CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

loretana
22. dub 2011

@pikusa rozumím, rozumím... já bych počkala, co ti řeknou na další konzultaci, kdyby ti KET nabídli rovnou, šla bych do toho... a kdyby ne a chtěli by čekat, tak bych se sebrala a jela! ale taky dost holek jezdí k moži i těhotné, i moje kámoška, v začátcích těhu letěla... já bych se tedy asi bála, ale předpokládám, že to neznamená nějaké významné riziko, nevím...

pikusa
22. dub 2011

@loretana no mě dr.říkala,že čekat nemusíme,uvidíme co Podolí...
Těhu bych nejela po tom,co se ted stalo

loretana
22. dub 2011

@pikusa to máš pravdu, nemá cenu riskovat, taky si to myslím... tak to je dobrá zpráva, když čekat nemusíte, i když uvidíš, co řeknou v Podolí... tak to já bych do toho určitě šla znova a hned🙂

pikusa
22. dub 2011

@loretana no počkám,až dostanu MS a zavolám tam 🙂

macous
23. dub 2011

Ahoj holky,
jdu vám všem popřát krásné Velikonoce 😵 😵

holky, všem vám držím palce, aby to brzy dopadlo a přidaly jste se ke mě coby těhulky 😉 😵 😵 podle toho, co tady čtu, tak žádná z vás nemáte nějakou velkou překážku pro otěhotnění, tak je to jen otázka času 😉

Piku, konečně je mi trochu lepší, snad mám už to nejhorší za sebou, min. týden byl absolutně kritický (zvracení cca 20x denně i více), už jsem začínala přemýšlet o nemocnici a pak to v pondělí začalo trochu polevovat, teď zvracím tak 2x-3x denně, žaludek na vodě mám celodenně, ale to je proti min. týdnu prdlajs 😅 ve čtvrtek mám kontrolu, tak doufám, že bude miminko v pořádku a že roste jak má, na 12.5. mám prvotrim. screening, pak už se mi snad i uleví, teď myslím ten můj strach o vývoji mimíska 🙂

pikusa
24. dub 2011

Taky přeju všem krásné Velikonoce 😵
Jééé když se malej narodil,tehdá na velikonoce měl kočárkovou premiéru
My zase marodíme,byli jsme s Matesem na pohotovosti,akutní zánět hrtanu--inhalace
A ted kašle a nudlí

loretana
26. dub 2011

@macous Děkujeme moc za dodání optimismu a důvěry... já ťeď pořád řeším, proč nepřichází MS... jsem 41 DC a beru utrogestan, který by měl dlouhé cykly zkracovat (přechozí cyklus byl 32 dní)... testovala jsem už dvakrát a nic... včera jsem utroše vysadila a pořád nic... nevím, jestli nemám zavolat do Podolí, pro jistotu, mám strach, abych něco nezanedbala... nebo myslíte, že mám ještě čekat, až to dostanu? já fakt nevím:(:(:(

pikusa
26. dub 2011

@loretana po vysazení bys to měla tak 3.-4. den dostat

loretana
26. dub 2011

@pikusa děkuji za radu, tak já počkám a uvidím... držím palečky, ať je Matyáškovi co nejdříve líp!!!!

pikusa
26. dub 2011

@loretana Jo počkej ještě pár dní a uvidíš 😵
a díky

macous
26. dub 2011

@pikusa brouček, zrovna na pomlázku 😖 doufám, že mu prospěje i ten vlhký vzduh, jak teď konečně přeprchá a že mu bude brzy dobře 🙂

@loretana tak jsem ti chtěla napsat to samé co Pikuska, každopádně tohle přesně znám, normálně jsem měla cykly třeba 3x za sebou přesně po 31 dnech a když jsem to potřebovala a čekalo se na IUI, tak prd, to je prostě jako naschvál 😅 😀

pikusa
26. dub 2011

@macous on byl koledovat chvilku.....jen u prababičky a babičky....

loretana
26. dub 2011

@macous holky, děkuju, uklidnili jste mě, že je to běžné... počkám tedy a uvidím.... držím palce macous, ať už je ti líp!!!!

pikusa
26. dub 2011

@loretana hele,já jednou po urtoši čekala skoro 14 dní na MS--už jsem chtěla jít na vyvolávačku
snad to nebude tvůj případ
Já jsem dnes přesně měsíc po revizi,taky nevím,kdy MS dorazí

loretana
26. dub 2011

@pikusa no, u mě je to klidně taky možné:( já už nějak podvědomě nevěřím, že by nám ten clostyl pomohl... i když je před námi ještě jeden cyklus, nějak cítím, že to nedopadne... trochu se bojím, že mě pošle na laparku, jestli mám průchodné vejcovody... jednat se bojím operace, jako čert kříže a pak taky, ta doba - myslím, že 3 měsíce minimálně bych stejně nemohla otěhotnět... teď to bude rok a půl intenzivního snažení a 6 měsíců od první návštěvy v Podolí....
Jestli tomu dobře rozumím, budeš čekat na MS a pak se objednáš do Podolí, nebo budeš čekat až na další, abys dodržela šestinedělí? Omlouvám se, za ty dotazy, ale já v tom nejsem vůbec zběhlá...

vendi1
26. dub 2011

Ahoj holky,
zdravime Vas ve ctyrech 😵 . 14.4. v 10.13 hod se nam narodila Anezka 3380 g a 49 cm. V porodnici jsme stravily dlouhych 8 dni, jeste o den dele nez s Apolenkou. Uz tenkrat mne to prislo jako vecnost. Anezka mela zloutenku, tak ji 3 dny svitily. Je zatim hodnoucka, jenom papka a spinka. Holky bych rekla, ze jsou si hodne podobne. Apolenka Anezku prijala krasne, stale ji pusinkuje a krici mimi nebo Aňa. Je sice Api trosku protivnejsi a plactivejsi, ale dle nasi mudry se pocity prichodu sourozence presne takhle projevuji. Chodila za mnou i denne do porodnice a uplne v pohode bez place odchazela domu.
Anezka se opet narodila po celodennim uklidu baraku stejne jako Apolenka. tak jsem mela radost, ze tohle u mne zabira 😝.
V porodnici na sestinedeli jsem potkala mudr. Darebneho, tak mu rikam, ze uz jsem tady zase a tentokrat bez "jeho" pomoci, tak byl rad a opet velice prijemny jako ho vsechny zname. 😵
Macous koukam, ze zvracis ☹. Tak at je brzo dobre a screening dopadne dobre.
Pikusko my jsme u more byly taky s Anezkou v brisku, da se sfouknout oboji najednou 😉

vendi1
26. dub 2011

Fotka Anezky po porodu a druhy den po porodu a fotka cele rodinky🙂

pikusa
27. dub 2011

@vendi1 mooooccccc gratulujuuuuu a malá je kouzelná 🙂 🙂
No a po tom co se stalo bych se já už asi bála na dovču k moři.....možná až tak po 12.týdnu
@loretana já otěhotněla až po roce v CARU...
a až to dostanu,zavolám a uvidím,asi bude konzultace a pak až začne další MS bych mohla začít stimulovat sliznici....
A laparka nic není a právě se říká,že se má těhotnět hned po ní 😉

loretana
27. dub 2011

@pikusa aha, tak to je dobrá zpráva... tak se uvidí🙂

macous
28. dub 2011

@vendi1 ahoj, tak zdravíme šťastnou rodinku a gratulujeme k Anežce, přejeme jí hodně štěstíčka a zdraví do života 😵 😵 😵 koukala jsem, jak jsou si holky podobné 😵 tak máš druhý porod za sebou 😉

@pikusa tak držím palce, aby ti přišla MS brzy a mohla jsi podle svého přání začít stimulovat co nejdříve 😉

@loretana já se tenkrát taky bála, že mě poženou na laparku, ale Řezáčová řekla, že průchodné vejcovody k IVF vůbec nepotřebuje a že je to zbytečná operace a já se rozhodla pro IVF, další pokusy přirozeně jsem už podstupovat neměla chuť 😅 😀

pikusa
28. dub 2011

@macous MS přišla dnes.....
tak asi zavolám......ještě dáme doma řeč 😵

macous
28. dub 2011

@pikusa 😀 😀 😀 tak zavolej, rozhodnete se podle toho, co ti řeknou 😵

já byla dneska v poradně (po měsíci) a všechno je v pořádku, akorát je mimi o týden větší, než si původně doktorka myslela, tím pádem mi brali krev na prvotrim. screening pozdě a i na utz jsem pozdě objednaná, takže mi bude doktorka zítra volat a řekne mi, jestli mě přeobjednala.....

taky už je mi malinko lepší, ale pořád to teda na pochutnání si na jídle není, třeba už i něco uvařím, ale sníst to pak stejně nemůžu 😅 🙄 🙂

loretana
29. dub 2011

@macous děkuji za uklidnění... dju tam příští pátek, tak se uvidí... já vím, že nemůžu očekávat zázraky na počkání, jen bych třeba už chtěla vědět, co a jak dál...
@pikusa ahoj Piku, tak jak si se rozhodla, zavolala si?🙂

loretana
29. dub 2011

holky, možná se mi budete smát, ale mám před sebou zřejmě poslední cyklus s Clostylem a protože je to tak asi poslední možnost otěhotnět přirozeně, můžete mi prosím poradit nějaké doplňky, co jíst, co pít, jak často se snažit a tak prostě všechno, co Vás napadne, co by mohlo pomoci? budu Vám moc vděčná🙂🙂🙂

pikusa
29. dub 2011

@loretana hele,můžeš pít kontryhel.....od 1.dne cyklu cca do ovulace...Pak si můžeš na netu objednat Femigard....ale to je spíš dlouhodobější záležitost,trošku dražší...
Já bych šla do kontryhele 🙂

loretana
29. dub 2011

@pikusa jeeee, tak to si musím pospíšit, už jsem 3 DC, já hned dnes zajdu do lékárny pro něj🙂 jak často se má pít?

loretana
29. dub 2011

@pikusa a ten Femigard po celou dobu cyklu nebo až po ovulaci?

pikusa
29. dub 2011

@loretana ten jsem pila pořád...celý cyklus a asi 3 měsíce,pak pauza a zase.....
jenže je jen na netu
A kontyhel si udělám ráno a pak v poledne....

loretana
29. dub 2011

@pikusa tak děkuji moc za radu... a kyselinu listovou zobeš? Femigard už jsem si na tvou radu pořídila, takže ho mám doma....🙂

macous
29. dub 2011

@loretana to víš že se ti smát nebudeme, však jsme taky zkoušeli všechno možný 😉 já před Matýskem taky pila kde co a cvičila Mojžíšovou apod., no a teďka při druhém jsem neděla vůbec nic pro otěhotnění a je to 🙂 tím to nechci zlehčovat, ale myslím si, že je to spíše asi o hlavě, já tomu nevěřila a přišla jsem si vždycky v pohodě, ale evidentně to tak nebylo 🙂 podle mě je pro tebe důležité, že v Podolí dávají u vás šanci i otěhotnění s Clostíkem, což je alternativa pro zdravé páry a je to určitě pozitivní 😵

@pikusa tak co, volala jsi tam a co debata doma?

mě teď volala doktorka, musím za týden na screening, vč. toho, že mi budou nabírat znovu i krev - nechápu, ale určitě vědí proč to dělají, tak jen doufám, že to vyjde v pořádku a ne zkresleně, když se krev normálně nabírá v 10tt a ne ve 13tt 😅