CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

ivkaj
15. únor 2011

Čaute, Darebnýho jsem potkala i po porodu na šestinedělí (měla jsem i to štěstí a chodila jsem k němu do poradny) a vtipkovali jsme, že za chvilku půjdu pro druhý. A to se netvářil, že by v Podolí za pár týdnů už být neměl. Ale třeba to nějak souvisí s tím že podepsal tohle http://www.dekujemeodchazime.cz/novinka/prohlas...

martina_z
15. únor 2011

nejak nefunguje ten link, co sem dala ivkaj, tak zkousim znovu

http://www.dekujeme-odchazime.cz/novinka/prohla...

@ivkaj Gratuluju k miminku 🙂

martina_z
15. únor 2011

Nemyslim, ze by vsichni chteli odejit - jde jim podle me opravdu hlavne o to, ze uz tech prescasu maji plne zuby. A ani se jim nedivim, ja osobne jsem vydrzela pracovat 10 - 14 hodin denne + vikendy jen 4 roky a oni kolikrat slouzi i 24 a vice hodin ☹

macous
15. únor 2011

Ivkaj - přidávám se ke gratulaci a Kryštof je moc hezký jméno 😵 😵

Piku, proto jsem přidělala ty tykadla na čepici a bylo to, na čelence by to taky na hlavě nechtěl, ta naše maska je opravdu jednoduchá, babička ušila pruhované triko a já udělala křidélka z papíru a tykadla na čepici. Jo a známí co mají dvouletýho klučíka ho oblékli za princeznu, moc mu to slušelo, byl v tom k sežrání 😀

macous
15. únor 2011

jo a k těm doktorům, taky je chápu, už jim došla trpělivost...... každopádně je to děsný, prachy v rozpočtu fakt nejsou, kradlo se všude (a asi i krade dál) 😠

pikusa
16. únor 2011

@macous no když půjdeme na ten maškarák,já něco snad vymyslím 😀

macous
16. únor 2011

@pikusa tak mu udělej taky čmeláčka, koupíš takovou tu chlupatou bužírku na tykadla a křídla vystřihneš z tvrdého papíru a přišiješ, třeba na pruhované triko, nabarvíš tváře rtěnkou a je to, však to těm prďatům bohatě stačí 😉 nebo pak je hezkej kašpárek, ale ten je teda na výrobu náročnější 🙂 jo a teď mě napadá, kdybys mu uděla nebo koupila uši, tak může jít za svého oblíbeného kjááájíííka 😵 😵 namaluješ čumáček a fousky a je to taky vyřízené 😉

pikusa
16. únor 2011

@macous kájík 😀
No já ještě nevím,jestli půjdeme,jestli u nás v hospodě maškaráček bude

macous
17. únor 2011

@pikusa musíme se tady taky pochlubit, Matýsek začal předevčírem chodit sám od sebe na nočník, mám z něj radost, teď mě každý den něčím překvapí, třeba začal uklízet drobky a nosit je do koše a když něco nedojí (sušenku a tak), tak to neodhodí na zem, ale odnese na stůl a to jsem ho to neučila, jsem překvapená, co všechno děti okoukají sami od sebe 😵

pikusa
17. únor 2011

@macous teda tak nočník????šikulka....mates prostě nechce a nejde a sám si neřekne....
Já ho posadím,on mi řekne--pindík nechce čůat,mamink dáme pínku 😝

macous
18. únor 2011

@pikusa to přijde samo, já ho tam vždy zkoušela dát cca jednou za týden možná i míň a nechtěl si ani sednout a najednou to přišlo, dospěl k tomu sám, takže je to jen otázka času. Zase ti Matyášek krásně mluví, to u nás ani náhodou, jen takové sem tam slovo nebo mu není ani rozumět, ale jsou to ještě pinďové malí 🙂

pikusa
18. únor 2011

Macous.....my ted teda vysazujeme na WC,má svoje malé prkýnko....
ale sám ani náhodou a klidně je pos.....a nevadí mu to

macous
18. únor 2011

@pikusa to má Maty taky, nikdy mu nevadila plná plenka - čehokoliv, ani jako malinkej kůli tomu nikdy nebulel 😀 malé prkýnko na wc máme taky, tak uvidíme, kdy na něj dojde řada 🙂

pikusa
18. únor 2011

@macous hele,on byl ráno pročůranej až na břicho..
já říkám Maty nejsi mokrej????
neee maminko,nejsem 😝

macous
18. únor 2011

@pikusa a to ti odpovídá takhle celou větou? To je vážně šikulín, Mates ten mluví sem tam nějaké slovo a neskutečně to patlá, když něco chce, tak na to ukáže a hejká, doufám, že se rozmluví, protože švagrová má děti 3 a všechny měly/mají dislálii - patlavost 😖 takže logopedie 3x týdně a stejně s tou prostřední chodí už 3 roky, je jí šest a já jí pořád nerozumím, takže z toho mám vítr 😅
A s tím pročůráváním, Mates NENÍ pročůranej jen vyjímečně a to ho v noci přebaluju a stejně 😠

pikusa
19. únor 2011

@macous ano,mates už mluví ve větách až sama někdy zírám....na toto je šikovnej,dokonce mluví tak,že mu rozumí i cizí lidé....
ale kamarádky chlapeček je jako tvůj Mates a taky nemluví,tak se neboj,ono to přijde 😉

macous
19. únor 2011

@pikusa tak to doufám, když vidím, jak se švagrová nalítá a ty večerní cvičení jsou taky dřina, děti to nebaví, takže docela opruz....

pikusa
19. únor 2011

@macous hele,Pepova anetka nemluvila skoro do 3 let a ted?????hubu nezavře 😀

macous
19. únor 2011

@pikusa díky za podporu 😀 😀 😀 tak si dneska malýho vzala v deset babička a vrátí mi ho ve čtyři, měla jsem v plánu uklidit celý dům, tak jsem do jedenácti poklízela, pak uvařila oběd, šla si chvíli číst a vytuhla a probudila jsem se cca před 20 min. - musim se smát, takhle jsem si neopočinula ani nepamatuju 🙂

pikusa
19. únor 2011

No ale potřebovala jsi to ne?? 😉
já nechala dítko tatínkovi a jela se ségrou do Liberce nakupovat 😀

macous
19. únor 2011

@pikusa já to mám s Petrem domluvené na středu, vezmu ségru (má ročního chlapečka - ten bude u babičky) a vyrazíme na celodenní lyžovačku, snad bude alespoň trochu obstojně 😵

pikusa
20. únor 2011

@macous super....no já jsem nelyžař-----takže toto mi nic neříká 😒 😀

macous
20. únor 2011

@pikusa já to zbožňuju, den na svahu, volno, pohoda, posezení u čajíku...............

pikusa
21. únor 2011

@macous jooo to věřím,musí to být paráda.......
já byla jednou ve Špindlu,na konci dne jsem přišla na to,jak se to asi dělá 😀 a končila nám permice 😀

b.a.r.u.s.2010
21. únor 2011

Ahoj holky, zkouším spojení 😉 . Nebyla jsem tady 5 měsíců, tak se do toho dostávám🙂

martina_z
21. únor 2011

@pikusa Tak nakonec KET nebude, embryjka se prestala vyvijet ☹ Ty mas ale krasnou zasobu, tak to urcite dobre dopadne. Drzim palce!

pikusa
21. únor 2011

@martina_z to mě strašně mrzí.......sakra,ani jedno není????kolik si jich vlastně měla???
@b.a.r.u.s.2010 ahojík po dlouhé době

macous
21. únor 2011

Ahoj holky,
Barus - a co je u vás nového?
Marti - tak to je mi líto a kdy tě čeká další stimulace? Asi konec března nebo až duben? Neboj to půjde, embrijka to takhle bohužel dělají, mě jich při prvním IVF odpadlo 8 ☹ a pak vyšlo druhé IVF 😉
Piku, teda Mates zase přes poledne neusnul, zlobí mě s tím už po několikáté - dvě hodiny uspávání a nic a to měl na dnešek i blbou noc - chjo se picnu 😠

martina_z
21. únor 2011

8 embryi, z toho 2 na transfer a 2 na zamrazeni. Takze odpadlo 6 kousku. Dneska jsem byla u dr. Darebnyho a mela hodne otazek ohledne protokolu, PICSI a pravdepodobnosti, takze si pak asi rikal, co mu to tam prislo za zvedavou matfyzacku. Stimulka nejdrive za 2 mesice, ale chci si udelat i dovcu, tak jeste uvidime.

@macous Ale Ty jsi jich mela dost, ne? Mne odpadlo 75%, a to je hodne. I Darebak to rikal, Muze to byt nahoda, ale taky nemusi, jeste popremyslim o tom PICSI, aby vybrali spermie, ktere nejen vypadaji pekne, ale ktere jsou i zrale.

macous
21. únor 2011

@martina_z já jich měla při prvním IVF 14 pěkně se vyvíjejích, pak jich po rozmrazení odpadlo 8, měla jsem z toho 4 transfery, poprvé jedno, pak dvě, zase dvě a pak jsem jela na KET s tím, že tam mám 9 mrazáčků a oni na mě, že zůstalo jen jedno, měla jsem z toho šok, při druhém IVF mi dávali min. dávky Puregonu, abych měla méně vajíček něž poprvé, kdy ani nečekali, až všechny dozrají a udělali OPU, takže jsem měla 12 vajíček z toho se oplodnilo 9, další den bylo 7, dvě mi dali (z toho je Matýsek) a mrazáčci mi zbyli jen 3, co z nich bude po rozmrazení nevím........radši si to moc nemaluju 😅