CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
3. srp 2010

Takže jsem dobrá vid 😀 😀

macous
3. srp 2010

To teda jo 😉 Dneska jsme byli celá rodinka u zubaře, tak jsem ráda, že je to za náma, manžu sice objednali na trhání, ale když je to potřeba..... Matymu založili kartu, tak jsem spokojená 😀

pikusa
4. srp 2010

Jééé tak mates jde poprvé až v září.....dlouho byl bez zubů a ted jich má 8....

macous
4. srp 2010

Maty jich má taky teprve 6, ale on dlouho otevřenou pusu nenechal, tak jen jukla rychle a založila kartu 😀 prý se dělá větší prohlídka až ve 2 letech 😵 prý je to jejich nejmladší pacient 😀 😀

macous
4. srp 2010

zítra odjíždíme do neděle ke známým na chatu, tak se ohlásím pak, doufám, že tam bude normálně spát 🙂

pikusa
4. srp 2010

Tak si to moc moc užijte 😉 😉

brundik
5. srp 2010

@macous Mac, moc si to tam uzijte 😉
Ja uz zitra razim taky konecne na dovcu, jezis, jak ja se tesim 😵

pikusa
5. srp 2010

ahojík holky...
Já jdu dnes celý den makat k nám do hospody,servírka marodí,tak aspon vypadnu a bude "něco jiného" 🙂
tatík bude hlídat

macous
9. srp 2010

Ahoj holky,
tak jsme doma, bylo to jak jinak než náročné 🙂 První dva dny byly dobrý, ale pak začalo pršet a bylo to už jen celkem opruz, jak malej nechodí a leze, tak byl hned mokrej a jak prasátko, mám pocit, že už to nikdy nevyperu 😅 a to máme jet ve čt na týden zase na chatu - k manželovým rodičům, to jsem na to zvědavá, doufám, že bude alespoň trochu hezky, jinak to snad i odpískám 🙂

Piku a co v hospodě, jak jsi si užila změnu 😀

pikusa
9. srp 2010

Macous.....byla jsem tam jen do 5ti,pak dojel pepa s matesem,Mates teplotu,tak jsme se vystřídali,dojela jsem dom a mates 39...reakce na očkování....tak 2 dny teplotkoval a pak už pohoda....
Počasí na houby....koukejte,jak to vypadá u nás...
http://lucius69.rajce.idnes.cz/8.8.2010_Mimon_P...

macous
11. srp 2010

Piku, no tak to je slušný rybník, doufám, že vám to nešlo do baráku 😕
Je mi těch lidí opravdu líto, poslední dobou je hodně často, jen se z toho seberou, tak to přijde znovu, vůbec si to nedovedu představit ☹

pikusa
11. srp 2010

Macous,nene my jsme na sídlišti a ještě na kopci.....naštěstí....
to se mi stát,tak mě vezou

macous
11. srp 2010

No mě právě asi taky 😅
Jinak Mates předevčírem parádně rozdupal rošt v postýlce, praskl na 3 místech, jak tam sebou tříská, manžel to hodinu spravoval - musel to celé vystužit, docela mě to pobavilo, ještě že se nepropadl, mohlo být veselo 🙂

pikusa
11. srp 2010

Teda jak toto dokázal?????? 😲 😀

pikusa
11. srp 2010

🙂

macous
13. srp 2010

Teda Piku, já vždycky jenom čučím na ty tvoje fotky, jakej už je Matýsek velkej kluk 😵
Ten náš budulín je pořád ještě takový to mimino - výrazem, ale to má asi po mě, jsem jemnej typ a taky jsem tak dlouho vypadala 😀

pikusa
13. srp 2010

Macous,až ně samotnou to překvapilo,jak je ted velkej.....

macous
13. srp 2010

Viď, a v těch kšandách je opravdu výbornej 😀
Já jedu s malým a se ségrou (ta má mimi 7 m) do Jiřetína pod Bukovou, odjíždíme v neděli a jsem zvědavá, jak na chatě dlouho vydržíme, je opravdu malinká, nic moc prostor pro malýho jestli bude pršet 😅 plán je do čtvrtka, tak jsem zvědavá a taky aby nás to tam nespláchlo 😕

pikusa
14. srp 2010

Macous,no tak jsem zvědavá,jak dlouho vydržíte....a bacha na vodu

pikusa
22. srp 2010

Kde jste kdooooooooooooo:???????????????? 😀

brundik
24. srp 2010

Piku, jsem tady, ale makam jak sroub, tak jsem ti k prdu, vid 😀

pikusa
24. srp 2010

@brundik dej si pauzu 😝 😀

vendi1
25. srp 2010

Ahoj holky,

ja jsem tu s uzo zpravou😀. Pred tydnem jsem objevila //. Jelikoz jsem z toho byla az nemile prekvapena nechtela jsem to zatim psat, ale zacinam si na tuto skutecnost zvykat a hlavne uz to mam taky potvrzene. Jsem 5+3, embrysek ma 2,9 mm, naznak srdecni akcicky uz taky je. Je to pro nas opravdu veeeelke prekvapeni 😝 . Nechtela jsem tomu verit, ale uz v Ostrave, kde jsme byli u rodicu na 14 dni, mne bylo nejak divne a rikam Petrovi, ze koupim test, on ne ne, na co apod.,nedala jsem na nej a buch // tam byly. Mimisko jsem chtela ale az tak za rok, ale chtelo prijit driv, tak je tady .
Za tyden odjizdime do Chorvatska tak doufam, ze to bude silny jedinec a vse vydrzi. Mela jsem takove myslenky, ze to vzdame, ale pokud nebudu vylozene blindit, jdeme do toho.

pikusa
25. srp 2010

@vendi1 moc moc ti gratuluju............tedaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀
at je vše v pořádku,at si užijete dovolenou a hlavně miminko at se drží 🙂
Vendiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
gratulka..jééé já jsem z toho normálně hotová a fakt mám radost 😀 😀
AAAAAAAA chci takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀

vendi1
25. srp 2010

@pikusa 😀 😀 😀 😀 diky moc....ja jsem z toho taky byla tyden hotova,priznam se, hrozne mne to zaskocilo. Chtela jsem si uzivat Apolenky v klidecku a ne uz zase rodit, ale jak rika Petr nerouhej se a bud rada. A ma pravdu. Uz se zacinam na to tesit. Jen aby to byl chlapecek, ptz ten muj chlap by zase za rok otravoval 😀 😀 😀
Ale je mne smutno, ze neuvidim Darebneho...to jsem vul co 😀 😀 . A jak k tomu prijdou ti nasi mrazackove? 😀

pikusa
26. srp 2010

@vendi1 Ty blázínku.....darebného??????????tak se na něj jed podívat 😀
Je to zázrak po všem tom,co jste si počkali na Apolenku.....postě to tak má být 😉
Já chtěla ted na podzim pro mrazáčka,ale ještě uvidíme 😝

vendi1
26. srp 2010

Piku myslis, ze mam za nim prijit a rict, ze mne je po nem smutno 😝 😀 😀 😀 😀, to by asi koukal 🤐
Jak pises je to zazrak, jen aby bylo vsechno v naprostem poradku.
A pro mrazacka utikejte at je nas tady cekatelek zase vice....vubec se sem nikdo nepridava....nezavreli nakonec to IVF v Podoli?? 😀 😀 😀

pikusa
26. srp 2010

@vendi1 noooooo
ukážeš mu Apolenku a je to 🙂
já se na to Vendi ještě nějak necítím...na jednu stranu strašně chci,nadruhou stranu mi přijde mates ještě malej a nevím,nějak si nedovedu představit ted být těhu...lítá jako drak...při tom ještě stále chce nosit a je doooost těžkej...

macous
27. srp 2010

Ahoooooj 😀

Vendi, jůůůůůůůůůůůůů, to vás strašně přeju, jsem z toho dojatá 😵 😵 😵
Chorvatsko si užijte, příští rok asi nevyrazíte 😉 Jsem celá nedočkavá, co to bude, to si ale ještě pár týdnů počkám, tak jen doufám, že sem přijdeš častěji, abys nám to sdělila 😉

Holky, mi si taky pozor nedáváme, ale já bych byla nejšťastnější, kdyby se nám zadařilo až na přes rok, abych si to všechno mohla užít, takhle by to byl asi děsnej kalup, ten náš budulín je hroznej divoch, šijou s ním všichni čerti. Od včera se začal pouštět a už šmajdá první krůčky, jsem to dokonce obulela, když ke mě bez držení z ničeho nic přišel 😀

Piku, chatu jsme přežili a dokonce jsme se rozhodli, že vyrazíme v neděli ještě na pár dní, protože pak už to nepůjde, není to totiž vybudované na zimu 🙂

Jo a 15tého letíme do Řecka na Zakyntos, tak se těším a doufám, že bude všechno v pohodě, hlavně let letadlem a taky aby malej nedostal rýmu z klimošky 😕

pikusa
28. srp 2010

Macous...ty první krůčky jsou boží vid....takový nemotorný 🙂
A dovolenou si užijete,neboj,děti o letadlo zvládaj dobře.