CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

macous
8. bře 2011

@okurkaa zákroky sice o víkendu dělají, ale ne IUI, vím to na tuty, protože mi to řekla kdysi sama Řezáčová, dopuručí akorát pohlavní styk a kontrolu v pondělí, zda už k ovulaci skutečně došlo..............jednou nám to tak totiž vyšlo taky, před IVF jsme jednu IUI měli a další nám vyšla na víkend, pak jsem šla do IVF.

@pikusa hm to, já školku ani zkoušet nebudu, Matýsek má 2 roky až v červenci, jsem vůbec zvědavá, jestli mi ho vezmou za rok, pokud budu na mateřské s druhým dítkem, tak dost pochybuju, protože u nás jsou školky totálně nacpaný 😖 takže si asi budu užívat dvě dětičky doma 😀

pikusa
9. bře 2011

@macous no já Matese zapsat nechám......jsem zaměstnanec školy a školky,tak mi ho snad vezmou 😀
no a pokud ne a já budu doma---nevadí

macous
9. bře 2011

@pikusa Piku a nevíš jak to je, já bych tu školku třeba využila až Matymu budou tak ty dva a půl, což bude v lednu, třeba na ten omezený pobyt, tzn. nějak to je, jednou týdně - snad 5x za měsíc, ale vůbec netuším podmínky....???

pikusa
9. bře 2011

@macous no to záleží na školce,jestli takhle malé dětičky bere.....někde je neberou...
a když ano,musí být bez plínek a aspon sám jíst...
ale vše je jen na domluvě a taky jde o místa ve školce.My tady kousek od nás máme školku,kde berou i dvouletáky,je malinká a teda mají plno

macous
10. bře 2011

@pikusa já bych ho stejně hned tak nedala, nejdříve po Novém roce, přece jen je malinkej a zrovna jsem dostala od švagrové knížku "Výchova kluků" a tam se píše, že kluci by neměli do školky dříve než ve 3 letech

macous
10. bře 2011

dneska se mi sem nešlo dostat 😅

Každopádně dnešní kontrola dopadla dobře, bublinka je v děloze a odpovídá cca 5 týdnu, ko mám za 3 týdny, kdy by mělo být srdíčko, tak snad to bude v pořádku 😵 😵 Doktorka říkala, že si nemám dělat hlavu s tím, že to neodpovídá dle menstruace, protože to opravdu odpovídá na jeden z mých delších cyklů, kdy jsem otěhotněla někdy okolo 25 dne cyklu (což sedí s naší domácí aktivitou) 😀 😀 Ale stejně tomu nemůžu vůbec uvěřit 😲 😵

pikusa
11. bře 2011

@macous 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵
no supeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😵 😵

macous
11. bře 2011

@pikusa tak teď ještě uvidíme, jestli to všechno dopadne dobře, ale snad by už mohlo 😵 😵 A já už se teď těším na pozítří 😀 😀 koukej to sem hned ráno napsat, budu čekat 😉

pikusa
11. bře 2011

@macous hele holka....já nemám test,mates marod takže nikam nechodíme..jen jestli mamka v sobotu dopoledne pohlídá sjela bych pro něj 🙂

macous
11. bře 2011

@pikusa mě jeden zbyl, škoda že ti ho nemůžu hodit 😀

macous
11. bře 2011

@pikusa a jak vlastně Matýskovi je? tady teď pořád řešíme moje těhu, a ani pořádně nevím, co vás trápí...

pikusa
11. bře 2011

@macous no od úterka má ty ATB,zatím ale kašle pořád.....jen v noci už tak ne....tak snad to bude dobrý
Ona si ho vždy odpoledne bere mamka k sobě,tak mám klid,taky jsem pořád nastydlá a jestě to nepřešlo....
Ale tvoje těhu je přece moccccc důležité 😵

macous
11. bře 2011

@pikusa alespoň že ty ATB dobře snáší a že máš hodnou mamku, která ti pomůže 😉 jen doufám, že si skákneš zítra pro ten testík 😀 jinak krev máš ve čtvrtek viď?

loretana
12. bře 2011

@macous Moc gratuluji, to je úžasná zpráva!!!! Držím palečky, aby se vše vyvíjelo, jak má!!!!

pikusa
12. bře 2011

@macous no ATB snáší dobře,on vůbec rád papká sirupky....ale pořád má kašel...
No bud pojedu ve čtvrtek,nebo v pátek,ještě uvidím.

macous
12. bře 2011

@loretana díky moc, snad to bude všechno v pořádku, do další kontroly daleko 😵

@pikusa doufám, že dneska skočíš pro ten testík 😉

tygrisek09
12. bře 2011

Ahoj holky, jsem tu nová, můj gynekolog nás (tedy spíše manžela) poslal na odběr krve do Caru, a podle výsledku na spermio, nevíte, v jakých časech se krev odebírá? vím, že je možné v kterýkoliv den, ale nevím časové rozmezí, díky

macous
12. bře 2011

@tygrisek09 ahoj, já ti asi moc nepomůžu, ale tohle jde určitě rychle, záleží jen na kdy vás objednají, zavolejte si tam a oni vám řeknou, krev se tam (přímo v CARu) tuším odebírá mezi sedmou a osmou hodinou ráno, ale je možné, že vás pošlou přímo do laborky a tam je to možné kdykoliv během dne.... přeji hodně štěstí 🙂

pikusa
12. bře 2011

@macous tak testíky mám 🙂
@tygrisek09 krev určo denně dopoledne......můj chlap šel hned při první návštěvě někam do laborky......

macous
12. bře 2011

@pikusa tak zítra ráno jsem tady jako na koni 😀 😀 a držíme palce 😉

pikusa
12. bře 2011

@macous díky 🙂

tygrisek09
12. bře 2011

@macous
@pikusa děkuju, holky, já chodím do Podolí k doktorovi a teď nás poslal do Caru na odběry, tak jsem nevěděla 🙂

pikusa
12. bře 2011

@tygrisek09 budeme vám držet palečky 🙂

tygrisek09
13. bře 2011

Děkuju, zatím máme jen odběry, jestli skončíme v Caru se dozvíme po výsledcích, ale pro nás to je jen vylézt schody z prvního do druhého patra 🙂

pikusa
13. bře 2011

@tygrisek09 tak aspon to máte v jednom baráku 😵

tygrisek09
13. bře 2011

jj, to je moc prima 🙂

tygrisek09
13. bře 2011

@pikusa a co? zkoušela jsi testit?

pikusa
13. bře 2011

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tygrisek09
13. bře 2011

@pikusa supeeeeer, gratuluji 🙂 a tiše závidím 🙂

pikusa
13. bře 2011

@tygrisek09 díky......moc....
a nezávid....taky budeš mít 😵