CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

macous
27. bře 2011

@pikusa ahoj, tak vítej doma z nemocnice a máš pravdu, co jiného se taky dá dělat a když je to takhle na začátku, tak to ještě i jde...... a příště to vyjde 😵 půjdete do dalšího pokusu hnedka za 3 měs.? nebo si dáte dovču?

loretana
28. bře 2011

@pikusa moc mě to mrzí:(:( z takové radosti je najednou smutek... ale je to tak, příroda ví, co dělá... a když to vyšlo hned takhle krásně, tak to vyjde i znovu, určitě!!! Drž se!!!

pikusa
28. bře 2011

Ahojík holky...
@macous uvidíme.....šestinedělí ted máme,uvidím,jak pak MS....
Dovolená by bodla,to ano 😉
@loretana jooo příroda to vyřešila

macous
28. bře 2011

@pikusa tak se na všechno vybodněte a až ti skončí "šestinedělí", tak vyražte a udělejte si hezkou dovču 😉 určitě vám to prospěje a tobě nejvíc, nabereš sílu 😵

pikusa
29. bře 2011

@macous to by bylo fajn....
jenže se nám ted rozbili obě auta....musej se opravit--min 30 000---čerpadla u obou a pepa včera auto koupil.....
Tak jedno z těch rozbitejch se pak prodá...
jako ale uvidíme....na dovču by snad bylo 🙂

nikoza
29. bře 2011

@pikusa Jejda chvíli jsem tu nebyla a tohle. To jsem vážně nečekala, myslím že ani nikdo. Teť hlavně hlavu vzhůru. 🙂

pikusa
29. bře 2011

@nikoza jasně......jdeme dál 😵

vendi1
29. bře 2011

Ahoja, stale se hlasime 2v1🙂.
Pikus co to ctu☹, je mne to lito, ale jak te "znam", tak jses velka bojovnice, rychle se z toho otrepes a budes bojovat dale. Hlavne mrazacku mate stale mnoho a to je fajn. Poradne odpocivej a pak urco na nejaky prodlouzeny vikendek zajedte🙂,na slevomatu jsou tak krasne nabidky....ja bych jela hned.
Dneska je venku krasne a mne uz tak vsechno tlaciiii bleee, poslicky navecer uz jsem taky mela. Myslim, ze uz bych si mela pomalu dobalit tasku do porodnice, ale jeste tady neni babicka, tak musim vydrzet 🙂 .
Macous a jak je tobe? Nejake stavy nevolnosti jsou?

pikusa
29. bře 2011

@vendi1 ahoj mamino....teda už to máš za pár.....
A joooo "znáš" mě dobře....jasně že jdeme dál...toto se holt stává,jen jsem o tom vždy jen četla,ted se to stalo mě......

macous
31. bře 2011

Ahoj holky,

Vendi, to bys teda tašku dobalit už měla 😀 😀 každopádně nám sem dej pak vědět co a jak, i když asi nebudeš vědět co dříve 😀 😀
A blbě mi teda opravdu je 24 hodin denně, ale bez zvracení, občas jen dávím, ale radši bych se kolikrát vyzvracela, kdyby to pomohlo, takhle to je od nikud nikam, snad mě to na konci prvního trim. opustí 🙂

Piku, no já co mám kamarádky, tak se to stalo snad každý druhý, ale všechny už mají další dětičky na světě, takže to fyzicky vážně neznamená vůbec nic, až na to, že se s tím člověk musí vyrovnat, což může být někdy těžké.... ale u tebe věřím, že budeš brzy v pohodě 😉 však on tě Matýsek zaměstná a než porodím (jestli to bude všechno taky v pořádku), tak už budeš zase těhule 😵

pikusa
31. bře 2011

@macous jojo Mates mě zaměstnává dost 🙂
tady nějaké aktuální fotky

loretana
31. bře 2011

@pikusa to je nádhernej pucíček🙂🙂

pikusa
1. dub 2011

@loretana díky....je to moje všechno... 😵

macous
1. dub 2011

@pikusa zrovna mě napadlo to samé, když jsem prohlížela ty fotky Matyho 😀 😀 😀 je tam jak pučmelounek - roztomilej 😀 😀

Mates vstal dneska zadkem nahoru a celé dopoledne byl na zabití, jenom kňučel a válel se po mě..........snad teď usne 🙂

loretana
1. dub 2011

@pikusa je mi to jasný!!! Je opravdu hrozně roztomiloučkej🙂

pikusa
2. dub 2011

@macous on je pučmelounek 😀
@loretana díky,ještě že ho mám

macous
4. dub 2011

Ahoj holky,
tak Matýsek má rýmu 😒 Mě je hůř a hůř, k celodenímu zle od žaludku se mi přidalo zvracení a dávení, pořád lítám na wc a nejsem schopná ani dojít na poštu nebo jít s malým ven, sedím v obýváku a čekám, kdy poletím, k tomu se jsem nervozní až neskutečně a unavená 😠 snad se to brzy zlepší nebo nevim co bude 😲 😅

pikusa
5. dub 2011

@macous jéééé tak snad to brzy přejde....i tebe i malého

macous
5. dub 2011

@pikusa to doufám Piku, jinak už se tady s manželem asi sežereme, má toho už taky dost 🙂

pikusa
5. dub 2011

@macous no to je mi jasný......taky si společně po delší době a ještě nemocní doma lezeme na nervy 😀

macous
6. dub 2011

@pikusa no, tak včera večer to nabralo na gradaci, manža se rozčílil, že už to takhle dlouho nepůjde, že nechápe, co dělá špatně, že to ostatní rodiče zvládají v pohodě a že on dělá v práci napůl, doma napůl a nic nestíhá a je hotovej atd., tak jsem nic neříkala a on pak o hodinu později přišel pro pusu s tím, že si bere na čtvrtek v práci volno 🙂 já ho takového vůbec neznám - vzteklého a rozčileného, tak jsem čučela jak vrána 😅 Pak jsem o tom přemýšlela a zrovna se toho jen hodně sešlo, podle mě je to přechodný stav a hlavně musí Petr slevit z toho, že má všechno hotové doslova perfektně a včas..........s dětma to pak už holt nejde 🙂

pikusa
6. dub 2011

@macous tak ten výbuch asi byl i třeba----pročistil se vzduch 🙂
Ono to bude dobré,uvidíš 😉

macous
6. dub 2011

@pikusa díky za podporu, posledních pár dní jsem opravdu vyřízená 😔 🙂 já vím, že to přejde - musí 😵

pikusa
6. dub 2011

@macous hele,i tak ti tiše závidím....protože jsi vyřízená z těhu 😵

pikusa
6. dub 2011

A já si taky tak přemýšlím,jak jsem před 2 lety byla doma v klidu,nic se nedělo a večer jsme jeli do porodnice 😀

macous
6. dub 2011

@pikusa A joooooooooooo, přejeme Matyáškovi všechno nejslepší k druhým narozeninám, hodně zdravíčka a štěstíčka a taky mu přejeme do roka brášku nebo sestřičku 😵 😵 😵 posíláme pusinky 😵

Však se nebojím, ty si na mě ještě vzpomeneš, až budeš mít taky nějakou tu těhu nevolnost, protože než já porodím, tak ty už budeš zase těhulka, s otěhotněním problémy nemáš, takže je to jen otázka času 😉

pikusa
6. dub 2011

@macous díkyyyyy no 2 má až zítra----ale zase jsi první gratulant 😵
No a v to doufám.....že to bude jak píšeš

macous
6. dub 2011

@pikusa já vím, že má až zítra, ale dneska už se začal dobývat na svět 😵 😵 to víš že to tak bude, jak jinak by to bylo, mrazáčků máte ještě dosti a tobě to jde raz dva, dáte si dovču, užijete léto a na podzim si dojete pro mimi, alespoň to bude letní miminko 😉

pikusa
6. dub 2011

@macous no joooo asi v tuto dobu mi začaly kontrakce 😀
A neee to je moc daleko,já chci hned jak to půjde-.----nechci dovču,chci miminko 😀

loretana
7. dub 2011

@pikusa přesně tomu rozumím🙂 taky nám všichni říkají, že si užijeme dovolenou, i manžel, ale já tak pořád doufám, že k ní ani nedojde... teď jsem druhý cyklus s clostilbegytem a za 14 dní mám dělat test... dr. Řezáčová říkala, když jsem se ptala, jak dlouho se Clostil obvykle bere, že může dlouho, ale že u nich se více jak 3 cykly nebere... takže uvidíme, nevím, co bude nálsedovat, když hormonální léčba nezabere...