CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

loretana
31. črc 2011

@macous máme hodně podobný výběr🙂 Ondra a Nela, Terezka a dneska mi mamka říká - a co třeba Viktorie? A já na to - hmmm, to není špatný🙂🙂🙂

macous
31. črc 2011

holky, já těch jmen na holčičku nakonec vymyslela, je jich tolik pěkných 😀 nakonec jsme se s Petrem shodli jen na Viktorii a Anežce, tak to bude na 90% Anežka, Leontýnka mi neprošla, že prý je to moc dlouhé, přitom se jí dá říkat všelijak zkráceně a vždycky hezky 😵

Zítra odjíždíme na týden na Šumavu, tak se tady opatrujte a snad se i to počasí umoudří 😵

@pikusa tfuj, tfuj, tfuj 😉
@loretana koukám, že už ti skočilo 14 tt, to jsou fofry 😀

pikusa
1. srp 2011

Tak holky....v půl 12 tam mám být,embroušek je prý ukázkový
Anežka je krásné jméno......ale to my nemůžeme,když Pepa má Anetku.....to by se pletlo

loretana
1. srp 2011

@pikusa Piku, od rána na tebe myslím a držím palce!!!!
@macous přeji hezkou dovču a hezké počasí!!!

pikusa
1. srp 2011

@loretana díky moc 😵 je tam 😀
transfer dělala dr.řezáčová a i jsme se na sále zasmály 😀
tak ted čekat..........................

loretana
1. srp 2011

@pikusa jeee, tak to je dobré znamení, já díky ní mám mimi v bříšku🙂 a taky si pamatuju, jk házela vtípky🙂 moc a moc držím palečky!!!

pikusa
1. srp 2011

@loretana však Mates je taky od ní....
a ted celá stimulka,UTZ a dnes tranfer taky ona......takže to musí klapnout 🙂

tygrisek09
1. srp 2011

@pikusa dnes jsem na Tebe myslela a jsem ráda za tak pozitivní zprávy, určitě to vyjde 🙂

pikusa
2. srp 2011

@tygrisek09 musí 😀 😀 😀

nikoza
2. srp 2011

Ahoj ahoj. tak jsem tu dlouho nebyla a koukám tady to stále frčí. Za nedlouho se k Vám přidám a doufám, že i k těm budoucím maminám 😀

nikoza
2. srp 2011

@pikusa Tak to je skvělá zpráva. Držim moc moc palečky. Mě ještě stále zýává jeden měsíc a jdu taky na to znova, akorád Vše od začátku. Vleče se to tedy. ☹

loretana
2. srp 2011

@pikusa no tak to je zaručený🙂 kdy budeš testit?

petrala
3. srp 2011

ahoj prosim vas delaji v podoli nativ ivf?

pikusa
3. srp 2011

@petrala ano dělají......
@loretana jeee testit,vím jáááá????? to se mě ptáš moc brzy,každopádně testy doma nemám a nekoupím dřív,jak 10.den.....

loretana
3. srp 2011

@pikusa to je fakt... já čekala dva dny po termínu MS...

pikusa
3. srp 2011

@loretana no já s mou MS co chodila jak chce moc operovat nemůžu 😀

loretana
4. srp 2011

@pikusa já to měla stejné, ale díky hormonální stimulaci chodila jako hodinky. až jednou, ne a ne přijít🙂

pikusa
4. srp 2011

@loretana a dlouho nepřijde 😀 jak ti je???

loretana
4. srp 2011

@pikusa musím říct, že neschopenka přišla v pravý čas... není mi moc dobře, dopoledne ležím, tak je mi nejlíp, ale dlouho stát a někdy i sedět znamená, že je mi hned na zvracení, nebo se mi motá hlava.... ale co, když si můžu den uspůsobit podle sebe, je to v pohodě, a jsem šťastnáááááá🙂🙂🙂

tygrisek09
4. srp 2011

ahoj holky, tak máme za sebou druhou konzultaci u Darebného, zase nás tak příjemně naladil, všechny výsledky jsou v pořádku, takže za 14 dní (ke konci cyklu) jdu na UTZ, že tam není žádná cysta, která by dělala neplechu a 2 DC začínám stimulovaaaaaaaaaat 🙂 hurá

pikusa
5. srp 2011

@loretana jo to je super,když nic nemusíš a děláš si vše dle svého 😉
@tygrisek09 taky paráda......tak držím palce at můžete jít na věc 😉

loretana
5. srp 2011

@tygrisek09 gratuluji!!!!🙂

tygrisek09
5. srp 2011

@pikusa
@loretana díky moc, holky, už se taky moc těším, až začneme

tygrisek09
5. srp 2011

@loretana přesně tak, nejlepší je zůstat doma, když je potřeba

tygrisek09
5. srp 2011

@pikusa myslím na Tebe a těším se na výsledek

loretana
5. srp 2011

@tygrisek09 je to tak, cítím to na sobě, už bych asi těch každodenních 9 hodin v práci nezvládla... moc držím palečky, ať na to brzy vlítnete!!!🙂🙂🙂

tygrisek09
9. srp 2011

ahoj holky, mám další dotaz 🙂 jak jinak, chtěla jsem se zeptat na prodlouženou kultivaci, jestli jste jí měli nebo ne, jestli jste se na ní domlouvali předem, nebo vám jí doporučil až embryolog? díky

pikusa
9. srp 2011

@tygrisek09 ahojík......ono taky záleží na tom,kolik bude vajíček....
Já měla PK na 5embryí,zbytek šel hned k ledu....takže to vše se pak domluví s embryoložkou...

tygrisek09
9. srp 2011

@pikusa ahoj, díky moc za rychlou odpověď, dnes v práci mě to napadlo a už nepustilo 🙂

tygrisek09
9. srp 2011

@pikusa a jak se daří Tobě?