CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

macous
6. říj 2010

Piku a nechytil to náhodou od Anetky?

macous
6. říj 2010

Dala bych mu sprchu vlažnou vodou, aby to kleslo a pak mastila k MUDr., na noc fakt nečekej, mám z toho normálně husinu

pikusa
6. říj 2010

Macous.....dostal čípek---usnul.....ted má 38.5 po odečtu....
uvidíme jak večer.....
ale už si edl mezi hračky a staví komín.....snad je to jen k zubům

macous
6. říj 2010

Piku, tak snad, každopádně držím palce na noc, aby byla bez problémů a nikam jste neletěli 😉

zulik
6. říj 2010

Macku, u nás se chodí po diskotékách a loví se kluci, nebo se nechá lovit holka? 😀 Chystá se na kurz autoškoly-moje nervy 😅 naštěstí se učí dobře. Já začala duhák VŠ.
Co se týká nějakého IVF,tak tomu jsme řekli v létě jasné ne, pro nás už vyhozené peníze.

pikusa
6. říj 2010

@macous smad ne.....stejně bych nikam matese s teplotou netahala.....zábalík může dostat doma,co by mi asi na poh.taky jiného řekli že

macous
6. říj 2010

Zuliku, tak to v noci asi nespíš, dokud Nany nepřijde z diskošky viď 😀 Ale co, v 18 má nárok a autoškolu zvládne - neboj 😉 A pořídíte jí pak vlastní auto?

Piku, tak tfuj, tfuj, tfuj, ať už se to drží dole 😉

pikusa
7. říj 2010

Tak v noci další čípek......
ted vypadá,že je bez teploty,ale nic nechce jíst...a to řve papíííí a pak nic nechce

macous
7. říj 2010

hm, tak jestli byl jenom jeden, ten čípek, tak dobrý, třeba je to nějaký zoubek....když zlobí i s tím jídlem a nebo má na něco chuť a neví na co 😀

pikusa
7. říj 2010

Ted jsem namazala dásničky,ukazuje mi auvíííí v puse.....tak je to asi jasný.....a slintá jako bernardýn.....
teda ale to u zubů neznám.....

macous
7. říj 2010

Piku, to mi někdo chytrej kdysi říkal, že k zubům je teplota max. 38 a praxe je teda opravdu jiná, ale hlavně, že už je to jasný, když je auvíííí v pusince, tak co jiného by to bylo že 😀

pikusa
7. říj 2010

@macous spinká bobeček....
dopoledne řval a řval...auvííí auvííí,dala jsem Nurofen a byl klid.....i se trošku najedl.....
A dneska má rok a půl brouček můj....to letí..............

macous
7. říj 2010

@pikusa tak přejeme všechno nejlepší 😵

pikusa
7. říj 2010

Díky 🙂

noween
7. říj 2010

Ahoj Podolandy, zase se hlasim po nejake dobe. Byli jsme na druhe konzultace u Rezacove, byla docela sdilna a v pohode. Jsem v naprostem poradku, manzel ma ale dost mizerny spermiogram, takze navrhuji IVF-ICSI. Uz jsem se s tim jakz takz smirila, co se da delat. Jeste nas cekaji nejaka vysetreni kvuli genetice a u me kvuli cystam a pak asi muzeme smele zacit. Davaji na vyber mezi dlouhym a kratkym protokolem? Cetla jsem tu ceny ze vcerejska, snad nas IVF cyklus neprekroci 30tis. Jak se v Podoli stavi k zavedeni 2 embryi? Nebudou na me koukat jak na cvoka?

pikusa
7. říj 2010

@noween tak super....další adeptka na podolčátko 🙂
no mě na výběr nedali,rovnou krátký protokol...a 2 embrya??naprosto normálně....
my teda měli jedno,kvuli OHSS...kdybych měsíc počkala,dali by 2

noween
7. říj 2010

@pikusa Diky za info. Takze Tobe vyslo 1. IVF? Jsem mozna az prehnane optimisticka, ale nejak si nepripoustim moznost, ze by to nevyslo. Rikam si, ze by asi nejdrive meli zkusit ten kratky protokol, zvlast kdyz nemam zadny problem s ovulaci. Ty injekce do bricha budou asi taky docela mazec, dava se jedna denne? Fakt o tom moc nevim.

pikusa
7. říj 2010

@noween První IVF ale druhá stimulace...první mi stopli před odběrem vajíček...měla jsem jich moooocccc
Injekce--jedna denně asi 8-10 dní,pak se na 3-4 dny přidá ještě jedna...ta brání praskání folíků...
A doma jsem to zmákla sama....jde jen o to poprvé se píchnout 😀

noween
7. říj 2010

@pikusa tak to je super, ze ti to takhle hezky vyslo, vlivla jsi mi optimismus do zil. A mezi prvni a druhou stimulaci asi musi byt nejaka pauza?

pikusa
7. říj 2010

Ano...2 měsíce jsem měla pauzičku

pikusa
7. říj 2010

teda kecám...první byla v březnu a další v červnu

vendi1
7. říj 2010

Ahoj holky,
tady to jede koukam. Plno novych tvari a novych otazek🙂. To je dobre, ze se tady aspon neco deje.
U nas vse pri starem, tehu jsem porad, ted jsem asssiiii nejakyyyych 11 plus 4 😉, snad. Muzu Vam rict, ze to nejak nemam cas sledovat a od toho tady mam jine, treba babicku 😀. U Apolenky jsem pocitala kazdyden, nektery i dvakrat, kdyz byl dlouhy a ted.....no fakt nevim. Jen vim, ze pristi utery jdu na NT screening, tak snad bude vse v poradku. Apolenka lita jak dracek, uz jenom po nozickach a desne zlobi v jidle. Doufam, ze ji toto obdobi brzo prejde a bude to brzy zase ten jedlik co nas predtim malem sezral vsechny 😀,jinak se zblaznim 😀. Kojit jsem uz prestala, Apolenka to zvladla uplne bravurne, na to jaky byl z ni zavislak, tak po 14-ti dnech mne na prsa hledi, ale pusu uz neotvira, coz prdtim delala porad 😀. A co jsme prestaly kojit tak mne spi celou noc. Predtim se 2-3x budila. Takze ted vubec ale vubec nenadavam 🙂. V bazenu se ji libi, ale nesmime se potapet, to se ji vubec nezamlouva a pri vynoreni place. Kez by se to nekdy prolomilo, ale ja vodu taky nemusim a potapet jsem se snad 2x za zivot potopila 😝 😀.
Marudkum tady preji brzke uzdraveni, tehulkam prijemne tehulkovani, cekatelkam doporucuji dr. Darebneho, je skvely, moc na neho vzpominam a
Nowenn u nas to bylo uplne stejne, ja v poradku, manzel spatne spermio, doporucene ICSI a sice to bylo s delsim cekanim nez obehnes vsechny odbery (genetiku, atd.), ale podarilo se nam napoprve, zavedli nam jedno embryo, mela jsem nabeh na hyperstimulak a to jedno se ujalo a dnes tady beha ta momentalne uknourana krasna holcicka a po roce a dvou mesicich jsem neplanovane opet tehulka a v Podoli porad myslim na tech krasnych 8 mrazacku, ktere am stale mame 😵.Hodne sil a preji Tobe a nejenom Tobe, at mate detatko brzo v brisku 🙂
A uz letim, malou uz to tezcetady nebavi,papa 🙂

pikusa
8. říj 2010

Ahojík holky...
Tak mates se zdá být v poho 🙂
Vendi.....držím palce na Ko a at je bobísek v pořádku

loretana
8. říj 2010

Holky, můžu se zeptat, co znaemná dlouhý a krátký protokol? děkuju🙂

pikusa
8. říj 2010

@loretana krátký začíná 2.den cyklu.....a píchají se injekce cca 14 dní a pak se jde na odběr vajíček...
a dlouhý začíná před MS jakýmsi sprejem do nosu..no nevím přesně....jak to je....holky snad písnou

macous
8. říj 2010

Ahoj holky,
Noween,neboj injekce zvládneš, jde opravdu jen o poprvé a pak už to jde samo 🙂
Loreta, já měla taky krátký protokol, takže o dlouhém toho vím pramálo, vím akorát, že u dlouhého se začíná před MS, s tím, že ti jí nějak stopnou a pak teprve začíná stimulace......

Piku, tak sláva, asi to byl opravdu nějaký zoubek 😵

Vendi, to jsem ráda, že jsi nám taky napsala 🙂 A hlavně, že se Apolence daří, Matýsek už taky chodí, začal opatrně na 13 měsících a tři týdny mu trvalo, než se rozchodil, teď samo nechce dělat nic jiného, nesmíme ho vodit ani za ruku, to ho asi uráží nebo co 😀 S tím jídlem se to zase spraví, asi má Apolenka jen takové období 😉 A na kontrolu držím palce, ale určitě to bude v pořádku 😵

macous
8. říj 2010

Ahoj holky,
Noween,neboj injekce zvládneš, jde opravdu jen o poprvé a pak už to jde samo 🙂
Loretana, já měla taky krátký protokol, takže o dlouhém toho vím pramálo, vím akorát, že u dlouhého se začíná před MS, s tím, že ti jí nějak stopnou a pak teprve začíná stimulace......

Piku, tak sláva, asi to byl opravdu nějaký zoubek 😵

Vendi, to jsem ráda, že jsi nám taky napsala 🙂 A hlavně, že se Apolence daří, Matýsek už taky chodí, začal opatrně na 13 měsících a tři týdny mu trvalo, než se rozchodil, teď samo nechce dělat nic jiného, nesmíme ho vodit ani za ruku, to ho asi uráží nebo co 😀 S tím jídlem se to zase spraví, asi má Apolenka jen takové období 😉 A na kontrolu držím palce, ale určitě to bude v pořádku 😵

pikusa
8. říj 2010

Macous....ale protivák je pořád 🙂
Jak mates začal chodit,taky nechtěl za ruku...ale ted mi jí sám dá--teda když chce 😀

macous
8. říj 2010

Piku, já dneska čučela malýmu do pusy a má zvednuté dásně na horní trojky, dole má stále jen dva zuby a nahoře jich bude mít snad brzy 6. Včera se mi v devět vzbudil a usnul pak až v jedenáct, hrozně se propínal a kroutil jako na křeče v bříšku, už jsem myslela, že pojedeme na pohotovost, protože v tomhle věku jeden nikdy neví, co kde ukořistil a snědl - venku 😅 no a nakonec jsem mu dala čípek nurofenu, po něm se trošku i vykadil a zklidnil, ale teda plakal tak, jak to u něj vůbec neznám, tak jsem už chytala nerva a manžel teda taky 🙂 Pak spinkal až do rána a dneska je úplně normálně, tak jsem mu dala jen lehčí jídlo a uvidíme co v noci, jestli bude zase řev, tak jsou to ty zoubky...

macous
8. říj 2010

jo a dneska je mi 31 😲 to letí, ty jo a už mi táhne na čtyřicet 😀