CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

ivkaj
20. bře 2010

No právě s Ř. jsem se pokoušela domluvit na tom, že když 2x Puregon nebyl nic moc, tak chci zkusit něco jiného, ale nejraději by mi vrazila se tohle. Tak jsem se na pátek objednala k Darebnému, přijde mi, že se s ním dá víc diskutovat, tak jsem zvědavá.
Tobě na zítřek přeju hodně pozitivních zpráv!

brundik
20. bře 2010

Ivkaj, tak rekni, ze z financnich duvodu. Moje segra nejlip reagovala prave na ty neprecisteny. Tak snad to klapne u Darebnyho.
Zitra dam vedet 😉

b.a.r.u.s.2010
21. bře 2010

Brundi, pět to je hezký počet, držím pěstičky at jsou z nich krásný embryjka a ony budou!!!!!!!!!
Už něco víš? Já tam vždy volala kolem půl desáté.

Ivka, já měla napoprvé puregon s krátkým protokolem, ale nedošlo k ET, vajíčka nebyly kvalitní, druhé IVF jsem měla dlouhý protokol a zase puregon, měla jsem jich hodně, kolem 28 folikulů z toho nakonec šlo 13 pěkných embryjek na oplodnění a jedno se chytlo 🙂 a moc věřím, že zůstane až do 40 týdne 😉 . K zamražení byly nakonec tři po pětidenní kultivaci....

Ivka, nevíš bude tam Darebný i ted ve čtvrtek, neříkaly sestřičky?

b.a.r.u.s.2010
21. bře 2010

Mikis, já si vybrala Podolí z důvodu, že je tam vše pohromadě, v jedné budově máš i imunobiologii, genetiku, udělají ti laparoskopii, pak porodnici 😉 a přeci jenom mi připadne, že ve státním netahají z lidí peníze zbytečně ven, ale to je můj dojem...kamarádka chodí do genetu, hned jí hnali do IVF, další kamarádka v soukromém při IUI platila 800 za kanylu při zákroku....což o peníze mi nejde, ale připadne mi to dost divný....
No a v Podolí sice čekáš...ale jsem tam spokojená...všichni jsou tam fajn... 🙂

ivkaj
21. bře 2010

Barus, jestli chceš jít k Darebnému, tak si ve Čt řekni, že chceš k němu a pokud bude mít sužbu, tak ti tam sestřičky snad kartu dají.

brundik
21. bře 2010

Ahojda, do Podoli jsem volala dopoledne, ale pak jsem litala, nakupovali jsme a delali podobny blbosti.
Dnesek je krasny den, z nasich 5 vajec se podarilo oplodnit 4, 2x ICSI a 2x IVF 😵 Zitra budu volat, jak se jim dari, ale tohle jsem necekala. Mam strasnou radost, uzivam si to, protoze zitra se to muze otocit o 180 stupnu. Je to adrenalin.

ivkaj
21. bře 2010

Brundik, zní to nadějně, tak ať se embryja drží i dál 😉

b.a.r.u.s.2010
22. bře 2010

Brundik, držím pěstičky, at se embryjka hezky dělí 🙂 . Už víš, kdy půjdeš na ET?

Piku, projížděla jsem ještě ty ultrazvuky, má ten tvůj i displej, kde vidíš rychlost tepu?
Někde jsem četla, že se to může zaměnit s tepem břišní aorty ?

brundik
22. bře 2010

Tak embryjka se zatim drzi, deli se normalni, z ICSI jsou 4 bunecna a z IVF dvoubunecna, tam doslo k pozdejsimu oplodneni 😵 Jajajajajajaaaaaa, davam si stamprdli, pac se mi zacala motat hlava. Et bude asi zitra.
Mam pocit, ze lepsi zpravy jsem si prat nemohla, je to dojemny, i slza ukapla 😢 😉

b.a.r.u.s.2010
22. bře 2010

Brundi, hurá!!!!!!!!!!! Já taky vždy pobrekla 😉 , kdo nezažil nepochopí. Vždy jsem se psychicky připravovala už na to volání 😉 .

Taky jsem ted měla Et po třech dnech 😉.

Holky, já už chci, aby byl čtvrtek, je to tak dlouhé to čekání...

brundik
22. bře 2010

Baru presne, nejsem verici, nebo v neco verim, ale nehlasim se k zadnemu nabozenstvi a holky, pred telefonem jsem sepjala ruce a prosila neco/nekoho. Priprava na telefon je narocna. Zitra uz pujdu do prace a volat budu z prace, takze se budu muset krotit 😀
Baru, ty jdes ve ctvrtek do Podoli? Copak ti budou provadet, trosku jsem ztratila nit, nejak jsem se ted soustredila na jiny veci.

brundik
22. bře 2010

Barco, ze mas fotku z Krumlova, v tomhle medvedovi jsem se taky fotila, vim jak mi manzel rekl, tvar se jako medved, no koukala jsem trosku nechapave, jak se tvari clovek, kdyz ma vypadat jako medved 😀 Koukni na fotku, kde se tvarim jako medved 😉

b.a.r.u.s.2010
23. bře 2010

Brundi, jo, jo je z Krumlova, moc se nám tam líbí, udělali jsme si tam asi 3x prodloužený víkend. Krumlov má kouzlo, hlavně večer, když je to tam celé osvícené A vypadáš na té fotce hezky 😉 .

Tak dneska bude Et 😉 ?

Ve čtvrtek jdu na ultrazvuk, už ted se bojím a těším zároveň.

brundik
23. bře 2010

Baru, vypadam hezky? 😀 A tvarim se jako medved? 😀
Krumlov mam moc rada, mam ho spojenej se splouvanim Vltavy, na vodu jezdim moc rada.
ET dneska nebyl, ceka se a ceka, 2 embryjka po IVF jsou pomalejsi, maj jen 3 a 4 bunky a po ICSI se vyvijej snad spravne, 5 a 6 bunek. To byl detailni popis naseho opecovavaneho vykvetu.
Zitra budu zase volat.
Baru, jestli mi se tam nakonec ve ctvrtek nesejdeme, kdyz mi to furt oddalujou 😉

b.a.r.u.s.2010
23. bře 2010

Brundi, to je prima, hlavně, že se dělí!!!

ET bývá kolem 12-13, takže je to možné 😉 , já jsem objednaná na dvanáctou.

Počkej já tu moji zvětším a uividíš můj obličej 😉

brundik
23. bře 2010

Baru, presne tak, deli se drobkove a snad se jim tam dari dobre a zitra se dozvim zase jen dobre zpravy. Embryolozka rikala, ze ET bude asi zitra, ale to same mi rikaji uz 3. den, asi to neni uplne stopro.

b.a.r.u.s.2010
24. bře 2010

Brundi, mě to taky říkaly, že se to přesně dozvím vždy až ráno..., takže to je normální.
A když mi embryoložka řekla přijedte, tak se mi nohy úplně rozklepaly, a přijela jsem o hodinu dřív, jak jsem se nemohla dočkat... 😉

Držím pěsti, at se embryjka hezky dělí...

brundik
24. bře 2010

Ale bohuzel uz neni normalni to, kdyz vam pokazdy rikaj, ze embryjka jsou pomalejsi a z toho duvodu to jeste o den posunou. takze ET nebude ani dnes, embryjka stagnujou a embryolozka rikala, ze by me radi usetrili 14 denniho cekani, kdyz by si byli uz temer jisti pred ET, ze by to nedopadlo. Ta embryolozka byla tak mila, az me uplne rozbrecela 😢 Takze porad jen cekame s vidinou, ze ted to nabralo jiny smer, nez by jsme chteli ☹ Aspon by se cyklus nepocital. Chjo 😒
Holky, chtela bych vedet, co bude, klidne i variantu, ze se to proste nepovede pri zadnem IVF, aspon bych si usetrila nervy 😔 To me urcite chapete, ze jo?

ivkaj
24. bře 2010

Brundi, co bych dala za křišťálovou kouli 😅 Sama mám za sebou 2IVF a nikdy nic k mražení. Ale jak píšeš sama, při nejhorším budeš mít jeden pokus k dobru. Tak se drž!

brundik
24. bře 2010

Ivkaj, moc dekuju. U me trosku hraje roli i zdravotni stav, mam problemy se zilama, mela jsem zanet zil a mam za sebou 2 operace, nevim, jestli bych kvuli zdravotnimu riziku podstoupila vsechny tri IVF. Takze ta anulace me zas az tak nebere. Je to fakt loterie. Ale mame zazadano o adopci, takze verim, ze nam to prece jen vyjde 🙂

b.a.r.u.s.2010
24. bře 2010

Brundi, kamarádka to měla stejně jako ty v Podolí, taky byly pomalejší embryoložky radši čekaly a dávaly jí tam jedno pátý den a čeká holčičku 😉 , ono u každé z nás je to jiné...Já je měla taky pomalé, ale hned od prvního dne ☹

Křištálová koule by byla fajn.

Já mám dneska nějakou divnou náladu, jesli jsou u mě nějaké erupce☹

brundik
24. bře 2010

Jooo, Baru, chce to asi i poradny kus stesti. Ten mi zatim chybel, ale urcite nekde ciha. Nejvic mam obavy z toho, ze se vysledek dozvim zitra v praci a asi bude tezky si zachovat nejaky to dekorum, kdyz to nebude ok. Vybrecet se nebude kde 😒

b.a.r.u.s.2010
24. bře 2010

To je něco vid, člověk myslí a modlí se za embryjka na mističce, kdo nezažil nepochopí...A štěstí na nás na všechny číhá 😉 , no "jen" máme tu cestičku k němu víc klikatou....
Takže ted máme za úkol držet embryjskám pěstičky at se hezky rozjedou a dělí se.... 😉 a at se zítra potkáme 🙂
Já brečela, no spíš si pobrekla i u dobrých výsledků, ale byla jsem doma. a to u špatného jsem se nějak sebrala, ani nevím jak a šla do práce, doma by mě kleplo....a když jsem přišla v šest z práce, tak jsem si to brečení vynahradila ☹ a to byl úplný potok.

brundik
24. bře 2010

Baru, me taky u dobrych zprav slza ukapla, no a ted jsem rada, ze uz jsem doma, protoze vybreceni fakt pomohlo. Jeste, ze ma clovek takovej pojistnej ventil.

brundik
24. bře 2010

Jeee, Baru, az ted jsem si vsimla komentare v albu 🙂 Jsi hodna 😉

zulik
24. bře 2010

Ahoj,
Brundiku, uvidíš, jak bude. Přála bych Ti, aby to bylo perfektní ale ne nijaké.Já měla první ivf anulovaný, protože 5.den se všech 5 embryí zastavilo ve vývoji. Fakt je děsný, takovou zprávu přijmout v práci, jsem se úplně rozklepala, protože pustit jsem to nemohla-to až doma. Postupem času jsem jaksi "otupěla", po nezdařeném ET,KET ale cabím vždy doma MM do trika - to jak jsme přehormonované.

mikis
24. bře 2010

Brundik - moc preji, aby to vyšlo.
Já dnes byla v Podolí na odběrech,tak uvidíme, co z toho bude. Zase na mě padl takový pocit - proc my ☹

brundik
25. bře 2010

Dobre rano 🙂
Zuli, tak to mozna dopadnem pri prvnim cyklu stejne. Ale presne, takovahle embryjk, kdyby mi zavedli, tak by se mi jen znasobilo trapeni. Mam pocit, ze jsem se po vcerejsim vybuleni pripravila dneska v praci prijmout jakoukoli zpravu. Doufam, ze si to jenom nemyslim, ale ze to i zvladnu.
A co zada, Zuli?
Mikis, takhle clovek nemuze premyslet, nahodou, jsme vsechny skvely zenstiny a mame skvely manzeli 😀 A co nas nezabije, to nas posili 😉
Ted nejak hyrim optimismem 😅

brundik
25. bře 2010

Teda ten zivot je jak na houpacce, 2 embryjka se deli, sice maji tak den zpozdeni, ale sesli se tam vsichni embryologove a pry to za pokus stoji, tak musim rychle dokoncit praci, nejak jsem s tim nepocitala.
Omlouvam se, ze takhle v letu pisu.

zulik
25. bře 2010

Brundiku, tak máš embryjka u sebe? Záda lepší, jen jsem včera chytla někde /asi v práci/ nějakou střevní virózu a večer za 9 hodin od oběda jsem ho šla vrátit do WC 😅 Jsem zvracela asi po 7 letech 😒 Po sprše jsem usnula a probudila se za hodinu s bolestma zad a ramen-zabral na to Paralen a dnes je dobře. Moje kolegyně z práce mi ráno psala, že je doma, že má totéž. Z toho usuzuji, že bacil nás bacil v práci 😀