CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

macous
4. čer 2010

Piku 😀 😀 😀
jsem si to pustila 3x, je sladkej, jak jde jak baleťák s tím dudu a plínkou 😀 😀 😀

pikusa
5. čer 2010

macous...to není plínka,ale jeho polštářek...bez něj on ani ránu,usáná s ním,přes den ho tahá--pořád.Asni mě ho nepůjčí.
Večer jsme byli v makru,mají tam levné plíny,tak máme zásoby 🙂

macous
5. čer 2010

Piku, taky máme plenek teď zrovna slušně nazásobeno, jak začalo být dneska více teplo, tak mu více dávám pít a hnedka se to na spotřebě plenek projevilo 😀 😀

pikusa
5. čer 2010

http://www.youtube.com/user/pikusa111
tak mates taky lohní.....dnes jsem ho nutila dodržovat pitný režim řádně 😀

pikusa
7. čer 2010
macous
9. čer 2010

Piku, to je teda taky vzteklounek, když se mu něco hnedka nedaří viď, ten náš budulín je úplně stejnej, nejde to - tak alespoň budu ječet 😀

pikusa
9. čer 2010

Macous....není to s tím vztekáním tak strašný,myslím,že bude hůř 🙂

lilly_8
10. čer 2010

Ahoj holky,chtěla jsem se zeptat, jestli jste taky byly v Podolí součástí výzkumnýho programu? Včera mi to řekl Dr., když jsem se zeptala, proč mi před první IUI píchli Pregnyl před výkonem a při druhý až 36 hodin po...

pikusa
10. čer 2010

Lilly....o ničem takovém nevím.....takže jsme asi nebyli....

ivkaj
13. čer 2010

Lily, něco takového jsem v čekárně zaslechla už před pár týdny a taky se jednalo o IUI. Nebyl to ale můj případ, my šli na IVF. Každopádně přeju hodně štěstí😉

macous
17. čer 2010

Ahoj holky,

lilly - taky o ničem nevím, ale ono už taky nějaký pátek je, co jsem tam chodila na IVF 🙂

Tak máme téměř za sebou 6 nemoc, horečky jsou už za náma a teď má malej už jen vyrážku, ale ven nesmíme ještě než to zmizí, takže tak 2 dny....
Do toho mu lezou nahoře zuby a ne jen dva, min. 4 najednou, dvojky už trochu koukají, ale jedničky jsou stále pod dásní 😖

Manža si do toho asi urval koleno, takže bude velmi pravděpodobně operace, v pondělí si to jde domluvit, to zase bude léto 😅

macous
17. čer 2010

Jo a jinak už malej pochoduje podle nábytku a mezi stolkem a sedačkou ten krok taky zvládá, to jsem zvědavá, kdy vypukne chůze do prostoru 😀

pikusa
17. čer 2010

Macous,tak to je šikula,,,,,utečete roku 😀
6.nemoc jsme taky měli,jenže já vůbec netušila tehdá,že to taky existuje 😲

macous
17. čer 2010

Piku, já taky pořád říkala, o čem to ty holky mluví, nějaká 6. nemoc, no a teď už vím co to je 🙂 hlavně že je za náma

pikusa
17. čer 2010

Jasně....ale mě když s eosypal,byla jsem teda vykulená,jsem to obrečela....

macous
18. čer 2010

Co ti budu povídat, taky jsem volala hned doktorce, je kropenatej jak slepička 🙂 Na noc jsem ho namazala pudrem, aby ho to tak nekousalo, rozlezlo se mu to hlavně za uši a zezadu na krk - chuděrka můj malej, ale hlavně že je to za náma, dost to někde na dovolený, tak jsem vyřízená 😅

pikusa
18. čer 2010

Mates to dostal v sobotu--teda to se osypal.....tak jsem pak volala aspon kamarádce,dělá u mojí dr.zdravotní sestřičku,tak mě uklidnula...

macous
18. čer 2010

Piku, normálně jsem si dneska vzpomínala na doby, kdy jsme byly těhulky, jak jsem ti pořád psala, jestli už máš zabalenou tašku do porodnice, vzpomínáš si na to? 😀 no a teď je tvýmu Matyáškovi 14 m a mému bude za měsíc rok 😲 😀 😀

pikusa
19. čer 2010

Macous....a já jí pořád neměla zbalenou a dobalovala jsem jí až když jsme jeli 😀
často ted koukám na fotky a videa,když byl mates malej....a slzím.... 😀

macous
19. čer 2010

viď, je to nostalgie - to jsou ty naše povahy, já taková ale dříve nebyla, ale po porodu jsem dost změkla, dojímají mě věci, nad kterými jsem dříve mávla rukou, tak doufám, že se to zase trošičku vrátí zpátky, ale asi marně, tak snad se to dalším porodem nebude stupňovat, to už bych byla doslova měkejš 😀 😀 stačí odložený miminko v TV nebo štěňátka a mám nakrajíčku 😅

pikusa
20. čer 2010

Macous,to mi povídej.....taky jsem měkon a jak se něco stane,hned si představuju hrůzy,že se to stane matesovi a brečím......
Tak když tak vzpomínáme...

macous
21. čer 2010

Hm Piku, přijde mi to vážně jako včera, tokový prďouskové to byli 😀 😀
Holt si musíme zase počkat na další přírůstek do rodiny, u nás teda zatím nic nového, takže to zatím určitě nevypadá, pořád tak nějak věřím, že by se nám mohlo zadařit přirozeně....

pikusa
21. čer 2010

Včera jsme se bavili o tom,že musíme zaplatit mrazáčky,tak jsem říkala...a nedojedeme si pro jednoho????
a pepa jako ted????a já--no tak na podzim....odpověd byla.....a sakra 😀 😀
chtěla bych tam ted dojet osobně to zaplatit a do laborky a sestřičkám dát bonbošku a řezáčové kytku

pikusa
21. čer 2010

a doma zkoušíme,teda nechráníme se a nic....

brundik
28. čer 2010

Ahoj holky, jakpak se mate?
Koukam, Piku, ze musis byt doma jako ostriz, kdyz uz Matyasek spaciruje 🙂
Baru, koukam, ze cekate klucinu 😵 Moc gratuluju.
Mac, to je mi manzela lito 😒 Me se teda leto taky trochu zkomplikovalo, zacali jsme planovat nejakou prijemnou dovcu, ze by jsme si po 2 letech vyrazili misto na tyden na 14 dni, no a najednou jsem dostala termin na operaci-odstranit zaniceny vejcovod, jak mi to doporucili po 1. neuspesnem IVF pred 2 lety po laparce. Operaci mam zdarne za sebou, dneska jsem byla na vyndani stehu, ale holky, probudila jsem se a nemohla verit vysledku, vejcovody mam oba, protoze jsou oba OK. To jsou veci, co? Ale sestinedeli se ma dodrzet, takze to bude ted leto bez koupani a zrovna je tak krasne. A aby toho nebylo malo, zacala jsem planovat operaci zil, uz 3. 😝 Ale mam strach jednak z hormonu pri IVF a jednak i z pripadneho tehu, aby to ty zily mohly zvladnout, takze bych to rada vyresila. Mam takovy operatersky rok 😅
Piku, Mac, moc preju, aby jste se hormonama nemusely ladovat a zadarilo se tou nejprirozenejsi cestou 😉

pikusa
28. čer 2010

Brundi,teda to máš....ale at jsi v cajku,než budeš těhu.... 😉
mates chodí a musím říct,že jsem to čekala horší a ono super.....jdeme do krámu,nemusím tahat kočár,jdeme na chvíli k našim,nemusím ho nosit,doma za mnou dojde 😀
Joooo a musím platit mrazáčky 😲 😲 zase červenec 😲

macous
2. črc 2010

Ahoj holky,
jdu vás pozdravit, poslední dobou fakt nějak nestíhám, malej mi dává fakt zabrat, nevydrží chvíli v klidu, dokonce ani na klíně, je to děs, je to tak trochu hyperáček, pořád doufám, že až začne chodit, tak se to zlepší, zatím pořád pochoduje okolo nábytku a do prostoru nejde, za 14 dní mu bude rok 😀 Za tu chvilku co vám píšu, stihl, rozškubat tv program, spadnout ze schodu, vykrámovat šuplík......no miláček 😅
Zítra jedeme na Šumavu na týden, tak jsem na to zvědavá 🙂

Piku, taky už budeme muset platit zase mrazáčky, klidně bych si dojela pro jednoho, ale vzhledem k tomu, jak je Maty hodné dítko ještě počkám, samo že si pozor doma taky nedáváme, tak uvidíme, jestlipak z toho něco bude 😀

Brundi, tak alespoň že máš všechno v pořádku, tomu říkám úspěšná operace 😵 😵 😵 Teď se dáš do kupy a pak už to půjde všechno dobře 😉

brundik
2. črc 2010

@macous Mac, ty mas doma teda poradnyho divocha 😀 Doufam, ze se vratite krasne odpocati.
Me pripada, ze vzdycky kdyz sem kouknu, platite mrazacky. ze by to tak utikalo 😅
15. 7. jsem domluvena do Podoli na konzultaci, co se mnou, ldyz jsou ty vejcovody v poradku, treba nam dovoli obcas i styk bez sprcky 🙂
Mejte se nadherne uzijte si krasny prodouzeny vikend 🙂

pikusa
4. črc 2010

Ahojík holky.....
to je vedro coooooooooooooo 😲
zítra konečně musím zavolat do toho podolí kvuli mrazáčkům.....ještě nevím,jestli se tam nevypravím osobně.....s matesem 😀´
Jinak jsem na netu sehnala použité golfky peg perego pliko,nové mi přijdou strašně drahé,tak jdeme do použitých,zítra je paní pošle 😀

pikusa
8. črc 2010

Tak jsem ted volala do podolí.....chtěla jsem tam jet osobně,ale dr.řezáčová má dovolenou,tak budu platit mrazáčky přes účet.
laborce moc milá dr.zasmály jsme se 😀 a říkala mi,že je opatrují jako oko v hlavě 😀