CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

loretana
29. dub 2011

@macous děkuji moc... je to tak, spíš asi pro pocit, že jsem udělala všechno.... a uvidíme, co mi řeknou vp átek, mám z toho torchu strach, nevím, jaké zazní resumé... ale taky jsem ráda, že to zkoušíme přirozeně, že nás nikdo hned netlačil do IVF a opravdu zkusíme všechny možnosti... a já prostě věřím, že to klapne, musí, musí, musí!!!!!🙂

loretana
29. dub 2011

@macous určitě to dopadne v pořádku!!!! asi chtějí mít jistotu, když si nejsou jistý týdnem...

pikusa
29. dub 2011

Macous....nevolala.....v pondělí snad 😀
Doma v poho,prý je to na mě

@loretana hele i femigard a i kontryhel jsou bylinky,to neublíží

macous
29. dub 2011

@pikusa tak to máš v pohodě, tak uvidíš co ti v pondělí řeknou a podle toho, co jsi doteď psala, tak do toho půjdete hned, jakmile dostaneš požehnání od doktora 😵

@loretana to víš že jo, to půjde, proč by taky nemělo, je to jen otázka času a když k tomu budeš i tak přistupovat, tak půjde všechno jako po drátkách 😉

holky, dneska mi teda zase bylo zle, měla jsem mít dvě návštěvy a obě jsem odvolala, i čípek jsem si vzala 😅

pikusa
30. dub 2011

Ahoj holky...
bacha at dnes někam meodletíte a nebo at vás neupálej 😀

macous
1. kvě 2011

Ahoj,
tak mě neupálili a dneska ani nepolíbili, byla jsem od rána u našich a Petr doma makal na zahradě, takže jsme doma cca hodinku a to byl fofr, aby Maty zalehl, a teďka už hledat rozkvetlý strom nejdeme, stejně už jsou třešně a jabloně odkvetlé 😀 😝 😀
Mamka vyvářela a já si rozhodila žaludek, ona dělala hovězí vývar, řízky a pekla kuře, takže jsem to tam od rána čuchala a pak už jen lítala na wc 😖 ale teď jsem snědla řízek, už na to kašlu, blbě neblbě, fungovat musím a miminku něco k jídlu posílat taky 🙂 přinejhorším ho zase vrátí 😀

pikusa
2. kvě 2011

@macous hele,my se doma líbali tak,že jse si nas hlavou posrželi orchidej 😀

Nabíjím telefon a jdu volat podolí 😵

pikusa
2. kvě 2011

Tak 9.5. ráno tam mám být

macous
2. kvě 2011

@pikusa ty jo, tak to už je za dveřma 😵 já tam jedu v pátek, budu tam trávit asi celé dopoledne, protože musím čekat na výsedky laborky na PAP a teprve pak jdu na screen. utz. 😅 🙂 ty výsledky z krve, co jsem tam jela minule budou stornovat, vzhledem k tomu, že mysleli, že jsem 10 tt a já byla už 11 tt 😅 hlavně aby to vyšlo dobře....

pikusa
2. kvě 2011

@macous to jooo hlavně aby to bylo v poho....
co zkrátíš si to v jídelně dobrým chlebíčkem 😵

tygrisek09
2. kvě 2011

Ahoj holky, jak jsem slíbila, objevuji se až po první konzultaci v CARu 😀

pikusa
3. kvě 2011

@tygrisek09 no aaaaaaaaaaaaaaa??????????????????? 🙂

loretana
3. kvě 2011

@macous máš pradu, musí se k tomu přistupovat tak nějak pragmaticky a je fakt, že kdykoliv jsem v Podolí, mám hrozně dobrý pocit, že se to podaří, že nám pomůžou!!!! jen mě někdy nesmí přepadnout ty chmury:(
Snad se to brzy srovná a bude ti líp! výsledky určitě dopadnou dobře, jinak to být nemůže!🙂
@pikusa tak to je skvělá zpráva, tak uvidíš, co ti řeknou, ale já věřím, že to bude pozitvní zpráva!!!

tygrisek09
3. kvě 2011

Ahoj holky, je tu někdo?

pikusa
4. kvě 2011

Ahojík holky....
@tygrisek09 tak povídej 😵

loretana
4. kvě 2011

holky, mám akutné dotaz - probírala jsem totiž naší sitaci s jednou lékařkou a ta se zděsila, že jsme ještě nebyli na imunibiologii... chtěla jsem se proto zeptat, jestli Vás hned jak jste přišli do Podolí, poslali na imunobiologii, nebo až v nějaké jiné fázi léčby, nebo vůbec???

pikusa
4. kvě 2011

@loretana nás ne,jen na genetiku....

macous
4. kvě 2011

@loretana ne neposlali, to se snad dělá až když doktor posoudí, že k tomu daný problém ukazuje.............jinak si to vysvětlit nedovedu, každopádně se na to klidně na další návštěvě zeptej, za to nic nedáš 😉

tygrisek09
4. kvě 2011

Ahoj

tygrisek09
4. kvě 2011

Tak u nás je to tak, že máme málo spermií, takže opravdu jediná možnost je ICSI, teď čekám na ms, znovu na hormonální profil, a začátkem června na genetiku (co to obnáší?), a potom máme opět schůzku

loretana
4. kvě 2011

@macous
@pikusa holky moc děkuji za rady... já se v pátek zeptám.... radši, abych nic nezanedbala... doufám, že dr. Řezáčová se an mě nebude dívat jako na někoho, kdo jí říká, co má dělat🙂

pikusa
4. kvě 2011

@loretana to se dělá až když třeba otěhotníš a potratíš myslím....nebo až po neúspěchu....ale zeptej se,za to nic nedáš
a jdeš v pátek????měla jsem taky jít v pátek,ale nakonec jedu v pondělí
@tygrisek09 genetika je pohovor,kde se ptají na rodinné nemoci z tvé i partnerovo strany,dr.si kreslí jakýsi rodokmen,tak se na to připrav 😀 já si v tu chvíli nemohla na nic vzpomenout a to mám malou rodinu
Ptají se na cukrovku,astma,rakovinu a tak..
A pak vám obou vezmou krev,ta se někam posílá a čeká se na výsledky skoro 6 týdnů

ivkaj
4. kvě 2011

@loretana nás na reprodukční imunologii poslala Dr. ještě dřív než do CARu. Prober to s Dr. a uvidíš co ti řeknou.

loretana
5. kvě 2011

@ivkaj
@pikusa já se zítra zeptám, řeknu, že jsem slyšela o této možnosti vyšetření na imunobiologii a jestli toto vyšetření připadá v úvahu i pro mě, ne.... snad se nebude zlobit, že jí do toho fušuju a nevezme to tak, že jí radím, co má dělat, co myslíte?

loretana
5. kvě 2011

@pikusa jo jo, jdu v pátek, tedy zítra🙂 tak to jsem an sebe mohly narazit🙂

pikusa
5. kvě 2011

@loretana no to mohli.....
hele,je to tvoje zdraví,tvoje tělo a taky vaše peníze---zeptej se

ivkaj
5. kvě 2011

Holky, tak jsem zavzpomínala, dneska je to rok co jsem byla na OPU.

@pikusa jak jsi hradila poplatek za zamražená embrya na další rok?

@loretana taky si myslím,že za zeptání nic nedáš. Jen pokud by tě tam poslaly, musíš počítat s čekáním (pár týdnů na objednání a tak 4-6týdnů na výsledky).

pikusa
5. kvě 2011

@ivkaj přes net banku....volala jsem tam,sestřička mě přepojila na laboratoř a s nima jsem se dohodla

loretana
5. kvě 2011

@ivkaj
@pikusa máte pravdu, prostě se zeptám a uvidím... zítra dám vědět, jak to dopadlo...

pikusa
5. kvě 2011

@loretana v kolik tam máš být??