CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
31. pro 2010

AHOJ HOLKY.....
PŘEJU JEN TO NEJ NEJ DO TOHO DALŠÍHO ROKU.....AT SE SPLNÍ VŠE,CO SI PŘEJEME A JEŠTĚ TROŠKU VÍC 😉

@brundik a jak se máme???

brundik
31. pro 2010

Piku, mame se krasne, cekame na nase miminko a cekani si uzivame se vsemoznejma skopicinama 😀 Na jare zkusime posledni IVF a smitec s doktorama budem cekat dal na kouzelny telefon 😵

pikusa
31. pro 2010

@brundik tak at to dopadne jak vy si přejete 😉

rozmarynek
3. led 2011

Ahoj holky konikovky. Ja jsem se vas chtela zeptat jaky mate nazor na CAR v Podoli a zda byste ho doporucily jinym snazilkam? Ja jsem ted rok dochazela do GESTu - mam za sebou 7 x IUI a 2x IVF a premyslim ze zmena je zivot a zda neskusit treti IVF v jinem CARu. Nemam nijak negativni zkusenosti s GESTem - spise je to udelat nejakou zmenu.

Podelily beste se mnou o zkusenosti ve vasem CARu v Podoli?
Moc dekuju.

pikusa
3. led 2011

@rozmarynek já nemůžu srovnávat,jinde jsem nebyla.....
a mám Matyáška,to je hlavní,proto jsem spokojená.......
asi mi vadilo to,jak někdy dr.byla málo sdílná......sama jsem byla "ve stresu"co zase bude.....a ona měla den,že nemluvila....
A jiný den byla úžasná......ale lékaři se tam změnili,ted nevím......no chystáme se na KET,tak uvidíme....
Sestřičky byly super....moc příjemný a milý.....
v čekárně jsem někdy poseděla dlouho,jindy šla na řadu hned......
Nevím,co bych ještě napsala
Jooo měla jsem krátký protokol....první stimulace stopka před odběrem...hyperstimulace a další stimulka klapla....
Joooo a jsou tam super embryoložky

rozmarynek
3. led 2011

@pikusa moc dekuji za tve postrehy 🙂. jeste otazecka: nechavaji dojet embryjka az do blastocysty pred ET a neo zavadeji jiz 3 denni embryjka?

pikusa
3. led 2011

No já měla embryo po 5ti denní kultivaci.....v pondělí odběr a v pátek transfer.....
ale neptej se mě,jestli to byla blastocysta či co...to já fakt nevím,jen mi říkali,že to je ukázkové embryo 😀

pikusa
6. led 2011

Tak holky......
akce sourozeneček se pomalu rozjíždí...
až to dostanu,jedu na hormonální profil 🙂

martina_z
6. led 2011

Ahoj holky, muzu se pridat? Zitra zacinam 1. IVF a budu pichat Gonal F. Mam protokol s antagonisty. Ta prodlouzena kultivace by me dost zajimala, protoze si porad nejsem jista, jestli ji mam chtit a nebo ne.

murecka76
6. led 2011

@pikusa Pikus, tak to moc a moc držíme pěstičky 🙂 🙂 🙂

@martina_z my jsme jí měli 5denní a zadařilo se hned 1IVF 🙂 🙂 🙂 🙂

martina_z
6. led 2011

@murecka76 A delali vam PK u vsech embryi? Kolik jste jich meli?

luxcka
6. led 2011

Ahoj holky, omlouvám se, že jsem se neozývala. 20.12. jsem byla na KETu a vyšlo to, jsem těhotná 🙂 18.1. jdu na kontrolu, UTZ 😉

luxcka
6. led 2011

Jo, dali mi jedno embryjko, druhý se rozmrazilo špatně. Poslední bojovník zabojoval. Snad bude bojovat až do narození 🙂

pikusa
7. led 2011

@luxcka no to je super zpráva....moc moc gratuluju a přeji,at je vše v pořádku a příjemné těhotenství 😉
@martina_z tobě budu držet palce.....měla jsem jiný protokol a jiné léky....
a měla jsem mnoho mnoho vajíček...oplodnili všechny....na 6 byla PK a zbytek zamrazili hned....

martina_z
7. led 2011

Piku, diky, za hodinu picham prvni injekci.

Lucko, to je super, jsi pro me velke povzbuzeni. Gratuluji.

murecka76
7. led 2011

@luxcka moc gratuluji, ať se bojovníčkovi u tebe líbí co nejdéle 🙂
@martina_z měli jsme 4 a na všech byla PK a zavedli mi 2 a 2 jsou ještě v mrazáčku 🙂

pikusa
8. led 2011

@martina_z tak jak píchanec????

martina_z
8. led 2011

Piku, uplne v pohode, skoro nic jsem necitila. Ted aby vsechno fungovalo jak ma - v utery jdu na UZ, jak rostou folikuly. Byla jsem u dr. Krcmare a je myslim v pohode, jen na prvni konzultaci byl trochu protivny, ale ona taky byla cekarna plna lidi a doktori byli ve skluzu, protoze se zasekli na sale. Takze jsem si to nebrala osobne. Ted mi vsechno hezky vysvetlil a rikal, ze kdyz mam normalni hormonalni profil, ze je lepsi ten protokol co mam.

Murecko, a bavili se s Tebou o tom, kolik embryi daji na PK? Ctu porad nekde, ze u PK je riziko, ze embryi prezije malo a nebo taky zadne.

pikusa
8. led 2011

@martina_z toho doktora jsem nezažila,to tam ještě nebyl,když jsem tam jezdila......
tak držím palce moc moc a písni pak,jak to roste 😀

martina_z
8. led 2011

Je mladej, vypada dobre a je hodne vysokej. Az tam pujdes pro druhe mimco, urcite ho neprehledes ;) Puvodne jsem mela jit k Darebnemu, ale musel na sal, takze jsem nemela tu cest. Ale chodi k nemu manzelova kamaradka, a to ho porad strasne chvali. Primarka je taky dobra, jen jsem pochopila, ze se musim porad vyptavat, jinak nic moc nerekne.

84kajda
8. led 2011

@martina_z zdravím! Také jsem byla 4.ledna u Dr.Krčmáře, ačkoliv jsme měli jít k Dr.Řezéčové, která byla ve vedlejší ordinaci. Ale Dr. docela sympatický, byla to zatím ta vstupní prohlídka, tak uvidíme, co bude dál. Čekám teď na menses, abych mohla jít na hormon.profil, který mě už ale jednou nabírali na gynekologii a byl v pořádku. Tak uvidíme co bude teď a i u manžela 😉 . Prosimtě, jen nevíš, jak tohle všechno dlouho trvá? Řekl, že výsledky krve tak do týdne, manžel jde pak ještě 17 na spermiogram a pak se máme objednat na další konzultaci. Pak asi prý inseminace, nebo umělé. Tak doufám, že by to mohl být už únor? ! 😉

pikusa
8. led 2011

Tak moje dr.byla řezáčová,ale Darebného jsem taky zažila,ten je super....pak dr.Bahníková,ale ta je na mateřský...
@84kajda taky čekám na MS kvuli profilu...
hele a mě řekli bez objednání ráno a já se nezeptala,do kolika berou krev--neříkali ti????
Jinak spermio je ještě ten den,to musej udělat hned......
no a na konzultaci vám navrhnou co a jak právě dle výsledků...

84kajda
8. led 2011

@pikusa jj, na krev bez objednání mezi 7-10.00h. Počítám, že mě to dnes dorazí, tak v pondělí jsem tam jak na koni. Spermiogram je ten den hotov,ale výsledek po telefonu prý neřeknou. Takže já až půjdu na ten hormon.profil, tak se asi rovnou objednám po tom 17.1. ( po spermio ), abych tam už nemusela znovu volat.

pikusa
8. led 2011

@84kajda až do 10ti???tak to je fajn....mám to skoro 100 km tak abych si to naplánovala,v kolik vyjet
no já čekám a čekám a vůbec nevím,kdy to dostanu......jsem už zase asi 40 den cyklu....
a jasně...objednej,sestřičky ti v tom poradí,jsou fajn--teda za mě byly 😀

84kajda
8. led 2011

@pikusa jo, jo, řikal nám to pan doktor 😉 . Já to mám taky rozházený teď.... můj bývalej gynekolog do mě půl roku pral na ovulaci Pregnyl injekce a od tý doby to mam divný. Pak jsem od něj přešla tady u nás ke gynekoložce a ta mě rovnou poslala do Podolí. Dneska už se cejtim pomalu na omdlení, takže MS je za dveřma 😉 .

martina_z
8. led 2011

@84kajda Ja byla 29.12. Jo, objednej se po tom spermiogramu, at nechodite dvakrat - je to tak lepsi i pro doktory, kdyz maji komplexni obrazek. Snad Vam nevyjde tak spatnej spermiogram jako nam - mame to na ICSI a mesic jsme cekali na prohlidku na genetice a dalsich 5 tydnu na vysledky. Tim se to cele zdrzelo, ale zaplatbuh genetika dopadla dobre. Mezitim byl manzel na kontrolnim spermiogramu, ktery byl take spatny, cili u nas to bylo jasne. Navic mam zniceny pravy vejcovod, takze i prirozene bych mela sanci mene. Aspon ze hormony mam v poradku.

Krev je bez objednani, prisla jsem nekdy v osm a v cekarne bylo prazdno. Sestricky jsou zlate, coz se hned tak nevidi.

@pikusa Je to k vzteku. Nechces mrchu, mas ji. Chces mrchu a ona jako naschval prijde pozdeji. Mne se stalo to same; pred Vanoci jsem brala antibiotika a cely cyklus mi to posunulo o 4 dny dozadu.

84kajda
8. led 2011

@martina_z 😒 no, je to tak. Ještě , že ženský jsou tak statečný, pochybuju, že chlap by tohle vydržel 😀

84kajda
8. led 2011

@martina_z manžel byl na spermiogramu už 2 krát- to jsme ještě do Podolí nechodili. První dopadl špatně a druhý v normě. Moc to nechápu, zda za půl roku se to tak zlepší. Bral teda mezitím vitamín E...samo sebou, jen když jsem mu ho pomalu vrazila do pusy 😖 , jinak i když na to platíčko kouká, tak ho to nenapadne 😠 . Tak doufám, že bude teď vše dobré a půjde to rychle. Zatím mě nic nenašli, tak nevím, čím to teda nakonec bude 😒

84kajda
8. led 2011

11.16 to bylo pro pikusu 😉 . nějak jsem se překlikla.

martina_z
8. led 2011

@84kajda Vitaminy nam zatim moc nepomohly, ale manzel je bere dal, tim nic nezkazi.