CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
1. črc 2011

@loretana 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 super 😀
taky jedeme pryč,jen na víkend....

loretana
2. črc 2011

@pikusa moc moc děkuji🙂🙂🙂 přeji velký odpočinek a pohodu!!!

tygrisek09
7. črc 2011

Ahoj holky, mám otázku, dnes by měly být výsledky z genetiky, jakmile mi přijde email, že jsou, tak se mám objednat na konzultaci k výsledkům zase na genetickou ambulanci, ale nevím, na jaké telefonní číslo, nemáte ho ještě některá z vás doma napsané? Prosím, prosím

pikusa
7. črc 2011

Našla jsem naší zprávu z genetiky.....a je tam toto číslo
296 511 267
tak snad je to ono pořád

tygrisek09
9. črc 2011

@pikusa ahoj, děkuju moc 🙂 už je to opravdu na hlavu, ve čtvrtek jsme měli mít výsledky z genetiky, v pátek stále žádná zpráva, tak tam volám, nikdo to nebere, tak zkouším přes centrálu a paní: ale oni mají do pondělka dovolenou, tak si zavolejte až v pondělí, doufám, že nebudeme muset posouvat konzultaci v CARu

pikusa
10. črc 2011

@tygrisek09 a kdy že máš tu konzultaci???

tygrisek09
10. črc 2011

ahoj, příští úterý

pikusa
10. črc 2011

@tygrisek09 počkej......jako ted po neděli nebo to další???
víš je moc teplo,mozek nebere 😀

tygrisek09
10. črc 2011

@pikusa až to další, naštěstí 🙂

pikusa
11. črc 2011

@tygrisek09 ahaaa tak to jo,to stihneš 😀
už jsi volala?????

macous
11. črc 2011

Ahoj holky,
tak jsme doma z dovči na Šumavě, bylo to tam prima, první dva dny bylo chladno a přeháňky, ale pak už dobrý, moc jsme si to užili a odpočinuli si, jiná dovča asi letos moc nebude, každopádně zatím není v plánu, ale snad ještě na srpen něco vymyslíme 😵
Letí to všechno strašně rychle, Matýsek bude mít v sobotu narozeniny, přijde mi to až neskutečný, že už mu jsou 2 roky 😲 😵 a těhu týdny mi teď taky naskakují nějak rychle, musím začít nakupovat na vánoce, abych to pak nehonila po porodu 😀

Loretana - super, mám radost 😵
Tygrisek - to stihnete, oni posílají zprávu s výsledkama rovnou i do CARu 😉
Piku - a co u vás nového, ty už teďka budeš zase nějak stimulkovat ne?

tygrisek09
11. črc 2011

@macous
@pikusa ahoj, jenze my musime mit jeste konzultaci s genetikem nad vysledky, teprve pak car a o to jde, se se musime objednat na tu konzultaci

tygrisek09
11. črc 2011

Tak harm telefonovala na genetiku, take chybi jeste jeden vysledek a objednani nejdriv 28.7. Jeste si mam zavolat be stredu ☹ ach jo

tygrisek09
11. črc 2011

Pisu z mobilu, omlouvam se za chyby

tygrisek09
11. črc 2011

Jsem z toho mimo, za 14 dni ms, takze v dobe konzultace v Caru ☹ takze stimulace nejspis nejdriv koncem srpna, stimulace zacina 1. dnem ms?

loretana
11. črc 2011

@macous
@pikusa ahoj holky, tak jsem vrátila z dovolené a šup do pracovního procesu... myslela jsem si, jak to půjde hladce, ale vůbec ne:( je mi blbě a vzpomínám na dovču, kdy jsem se natáhla, kdy jsem potřebovala, odpočívala, teď to moc nejde:( ale ještě to chci pár dnů vydržet, dodělat nezbytnosti a pak už bych ráda zůstala doma...
Holky, nakreslila jsem si v práci na papírek přímku cca 3 cm (to by mělo být naše miminko) a pořád na ní koukám... a i když jsem tak nějak pořád ve stresu, vždyky mi vyloudí úsměv na tváři🙂
Jsem tak neskutečně šťatná že se mi chce skákat. lítat, křičet... jsem prostě magor🙂🙂🙂

ivkaj
11. črc 2011

@tygrisek09 nevím jak dlouho se snažíte, ale jak se dostaneš do CARu, tak měsíc sem měsíc tam už nehraje roli. Vím, že to čekání je dlouhý (mě několikrát posouvali stimulku kvůli cystám, Řezáčová mi slíbila výsledky z genetiky do 2 týdnů a trvalo to skoro 2měsíce a tak) ale hodně důležitá je i pohoda. Tak si ještě užij léto, naber sil a bude dobře.

@loretana vydrž pár týdnů a bude dobře 😉

tygrisek09
11. črc 2011

@ivkaj snazime se rok, je to uz dost unavne. A stale neni videt cilovou metu ☹ ani jak jeste dlouho to bude trvat

pikusa
11. črc 2011

@tygrisek09 třeba se ti opozdí,třeba ti to vyjde...já začala 2.den....
hele my rok doma,rok s mou gyndr a rok v CARU
@loretana jééé s tou 3 cm přímkou je to super 😀
@macous no co u nás....čekám až to dostanu......a čekám už zase přes 40 dní 😖

ivkaj
11. črc 2011

@tygrisek09 ale vždyť cílovou mětu máš. Dočkáš se výsledků a za pár týdnů můžš začít.Já se do CARu dostala v září, čekali jsme na imunologii a výsledky z ní. A těsně před stimulkou jsem se dozvěděla, že nemáme genetiku a mě málem kleplo. Kolem a kolem jsme se ke stimulce dostali až na jaře. Takže o čekání něco vím 😔

loretana
11. črc 2011

@tygrisek09 drž se, taky jsem ztrácela naději a neviděla světlo na konci tunelu, ale vždycky mě nejvíc uklidnilo, když jsem byla v CARu, tam jsem si byla jistá, že se to podaří a opravdu... já hrozně věřila dr. Řzáčové, pro mě z ní vyřazovala taková jistota, klid, profesionalita, že když jsem byla v ordinaci, hned jsem se cítila o dost víc optimisticky🙂
@pikusa viď a pořád na do koukám, je to prostě zázrak🙂 akorát se zase musím začít krotit, ještě 14 dní a kousek do prvních genetických testů, pak už snad budu klidnější....

pikusa
11. črc 2011

Joooo ono se to v tom snažení strašně vleče.....
genetika,pak stimulace,stopka....cysty a zase cysty,s mým dlouhým cyklem to bylo šílený...
a hele,Matesovi´jsou 2 roky a toto vše dávno zapomenuto
@loretana jasan,že to bude v pořádku 🙂

tygrisek09
11. črc 2011

Uvidime,ted jsme s manzelem na tyden na wellness pobytu ve Frantiskovych laznich, snad to zase trochu utece

macous
12. črc 2011

@tygrisek09 prosim tě, nesmíš si to takhle hodně připouštět k tělu, to by jsi z toho potom dočista zblbla, nám to trvalo 3 roky snažení....užijte si wellness a pohodičku 😉
@pikusa hm, to přijde každým dnem a pak šup na stimulku a KETík 😀
@loretana já jsem se vždycky po prvním screeningu tak nějak celkově uklidnila, je to super tam vidět miminko tak podrobně 😵
@ivkaj jé, teď koukám, že jsi z Čelákovic, já tam mám rodiče a ségru, jsem původně od tamtud, zrovna před hodinkou jsem se od tamtud vrátila 😀

macous
12. črc 2011

holky, potřebuju žehlit, mám toho po té dovče na Šumavě haldy, malej spí a já dělám všechno možný, jen nežehlím 😀 😎 😀

pikusa
12. črc 2011

@macous to si říkám už skoro 14 dní,že každým dnem 😀

tygrisek09
12. črc 2011

@macous já vím, jen jsem si potřebovala postěžovat 😉 říkám si, že na to mám ještě pár let (30-tka na krku), na žehlení se vykašli nebo pouze to, co je nutné, nesmí se po dovolené hned zase zničit

tygrisek09
12. črc 2011

nesmíš se po dovolené ...

vendi1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vendi1
12. črc 2011

POsilam foto holek🙂