CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

b.a.r.u.s.2010
20. dub 2010

Ahoj holky, tak se skoro po týdnu objevuji, byla jsme ted nějak v letu......ale opatrném 😉 .

Piku co Matyášek a kašlík a ty a oko, už je vše v pořádku..? Určitě jo...

Macouš, jaké byly dostihy, určitě se Matyáškovi moc líbili.

My v Praze vše v pořádku, uf 🙂, miminko má už 4 cm a vyřadili mě z centra a budu tam chodit dál do prenatálky k Darebnýmu, sednul nám mě i manželovi. Sice nás upozorňoval, že je to tam taky na čekačku, ale to mi nevadí, vezmu si knížku a ono to uteče...

Ted jedeme za 14 dní na screening v prvním trimestu, takže zase odpočítávám dny, kdy bude....

Jen co přidám nové fotečky, dám vědět.

Mějte se moc hezky a přeji co nejhezčí jarní dny. pa

pikusa
20. dub 2010

Ahoj holky...
joo baru,už jsme oba v poho 🙂
Teda 4cm miminko...to už je teda obřík 😀 a at csreening dopadne výborně 😉

vakoema
autor
21. dub 2010

ahoj barus, neda mi to, abych te po precteni neupozornila na to, co se mi stalo u darebneho v ordinaci...dr. darebny je v poho, ale ma tam setru ktera temer zapricinila, ze jsem prisla o miminko. poslala me chybne na krevni testy a vyslo nam, ze mimco neprezije, bude mit rzstep patere atd... kdyz mi ty vysledky SESTRA! sdelovala, tak se chovala arogantne a rekla mi, at se niceho nedesim, ze jsem ve 24 tt a v 25 tt muzu jit jeste na potrat a at si z toho nic nedelam, jedu domu a uzijiu si vikend a prijdu v pondeli. nemusim snad popisovvat jak mi bylo, co jsem citila...nakonec se do vseho hodne tvrde vlozil muj manzel a vsechno zacalo pracovat tak jak ma a sestra byla potrestana. vse se resilo u reditele nemocnice a ja jsem nakonec porodila krasnyho zdravyhoo dracka maxinecka. jen radim,vse si kontroluj sama a nespolehej na zdravotnictvi!!
jinak pece dr darebneho je dobra, byla jsem u neho spokojena

b.a.r.u.s.2010
21. dub 2010

Vakoema, moc děkuji za upozornění, většinou nemluvím sprostě, spíš vůbec ne, ale to je fakt kráva ta sestra ☹ .
A jak vypadala, abych si na ní dala pozor, je u něj pořád? Já je budu hlídat 😠 . Četla jsem o tom, že při krevních testech je strašně důležité to správně vypočítat, tak to nastuduji....Děkuji moc.

Piku, to jsem ráda, že jste v pořádku. Já se ted bojím vylézat, prý řádí střevní chřipky ☹.

Přeji všem krásné dny....

vakoema
autor
21. dub 2010

ta sestra ma cerny kudrnaty vlasy po ramena a je hrozne zmalovana a nosi se jak pavice.kdyz tam byl se mnou manzel na jedne kontrole, tak se porad upravovala v zrcatku a ladila radio!! uz tenkrat o ni manzel rikal,ze je to neschopna pi...
jinak preju uspesne tehu!

pikusa
21. dub 2010

Vakoema..to snad ne......to je fakt kráva a to je síla teda.....
Barus,mě přijde,že už tady snad všichni střevní chřipku kolem měli.....a prý se teprve chystá.... 😲

b.a.r.u.s.2010
21. dub 2010

Vakoema, tak tu jsem zažila ted, když jsem se objednávala do prenatálky, věk tak 45 a tolik makeupu na jednom člověku jsem snad v životě neviděla....Ještě jednou děkuji za indo a za přání..

Piku, já jsem pořád zalezlá doma a budu pořád minimálně do 14 týdne....jo taky jsem slyšela, že sem jde z Moravy.

macous
21. dub 2010

Ahoj holky,
Vokoema, teda to je síla, a jen tak mimochodem, tahle sestra mi neseděla taky, je to kravku už na první pohled, čumí jak když jí nadloube 🤐 a krom toho si myslím, že takovéhle informace by sestra ani sdělovat neměla 😖
ale hlavně že jste v pořádku a spokojení 😵

Piku, to jsem ráda, že už jste ok 😵 , akorát se nám jaksi ochladilo - fuj 😖

Barus, to dobře děláš, že nikam radši moc nechodíš, také jsem to tak dělala 😉

a držím palce všem, ať se nám ta střevní chřipka vyhne obloukem 🙂

macous
21. dub 2010

tak tady bulim jak želva, a to u TV zprávy na Nově, kdy mamince ukradli auto s půlročním mimi a pak ho za 10 min. policajti našli, to bych se zcvokla - ze těch 10 min. by bylo asi po mě 😅

pikusa
21. dub 2010

Macous...mámu bych nakopala někam....nechá tam dítko i klíče.....je normální???????

macous
22. dub 2010

Piku, to jo, to byla od ní maximální roztržitost, nadruhou stranu nechápu dost dobře zloděje, ukrást auto a nekouknout se na zadní sedadlo - přehlédl nejen dítě, ale i zlatého retvívra, což dost dobře nechápu, každopádně je to hajzl, dala bych mu za to min. rok veřejnoprospěšných prací 🙂

pikusa
22. dub 2010

Macous....ale ona se prý snad šla objednat ke kadeřnici ne????
no já bych nenechala Matese ani minutu v autě.....ani v kočárku někde....náhoda je blbec...

macous
22. dub 2010

Piku, říkali, že si šla jen pro nějaké propagační materiály a mluvil tam přímo ten prodavač s tím, že tam byla snad minutu, vzala si to a šla......no jak říkáš, náhoda je blbec. A je se teda bez mučení přiznávám, že zrovna dneska jsem ho nechala před lékárnou v autě, když jsem mu skočila pro nutrilon, ale koukala jsem z okna na auto, on mi totiž spinkal po plavání a já jsem jaksi prokaučovala stav zásob, myslela jsem totiž, že mám ještě jednu krabici a prd, takže bych neměla na noc 😅
Každopádně ideální to dělat teda není, měla jsem v lékárně stres jak blázen 😀

macous
22. dub 2010

jo a klíče od auta jsem měla sebou 😀 😝 😀

pikusa
22. dub 2010

Macous 🙂 pokud jsi na něj koukala,v pořádku 😀 😀

b.a.r.u.s.2010
27. dub 2010

Ahoj holky,

tak už se nám počasí umoudřilo a je hezky a to je moc dobře 😉 . Plánuji si zítra koupit kytičky a začnu zahradkařit, sice jen balkonek, ale už se na to těším.... 😉

Já jsem pořád zavřená doma, ale nějak mi to nevadí, já která byla pořád někde v letu a mezi lidma, jsem spokojená zalezlá doma, no asi to patří k tomu mému stavu.... no a asi to bude tím jak se o miminko bojím, tak nikam nelezu, abych něco nechytla...Je mi ted pořád nějak všelijak od žaludku, špatně je mi ze všeho a celý den (někdy zvracím i v půlnoci po 4 hodinách od posledního jídla), ale zase si říkám, že je vše v pořádku 🙂 ...a taky to může být z těch léků, pořád beru prednison, anopyrin, crinone...tak i to možná.....

V pátek jdeme na ten sceening, tak už počítám dny...Dám pak hned vědět.

No a to asi vše u nás 😉

Mějte se moc hezky a opatrujte se a těším se na zprávičky jak u vás. pa

pikusa
27. dub 2010

tak mates opět marodí....inhalátor mám doma,tak dostává dejchat.....
barunko,jojo dej určo vědět a at je v´še v pořádku.
a kytičky na balkon---taky pomalu něco musím zasadit.

macous
28. dub 2010

Ahoj holky,
Baru, to špatně od žaludku určitě brzy přejde, oni se ti vyrovná hladina HCG a bude to dobrý 😉 Na screening držíme palečky a je to moc hezký, mimi si pořádně prohlídnete, byl se mnou tenkrát manžel a byl z toho úplně dojatý 😵

Piku, hm, tak to koukám, že nic moc, třeba až teď odkvetou ty agresivní břízy, tak se mu to zlepší, každopáně držím palce, aby to přešlo co nejdříve 🙂

macous
28. dub 2010

Holky, jdu se pochlubit, Matyášek si dnes prvně stoupl v postýlce, byla jsem z toho na větvi, ale on více, visel tam pak zhruba 5 minut a z očí mu sršely lumpárny, šili s ním všichni čerti 😀

macous
28. dub 2010

nebo šily? teď teda nevím, mužský životný nebo neživotný...... 😀 😀 😀 ale některý chlapy jsou opravdu čerti, takže "i" 😝

zulik
28. dub 2010

Ti čerti 😉

pikusa
28. dub 2010

Jooo ti čerti 😉
A šikulka to je teda...... 🙂

zulik
28. dub 2010

Ono ho to asi samotného překvapilo, co zase umí a jaký má výhled 😀
Piku, co to, že Matyášek tak často marodí? Alergie?

pikusa
28. dub 2010

Zulik.....nevím....
asi ne,prostě budeme mít průduškáře a stačí málo a chytne se ho to.....
měl to i v zimě,kdy tolik alergenů není.....

zulik
28. dub 2010

Zvláštní, že takhle brzo. Holka je taky průduškář a poprvé marodila až skoro ve 2 letech. A to mi všichni říkali, že to má z toho, že nebyla kojená, že má slabou imunitu. Pak to začalo od 3 let hodně, jak nastoupila do školky.Nejvíc jí pomohl 3x pobyt v Janských Lázních, byla tam vždy v tom nejhorším období v zimě, leden, únor.Nakonec plicní doktorka v Pze řekla, že to děti většinou podědí, její táta je silný alergik a ona tedy průduškář a podle krve je holka dokonce astmatik ale díky tomu, že léta hrála na dechové nástroje neměla astmatický záchvat ani nic podobného. Já byla tak vycvičená na zakašlání, že jsem z každého jejího zakašlání měla pak fóbie, že už bude zase marodit.

pikusa
28. dub 2010

Zulik,malej měl poprvé laryngitidu ve 3 měsících....takhle spal....otevřené okno a kolem mokré plínky...a ted se mu to vrací....
takže nejdřív pomohou inhalace,pak je z toho rýma a sedne mu to na průdušky....a dost často se to opakuje....

zulik
28. dub 2010

Jo, přesně tak to taky u nás začalo. Holka měla laryngitidu a protože se skoro dusila, volala jsem pohotovost. Přijela doktorka, od který jsem odešla v 6 týdnech /paní doktorka byla fakt děsná/ no a asi aby se mi pomstila, vzala mi ji do nemocnice. Tenkrát mohla být nemocnici s dítětem jen kojící máma, mně vyhodili za dveře a bylo.Doma jsem furt brečela. Horko těžko jsem se dovolávala k doktorce na oddělení,aby mi řekla,co je s holkou. V noci jsem se tam jednou přes známou dostala k postýlce, podívat se na ni. Jako trestanec. Pak mi ji za 10 dnů dali domů, vyhublou, smradlavou, s průjmem a se stejným kašlem. Bylo to děsný 😠

zulik
28. dub 2010

Taky jsme rosili závěsy. No a blbá je ta zadní rýma. Kolikrát jsem letěla, že strašně kašle a na průduškách nic.

pikusa
28. dub 2010

No však my se nemocnici vyhnuli tehdá jen tak tak....inhalace denně ráno u dr.zabraly...
nedávno jsme byli na pohotovosti,taky si nás tam málem nechali....ale zase--inhaloval 2krát běhěm hodiny a čekalo se,jestli se mu uleví.
ted už mám inhalátor doma,tak jak se mu přitíží,dám mu dejchání a uleví se mu....
A teda že tě tam nepustili je šílený....

macous
30. dub 2010

Holky, tak to jsem zvědavá u nás, manžela sestra je astmatička a já jsem měla ve dvou letech zánět průdušek, taky mě vzali mámě na 14 dní a nepustili jí tam - probrečela celé dva týdny a když mě pustili, tak mi prý lezly žebra a polévku jsem jedla rukama ☹ ale jinak jsem od té doby byla na průdušky celkem dobrá, tak teda uvidíme, snad to Matýsek zrovna nepodědí po švagrové 😖

Piku, teď už víte jak na to a alespoň že ten inhalátor máte doma 😉