 2009

Ahojky,
Zulik - nové foto, tak jsem si všimla 🙂 to máte teda vymyšleno s tou dovčou přímo parádně 😀
Piku - a stíháš všechno v pohodě? Já nebudu určitě vědět co dříve 😵 Zítra mám poradnu, tak jsem zvědavá, ale snad bude vše v pořádku, taky nás čeká ten poslední velký utz - 32 tt, tak na ten se těšíme 😵

pikusa
29. dub 2009

Ahojky..
Macous...stíhám....no nevím,co nestihnu,prostě není hotovo...
jdu raději ven,než abych vařila....když malej spí,tak dost udělám.....ale nestresuju,když něco není....,
třeba ted už týden převlékám postele a ještě to není 😀
Nejdležitější je malej 😀

vendi1
30. dub 2009

Ahoj holky,
po delsi dobe Vas zdravim. My mame ted docela dabelske obdobi, za poslednich 14 dni jsme uz dvakrat zazili stouchanec v aute, nastesti jen plechy a pred 14 dny se necekane ozenil muj otec, to byla pro mne silena rana, ale uz jsem to snad nejak rozdychala.
Ale to neznamena, ze bych Vas necetla🙂, vsechno sleduji, Zulik nove foto, Matyasek nadherne miminko, Macous dnes poradna, vsechno vim 😀 . Macous napis pak prosim jestli jsi tam dneska mela Darebaka, ja jdu pristi tyden, ale kvuli svatku taky ve CT, ale nejaky pozdejsi cas nez jsme zvykle a tyden na to mne ceka cukrovka....jsem zvedava, bojim se uz ted, ptz se neustale cpu sladkym. Treba ted uz dva dny po sobe jsme s kolegyni v praci zpraskali dohromady 8 kremroli, to je hrozne co 😀 ?!
Murecko, holky, drzte se!! Murecko, hodne cteni nakoupit a at to co nejrychleji utika 😉 .
Jinak si rikam, ze uz bych mela zacit neco taky nakupovat, zatim mam asi 5 vecicek na obleceni a to je vse a tydny pomalu ubihaj 😵.

macous
30. dub 2009

Ahojky,

Piku, však jo, vše ostatní počká, hlavně Matyášek, že má všechno 😉

Vendi, cukrovky se fakt neboj, vezmi si sebou nějaký dobrý časák nebo knížku a uteče to jak prd a nemysli si, já se taky cpu sladkym, a to i přes to, že před těhu jsem na sladký fakt nebyla - zato teďka, čoko, sušenky a vůbec všechno sladký si dávám po kilech 😀
Jestli dneska bude v poradně Darebák jsem teda taky zvědavá, určitě to sem pak napíšu 😉 A s těma věcma pro mimi si taky nelam hlavu, já taky pořád spoustu věcí nemám a když jsem byla 24 tt jako ty teďka, tak jsem měla asi tak 3 bodýčka a to bylo všechno 😀 mimochodem ještě nemáme ani objednaný kočárek, ale to udělám hnedka teď v pondělí, mají dodací lhůtu 4-6 týdnů, takže to v pohodě vyjde 😵

macous
30. dub 2009

Tak jsem se vrátila z poradny, dneska tam bylo teda fakt natřískáno a pak ještě zácpa po cestě zpátky 😅
Vendi, Darebák tam byl, takže tam bude asi i příští čtvrtek.
Nám kontrola dopadla dobře, vše je v pořádku a mimi se otočilo hlavičkou dolů - šikulka 😵 Jinak máme 15.5. ten poslední screening a současně jdu rovnou i do poradny, asi se od 30 tt chodí po 14 dnech nebo tak něco 🙂 tak zatím pa a koukejte se ženský taky něco psát a ne si to chodit jen číst 😀

zulik
30. dub 2009

😀 😀 😀
Gratuluji ke kontrole!
Já jsem pracující, tak to nestíhám ,prosím pěkně. Jinak musím potvrdit, že test na cukrovku je v Podolí v pohodě, dávají pít jen 2 dcl glukozy. Byla jsem vloni v létě.Když jsem byla těhotná, byla to fakt síla, protože jsem si musela přinést neslazený čaj a ten mi do půl litru naředili glukozou a celé jsem to musela vypít.A to šlo fakt blbě a hlavně na lačný žaludek 😝

pikusa
30. dub 2009

Ahoooj 🙂
Vendi..já se cpala sladkým denně a cukrovka???V poho 😉
A já musela vypít půllitr,ale zase tak strašný to není..............
A oblečky???Taky jsem nakupovala pomalu a to jsem myslela,jak budu blázen a nakupovat jak šílená 🙂
Ale teda spotřeba bodyček je.....jen velokost 50 jsem koupila asi 3 kousky,ty jsme užili malinko.....ale ještě pořád nám jsou,tak to číslování je podivné 😀

macous
2. kvě 2009

Ahojky 😀

no mě Piku nestraš, já v 50 mám jen jedno a ostatní mám nakombinované tak půl na půl 56-62, tak jsem na to teda zvědavá, oni taky prodávají číslování 0-3 měs. což by mě zajímalo, co to je vlastně za číslo 😅 No kdyžtak nám to bude chvilku větší 😀 😀

Zuliku, to máš teda pravdu, dříve se to všechno dělalo úplně jinak a se zbytečným trápením 😒
Však mi víme, že jsi pracující a díky moc ke gratulce, snad už mimi zůstane hlavičkou dolů a nebude akrobatit 😵

lindazofie
2. kvě 2009

Ahojky, jsem těhotná po první IUI v Podolí, byla jsem na krvi, OK pozitivní a 11.5 jdu na ultrazvuk. Nevíte jak to bude dál, budu moc chodit i do poradny do Podolí, do kolikátého týdne budu moct chodit do CARu? Nebo se hned končí po otěhulení s Carem?

pikusa
2. kvě 2009

Lindo...........gratuluju 🙂 a já neporadím,jsem mimopražská.....tak jsem po potvrzení srdíčka šla jinam...

zulik
3. kvě 2009

Ahojky,
supééér, konečně další těhule z Podolí.Lindo gratuluji!!! Oni Ti tam určitě poradí a rádi si Tě tam nechají, nebo Ti poradí Macousek,ta tam myslím chodí.

pikusa
3. kvě 2009

Macous...ted nejvíc užijeme 56...ale i 62 už něco máme....no větší nevadí,horší menší.... 😉

vendi1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
macous
4. kvě 2009

Ahojky,
Piku, tak to je dobře, taky jsem tak přemýšlela, že lepší větší než menší, každopádně do toho vždycky prcek doroste, obráceně to jaksi nejde 😀 😀 Až budeme cca 32 tt, tak si to všechno vyperu, do té doby chci dokoupit zbytek, abych to vyprala najednou a bylo to - už se těším 😵

Lindozofie, Zulik má pravdu, já tam zůstala i v poradně, když budeš chtít, tak si tě tam klidně nechají, poradna je v prvním patře a současně se všechna vyšetření dělají v Podolí - testy na cukrovku i screeningi - velké ultrazvuky, proto jsem tam zůstala. Jinak do Caru se chodíš do potvrzení srdíčka, pak ti dají vybrat, buď k nim do podolské poradny nebo ke svému gyndaři a moc gratuluji k úspěchu 😵 😵 😵

pikusa
4. kvě 2009

Ahoj holky.........
Macous,na praní a žehlení jsem se taky těšila....a pak to bylo vše připravené,tak jsem to pořád okukovala a přerovnávala 🙂
Vendi...tak já měla Žáčkovou jen na vstupním pohovoru...naštěstí 🙂
Holky,strašně to letí....zítra máme měsíc 😲

macous
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lindazofie
5. kvě 2009

Macouši a poradna funguje od kolikátého týdne? Na jejich stránkách jsem se dočetla, že až od 14+0.