CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
27. únor 2011

@loretana jojo je to pak celkem fofr.....
moc díky, 😵

pikusa
27. únor 2011

@loretana a zítra jedu zase na UTZ a uvidíme....

loretana
27. únor 2011

@pikusa tak to držím moc palce, aby byly samé dobré zprávy🙂
Musím řít, že na mě hrozně dobře působí ty návštěvy v Podolí... nevím, jestli budu mluvit stejně, když tam budu jezdit třeba rok i víc a pokaždé budu odcházet s neúspěchem, ale teď, když jsem tam byla docela často, jsem si uvědomila, že to tam na mě působí moc pozitivně, ty sestřičky, dr. Rezáčová i Dr. Darebný... tohle jsem nikdy u žádných doktorů neměla, takže jsme se v pátek přistihla, že se tam vlastně těším a nakonec to opravdu bylo s poziivním závěrem, že se "jde na to"🙂

pikusa
27. únor 2011

@loretana hele,já byla ted u toho darebného a on.....v PO na kontrolu a ve čtvrtek by moh být transfer.....
nic vám neslibuju,jen vám to přeju...no hezky to řekl.
A minule řezáčová...ted budete brát estrimax a pak ještě utrogestan,ten i poté,co budete těhotná ze začátku
to se hezky poslouchá 🙂

pikusa
27. únor 2011

Jo a škoda,že jsme se v pátek nepotkali.....v kolik jsi tam byla??

nikoza
27. únor 2011

Ahojky holky, tak jsem trochu poskočila.Tento týden v úterý jsem byla na ET. Zavedli mi dvě čtyřbuněčný embrijka, takže jsem napnutá jak to dopadne. Nevíte někdo prosím kolikátý den se chodí na krev nějak mi to uteklo nevím jesli řikali 15 den nebo 20 den. A ještě kolikátý den bych tak mohla zkusit testík? Jinak všem moc držím palečky 🙂

loretana
27. únor 2011

@pikusa to je pravda, to je škoda... byla jsem tam na 11 objednaná, ale byla jsem tam dřív... To se určitě moc dobře poslouchá, zvlášť, od takových odborníků🙂 jinak injekce píchnuta, nakonec to udělal manžel, já se ukázala jako velký posera🙂 a úterý a středa snažení.... tak to máme skoro časově stejné, to je sranda🙂 tak pak taky nějak současně budeme vědět resumé, že?🙂

pikusa
28. únor 2011

@nikoza ahojík....
tak já dělala testík už po 10ti dnech 😀 dýl jsem nevydržela...
a tobě moc moc držím palce
@loretana no aha,já tam byla hned ráno v 8....
a dneska zase.....opět dr.Darebný a opět super-------A ve čtvrtek KET 😵

martina_z
28. únor 2011

@pikusa Tak drzim palce!

pikusa
28. únor 2011

@martina_z Díky moc Marti...
jo a dr.řezáčová už je zpět

martina_z
28. únor 2011

@pikusa Budu nakukovat, jak na tom jsi 🙂 Ja si dam pauzu, budou nejake sluzebky, tak si pocestuju a trochu se proletim, pak je dovca a pak se uvidi, jestli budu mit dost sil do dalsi stimulace.

pikusa
28. únor 2011

@martina_z jasně Marti...dej si pauzu....ono to pomůže a pak šup do boje

loretana
28. únor 2011

@pikusa tak to na tebe budu myslet a držet palce!!!! vím, že máš také dlouhé cykly, jako já tak jsem se chtěla zeptat, kdy myslíš, že bude optimální si udělat test... snažit se budeme 16 a 17 DC, dr. Darebný říkal, ať to zkusím tak za 18 dní, což by byl 35 den, ale vzhledem k mým cyklům nevím, jestli to není málo ( poslední býl 48 dní). zase si ale říkám, že ten clostík a Ovitrelle a pak Utrogestan, který začnu brát až 19 DC, by to mohly urychlit, co myslíš? Nebo tahle hormonální léčba a délku cyklu nemá vliv?
@martina_z Marti, to je moc rozumné... udělat si pauzu, někam se podívat, odpočívat, odpoutat se od toho, i když sama vím, že to tak dobře nejde... ale proč si neudělat hezkou dovču, no ne?🙂 Já si to říkám také - v červu letíme na Kanáry, už mám průvodce, načítám, co se dá... prostě se na to těším a pokouším se tak trošku odpoutat od věčného přemýšlení, jestl už nebudu příští měsíc těhotná a tak... a když budu a léčba zabere, budu ta nejšťastnější člověk na světě a to že nikam nepoletím, mě vůbec nebude zajímat🙂

martina_z
28. únor 2011

@loretana A na jaky ostrov? My na Lanzarote, za sebe jeste muzu doporucit Tenerife - bylo tam krasne.

loretana
28. únor 2011

@martina_z jeee, tak my loni byli na Fuerteventuře a jeli bychom znovu tam, bylo to ráj na zemi🙂 sice tam víc fouká, ale ty pláže jsou úžasný, říkají, že to jsou nejhezčí pláže Atlantiku a nezbývá než souhlasit🙂 tak to je sranda, že míříte skoro stejným směrem🙂

pikusa
28. únor 2011

@loretana klidně jak říkal dr.tady jde o to,že to bude jako by po ovulce......
jo holky......taky bych klidně brala dovču.....
ale uvidíme,třebba se v létě něco naskytne a když ne,u nás je taky hezky

martina_z
28. únor 2011

@loretana To vis, kdyz se ted cenove dostupna severni Afrika zmita v nepokojich...a Kanary jsou Afrika geograficky a Evropa politicky, coz je nejlepsi kombinace 🙂 Na Fuerte jsem kdysi jako studentka prodavala zajezdy a prijde mi, ze je to tam hlavne o koupani a vodnich sportech. Coz neni nic proti nicemu, ale dosavadni neplodnost hodlam vytezit tak, ze jeste dam nejaky trek po lavovych polich a polezu do krateru. A az budou decka, pojedeme na Fuerteventuru a budeme si cele dny stavet hrady z pisku na plazi 🙂 Mam v planu poznat vsech 7 hlavnich ostrovu, i kdyz Gomeru a El Hierro by mi mozna stacilo navstivit jen v ramci nejakeho mensiho vyletu. Vlastne na par minut budu i na Fuerteventure, je tam naplanovane mezipristani.

loretana
28. únor 2011

@pikusa přesně tak, u nás je taky krásně! tak já to tak nějak zkusím, prostě mezi 35 a 40 dnem cyklu... a můžu s ještě zeptat - ten Utrogestan (1 ráno a 1 večer) mám prsotě dobrat všechna balení? asi ano, když neřekli jinak.... jsem hrozná. pořád se na něco ptám, že jo🙂 a Pikuso, taky jsi zkoušela před IVF léčbu s clostíkem?

@martina_z my jsme právě vždyky byli hrozně aktivní, na dovče jsme chtěli poznávat a sbírat zážitky a loni jsme okusili, co je to pohoda a klid uprostřed písečných dun, u nádherného oceánu, překrásné pláže a samozřejmě neskutečných gastronomických pochoutek a řekli jsme si, že se sem musíme vrátit!!! A kdy tam míříte? Až v létě?

martina_z
28. únor 2011

@loretana Uz v dubnu a uz se tesim. Nemit v breznu sluzebky a plno litani, jela bych nejradsi hned. Jidlo je na Kanarech primo luxusni. V jakem rocnim obdobi jste tam loni byli? A nebylo tam moc turistu?

loretana
28. únor 2011

@martina_z Byli jsme tam v červnu, tuším od 17. do 25.6. nebylo moc horko, ale stejně jsme se opalovali, koupali, jen tam nebyly vedra jako třeba v Řecku... právě že tam byl klídek... nebyli jsme v letovisku, ale v hotelu, který byl ještě s jedním, který byl o kus dál, sám u prostřed dun a hosté byli především starší páry, hrozně málo dětiček, až jsme si říkali, že věkový průměr snižujeme asi na 50 let🙂🙂🙂

martina_z
28. únor 2011

@loretana A jak se ta oblast jmenuje, das tip? Uz davno nevyhledavam oblasti, kde do 4 do rana duni tuc-tuc-tuc z okolnich diskotek. V breznu jsem na Kanarech zazila 24-27 stupnu, koupani bylo trosku o hrdinstvi, ale dalo se. Hlavne bylo super, jak tam bylo krasne a v Praze jeste 2 dny pred odletem snezilo a kdyz jsme prileteli zpatky, tak byly 2 stupne pod nulou 🙂

loretana
28. únor 2011

@martina_z Corallejo, je to sever ostrova a hotel je Riu Palace Tres Islas, pro mě rozhodně nejlepší dovolená, kterou jsem zažila!!!

martina_z
28. únor 2011

@loretana Corallejo je nejluxusnejsi 🙂 Taky bych asi jela tam. Na sever Fuerteventury mozna budu mit vyhled z plaze, jestli se vypravime na Papagayo. Puvodne jsme chteli jet tam, ale pak me zaujala akcni cena v hotelu na samem okraji Puerto del Carmen, coz je jihovychode. V cervnu bys ale klidne mohla jet, i kdybys ted otehotnela, no ne? Vedro tam neni, brisko budes mit jeste maly a budes krasne odpocivat.

loretana
28. únor 2011

@martina_z 🙂 to je pravda, já zase z hotelového pokoje koukala na Lanzarote🙂 vidíš, to mě ani nenapadlo, asi bych se bála, aby se tím letem něco nepokazilo a kdyby se náhodou něco stalo, budu 90 km od Afriky🙂
ale to je ještě daleko, teď se musím soustředit na dnešní, zítřejší a pozítřejší snažení, ale to je zase hezké soustředění🙂🙂🙂

macous
28. únor 2011

Ahoj,
zdravím z Mar. Lázní, Matýsek je do středy u babičky, Růženka - pejsek je u druhé babičky a já s manžou si tady užíváme ve čtyřhvězdovém hotelu, přijdu si tady úplně divně, je to takový ten starožitně zařízený hotel, manža to dostal jako dárek ke 40tinám od kolegů v práci, jak jsme dneska dorazili, tak jsme dali procházku, oběd a zahučeli chrnět, probudili jsme se v sedm 😕 zítra máme aromakoupel, saunu a bazén se slanou vodou, ještě si můžeme přidat i nějaké masáže, ale zase to nechceme přehánět, nikdy jsme tady nebyli, tak si chceme projít město a nějaké galerie 😵 Vůbec se mi nechtělo loučit s Matýskem a tady se o něm pořád bavíme, jak se nám stýská 😀 😀 😀

pikusa
1. bře 2011

@loretana urtogestan ber do těhu testu a pak uvidíš.....bere se pak i v těhu na začátku,takže neublíží....
a clostík jsem neměla

loretana
1. bře 2011

@pikusa děkuji za radu, vlastě přesně tohle mi už radila Martinka, nějak jsem si neuvědomila, že už jsem se na to ptala🙂
Holky, nemáte náhodou zkušenost, jak dlouho trvá obvykle léčba s Clostilbegytem? Nevím, co můžu očekávat, jestli pár měsíců nebo třeba rok? I když na příbalovém letáku je, že maximálně 6 měsíců, ale já ho na další cyklus předepsaný nemám, takže bych ho v kuse stejně nebrala... pořád nad tím přemýšlím a špekuluju, jak to celé bude dlouho trvat, jakoby podvědomně cítím, že nás IVF nemine, že jiná cesta pro nás nebude úspěšná...

martina_z
1. bře 2011

@loretana Clostil jsem v zivote nemela, tak nevim. Ale vim od holek, ze strasne rad dela cysty a ze neni vhodne ho brat moc dlouho. Kamaradce z diskuze nezabiral, navic mela cystu, takze ted na IUI stimuluje Merionalem, ktery se dava i pri IVF. Akorat ma mensi davky. Obecne se rika, ze pokud nezafunguji 4 IUI, doporucuje se jako dalsi krok IVF.

loretana
1. bře 2011

@martina_z jestli tomu dobře rozumím IUI je umělá inseminace, bez odebrání vajíček? Jak to probíhá? A já právě nevím, jestli když je manžel v pořádku, problém je jen u mě, jestli je IUI i pro nás alternativa, nebo jestli je určena především těm párům, kde je problém na straně muže popř. obou...

loretana
1. bře 2011

@martina_z no a ten clostil - to jsem právě také četla, že může způsobovat cysty, ale zase si říkám, když mi ho předepsali, asi ví proč... možná to je také důvod, proč ho nemám předepsaný hned další cyklus...