CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

macous
15. zář 2011

@loretana jen se neboj, pohybů miminka si užiješ až dost, Anežka zrovna teď řádí, že mám břicho celé šišaté a je vidět i přes peřinu jaké tam dělá vlny 😀 😀 😀 v noci mě to i budí (teda když zrovna vyjímečně spím) 😵

@pikusa jo jo, jsou to bobci roztomiloučcí, já se na Matýska chodím před spaním koukat, jak je sladkej a vždycky je mi pak líto, že jsem mu třeba přes den dala na zadek nebo že jsem na něj křičela 😅 😅

macous
15. zář 2011

@tygrisek09 to uteče, zítra už je pátek, pak víkend a pak už to bude jen mžik 😉

tygrisek09
16. zář 2011

@macous @pikusa Dobre rano 🙂 dekuju za povzbuzeni, jen aby tu ms nebyla driv nez streda

loretana
16. zář 2011

@ivkaj moc děkuji za tip, to vypadá opravdu zajímavě... já bydlím na Praze 6 a našla jsem samé Vinohrady nebo i úplný druhý konec Prahy a nebo byly zase kruzy hrozně drahé.... A můžu se zeptat - platí se při každé hodině nebo několik hodin dopředu? zaujalo mě i že nabízejí nácvik dýchání a tlačení, což je určitě užitečné, to jsi také absolvovala? moc děkuji za tip...

pikusa
16. zář 2011

@tygrisek09 no MS bys neměla dostat tu drží utrogestan.....ale tobě jí drží těhu 😵

tygrisek09
16. zář 2011

@pikusa dekuju za podporu. Je zvlastni, ze me bricho na ms boli vzdy potom, kdy si dojdu na malou, s plnym mechyrem ne 😕 ale unavena jsem stejne, opet kniha, mp3 a od 12 do 16.15 spanek a opet s zivymi sny

pikusa
16. zář 2011

@tygrisek09 hele,ten urtoš dělá taky svoje.....po něm taky tak spíš....kolik jich bereš???

ivkaj
16. zář 2011

@loretana za mě se platilo se komu hodilo - buď každá hodina nebo si pernamentka. Nejdřív jsem chodila na cvičení na balónech a pak právě na to cvíčo ve 3.trim. To vedla porodní asistentka z Apolináře, takže se s ní mohl člověk i poradit. Ale byla na mateřské a nevím jestli se už nevrátila do práce. Mi jsme s ní absolvovali i předporodní kurz, protože ten pořádaný v Podolí mi přišel vcelku o ničem (až na prohlídku porodního sálu). Moc fajn byla i gravidjóga.

tygrisek09
16. zář 2011

@pikusa vkládám ráno 2 a večer 2

tygrisek09
16. zář 2011

@tygrisek09 vždy v 8

pikusa
16. zář 2011

@tygrisek09 aha...já po IVF měla 2-2-2.....

tygrisek09
16. zář 2011

já mám psáno 2-0-2, tak nevím, snad vědí, co dělají

tygrisek09
16. zář 2011

@pikusa když to tak napsali, tak to tak zavádím

pikusa
16. zář 2011

@tygrisek09 jasan,však jo....po KETU jsem taky měla 2-0-2.......

tygrisek09
16. zář 2011

@pikusa nevím, podle čeho to odhadují, pohrávám si s myšlenkou testovat

pikusa
16. zář 2011

@tygrisek09 hele,testni v neděli......to bych testla já 😵 být tebou

tygrisek09
16. zář 2011

@pikusa jaké jsi měla pocity před testováním?

pikusa
16. zář 2011

@tygrisek09 ani se neptej.....strach....ale při tom po IVF jsem si byla jistá,že se to povedlo...nebo spíš jsem si jinou variantu nepřipustila......
Pak u KETU jsem si byla taky jistá....no a u toho posledního taky.....a NIC.....takže moje pocity zklamaly a to že se to nepovedlo mě celkem dost dostalo

tygrisek09
16. zář 2011

@pikusa děkuju moc za upřímnou odpověď, moc si toho vážím, u mě je to jak na vahách, jeden den nahoře a druhý dole

tygrisek09
16. zář 2011

@pikusa snažím se věřit, ale jde to hůř, když bolí břicho na ms a člověk kontroluje, jestli už nedorazila, každý den mám víc a víc pocit, že je na cestě

pikusa
16. zář 2011

@tygrisek09 to jsem měla po IVF taky....denně jsem lítala na WC stokrát a říkala si...už je to tady----a nic.Takže bolení na MS je normál

tygrisek09
16. zář 2011

@pikusa ještě že tě tu mám, aspoň je s kým se poradit, do toho dnes manžel přišel s rýmou ☹

pikusa
16. zář 2011

@tygrisek09 tak se snaž aby jsi to nechytla.....žádné pusinky 😉

tygrisek09
16. zář 2011

@pikusa už jsem zbaštila dva citrony a mrkvový salát

pikusa
16. zář 2011

@tygrisek09 super.....čajík s medem chlapovi a odstěhovat ho do jiné postele

tygrisek09
16. zář 2011

@pikusa dostal zázvorový čaj, ale s postelí je problém, máme 1+KK

pikusa
16. zář 2011

@tygrisek09 aha......tak snad to nechytneš 😉

tygrisek09
17. zář 2011

@pikusa dobre rano 🙂

petulak1988
17. zář 2011

Ahoj holky mohu se pridat..mam otazku chodim do pronatalu v praze a uvazuji o prestup do podoli...tak bychm se chtela zeptat jak je to tam s placenim za IUI IVF Spermiogram a dalsi vysetreni nejak jsem to na strankach nenasla...a take jaky maji pristup..moc dekuji za odpoved ja jsem nyni po druhem IUI a ceka se na vysledek....a moc nadeji si nedavam

pikusa
17. zář 2011

@petulak1988 ahojík....
pkacení IUI nevím.....ale spermio bylo zdarma...všechny konzultace zdarma--max 30kč poplatek..
IVF...no podle toho,aké budeš mít léky,klidně můžeš mít bez doplatku nebo s doplatkem,jaké si vybereš.Mě se tehdá dr.ptala...
My platili ICSi 10000,léky kolem 5000 prodlouženou kultivaci 1500,pak mražení embryí myslím 1000 nbo 1500 ted už nevím